صفحه 1 از 2 1 2 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 15 از مجموع 18

موضوع: نانو و لوکو از نظر سازمان غیر مجاز هست!!!

نام حقيقي: webgard

عضو عادی شناسه تصویری 3hsan
    نوشته
    1,577
    سپاسگزاری شده
    537
    سپاسگزاری کرده
    1223

نانو و لوکو از نظر سازمان غیر مجاز هست!!!

سلام خسته نباشید
    من امروز برای مساله ای سازمان بودم و بحث افتاد رو بیسیم و سرویس دهیش.و تو سایت ما سازمان بع عکسه یه نانو استیشن ام5 برخوردن که یهو گفتن اینا که مجاز نیستن 45 درجه هستند الان ما نمیزاریم کسی ببنده.منم گفتم پس ملت چی باید ببندن؟ گفتم اینا به عنوان AP مجاز نیستند ولی به عنوان کلاینت که مشکلی ندارند.بازم گفتند به هر طریق لوکو و نانو مجاز نیستند از نظر ما!!! من که سکوت کردم
    چجوریه از نظر شما؟

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: مهرزاد مقدس

عضو ویژه/سرپرست بخش‌های Mikrotik و Wireless
    نوشته
    4,383
    سپاسگزاری شده
    4620
    سپاسگزاری کرده
    2290
    نوشته های وبلاگ
    6
    درسته غیر قانونیه ! به علت همون زوایه تابشش هست . سمت کلاینت هم البته باز مشکل داره اما معمولا چیزی نمی گن .

نام حقيقي: رضا

عضو عادی شناسه تصویری yavar
    نوشته
    1,843
    سپاسگزاری شده
    1401
    سپاسگزاری کرده
    0
    یعنی حتی به عنوان ptp هم نمیشه استفاده کرد؟؟؟

نوشته
    1,577
    سپاسگزاری شده
    537
    سپاسگزاری کرده
    1223
    خداوکیلی امروز سازمان بودم یه چیزی گفتنکه من موندم توش!! گفتند که هر نوع استفاده ای غیر مجازه.چه کلاینت چه AP
    حتی گفتند که عوامل فروششم اگه ما برخورد کنیم توقیف میکنیم!!!
    من موندم آخه این وسط مشترک باید با چی وصل بشه به شبکه؟! دیگه ارزونتر و روونتر از لوکو و نانو که نیست!!
    پاور بریدج و نانو بریدجو همه رو گفت غیر مجازه!! منم به خنده گفتم isp ها مگه اینکه آز آنتنهای دوشاخه tv استفاده بتونن بکنن که مجاز شن.گفت اونم غیر مجازه مختص صدا و سیماس.کلا غیر مجازیما

نقل قول نوشته اصلی توسط yavar نمایش پست ها
    یعنی حتی به عنوان ptp هم نمیشه استفاده کرد؟؟؟
    ایشون حتی نذاشتن من بگم الف چه برسه به ptp!!!
    گفتند حتی فاکتورشم غیر مجازه جان خودم.خیلی تعجب کردم.آخهملت با چی باید لینک بزنن و با چی کار کنن.میدونین اگه یه روز اینا عمقی بخوان تو isp های کشور رو بگردن و بررسی کنن 1 هفته ای کل سرویس بیسیم تو ایران تعطیل میشه؟!

ویرایش توسط 3hsan : 2012-05-29 در ساعت 05:58 PM

نام حقيقي: امیرخاتم پدرام

خواننده شناسه تصویری amirkhatam
    نوشته
    684
    سپاسگزاری شده
    515
    سپاسگزاری کرده
    112
    فکر کنم کار به جایی برسه همه چی غیرمجاز شه مجبور شیم با اینه و دود به هم دیگه علامت بدیم ! البته دود دید مستقیم نمیخواهد !

amirpar و 1qaz2wsx سپاسگزاری کرده‌اند.

نام حقيقي: جعفر توانا

عضو عادی شناسه تصویری ICT-M
    نوشته
    768
    سپاسگزاری شده
    265
    سپاسگزاری کرده
    147
    حالا مثلاً 45درجه باشه مگه چه مشکلاتب رو پیش مییارن ؟

نوشته
    1,577
    سپاسگزاری شده
    537
    سپاسگزاری کرده
    1223
    چون ماهواره opensky فرانسه بخاطر زاویه آنتنهای لوکو میخوابه نباید از 45 درجه استفاده کنیم.

arianirani سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: امیرخاتم پدرام

خواننده شناسه تصویری amirkhatam
    نوشته
    684
    سپاسگزاری شده
    515
    سپاسگزاری کرده
    112
    اگر اینجور میخوابه همون بهتر بخوابه !
    مثل این که اینترنت رو از ملت بگیریم بگیم میترسیم هک شیم !

