صفحه 1 از 2 1 2 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 15 از مجموع 19

موضوع: جمع آوری آنتن های مبین نت

نام حقيقي: masoud

عضو عادی شناسه تصویری masoud_X2
    نوشته
    545
    سپاسگزاری شده
    217
    سپاسگزاری کرده
    91

جمع آوری آنتن های مبین نت

با سلام

توی یکی از شهرهای بندری هرمزگان حدود 6 ماهی بود که مبین سرویس دهی میکرد و خیلی از مردم مودم های وایمکس رو خرید کرده بودن

اینترنت حدود 3 روز قطع شد و سیگنال توی سطح شهر 0 شده بود . شرکت مبین نت انتن ها و رادیو هاش رو جمع آوری کرد و رفت بدون اینکه

پاسخگوی مشترکین باشه بدون اینکه به نماینده هاش اطلاع بده

قصدشون از این کار چی هست ؟

arash3400 و alisc سپاسگزاری کرده‌اند.

نام حقيقي: عادل پیش آهنگ

خواننده
    نوشته
    27
    سپاسگزاری شده
    9
    سپاسگزاری کرده
    21
    نقل قول نوشته اصلی توسط masoud_X2 نمایش پست ها
    با سلام

توی یکی از شهرهای بندری هرمزگان حدود 6 ماهی بود که مبین سرویس دهی میکرد و خیلی از مردم مودم های وایمکس رو خرید کرده بودن

اینترنت حدود 3 روز قطع شد و سیگنال توی سطح شهر 0 شده بود . شرکت مبین نت انتن ها و رادیو هاش رو جمع آوری کرد و رفت بدون اینکه

پاسخگوی مشترکین باشه بدون اینکه به نماینده هاش اطلاع بده

قصدشون از این کار چی هست ؟
    تو کدوم شهر؟؟!

arash3400 سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: DarkSeed

عضو عادی شناسه تصویری darkseed
    نوشته
    137
    سپاسگزاری شده
    65
    سپاسگزاری کرده
    138
    مبین نت به کارمندای خودش رحم نمیکنه.
    کجای کاری شما.
    اون نصاب بدبختش برا هر نصبش 5 تا 8 تومن میگیره. داره اینجوری از کارمنداش دزدی میکنه. اونوقت میخوایید به مشتریاش رحم کنه؟؟؟

نام حقيقي: رضا

عضو عادی شناسه تصویری yavar
    نوشته
    1,843
    سپاسگزاری شده
    1401
    سپاسگزاری کرده
    0
    مبین نت یه تیم داره به اسم تیم هوش مبین نت که میاد و میسنجه که فلان دکل چقد یوزر روش آنلاین میشه اگه به حد نصاب نرسن اون دکل جمع آوری میشه چیزی که من باهاشون صحبت کردم گفتن باید هر دکل حدود 400 تا یوزر داشته باشه تا بصرفه واسشون مثلا ما توی شهرمون یه دکل بود که تعداد یوزرهاش به 20 تا نمیرسید و الان حدود یک هفته ایی میشه که خاموشش کردن واسه جمع آوری
    مشترکین هم باید زنگ بزنن به کال سنتر ( همون شماره 096790 ) و درخواست تیکت جمع آوری بدن بعدش اگه آدرس ثبت شده مشترک توی سیستم با اون منطقه که دکل توش جمع آوری شده همخونی داشته باشه پول مودم و مقدار باقیمانده اینترنتشون رو بهشون بر می گردونن

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط darkseed نمایش پست ها
    مبین نت به کارمندای خودش رحم نمیکنه.
    کجای کاری شما.
    اون نصاب بدبختش برا هر نصبش 5 تا 8 تومن میگیره. داره اینجوری از کارمنداش دزدی میکنه. اونوقت میخوایید به مشتریاش رحم کنه؟؟؟
    والا مودم بیرونی هزینه نصبش 30 تومنه مودم داخلی توی تهران 12 تومن و شهرستانها 10 تومن
    ولی در کل خیلی شرکت مغروریه و تمام قردادهاش کاملا به نفع خودش تنظیم شده

arash3400، radar، alisc و 1 نفر دیگر سپاسگزاری کرده‌اند.

