صفحه 2 از 2 اولیناولین 1 2
نمایش نتایج: از شماره 16 تا 19 از مجموع 19

موضوع: جمع آوری آنتن های مبین نت

نام حقيقي: AliRezA

عضو عادی شناسه تصویری gallaxy67
    نوشته
    1,233
    سپاسگزاری شده
    1014
    سپاسگزاری کرده
    200
    ببینید صحبت های هر دو طرف متین و قابل قبوله اما میدونید نمیشه به همین راحتی بگید یه سرویسی خوبه یه سرویسی بد یا بگیم فلان شرکت دزده فلان شرکت نه.
    خود من این هفته با شهرداری درگیر شدم و کلی بد و بیراه بارم کردند و 4تا قل چماق از مزدا دوکابین اومدند پایین با چوب واسه ما عربده کشی کردند ( واقعا مملکته داریم؟ ) ، فقط واسه اینکه تابلوی منو که قرارداد با عامل اجاره اون داشتم بدون هیچ هماهنگی پاره کردند و آوردند پایین ، آخر سر هم زیر بار نرفتن ، با خودم میگفتم واقعا شهرداری ها دزد و حروم خور هستند ( همون موقع اومده بود میوه فروشی بغل مغازه امون رو خفت کرد یه خورده میوه ازش گرفت چون تو پیاده رو بساط کرده بود ) اما بعدش دیدم تو همون شهرداری یه آدمی بود که یه زمانی کار خود ما رو با یکی از دوستان راه انداخته بود ، یه بازرس بود که جلوی زوری که به ما میگفتند وایستاده بود ، در مجموع کیفیت کار ، نتیجه گیری از عمل یه مجموعه بستگی خیلی زیادی به این داره که از چه جایی و چه حجمی آمار بگیریم ، خود من تا الان 7 ماهی میشه ADSL مخابرات هم گرفتم و تو این مدت اصلا اذیت نکرده منو ، ولی همه دارن مینالن که آی مخابرات سرویس خوب نداره ، آی پشتیبانی نداره ، آی کوفت آی زهر مار ....
    حالا شما همه این ها رو بذارید کنار هم یه نتیجه گیری کنید.
    ( همین مبین نت هم مطقه ما پوشش نداره اما برای دوستان تو قزوین گرفتیم خیلی راضیه )

alisc سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: webgard

عضو عادی شناسه تصویری 3hsan
    نوشته
    1,577
    سپاسگزاری شده
    537
    سپاسگزاری کرده
    1223
    بابا صلوات بفرستید....
    اینا همشون برای جیب خودشون هستند نه شماها.بنظر من در حال حاضر تنها کسی که داره از ملت دزدی میکنه مخابرات هستو بس.
    شرکتهای خصوصی با طرح های متنوع و تخصصهای بالا و پشتیبانی عالی و کیفیت خوب دارن سرویس دهی میکنن ولی مخابرات با ایده مثلا ارزون فروشی میاد اینترنت رو به زور میده به خورد ملت.فلان شرکت رو تو فلان مرکز محدود میکنه ب خاطر مثلا نبود امکانات ولی خودش یک هفته بعد میره نصب میکنه.نام نمیبرم ولی خیلی از شرکتها رو تو شیراز تو روز روشن دزدید مشترکینشو با راه های مختلف.تو فلان منطقه فلان شرکت x y یا مثلا مبین نت بستر میخاد یا دیتا میخاد میگن فیبر نداریم فلان نداریم نمیتونیم و نمیزارنش ولی 1 هفته بعد خودش میره...
    بعد جالب اینکه تو سایتشونم میزنن شبانه رایگان ولی در صورتی که همچین چیزی نیست!!
    و در مورد مبین نت هم بستگی به منطقه ش داره.تو یه شهر خوب عمل کرده و یه شهر... این طبیعیه.تو بحث adsl هم همین مشکلاتو هست.
    و در مورد سرویس هم بگم که من روونتر راحت تر سریعتر و ساده تر و دردسر کمتر رو به جز تو وایرلس 5.8 ندیدمو وسلام.و این وایمکسی هم که تو مملکته ما هست خود مبین و ایرانسل هم میگن بتا هست و اصل استاندارد این تکنولوژی توی اروپاس.حالا منظورشون چیه از خودشون باید پرسید.
    در ضمن من میخاستم نمایندگی مبین بگیرم.باید حتما 400 تا یوزر رو دکلش باشه؟ تو چه بازه زمانی؟
    نمیشه 100 تا باشه حالاملت پول ندارن بنزین بخرن دیگه مودم....

masoud_X2 و saeednet74 سپاسگزاری کرده‌اند.

نام حقيقي: masoud

عضو عادی شناسه تصویری masoud_X2
    نوشته
    545
    سپاسگزاری شده
    217
    سپاسگزاری کرده
    91
    حق با اقا احسان هست دزد بزرگ همون مخابرات هست .

اقا نگیر این عامل فروش مبین نت رو هیچ سودی نداره

بخدا اینجا عامل فروشش داشت میزد تو سر خودش ملت ریخته بودن سرش حالا تو بیا حالی کن به اینا که باید تماس بگیرن تهران خود مبین نت

که چرا آنتن ها رو جمع کردن

3hsan سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: کاوه آشوری

عضو عادی شناسه تصویری kavehashoori
    نوشته
    1,660
    سپاسگزاری شده
    972
    سپاسگزاری کرده
    324
    زمانی که سامسونگ اینترنت نسل 5 رو راه اندازی کرده که یه فیلم 1 گیگا بایتی رو تو کمترین ثانیه میگیره ما داریم راجع به چی بحث میکنیم

آقا هر سرویسی خوبیایی داره و بدیایی هرکسی بنا به نوع استفادش باید یکیشو انتخاب کنه

3hsan سپاسگزاری کرده است.

صفحه 2 از 2 اولیناولین 1 2

کلمات کلیدی در جستجوها:

تقویت آنتن مبین نت

کال سنتر مبین نت

راه های تقویت آنتن مبین نت

جمع کردن آنتن های مبین نت

قطعی مبین نت در بندرلنگه

هاش شدن رمز مبین نت

جمع آوري مبين نت

انتن مبین نت

وایمکس جمع کردن انتن