نام حقيقي: مهرزاد مقدس

عضو ویژه/سرپرست بخش‌های Mikrotik و Wireless
    نوشته
    4,383
    سپاسگزاری شده
    4620
    سپاسگزاری کرده
    2290
    نوشته های وبلاگ
    6
    متاسفانه بعضی از قوانین رو که به نفع ما هستند رو هم ندونسته باهاش بد برخورد می کنیم !!! این قانون قبل از هر کس به نفع شما بعنوان سرویس دهنده بی سیم هست !!!!! اگر کنترلی روی نحوه پخش توی فضای فرکانسی صورت نگیره بعد از مدتی اونقدر این محیط اشغال و پر نویز میشه که شما بعنوان کاربر جدید مجبورید از دستگاههایی با توان خیلی خیلی بالا استفاده کنید ! مثلا من بعنوان فرستنده اول - ربطی به همراه اول نداره - توی شهرمون توی 10 نقطه دکل نصب کنم و روی تمام اینها از آنتن هایی با توان و زاویه دید بالا استفاده کنم . حالا شما روی همین فرکانس میخوایید ده تا دکل - و آنتن - دیگه نصب کنید ! باید از آنتن های با توان بالاتر و ... استفاده کنید . یواش یواش این مورد میشه یه مسابقه پخش سیگنال و توان و آنتن و ... که نه به نفع من فرستنده -سرویس دهنده - و نه به نفع گیرنده - مشتری - هست . فضای فرکانسی یه نوع منبع ملیه و توی تمام کشور ها باش یه سری قوانین هست . بعضی جاها سخت گیر ترند و بعضی جاها هم ...
    البته سازمان برخورد نمی کنه ! چرا که "گر حکم شود که مست گیرند،در شهر هر آنکه هست گیرند." فقط به دکل های اصلی شما گیر می ده . و آنتن های سمت کلاینت رو اصلا نگاه هم نمی کنه ! اگر نه کدوم آنتن رو می شناسید که زاویه گلبرگ اصلی 7 درجه باشه ؟ پاور استیشن رو که می نویسه 7 درجه رو من از پشتش هم سیگنال می گیرم و ... یا کدوم رادیو رو می تونید تو بازار پیدا کنید که 100 میلی وات توان داشته باشه ؟
    نکته : پاور بریج و نانو بریج مشکلی از نظر آنتن ندارند و فقط موردشون تو توان هست که اونم می تونید کمش کنید و ازش استفاده کنید . یعنی این مشکلی نداره !!!

esfahanweb، DaNi_84، 3hsan و 5 نفر دیگر سپاسگزاری کرده‌اند.

نام حقيقي: ﺣﺎﻣﺪ پیروز

عضو عادی
    نوشته
    488
    سپاسگزاری شده
    452
    سپاسگزاری کرده
    954
    در مورد پاور چه طور؟؟
    داستان خاصی داره ؟
    دوستان اگه وقت کردید یک سر به حیاط خلوت هتل های اطراف حرم بزنید تازگی ها مد شده ساختمون های5 6 و10 طبقه رو با دو سه تا پاوربریج به سمت ساختمون احاطه میکنند تا داخل ساختمون رو پوشش وایرلس بدهند
    نظر شما چیه

نام حقيقي: maaziyar roozegar

عضو ویژه شناسه تصویری maaziyar
    نوشته
    1,784
    سپاسگزاری شده
    1739
    سپاسگزاری کرده
    413
    نقل قول نوشته اصلی توسط mehrzadmo نمایش پست ها
    متاسفانه بعضی از قوانین رو که به نفع ما هستند رو هم ندونسته باهاش بد برخورد می کنیم !!! این قانون قبل از هر کس به نفع شما بعنوان سرویس دهنده بی سیم هست !!!!! اگر کنترلی روی نحوه پخش توی فضای فرکانسی صورت نگیره بعد از مدتی اونقدر این محیط اشغال و پر نویز میشه که شما بعنوان کاربر جدید مجبورید از دستگاههایی با توان خیلی خیلی بالا استفاده کنید ! مثلا من بعنوان فرستنده اول - ربطی به همراه اول نداره - توی شهرمون توی 10 نقطه دکل نصب کنم و روی تمام اینها از آنتن هایی با توان و زاویه دید بالا استفاده کنم . حالا شما روی همین فرکانس میخوایید ده تا دکل - و آنتن - دیگه نصب کنید ! باید از آنتن های با توان بالاتر و ... استفاده کنید . یواش یواش این مورد میشه یه مسابقه پخش سیگنال و توان و آنتن و ... که نه به نفع من فرستنده -سرویس دهنده - و نه به نفع گیرنده - مشتری - هست . فضای فرکانسی یه نوع منبع ملیه و توی تمام کشور ها باش یه سری قوانین هست . بعضی جاها سخت گیر ترند و بعضی جاها هم ...
    البته سازمان برخورد نمی کنه ! چرا که "گر حکم شود که مست گیرند،در شهر هر آنکه هست گیرند." فقط به دکل های اصلی شما گیر می ده . و آنتن های سمت کلاینت رو اصلا نگاه هم نمی کنه ! اگر نه کدوم آنتن رو می شناسید که زاویه گلبرگ اصلی 7 درجه باشه ؟ پاور استیشن رو که می نویسه 7 درجه رو من از پشتش هم سیگنال می گیرم و ... یا کدوم رادیو رو می تونید تو بازار پیدا کنید که 100 میلی وات توان داشته باشه ؟
    نکته : پاور بریج و نانو بریج مشکلی از نظر آنتن ندارند و فقط موردشون تو توان هست که اونم می تونید کمش کنید و ازش استفاده کنید . یعنی این مشکلی نداره !!!
    اقا مهرزاد گل حرفاتون رو گوش کردیم سازمان تنظیم مقررات به عنوان بانی میگه نانو نزارید بعد میاد برا لینکاش موتورلا میزاره میگه رادیو 100 میلی بزارید بعد میاد لینک 70 کیلومتری میزنه متاسفانه به نام قانون همه کار میکننن اما برا ماها جیزه