نام حقيقي: masoud

عضو عادی شناسه تصویری masoud_X2
    نوشته
    545
    سپاسگزاری شده
    217
    سپاسگزاری کرده
    91
    بندرلنگه . جواب درستی هم نمیدن

حداقل قبلش ملت رو در جریان این موضوع می گذاشتن

نوشته
    137
    سپاسگزاری شده
    65
    سپاسگزاری کرده
    138
    نقل قول نوشته اصلی توسط yavar نمایش پست ها
    مبین نت یه تیم داره به اسم تیم هوش مبین نت که میاد و میسنجه که فلان دکل چقد یوزر روش آنلاین میشه اگه به حد نصاب نرسن اون دکل جمع آوری میشه چیزی که من باهاشون صحبت کردم گفتن باید هر دکل حدود 400 تا یوزر داشته باشه تا بصرفه واسشون مثلا ما توی شهرمون یه دکل بود که تعداد یوزرهاش به 20 تا نمیرسید و الان حدود یک هفته ایی میشه که خاموشش کردن واسه جمع آوری
    مشترکین هم باید زنگ بزنن به کال سنتر ( همون شماره 096790 ) و درخواست تیکت جمع آوری بدن بعدش اگه آدرس ثبت شده مشترک توی سیستم با اون منطقه که دکل توش جمع آوری شده همخونی داشته باشه پول مودم و مقدار باقیمانده اینترنتشون رو بهشون بر می گردونن

- - - Updated - - -

والا مودم بیرونی هزینه نصبش 30 تومنه مودم داخلی توی تهران 12 تومن و شهرستانها 10 تومن
    ولی در کل خیلی شرکت مغروریه و تمام قردادهاش کاملا به نفع خودش تنظیم شده
    چقـــــــــــــــــــدر؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    -- 30 تومــــــــــــــــــــــ ــــــــن؟؟؟؟؟؟؟؟!!! مودم بیرونی نهایت 20 تومن ، خیلی خیلی بخواد باشه هفته ای 2 تا اونم اگه سیگنال بده . اگه سیگنال نده ... هم کف دست آدم نمیذارند یعنی هیچ واسه همینه نصاب مجبوره جایی که سیگنال نمیده به دروغ بگه میده و با سیگنال ضعیف ببنده. مبین نت بخاطر همین داره دزدی کردنو به نصابهاش یاد میده چون خودش دزده و از نصابهاش میدزده چه برسه به مردم بدبخت
    نصب indoor هم نهایت 7.500 تازه اگه سیگنال بده. یعنی شما رفتی کلی تو خیابونا گشتی خونه طرفو پیدا کردی تازه معلو نیست آنتن بده یا نده.اگه نده که هیچی بهت نمیدند نهایتا 2000 تومن تازه اونم بعدا میذارند رو حساب بی عرضگیت که نتونستی تو پاجه مردم کنی.
    من همیشه و همه جا گفتم مبین نت بنابه دلایل بالایی کارش دزدیه و پولی ام که میگیره حرومه. وقتی کارمندشو اینجوری استثمار میکنه و مجبورش میکنه به دزدی از مردم پس ببین با مردم چیکار میکنه.اصلا حرف من هیچ شما کافیه به پشتیبانیش زنگ بزنی.
    تا adsl هست چرا وایمکس - اگه adsl نمیتونید پس پولتونو بیخود نندازید سطل آشغال. چون اونا بهتون رحم نمیکنند

