نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 از مجموع 3
سپاس ها 2سپاس
  • 1 توسط hoshi
  • 1 توسط Zahmatkesh

موضوع: معرفی تجهیزات شبکه به صورت تصویر یا فیلم

نام حقيقي: وحید محمودی

عضو عادی شناسه تصویری edward71
    نوشته
    418
    سپاسگزاری شده
    323
    سپاسگزاری کرده
    111

معرفی تجهیزات شبکه به صورت تصویر یا فیلم

سلام دوستان ، یه پیشنهاد و درخواست دارم خدمتتون .

دوستانی که حرفه ای و پیشکسوت هستن ، محبت کنن به ما تازه کارها هم تجربیاتشون رو منتقل کنن ، مثلا از تجهیزاتی که باهاشون کار می کنن عکس و فیلم بزارن و نحوه کارکرد رو توضیح بدن ! پیکربندی هاشون رو توضیح بدن ! به خدا ثواب داره ، من الان چند هفتس دنبال یه نفرم بیاد بهم شبکه کردن دو تا سیستم رو با تجهیزات بی سیم ( نوع تجهیزات برام فرق نمی کنه همشون رو میخوام بدونم ) بهم یاد بده هر دفه بهونه میاره !

تو رو خدا این کارو بکنید ، ممنون میشم ، مشکل من یه نفر هم نیست مطمئنا هستن کسایی مثل من !

جناب زحمت کش مخصوصا چشم امیدم به شماست !

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: هوشنگ

عضو عادی شناسه تصویری hoshi
    نوشته
    351
    سپاسگزاری شده
    258
    سپاسگزاری کرده
    149
    سلام دوست من اگه واقعا میخوای شبکه یاد بگیری به نظر من برو یه جا به عنوان کاراموز. فیلم وکتاب فقط برای بالا بردن سطح علمی و رفع سوال خوبه.هیچی مثه کار عملی نمیشه

edward71 سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: سامان زحمتکش

عضو ویژه شناسه تصویری Zahmatkesh
    نوشته
    3,663
    سپاسگزاری شده
    4784
    سپاسگزاری کرده
    2305
    نوشته های وبلاگ
    4
    نقل قول نوشته اصلی توسط edward71 نمایش پست ها
    سلام دوستان ، یه پیشنهاد و درخواست دارم خدمتتون .

دوستانی که حرفه ای و پیشکسوت هستن ، محبت کنن به ما تازه کارها هم تجربیاتشون رو منتقل کنن ، مثلا از تجهیزاتی که باهاشون کار می کنن عکس و فیلم بزارن و نحوه کارکرد رو توضیح بدن ! پیکربندی هاشون رو توضیح بدن ! به خدا ثواب داره ، من الان چند هفتس دنبال یه نفرم بیاد بهم شبکه کردن دو تا سیستم رو با تجهیزات بی سیم ( نوع تجهیزات برام فرق نمی کنه همشون رو میخوام بدونم ) بهم یاد بده هر دفه بهونه میاره !

تو رو خدا این کارو بکنید ، ممنون میشم ، مشکل من یه نفر هم نیست مطمئنا هستن کسایی مثل من !

جناب زحمت کش مخصوصا چشم امیدم به شماست !
    دوست عزیز
    سلام

چنین روش آموزشی در شرایط فعلی کارآمدی نخواهد داشت ، برای یادگیری بهتر از کتب ، تست و راه اندازی و دوره های آموزشی در ابتدای امر و سپس از روشهای کارآموزی استفاده نمایید،مطمئن باشید اثرگذارتر خواهد بود.
    ممنونم از عنایت شما

edward71 سپاسگزاری کرده است.

کلمات کلیدی در جستجوها:

معرفی تجهیزات شبکه

معرفی تصویری تجهیزات شبکه

فیلم تجهیزات شبکه

معرفي تجهيزات تصوير

تجهیزات شبکه به صورت تصویری

معرفی شبکه و تجهیزاتتجهیزات شبکه فیلممعرقی تصویری تجهیزات شبکهتجهیزات شبکه بصورت تصویریمعرفی تجهیزات و ابزار کارعملی شبکهمعرفی بدن به صورت فیلمتوضیحات تجهیزات شبکهمعرفی تجهیزات شبکه تصویریتصاویر تجهیزان شبکه معرفی تجهیزات شبکه تصویریتجهیزات فعال و غیرفعال شبکهمعرفی از تجهیزات شبکهتجهیزات شبکه همراه عکسعكس تجهيزات شبكه با توضيح تجهیزات شبکه به صورت غیر فعالتجهیزات شبکه کردنعکس از تجهیزات شبکهعکس تجهیزات شبکهتصاوير تجهيزات فعال شبكه معرفی تجهیزات شبکه(تصویری)

برچسب برای این موضوع