صفحه 2 از 3 اولیناولین 1 2 3 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 16 تا 30 از مجموع 34

موضوع: تفاوت سرویس های ADSL و دیتا؟؟؟

نام حقيقي: bah

عضو عادی
    نوشته
    36
    سپاسگزاری شده
    34
    سپاسگزاری کرده
    19
    سلام

دوست من مخالفت و موافقت شما چیزی رو عوض نمیکنه ! در ضمن این نظر من نبود . بلکه چیزی بود که خوندم بهتون رفرنس هم دادم که اگر میخوایید بخونید به چی مراجعه کنید .......

555 سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: webgard

عضو عادی شناسه تصویری 3hsan
    نوشته
    1,577
    سپاسگزاری شده
    537
    سپاسگزاری کرده
    1223
    چشم حتما مراجعه میکنم

555 سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: kaRim ParaVand

عضو ویژه شناسه تصویری paravand20
    نوشته
    1,324
    سپاسگزاری شده
    1231
    سپاسگزاری کرده
    786
    نوشته های وبلاگ
    1
    نقل قول نوشته اصلی توسط 3hsan نمایش پست ها
    چشم حتما مراجعه میکنم

اولا بابت اسپمم از همه عذر می خوام

اول سوریس دیتا مخابرات از MPLS استفاده می کنه اما هیچ ربطی به اینترنت نداره این از این بحث

دوما شما مشکل اینترنتون رو دقیقا بررسی کنید چون نارضایتی یک مشترک از یک سروسی پروایدر مبنی بر مشکل آن شرکت نیست
    تا وانجا که من دارم میبینم هیچ پورت شیرینگی در مخابرات صورت نمیگیره پس یک طرفه قضاوت نکنید

موفق باشید

555 سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: علی شفائی

عضو عادی شناسه تصویری alisc
    نوشته
    1,897
    سپاسگزاری شده
    1730
    سپاسگزاری کرده
    2052
    نقل قول نوشته اصلی توسط Red-Line نمایش پست ها
    اگر مخابرات یه خط رو به 10 نفر میده شرکت های pap به 40 نفر میدن ولی چون پنهای باند کم نیارن میان محدودیت حجمی میدن دیگه کسی تو ساعت های معمولی دانلود نمیکنه speed limit شون هم میزان مثلا رو 200 که طرف ببینه حال کنه! وقتی شما با 800 هم دانلود کنید ولی مجبور باشید هر دفعه 5 تومن بدی 1 گیگ بخری میشه خیلی زرنگی !!! بعدشم شب بخوای دانلود بزاری سرعتت به زور به 10 میرسه .
    کی گفته شرکت های PAP پهنای باند رو به 40 نفر تقسیم می کنند !
    طرف ما شرکت PAP هست که داره سرویس 1-4 میده ! شب هم رایگان ! بدون افت سرعت ! با قیمت مناسب !

من خودم از مخابرات سرویس دارم و راضی هم هستم ، بد نیست ! ولی سرویس شرکت های PAP یه چیزه دیگست !

555 سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: رضا

عضو عادی شناسه تصویری yavar
    نوشته
    1,843
    سپاسگزاری شده
    1401
    سپاسگزاری کرده
    0
    آقا چه ربطی داشت!! مخابرات کیه دیگه بابا دل پر کدومه دیگه.شما حرفه کجا رو میزنی برادر!!
    دقیقا سواله ایشونو من جواب دادم.میگه فرق سرویس 2 مگ adsl و سرویس دیتا چیه.بند آخریه سوالش رو تو تاپیک اولی بخونید.
    ایشون میخان خرید سرویس اینترنت کنن منم به عنوان یه دوست راهنماییشون کردم.حالا شما چرا داغ میکنی رفیق اونم برای مخابرات!!!
    کسی مخابرات رو نکوبید عزیز من!! اصلا چه دلیلی داره! من آنچه رو که حقیقته تو بازار و دارم میبینم و به صلاحه جیبه ایشون و راحتیه کار ایشونه دارم بهش میگم.والا نه ایشون سودش به من میرسه نه زیانش و نه به شما!!!پس خواهشا حاشیه سازی نکنید تو تاپیک.ما داریم بحث فنی و کیفی میکنیم در مورد سرویسها و نحوه خریدشون برای این آقا.اگه جایی تو بحث شما رو ناراحت کرده ببخشید دیگه.گفتم که من حقیقت رو دارم میگم و فکر نمیکنم کوبیدنی در کار باشه.چیز خاصی نیست که شما ناراحت میشی!!من میگم آقا شما این سرویس رو بگیری به نفعته مثلا شبانه هم رایگانه و این موارد دیگه...
    ایشون میگن پس چرا نامحدود رو میدن 60 تومن یا فرق بین این دو سرویس یا قیمت چیه!!منم بهش میگم شرایط فروشش چیه که 60 تومنه که اطلاعات بیاد دستش برای خرید.خب آخه کدوم آدم یا شرکته توجیه و عاقل میاد 1 مگ نامحدود بده 60 تومن در صورتی که خریدش 3/4 برابر اینه!!!!!حالا که من دارم به ایشون میگم این سرویس بین 10 نفر share میشه و قضیه ش اینجوریه شما چرا ناراحت میشی؟!!شما بجای اینکه ایشون رو با کم و کاست و شرایط سرویس ها و نحوه ارائه شون روشن کنید میاید یه چیز دیگه میگید!!