نوشته
    1,843
    سپاسگزاری شده
    1401
    سپاسگزاری کرده
    0
    چقـــــــــــــــــــدر؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    -- 30 تومــــــــــــــــــــــ ــــــــن؟؟؟؟؟؟؟؟!!! مودم بیرونی نهایت 20 تومن ، خیلی خیلی بخواد باشه هفته ای 2 تا اونم اگه سیگنال بده . اگه سیگنال نده ... هم کف دست آدم نمیذارند یعنی هیچ واسه همینه نصاب مجبوره جایی که سیگنال نمیده به دروغ بگه میده و با سیگنال ضعیف ببنده. مبین نت بخاطر همین داره دزدی کردنو به نصابهاش یاد میده چون خودش دزده و از نصابهاش میدزده چه برسه به مردم بدبخت
    نصب indoor هم نهایت 7.500 تازه اگه سیگنال بده. یعنی شما رفتی کلی تو خیابونا گشتی خونه طرفو پیدا کردی تازه معلو نیست آنتن بده یا نده.اگه نده که هیچی بهت نمیدند نهایتا 2000 تومن تازه اونم بعدا میذارند رو حساب بی عرضگیت که نتونستی تو پاجه مردم کنی.
    من همیشه و همه جا گفتم مبین نت بنابه دلایل بالایی کارش دزدیه و پولی ام که میگیره حرومه. وقتی کارمندشو اینجوری استثمار میکنه و مجبورش میکنه به دزدی از مردم پس ببین با مردم چیکار میکنه.اصلا حرف من هیچ شما کافیه به پشتیبانیش زنگ بزنی.
    تا adsl هست چرا وایمکس - اگه adsl نمیتونید پس پولتونو بیخود نندازید سطل آشغال. چون اونا بهتون رحم نمیکنند
    والا ما که عامل فروش هستیم همون قیمت هایی رو که اون بالا نوشتم رو میگیریم
    واسه رفتن تا خونه طرف هم باید خودشون بیان دنبال نیروی فنی ببرن و بیارن اگه هم ماشین نداشته باشن آژانس میگیریم کرایه شو باید حساب کنن اگه شما واسه 2 هزار تومن با ماشین خودت میری خونه طرف رو پیدا میکنی و سیگنال هم نمیگیری پس واقعا همون حرفی که در مورد بی عرضگی زدی درسته
    در مورد دزدی و پول حروم اینجا جاش نیست ولی من نظرم اینه که شرکت های PAP هیچ فرقی با هم نمی کنن چه ADSL چه وایمکس چه وایرلس

arash3400 و gallaxy67 سپاسگزاری کرده‌اند.

