صفحه 2 از 2 اولیناولین 1 2
نمایش نتایج: از شماره 16 تا 18 از مجموع 18

موضوع: نانو و لوکو از نظر سازمان غیر مجاز هست!!!

نام حقيقي: مهرزاد مقدس

عضو ویژه/سرپرست بخش‌های Mikrotik و Wireless
    نوشته
    4,383
    سپاسگزاری شده
    4620
    سپاسگزاری کرده
    2290
    نوشته های وبلاگ
    6
    نتونستم تو سازمان بپرسم از شما میپرسم
    برادر من زورت به سازمان نرسیده ، میخوایی دق دلیتو سر من خالی کنی ؟!

.اون یکی میکروتیکم که چند ماهیه اومده بازار پس اونم لابد معصیت داره.
    شما فرض کنید سازمانید.کارت شبکه tplink ببندیم؟
    اگه منظورتون از میکروتیک ، SXT هست اتفاقا این یکی خوراک سمت کلاینته ! اون کارت شبکه تی پی لینک هم اگه بهش آنتن امنی اوت دور وصل شه غیر مجازه . فرقی نمی کنه !
    الان من دارم بین دو تا از شهرستانها به مسافت حدودا 60 کیلومتری رو کوه لینک میزنم واسه BW 50mb و یه جورائی هماهنگیاش هم دارم انجام میدم و حتی هزینه لینک رو هم همکاران بهم گفتند که حدودا 1/5 تا 1/8 تومن میشه ولی اسم تجهیزات رو نبردند هنوز.آخه من با عقلم جور در نمیاد من الان باید چی بذارم واسه اینکار و سازمان چجوری میخواد تایید کنه و مجوز بده!! آخه اینجوری که سازمان میگه کار کسی انجام نمیشه.
    اگر واقعا میخوایی 50 مگابیت دیتا رد و بدل کنی تو این فاصله با این هزینه و .. اینا فکر نکنم کار خوبی تحویل بگیری ! حتما قبلش بپرس نوع دستگاه و آنتن و ... چیه ؟ و حتما قرارداد ببند باهاشون و ذکر کن اگه لینک نتونه استیبل باشه و ... هزینه رو پس بدن !

در مورد پاور چه طور؟؟
    این مورد نداره ! البته تا اونجا که من می دونم .

دوستان یه توضیح رو من اضافه کنم ، من نه تو سازمان کار می کنم و نه چیزی . قوانین رو هم من تدوین نکردم . این مواردی رو هم که گوشزد کردم صرفا تجربیات من تو این مدت کوتاهی بود که وایرلس کار می کنم . منم روز اولی که برگه مربوط به تعهد و ... رو دادن دستم مثل شماها فکر می کردم . فقط دوست داشتم زورم می رسید خر خره چند تا از این کارمند ها رو می جوویدم ! اما یه مقدار که مطالعه بیشتری کردم و جوانب رو بیشتر بررسی کردم متوجه یه سری دلایل شدم که تقریبا متقاعد شدم نه چندان هم این ها بی راه نمی گن .
    یه مشکل کوچیکی هم که توی کار سازمان هست ، تفاسیر مختلفیه که از قانون دارند ! مثلا بعضی از نمایندگی های سازمان کلا با مارک ubnt مشکل دارند ! -چیزی که از دوستان مطلع شنیدم - بعضی جاها برخورد سازمان ظاهرا خیلی بده ، توی همین فروم اگه سرچ کنید به مواردی بر میخورید که رفتند با اره آنتن امنی طرف رو بریدند بردند !
    اما تجربه من می گه که اونا هم آدمهای منطقی ای هستند . به نظر من اول قانون رو ازشون به صورت مستند درخواست کنید - البته تو تعهد لینک اینو بهتون می دند - به هر شکلی هست توی دکل های اصلی تون که توی چشم هست قانون رو رعایت کنید ! توی تعهد ، نوع لینک شما پوینت تو پوینت ذکر شده ، یه دونه شو حتما مجاز کار کنید . در مورد توان رادیو هم باید عرض کنم متاسفانه رادیو زیر 100 میلی وات فقط و فقط یه مدل من دیدم ! r52 ! توی قراردادتون نوع رادیو رو همین ذکر کنید ! و ...