جناب احسان من اصلا ناراحت نشدم از اینکه شما مخابرات رو میکوبی اصلا به من چه
    من از این ناراحت شدم که شما سرویس دیتا رو با اینترنت ADSL به اشتباه مقایسه کردی و دوستمون رو که سوال پرسیده رو گیج کردین هرچی هم میگیم دارین اشتباه توضیح میدین بازم حرف خودتون رو میزنین
    بهتره یه تحقیق کنید بعد بیایین پست 30 خطی علیه بنده بزارین
    با تشکر

ویرایش توسط yavar : 2012-12-12 در ساعت 04:12 PM
    3hsan و 555 سپاسگزاری کرده‌اند.

عضو عادی
    نوشته
    36
    سپاسگزاری شده
    34
    سپاسگزاری کرده
    19
    نقل قول نوشته اصلی توسط alisc نمایش پست ها
    کی گفته شرکت های PAP پهنای باند رو به 40 نفر تقسیم می کنند !
    طرف ما شرکت PAP هست که داره سرویس 1-4 میده ! شب هم رایگان ! بدون افت سرعت ! با قیمت مناسب !

من خودم از مخابرات سرویس دارم و راضی هم هستم ، بد نیست ! ولی سرویس شرکت های PAP یه چیزه دیگست !
    دوست من نمیدونم تا چقدر در جریان دعوای شرکت های pap با مخابرات هستید ؟! قضیه دقیقا درباره همین موضوع بود . شرکت های PAP کلی شاکی بودن که ما پهنای باند نداریم که به ملت اینترنت بدون محدودیت بدیم و مخابراتم گیر داده بود که من میدم شما هم غیر قانونی هست کارتون ! اونها هم میگفتن که این کارتون مغایر خصوصی سازی هست اما حالا که دیگه مخابرات هم خصوصی شده دیگه حله دستشون به جایی بند نیست .

مطمئن باشید شرکت های pap به شدت با کمبود پهنای باند مواجه هستند ( به خاطر قیمیت بسیار زیاد پهنای باند ) به خاطر همین مسئله هست که اومدن واسه شما محدودیت حجمی گذاشتن !! این سرویس های 4-1 که می فرمایید فک میکنم سری های بدون محدودیت هستند که البته در این ضمینه مجبور هستند که 1-4 بدن به خاطر رضایت مشتری ( قیمیت این سروییس های هم حدود 4-5 برابر همین سرور مخابرات هست در ضمن اگر دیگه خیلی هم دانلود کنید من دیدم که حتی تذکر هم میدن !!!!!! ) . ولی تا اونجایی که من خودم دیدم شرکت های pap که 1-20 هم بیشتر میدن ولی فقط محدودیت حجمی میدن که پهنای باند کم نیاد ! من خودم با اون صبانتی که گفتم نمیگم همه شبا ولی در اکثر شبا سرعت دانلودم 10 بیشتر نمیشه . ببنید isp ها نمیان یک خط 512 رو به 4 نفر یا 10 نفر بدن که میان یه خط مثلا 10 mb رو به همه میدن واسه همین خیلی بیشتر مشترک دارند . این ضریب ها هم سازمان تنظیم مقررات برای جلوگیری از همین مسئله گذاشته که اکثر isp رو مجبور کنه این کار رو نکنن !!!

به نظر شخصه بنده چیزی که تجربه کردم اگر دنبال پشتیبانی و ساپورت عالی هستید شرکت های pap به مراتب بهتر هستند ولی اگر به دنبال کیفیت هستید مخابرات بهتره ! ولی ممکنه یه وقتی کارت گیر کنه خیلی دیرتر از ISP ها جواب میدن . و البته الان اکثر پورت های شرکت مخابرات در تهران هم پر هست و دیگه به هر کسی نمیدن .