نوشته
    137
    سپاسگزاری شده
    65
    سپاسگزاری کرده
    138

Question

نقل قول نوشته اصلی توسط yavar نمایش پست ها
    والا ما که عامل فروش هستیم همون قیمت هایی رو که اون بالا نوشتم رو میگیریم
    واسه رفتن تا خونه طرف هم باید خودشون بیان دنبال نیروی فنی ببرن و بیارن اگه هم ماشین نداشته باشن آژانس میگیریم کرایه شو باید حساب کنن اگه شما واسه 2 هزار تومن با ماشین خودت میری خونه طرف رو پیدا میکنی و سیگنال هم نمیگیری پس واقعا همون حرفی که در مورد بی عرضگی زدی درسته
    در مورد دزدی و پول حروم اینجا جاش نیست ولی من نظرم اینه که شرکت های PAP هیچ فرقی با هم نمی کنن چه ADSL چه وایمکس چه وایرلس
    بابا دمت گرم. شما عامل کدوم شرکتی. من شرکت سیب سبز بودم. قبلا هم راستین ارقام بودم. شما کافیه زنگ بزنی سیب سبز بهت میگند چقدر میدند.
    دیگه فکر نکنم از اینجایی که ما هستیم معروف تر تو عاملین مبین نت باشه ( که البته هرکی دزدیش بیشتر معروفتر)
    خیلی کارتون درسته که میگی خود مشتری میاد دنبالتون و اگه نه که پول آژانسو میده.من بیشتر از 10 تا عامل مبین نت رو مستقیما میشناسم حتی به تخیلاتشون هم همچین چیزی نمیرسه.
    اسم شرکتتونو بگی ممنون میشم.
    حالا یه سوال من ازت دارم.بنظر تو مودمی که سامسونگ رو تعرفه هاش همراه تلویزیونهاش میفروشه رو مبین نت میره زیر قیمت میخره( مفت دونه70 تومن) و به عنوان تعرفه طلایی میفروشه اسمش چیه؟؟؟ ( خیلی جالبه که بگم یواشکی هم اینکارارو میکنند)
    من با pap و chap و mschap این چیزایی که میگی کاری ندارم آدم نباید با قیاس دزدی، دزدی شرکتشو بپوشونه.adsl خیلی stable تره. دیگه احتمالا خودت تو کاری میدونی من چی میگم. من تو adsl هم بودم. شاید بهت بگم یکهزارم این قطعی های الکی و این پول زور گرفتن و زیر بار هیچی نرفتن رو نداشت) ما با ترسو لرز میریم پشتیبانی چون میدونیم چی به سر مردم میارند و اگه مشتری یه کوچولو سر در بیاره پی به دزدی اینا میبره. خیلی جالبه که مودم جیبیو با پیک میفرستند(خودت میدونی چرا)
    یه مدت مبین نت اومد مودم کره ایاشو تو پاچه ملت کنه دید نه بابا از اون طرف داره ضرر میده چون مودماش 2ماه یه بار نیم سوز میشد ( البته اگه سیگنال میداد) و باز دست به دامن آشغالهای bmهای هووای شد.
    در مورد بی عرضگی شما به من بگو و بهم یاد بده ببینم وقتی میری یه جا با rssi و cinr های 90 و 0 و qpsk مواجه میشی چیکار میکنی؟وقتی صفحه مبین نت هم برات نمیاره چیکار میکنی وقتی خونه طرف وسط ساختموناست ( که اکثر غرب این شکلیه) که حتی outdoor هم جواب نمیده چیکار میکنی. به طرف میگی حالا داشته باش، باهاش بازی کن تا منطقه تون راه بیفته؟ واسه خونه خودت هم بیاند همین کارو میکنی؟
    برادر من این کارا نه اسمش زرنگیه ( که تو ایران بهش میگند زرنگی) نه با عرضگیه ،این اسمش دزدیه، یعنی سو استفاده از اون کسیکه بهت اعتماد کرده واسش اینترنتشو راه بندازی... و مبین نت به خاطر همین و بخاطر ساپورت نکردن نصابهاش که عاملین اصلی همینا هستند دزد واقعیه و غیر مستقیم این دزدیو آموزش و رواج داره میده.
    و مردم ساده لوح که گول تبلیغات بچه گانه مبین نتو میخرند

ویرایش توسط darkseed : 2013-05-16 در ساعت 12:27 PM
    arash3400 و sherpo سپاسگزاری کرده‌اند.