3hsan سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: webgard

عضو عادی شناسه تصویری 3hsan
    نوشته
    1,577
    سپاسگزاری شده
    537
    سپاسگزاری کرده
    1223
    نقل قول نوشته اصلی توسط mehrzadmo نمایش پست ها
    اگر واقعا میخوایی 50 مگابیت دیتا رد و بدل کنی تو این فاصله با این هزینه و .. اینا فکر نکنم کار خوبی تحویل بگیری ! حتما قبلش بپرس نوع دستگاه و آنتن و ... چیه ؟ و حتما قرارداد ببند باهاشون و ذکر کن اگه لینک نتونه استیبل باشه و ... هزینه رو پس بدن !
    الان 6 ساله که سرویس دهیم میکنه خیلی خوب بوده اما رو اینترانت.ولی خب اینترانت و مودم پتون دردسر و محدودیت داره 2 مگ اضافه کنی یه مودم میخواد حالا روترتم اگه پورتاش تکمیل شد دوباره روتر و ....اینترانتم که مخابرات با بدبختی میده.الان میخواد لینک از استان برام بفرسته شهرستان و قبل از اینکه من بگم استیبل هست یا نه خودشون گفتند تو باد و بارون قطعیاشو ما تضمین میکنیم اگه مشکل داشت گردن ما.هنوز از تجهیزات اسمی نبردن ولی گفتند 1.5 تا 1.8 هزینته.50 مگ هم برات استیبل آپ میکنیم.خوبیش اینه که من دو سه تا بخش تقریبا بزرگ دیگه رو هم زیر پام میبینم اونجا برای سرویس دهی که حتی دایل آپم به زور وصل میشن.بدبختی همون موافقت کردن ارگانهایی هست که اونجا دکل دارن و بذارن من آنتن بزنم رو دکلشون.
    ممنون از راهنماییتون

نام حقيقي: mm

تازه وارد
    نوشته
    2
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    نقل قول نوشته اصلی توسط mehrzadmo نمایش پست ها
    ب
    اما تجربه من می گه که اونا هم آدمهای منطقی ای هستند . به نظر من اول قانون رو ازشون به صورت مستند درخواست کنید - البته تو تعهد لینک اینو بهتون می دند - به هر شکلی هست توی دکل های اصلی تون که توی چشم هست قانون رو رعایت کنید ! توی تعهد ، نوع لینک شما پوینت تو پوینت ذکر شده ، یه دونه شو حتما مجاز کار کنید . در مورد توان رادیو هم باید عرض کنم متاسفانه رادیو زیر 100 میلی وات فقط و فقط یه مدل من دیدم ! r52 ! توی قراردادتون نوع رادیو رو همین ذکر کنید ! و ...
    با سلام خدمت شما اساتید گرامی راستش من نمیتونم پیغام خصوصی بفرستم . اول هم معضرت خواهی میکنم به خاطر متن بلندی که میخوام بنویسم و ازتون راهنمایی میخوام. راستش من چند وقت پیش با یکی اشنا شدم که از طریق وایرلس کیم نت راه انداخته بود یعنی هم ای اس پی داشت هم اینکه در کنارش گیم سرور راه اندازی کرده بود که مشترکها در خونه با هم بازی میکردند. برام جالب بود و خواستم اقدام به راه اندازی ککنم. توی روستای ما ای دی اس ال هم هست که از طریق وایرلس لینک گرفتن . من برای راه اندازیش 2 تا رادیو هم خریدم یکی راکت ام 2
    مال شرکت یو بی ان تی
    و یک بالت هم از همین شرکت هست. اما این طرف که ای اس پی داره (ای اس پی نیستا. از یکی نمایندگی گرفته) گفت که تو سیگنال ما پارازیت میندازه و ما جلو شما رو میگیریم به همین دلیل خواستم از راه قانونی جلو برم. رفتم سازمان و درخواست دادم اما اونجا بهم گفتن مجوز دکل فقط به شرکت میدیم و به شخص حقیقی نمیدیم. الان من شرکت هم ثبت کردم و میخوام برم سازمان برای گرفتن مجوز. اما قبلش میخواستم از شما عزیزان تقاضا کنم که اونجا رفتم چی بگم تا راحت مجوز بدن؟ در مورد تجهیزات اگه پرسیدن. چه چیزهایی رو بگم که خریداری کردم یا میخواهم خریداری کنم؟البته 3 تا انتن کمبتونگ 24 دیبی پارابولیک هم خریداری کردم. اگه بتونین از طریق پیغام خصوصی شماره تماس برا من ارسال کنین واقعا ممنون میشم دوست گرامی.

صفحه 2 از 2 اولیناولین 1 2

کلمات کلیدی در جستجوها:

انتن های غیر مجاز نانو

رادیو هایغیر مجاز وایرلس

مودم برای دستگاه نانو لوکو ام 2

تنظیم رادیویی لوکو اتوماتیک

هک نانو بریج

رادیوهای غیر مجاز UBNT

مشکل در مودم لوکو. 2

در مورد لوکو میکروتیک

رادیو مودم های غیر مجاز اwirless

تنظیم رادیوهای نانوبریج

آنتن های غیر مجاز وایرلس

رادیو مجاز persiannetworks.com

wireless مجاز سازمان

آنتنهاي مجاز وايرلس

اگه اطراف محل زندگی یا کار شما شبکه اهست و شما میخوایید از اون استفاده کنید اما اون شبکه رمز داره

اگه اطراف محل زندگی یا کار شما سیگنال شبکه بیسیم(وایرلس)هست و شما میخوایید از اون استفاده کنید اما اون شبکه رمز داره

فرکانسهای غیر مجاز رادیو نانو بریج

نصب ماهواره اقای مهرزاد

site:forum.persiannetworks.com مجوز پوینت تو پوینت

روش استفاده از نانواستیشن به عنوان کارت شبکه

کارهای لوکو ملیه

سازمان تنظیم رادیویی آنتن مجاز

برچسب برای این موضوع