--==--

البته به طور کلی کیفیت سرویس به خیلی خیلی شرایط از جمله منطقه جغرافیایی ، کیفیت کابل کشی ، و نویز کم و محیط و .... دیگه مرتبط هست شاید در یه استانی شرکت های pap خیلی بهتر باشن این تجربیات من در تهران بود !

555 سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: محمد فراهانی

عضو عادی شناسه تصویری mohamad-23
    نوشته
    1,303
    سپاسگزاری شده
    1096
    سپاسگزاری کرده
    847
    البته این قیمت ها احتمالا در آینده ای نزدیک چند برابر خواهند شد ....

عضو عادی
    نوشته
    36
    سپاسگزاری شده
    34
    سپاسگزاری کرده
    19
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohamad-23 نمایش پست ها
    البته این قیمت ها احتمالا در آینده ای نزدیک چند برابر خواهند شد ....
    بله درسته این قانون تصویب شده که شرکت ها مجاز هستند تا سقف 70% قیمیت هاشونو بالا ببرن ! با این وضعیت دیگه احتمالا چیزی از اینترنت ایران باقی نمیمونه !!!! فقط البته این به این منظور نیست که حتما افزایش پیدا میکنه تا این حد مجاز هستند باید دید در اینده چی میشه !!

3hsan، mohamad-23 و 555 سپاسگزاری کرده‌اند.

نوشته
    1,324
    سپاسگزاری شده
    1231
    سپاسگزاری کرده
    786
    نوشته های وبلاگ
    1
    من نمیدونم دوستمون رو چه حسابی داره این حرف رو میزه و پشتیبانی مخابرات ریر سوال میبره من کارم و مسئولیتم پشتیبانی اینترنت مخابرات هست پشتیبانی 24 ساعته داریم و تمام نصب و رها اندازی ها هم نصابامون میرن انجام میدن نه در شرکت کانفیگ می کنیم دست ملت میدیم و از نظر دانلود واقعا سرعت بالاست و تایم رایگان هم مثل همه سرویس پروایدر های دیگه داریم پس با یک استان مخابرات رو زیر سوال نبرید

555 سپاسگزاری کرده است.

نوشته
    1,577
    سپاسگزاری شده
    537
    سپاسگزاری کرده
    1223
    نقل قول نوشته اصلی توسط yavar نمایش پست ها

جناب احسان من اصلا ناراحت نشدم از اینکه شما مخابرات رو میکوبی اصلا به من چه
    من از این ناراحت شدم که شما سرویس دیتا رو با اینترنت ADSL به اشتباه مقایسه کردی و دوستمون رو که سوال پرسیده رو گیج کردین هرچی هم میگیم دارین اشتباه توضیح میدین بازم حرف خودتون رو میزنین
    بهتره یه تحقیق کنید بعد بیایین پست 30 خطی علیه بنده بزارین
    با تشکر
    عزیزم پستهای من در مورد سرویس دیتا نبود.کلا در مورد نحوه ارائه سرویس adsl بودن.
    نقل قول نوشته اصلی توسط Red-Line نمایش پست ها
    بله درسته این قانون تصویب شده که شرکت ها مجاز هستند تا سقف 70% قیمیت هاشونو بالا ببرن ! با این وضعیت دیگه احتمالا چیزی از اینترنت ایران باقی نمیمونه !!!! فقط البته این به این منظور نیست که حتما افزایش پیدا میکنه تا این حد مجاز هستند باید دید در اینده چی میشه !!
    آینده چی میشه؟ آینده همین الان معلوم شده که!! نرخ پهنای باند بوش میاد که گرون بشه از سمته زیر ساخت به دلیل افزایش ارز.و مخابرات هم که داره تیشه به ریشه خود میزنه.و بخش خصوصی مخابرات هم از لحاظ مالی وضعیت خوبی نداره اینو همه مملکت میدونن هر چند به روی خودشون نمیارن یا حداقل من عمیقا اینو دارم میبینم(من پدرم 30 ساله رییس مرکزه و مادرمم 30 ساله همینطور کارمنده این اداره س)و بنظر من روز به روز وضعیت مالی مخابرات بهم ریخته تر میشه و هرچقدر هم که فروش کنه فایده ای نداره و مجبوره نرخ تمام شده رو بالا ببره در نتیجه مشترکا میپرن و تو مجلس و همچنین معاون اول ریاست جمهوری هم 2/3 روز پیش گفتند که بزرگترین اشتباهه خصوصی سازی تو ایران خصوصی سازی مخابرات بوده چون ارگانی تخصصی و مطابق با استانداردهای روز دنیاس و بخش خصوصی نمیتونه اینو بصورت صحیح هدایت کنه(توش دکون باز کردن البته معذرت میخاما ولی حقیقته)و بنظر من که مخابرات با این روند فروش پیش بره مث آب خوردن ورشکست میکنه!!!
    نقل قول نوشته اصلی توسط paravand20 نمایش پست ها
    من نمیدونم دوستمون رو چه حسابی داره این حرف رو میزه و پشتیبانی مخابرات ریر سوال میبره من کارم و مسئولیتم پشتیبانی اینترنت مخابرات هست پشتیبانی 24 ساعته داریم و تمام نصب و رها اندازی ها هم نصابامون میرن انجام میدن نه در شرکت کانفیگ می کنیم دست ملت میدیم و از نظر دانلود واقعا سرعت بالاست و تایم رایگان هم مثل همه سرویس پروایدر های دیگه داریم پس با یک استان مخابرات رو زیر سوال نبرید