نوشته
    1,843
    سپاسگزاری شده
    1401
    سپاسگزاری کرده
    0
    بابا دمت گرم. شما عامل کدوم شرکتی. من شرکت سیب سبز بودم. قبلا هم راستین ارقام بودم. شما کافیه زنگ بزنی سیب سبز بهت میگند چقدر میدند.
    دیگه فکر نکنم از اینجایی که ما هستیم معروف تر تو عاملین مبین نت باشه ( که البته هرکی دزدیش بیشتر معروفتر)
    خیلی کارتون درسته که میگی خود مشتری میاد دنبالتون و اگه نه که پول آژانسو میده.من بیشتر از 10 تا عامل مبین نت رو مستقیما میشناسم حتی به تخیلاتشون هم همچین چیزی نمیرسه.
    اسم شرکتتونو بگی ممنون میشم.
    حالا یه سوال من ازت دارم.بنظر تو مودمی که سامسونگ رو تعرفه هاش همراه تلویزیونهاش میفروشه رو مبین نت میره زیر قیمت میخره( مفت دونه70 تومن) و به عنوان تعرفه طلایی میفروشه اسمش چیه؟؟؟ ( خیلی جالبه که بگم یواشکی هم اینکارارو میکنند)
    من با pap و chap و mschap این چیزایی که میگی کاری ندارم آدم نباید با قیاس دزدی، دزدی شرکتشو بپوشونه.adsl خیلی stable تره. دیگه احتمالا خودت تو کاری میدونی من چی میگم. من تو adsl هم بودم. شاید بهت بگم یکهزارم این قطعی های الکی و این پول زور گرفتن و زیر بار هیچی نرفتن رو نداشت) ما با ترسو لرز میریم پشتیبانی چون میدونیم چی به سر مردم میارند و اگه مشتری یه کوچولو سر در بیاره پی به دزدی اینا میبره. خیلی جالبه که مودم جیبیو با پیک میفرستند(خودت میدونی چرا)
    یه مدت مبین نت اومد مودم کره ایاشو تو پاچه ملت کنه دید نه بابا از اون طرف داره ضرر میده چون مودماش 2ماه یه بار نیم سوز میشد ( البته اگه سیگنال میداد) و باز دست به دامن آشغالهای bmهای هووای شد.
    در مورد بی عرضگی شما به من بگو و بهم یاد بده ببینم وقتی میری یه جا با rssi و cinr های 90 و 0 و qpsk مواجه میشی چیکار میکنی؟وقتی صفحه مبین نت هم برات نمیاره چیکار میکنی وقتی خونه طرف وسط ساختموناست ( که اکثر غرب این شکلیه) که حتی outdoor هم جواب نمیده چیکار میکنی. به طرف میگی حالا داشته باش، باهاش بازی کن تا منطقه تون راه بیفته؟ واسه خونه خودت هم بیاند همین کارو میکنی؟
    برادر من این کارا نه اسمش زرنگیه ( که تو ایران بهش میگند زرنگی) نه با عرضگیه ،این اسمش دزدیه، یعنی سو استفاده از اون کسیکه بهت اعتماد کرده واسش اینترنتشو راه بندازی... و مبین نت به خاطر همین و بخاطر ساپورت نکردن نصابهاش که عاملین اصلی همینا هستند دزد واقعیه و غیر مستقیم این دزدیو آموزش و رواج داره میده.
    و مردم ساده لوح که گول تبلیغات بچه گانه مبین نتو میخرند
    جیگر من خودم عامل مبین نت هستم نه ریسیلر شرکتایی مثه راستین ارقام یا غیره
    وقتی میریم جایی که هیچ نوع سیگنالی نده نه مودمو نمیفروشیم ولی هزینه ایاب ذهاب با خود مشتری میشه
    در مورد ADSL و وایمکس من هم نماینده شرکت آسیاتک هستم هم عامل مبین نت به نظر من اگه مبین نت قیمتهاش افزایش 100 درصدی پیدا نکرده بود به صدتا ADSL می ارزید
    ADSL هم مکافات های خودشو داره
    من مبین نت تا الان نزدیک 450 تا مودم فروختم که خدارو شکر تا حالا مشکلی نداشتیم اگر هم قطعی وجود داشته که سراسری بوده و کل شهر قطع شده بعدش شرکت به تمام یوزرها بستگی به زمان قطعی به همون میزان یوزر رو دیرتر اکسپایر کرده البته آسیاتک هم همین کارو توی یه مورد قطعی سراسری که داشتیم انجام داده ولی توی بحث ADSL قبول دارم استیبل تره اما تا زمانی که توی مخابرات مشکلی پیدا نکنی سیم های مخابرات به دلیل نفوذ آب توی مفصل ها اتصالی پیدا نکنن و خیلی چیزای دیگه
    من 300 تا یوزر ADSL دارم خدائیش پیرم کردن
    در آخر چیزی هم که من از حرفاتون متوجه شدم شما عامل فنی شرکت های زیر مجموعه مبین نت هستین و اونا در حق شما نامردی میکنن