3hsan سپاسگزاری کرده است.

نوشته
    1,577
    سپاسگزاری شده
    537
    سپاسگزاری کرده
    1223
    خب آقای مهرزاد من سوالی رو که جام کردم و نتونستم تو سازمان بپرسم از شما میپرسم.یعنی طرف یه جوری گفت که هرکی نانو استفاده کنه حتی کلاینت اعدامش میکنیم منم سکوتاختیار کردم!!!
    آقا نانو به قوله دوستان جیزه.لوکو هم که برادرشه.خب تو این رنج قیمت فکر نمیکنم چیز دیگه ای باشه.اون یکی میکروتیکم که چند ماهیه اومده بازار پس اونم لابد معصیت داره.خب میشه شما بفرمائید ما برای مشترک چی ببندیم؟ شما فرض کنید سازمانید.کارت شبکه tplink ببندیم؟
    الان من دارم بین دو تا از شهرستانها به مسافت حدودا 60 کیلومتری رو کوه لینک میزنم واسه BW 50mb و یه جورائی هماهنگیاش هم دارم انجام میدم و حتی هزینه لینک رو هم همکاران بهم گفتند که حدودا 1/5 تا 1/8 تومن میشه ولی اسم تجهیزات رو نبردند هنوز.آخه من با عقلم جور در نمیاد من الان باید چی بذارم واسه اینکار و سازمان چجوری میخواد تایید کنه و مجوز بده!! آخه اینجوری که سازمان میگه کار کسی انجام نمیشه.

نام حقيقي: A.G

خواننده شناسه تصویری adel28
    نوشته
    813
    سپاسگزاری شده
    180
    سپاسگزاری کرده
    192
    بالاخره برای سمت یوزر چی باید بست تا سازمان گیر نده؟
    کسی به نتیجه ای با سازمان رسیده؟

3hsan سپاسگزاری کرده است.

نوشته
    1,577
    سپاسگزاری شده
    537
    سپاسگزاری کرده
    1223
    سازمان فقط.میگه.شما کاری نداشته باش عمل کن.دیگه ارزوتنر و روونتر از نانو و لوکو نیست.هست؟ اگه هست بگید سازمان خودش ببنده برای خونش اگه جواب داد شما هم ببندید

نام حقيقي: جعفر توانا

عضو عادی شناسه تصویری ICT-M
    نوشته
    768
    سپاسگزاری شده
    265
    سپاسگزاری کرده
    147
    نقل قول نوشته اصلی توسط sky_star2 نمایش پست ها
    چون ماهواره opensky فرانسه بخاطر زاویه آنتنهای لوکو میخوابه نباید از 45 درجه استفاده کنیم.
    مگه این ماهواره چه سرویس هایی روش هست ؟

1qaz2wsx سپاسگزاری کرده است.

صفحه 1 از 2 1 2 آخرینآخرین

کلمات کلیدی در جستجوها:

انتن های غیر مجاز نانو

رادیو هایغیر مجاز وایرلس

مودم برای دستگاه نانو لوکو ام 2

تنظیم رادیویی لوکو اتوماتیک

هک نانو بریج

رادیوهای غیر مجاز UBNT

مشکل در مودم لوکو. 2

در مورد لوکو میکروتیک

رادیو مودم های غیر مجاز اwirless

تنظیم رادیوهای نانوبریج

آنتن های غیر مجاز وایرلس

رادیو مجاز persiannetworks.com

wireless مجاز سازمان

آنتنهاي مجاز وايرلس

اگه اطراف محل زندگی یا کار شما شبکه اهست و شما میخوایید از اون استفاده کنید اما اون شبکه رمز داره

اگه اطراف محل زندگی یا کار شما سیگنال شبکه بیسیم(وایرلس)هست و شما میخوایید از اون استفاده کنید اما اون شبکه رمز داره

فرکانسهای غیر مجاز رادیو نانو بریج

نصب ماهواره اقای مهرزاد

site:forum.persiannetworks.com مجوز پوینت تو پوینت

روش استفاده از نانواستیشن به عنوان کارت شبکه

کارهای لوکو ملیه

سازمان تنظیم رادیویی آنتن مجاز

برچسب برای این موضوع