نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 از مجموع 5
سپاس ها 2سپاس
  • 1 توسط Zahmatkesh
  • 1 توسط Zahmatkesh

موضوع: برقراری 20 لینک به صورت ptmp با 2Km فاصله(تصویر)

نام حقيقي: masoud

خواننده شناسه تصویری masoud80kg
    نوشته
    6
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    13

برقراری 20 لینک به صورت ptmp با 2Km فاصله(تصویر)

با سلام خدمت دوستان و اساتید محترم
    با توجه به تصویر زیر و توضیحات، چه رادیو و آنتن و کلاینتی برای لینک دوربین ها و سرور پیشنهاد میدین؟
    ترجیحا مولتی پوینت برای تمیزی کار با توجه به موجود بودن تو این وضعیت بازار !
    و آیا امکانش هست که انرژی دوربین ها و کلاینت هارو از طریق انرژی خورشیدی تامین کرد مثل چراغهای راهنمایی تو خیابون ؟!
    با تشکر

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: سامان زحمتکش

عضو ویژه شناسه تصویری Zahmatkesh
    نوشته
    3,663
    سپاسگزاری شده
    4784
    سپاسگزاری کرده
    2305
    نوشته های وبلاگ
    4
    بهتره از تجهیزات Mimo که WDS را ساپورت می کنند استفاده نمایید و یه شبکه Mesh بسازید

masoud80kg سپاسگزاری کرده است.

نوشته
    6
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    13
    از راهنمایتون ممنونم فقط من تو بحت وایرلس و تجهیزات صفرکیلومترم، تصمیم دارم میکروتیک بخونم ولی فک نکنم به این قضیه برسم، اگه ممکنه برند و مدل بدین و اینکه برای کانفیگش چه مطلبو باید مطالعه کنم، ضمنا CCNA R&S دارم. سر نخ بدین تا تهش میرم. بازم ممنونم

نوشته
    6
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    13
    نقل قول نوشته اصلی توسط Zahmatkesh نمایش پست ها
    بهتره از تجهیزات Mimo که WDS را ساپورت می کنند استفاده نمایید و یه شبکه Mesh بسازید
    چیزی که من دستگیرم شده اینه که WDS کانال رادیوی رو نصف میکنه و میشه بعنوان bridge و هم بعنوان AP ازش استفاده کرد و MIMO هم کار WDS رو انجام میده ولی بصورت سخت افزاری و با اختصاص پهنای باند ویژه به backhaul و همینطور پهنای باند ویژه به AP ، درسته ؟
    خوب حالا سوالاتی که برام پیش اومده:
    1- از چه سخت افزار موجود در بازار استفاده بشه ؟
    2- با توجه به تعداد 17 دوربین موجود اگه از FULL MESH استفاده بشه خیلی شلوغ نمیشه شبکه (امیدوارم پرت نگفته باشم! )
    3- آیا با این تپولوژی نیاز به دکل و آنتن با پوشش 360 درجه ( 3x120° flat یا یک آنتن امنی) هست یا فقط یکی یا چندتا از همین AP هارو به سویچ های روی شبکه فیبر وصل کنم کافیه ؟

لطفا یه سلوشن با توضیحات بدین ممنونم

نام حقيقي: سامان زحمتکش

عضو ویژه شناسه تصویری Zahmatkesh
    نوشته
    3,663
    سپاسگزاری شده
    4784
    سپاسگزاری کرده
    2305
    نوشته های وبلاگ
    4
    نقل قول نوشته اصلی توسط masoud80kg نمایش پست ها
    چیزی که من دستگیرم شده اینه که WDS کانال رادیوی رو نصف میکنه و میشه بعنوان bridge و هم بعنوان AP ازش استفاده کرد و MIMO هم کار WDS رو انجام میده ولی بصورت سخت افزاری و با اختصاص پهنای باند ویژه به backhaul و همینطور پهنای باند ویژه به AP ، درسته ؟
    تا حدودی درسته ، اما نه کامل ، MiMo تکنولوژی ست که به واسطه آن یک رادیو به چند آنتن سیگنال می دهد (برای ارسال) که این سیگنالها در جهتهای مختلف از آنتن منتشر می شوند و توسط چند آنتن در گیرنده ریسیو می گردد به موجب این عمل در رنج سیگنال های ضعیف می توان دیتای بیشتری را منتقل کرد.
    بهتره در مورد WDS هم بیشتر مطالعه کنید، Wikipedia گزینه مناسبی ست.

1- از چه سخت افزار موجود در بازار استفاده بشه ؟
    وابسته به هزینه ای ست که شما برای این پروژه در نظر دارید.

2- با توجه به تعداد 17 دوربین موجود اگه از FULL MESH استفاده بشه خیلی شلوغ نمیشه شبکه (امیدوارم پرت نگفته باشم! )
    پکتهای شما از یک مسیر منتقل می شه و برای این منظور تجهیزات مخصوصی (از نظر ساختاری) مورد استفاده قرار می گیره . درضمن شما در چنین شبکه ای معدل انتقال دیتا رو باید مد نظر داشته باشید و نه پیک اون رو

3- آیا با این تپولوژی نیاز به دکل و آنتن با پوشش 360 درجه ( 3x120° flat یا یک آنتن امنی) هست یا فقط یکی یا چندتا از همین AP هارو به سویچ های روی شبکه فیبر وصل کنم کافیه ؟
    تجهیزات مدنظر بنده دارای دو آنتن Omni هستند، شما می توانید برای افزایش اطمینان به شبکه تون از چند اتصال به سوییچ فیبر استفاده کنید تا شبکه Mesh قوی تری داشته باشید.

لطفا یه سلوشن با توضیحات بدین ممنونم
    دوست عزیز
    انتظار نداری که پروژه تکمیل شده بهت تحویل بدم ؟ خودت بهتر می دونی که راه اندازی چنین شبکه ای نیازمند یه سری محاسبه و اطلاعات کاملتر می باشد.

itpirooz سپاسگزاری کرده است.

کلمات کلیدی در جستجوها:

برقراری لینک ptmp

ptmp شبکه

site:forum.persiannetworks.com انتقال تصویر بیسیم

انتقال تصویر بصورت بیسیم پوینت تو پوینت

ptmpشبکه

تصویر ptmp

تصویرptmp

فاصلهتصویر در html

تصویر شبکه ptmp

برچسب برای این موضوع