نوشته
    137
    سپاسگزاری شده
    65
    سپاسگزاری کرده
    138
    عزیز دل برادر. مبین نت بیشتر از 100تا عامل فروش داره اون کسیکه میره استخدام بشه یا اونی که میخواد از مبین نت اینترنت بگیره از طریق روزنامه یا از طریق اینترنت و آگهی با عاملینش مواجه میشه نه با مبین نت خیابون مطهری.
    همه جای دنبا وقتی یه برندی میخواد نمایندگی بده ( حتی یه شرکت شرت و لباس زیر) یکسری اصول و قوانین رو برا عواملش میذاره حتی درمورد لباس کارمندای اون عامل دیگه چه برسه به حق و حقوق.
    مبین نت برای این یه شرکت دزده چون فقط فکر جیب خودشه یکسری تبصره مالی حقوقی مربوط به خودش برا نمایندگیش میبنده بقیه اش مهم نیست یعنی منم میتونم همین فردا برم یه نمایندگی مبین نت بگیرم کار کنم.جدیدا کافی نت و بقالی و سبزی فروشی ها هم عاملین مبین نت شدند..ولی انقدر کودن هستند که فکر اینجاشو نکردند دارند غیر مستقیم بر علیه خودشون انجام میدند وگندش بعدا در میاد.
    در ضمن هیچوقت ارتباط رادیویی چه 802.16 ار تباط wan اش بگیر تا چه 802.11 ار تباط lan ایش رو با کابلی مقایسه نکن چه از نظر سرعت چه از نظر stable ای. جالبه که برات بگم تمام کارکنان مبین نت سیب سبز دارند از adsl استفاده میکنند. 100% شما اونجا آشنا داری میتونی زنگ بزنی بپرسی.
    چون همه مون میدونیم مبین نت چه آشغالیه. حتی مودمی که خودمون از مشتری میخریدیم و در صورت اینترنت داشتن ،بچه ها میبردند، با اکراه استفاده میکردند. چون واقعا آشغال بود.
    بهرحال برادر موفق باشی. به رییس مبین نت از طرف من و همه نصابهای راستین و سیب سبز بگو آخر و عاقبت دزدی و پول حروم سر سفره بردنو از ساده لوحی مردم سو استفاده کردن، چیزی نیست که بشه از زیرش در رفت. خدا جای حق نشسته.
    یا علی

ویرایش توسط darkseed : 2013-05-16 در ساعت 01:19 PM

نوشته
    1,843
    سپاسگزاری شده
    1401
    سپاسگزاری کرده
    0
    عزیز دل برادر. مبین نت بیشتر از 100تا عامل فروش داره اون کسیکه میره استخدام بشه یا اونی که میخواد از مبین نت اینترنت بگیره از طریق روزنامه یا از طریق اینترنت و آگهی با عاملینش مواجه میشه نه با مبین نت خیابون مطهری.
    همه جای دنبا وقتی یه برندی میخواد نمایندگی بده ( حتی یه شرکت شرت و لباس زیر) یکسری اصول و قوانین رو برا عواملش میذاره حتی درمورد لباس کارمندای اون عامل دیگه چه برسه به حق و حقوق.
    مبین نت برای این یه شرکت دزده چون فقط فکر جیب خودشه یکسری تبصره مالی حقوقی مربوط به خودش برا نمایندگیش میبنده بقیه اش مهم نیست یعنی منم میتونم همین فردا برم یه نمایندگی مبین نت بگیرم کار کنم.جدیدا کافی نت و بقالی و سبزی فروشی ها هم عاملین مبین نت شدند..ولی انقدر کودن هستند که فکر اینجاشو نکردند دارند غیر مستقیم بر علیه خودشون انجام میدند وگندش بعدا در میاد.
    در ضمن هیچوقت ارتباط رادیویی چه 802.16 ار تباط wan اش بگیر تا چه 802.11 ار تباط lan ایش رو با کابلی مقایسه نکن چه از نظر سرعت چه از نظر stable ای. جالبه که برات بگم تمام کارکنان مبین نت سیب سبز دارند از adsl استفاده میکنند. 100% شما اونجا آشنا داری میتونی زنگ بزنی بپرسی.
    چون همه مون میدونیم مبین نت چه آشغالیه. حتی مودمی که خودمون از مشتری میخریدیم و در صورت اینترنت داشتن ،بچه ها میبردند، با اکراه استفاده میکردند. چون واقعا آشغال بود.
    بهرحال برادر موفق باشی. به رییس مبین نت از طرف من و همه نصابهای راستین و سیب سبز بگو آخر و عاقبت دزدی و پول حروم سر سفره بردنو از ساده لوحی مردم سو استفاده کردن، چیزی نیست که بشه از زیرش در رفت. خدا جای حق نشسته.
    یا علی
    من موندم تو که اینقد دل پری ازشون داری واسه چی براشون کار میکنی؟؟؟ خب کار نکن واسشون راحتتری که اونوقت ازت دزدی هم نمیشه

نوشته
    137
    سپاسگزاری شده
    65
    سپاسگزاری کرده
    138
    100% .
    الان که در خدمت شما ام ، اونجا نیستم. ولی وظیفه خودم میدونم که الان به هر کی میسرم واقعیتهایی که اونجا دیدمو بگم. بعدشم من که فقط از طرف خودم حرف نزدم مطمئن باش اکثرا نظرشون همینه ، کافیه خودت گوشیو برداری به دوستات در راستین ارقام و سیسب سبز یه زنگ کوچولو بزنی و اینایی که بهت گفتمو آمار بگیری ببین چی میگند بهت.
    ولی حتما حتما این تاپیک رو به رییستون نشون بده.

ویرایش توسط darkseed : 2013-05-16 در ساعت 01:49 PM

نوشته
    1,843
    سپاسگزاری شده
    1401
    سپاسگزاری کرده
    0
    والا ما رئیسی نداریم خودمون رئیس خودمونیم تا الان هم به هرکی مبین دادیم مشکلی نداشته یه سری
    ولی در کل یه سری مشکلات داره که خودمون به مشتریها میگیم مثه لتنسی بالا پینگ بالا
    یه سوالی من از خدمت شما دوست عزیز دارم
    شما میتونی adsl بگیری ولی زیاد سفر میری و نیاز به اینترنت هم داری اونوقت چیکار میکنی؟ بیخیال اینترنت توی سفر میشی؟؟؟
    شما توی یه منطقه هستی که وایمکس آنتن میده اما مخابرات امکان فنی واسه adsl نداره اونوقت میری وایرلس میگیری یا وایمکس؟
    ولی یه چیزیو باید در نظر داشته باشیم و اونم اینه که adsl یک ارتباط کابلیه و وایمکس یه ارتباط بی سیم و مقایسه اینا یه جورایی اشتباهه
    یه سوال دگه اگه امکانش هست جواب بدین ممنون میشم اونموقعی که واسه سیب سبز یا راستین ارقام کار میکردین این اطلاعاتتونو با رئیستون در ارتباط می گذاشتین؟؟

نوشته
    137
    سپاسگزاری شده
    65
    سپاسگزاری کرده
    138
    100% بیخیال اینترنت تو سفر میشم.
    این جملات، جملات تبلیغی مبین نته که مردمو باهاش گول میزنند. اینترنت همراه و سفر و..... ولی نمیاند راستشو به مردم بگند که همین مودم جیبی نهایت 150 متر تا bs ساپورت داره.من دست بالارو گفتم تازه.
    واله اکثر مردم همچین وضعشون توپ نیست که مدام در حال سفر باشند.
    و اینکه یه پروژه ایو............. خیلی Private ولی عالی. اینترنت ماهواره ای عالی ، با نانو در سطح اون منطقه پخش میشه دیگه حالا بگذریم که چقدر عالیه و چه محدو دیتهایی هم نداره. هزینه اش برا اون کسانیکه راه میفته در مقایسه با افتضاح مبین نت، انگــار مجانیه. مبین نت تو تهران که کلانشهره خیلی جاها آنتن نمیده ( حکیمیه،امین ....) اونوقت انتظار آنتدهی چیو دارید.
    هر چند الان 99% شهرها امکانات adsl دارند حتی روی فیبر نوری بدون هیچ مشکلی.
    تو بعضی از روستاهای دور افتاده بنظر من اینترنت ماهواره ای عالی تر از عالیه و هزینه اش فوق العاده کمتر از مبین نته.
    همه جا هم آنتن میده از قله اورست بگیر تا وسط اقیانوس آرام.
    در مورد اون سوالتون نه باهاش در میون نگذاشتم چون خودش کاملا واقف بود و در جریان بود.

ویرایش توسط darkseed : 2013-05-16 در ساعت 05:35 PM

نوشته
    1,843
    سپاسگزاری شده
    1401
    سپاسگزاری کرده
    0
    100% بیخیال اینترنت تو سفر میشم.
    این جملات، جملات تبلیغی مبین نته که مردمو باهاش گول میزنند. اینترنت همراه و سفر و..... ولی نمیاند راستشو به مردم بگند که همین مودم جیبی نهایت 150 متر تا bs ساپورت داره.من دست بالارو گفتم تازه.
    واله اکثر مردم همچین وضعشون توپ نیست که مدام در حال سفر باشند.
    و اینکه یه پروژه ایو............. خیلی Private ولی عالی. اینترنت ماهواره ای عالی ، با نانو در سطح اون منطقه پخش میشه دیگه حالا بگذریم که چقدر عالیه و چه محدو دیتهایی هم نداره. هزینه اش برا اون کسانیکه راه میفته در مقایسه با افتضاح مبین نت، انگــار مجانیه. مبین نت تو تهران که کلانشهره خیلی جاها آنتن نمیده ( حکیمیه،امین ....) اونوقت انتظار آنتدهی چیو دارید.
    هر چند الان 99% شهرها امکانات adsl دارند حتی روی فیبر نوری بدون هیچ مشکلی.
    تو بعضی از روستاهای دور افتاده بنظر من اینترنت ماهواره ای عالی تر از عالیه و هزینه اش فوق العاده کمتر از مبین نته.
    همه جا هم آنتن میده از قله اورست بگیر تا وسط اقیانوس آرام.
    در مورد اون سوالتون نه باهاش در میون نگذاشتم چون خودش کاملا واقف بود و در جریان بود.
    شما میتونی بیخیال بشی ولی به طور مثال من نمیتونم بیخیال بشم چون باید یوزرهامو چک کنم شارژ کنم و خیلی چیزای دیگه
    منظور منو درست متوجه نشدی من گفتم زیاد میری سفر و به اینترنت هم نیاز داری نگفتم همه مردم
    توی شهر ما حتی خود مخابرات امکانات ارائه روی فیبر رو نداره چون واقعا فیبر دردسرای خیلی زیادی داره
    اینترنت ماهواره ایی هم تا اونجایی که یادمه یه بار قیمت گرفتم توی زمان دلار 1220 تومنی که 1200 دلار هزینه تجهیزاتش میشد و ماهیانه هم 80 دلار واسه 12 مگ سرعت دریافت و 4 مگ سرعت ارسال که اگه بگیرنت دیگه... بعد شما چجوری تجهیزات اینترنت ماهواره ایی رو با خودت حمل میکنی؟؟؟

صفحه 1 از 2 1 2 آخرینآخرین

کلمات کلیدی در جستجوها:

تقویت آنتن مبین نت

کال سنتر مبین نت

راه های تقویت آنتن مبین نت

جمع کردن آنتن های مبین نت

قطعی مبین نت در بندرلنگه

هاش شدن رمز مبین نت

جمع آوري مبين نت

انتن مبین نت

وایمکس جمع کردن انتن