alisc و 555 سپاسگزاری کرده‌اند.

نوشته
    1,897
    سپاسگزاری شده
    1730
    سپاسگزاری کرده
    2052
    به نظر من مخابرات با این قیمتی که داره سرویس میده کلا میخواد شرکت های ISP رو ببره زیر سوال و اونها رو از دور خارج کنه که خودش بشه یکتا !
    فقط خودش بتونه سرویس بده و هیچ ISP دیگه نتونه کار کنه !

کاره 100% اشتباهی داره میکنه مخابرت ! قیمت مفت داره میده دست مردم !

نام حقيقي: رضا

عضو عادی شناسه تصویری yavar
    نوشته
    1,843
    سپاسگزاری شده
    1401
    سپاسگزاری کرده
    0
    عزیزم پستهای من در مورد سرویس دیتا نبود.کلا در مورد نحوه ارائه سرویس adsl بودن.
    والا تا اونجایی که من میخوندم شما داشتین سرویس adsl رو با دیتا مقایسه میکردین
    این دوستمون تفاوت دیتا با adsl رو میخواستن بدونن شما adsl هارو با هم مقایسه میکردید

555 سپاسگزاری کرده است.

نوشته
    1,577
    سپاسگزاری شده
    537
    سپاسگزاری کرده
    1223
    نقل قول نوشته اصلی توسط yavar نمایش پست ها
    والا تا اونجایی که من میخوندم شما داشتین سرویس adsl رو با دیتا مقایسه میکردین
    این دوستمون تفاوت دیتا با adsl رو میخواستن بدونن شما adsl هارو با هم مقایسه میکردید
    باشه حتما

555 سپاسگزاری کرده است.

نوشته
    1,324
    سپاسگزاری شده
    1231
    سپاسگزاری کرده
    786
    نوشته های وبلاگ
    1
    نقل قول نوشته اصلی توسط alisc نمایش پست ها
    به نظر من مخابرات با این قیمتی که داره سرویس میده کلا میخواد شرکت های ISP رو ببره زیر سوال و اونها رو از دور خارج کنه که خودش بشه یکتا !
    فقط خودش بتونه سرویس بده و هیچ ISP دیگه نتونه کار کنه !

کاره 100% اشتباهی داره میکنه مخابرت ! قیمت مفت داره میده دست مردم !

د.وست گلم مخابرات به این دلیل داره رو این بحث مانور میده چون در مدت کوتاهی دارمد بسیار بالایی براش ایجاد کرده پس وقتی توان از رده خارج کردن رقباش رو داره چرا این کار رو انجام نده

جالب بدونید یک طراح واقعا عجیب واسه فشار به ISP که اگه اجرا بشه فشار زیادی به شرکت ها میاد

555 سپاسگزاری کرده است.

نوشته
    1,897
    سپاسگزاری شده
    1730
    سپاسگزاری کرده
    2052
    نقل قول نوشته اصلی توسط paravand20 نمایش پست ها
    د.وست گلم مخابرات به این دلیل داره رو این بحث مانور میده چون در مدت کوتاهی دارمد بسیار بالایی براش ایجاد کرده پس وقتی توان از رده خارج کردن رقباش رو داره چرا این کار رو انجام نده

جالب بدونید یک طراح واقعا عجیب واسه فشار به ISP که اگه اجرا بشه فشار زیادی به شرکت ها میاد

آخه هر کاری که کنه ! ISP که نمیشه ! پشتیبانی مخابرات از نظر من 0 هست !

سمت ما 12 ساعت اینترنت قطع بود ! تماس گرفتم 2020 گفت : فردا وصل میشه مشکل از شبکه هست !
    هیچ ISP اجازه نمیده سرویسش 12ساعت قطعی پیدا کنه !

ولی سرویش خوبه ! اما اونی که دنبال سرویس عالی باشه ، 100% میره سمت ISP ! چون ISP ها سرعت چندبرابر میدن ! درسته ترافیک رو میفروشن اما ارزش داره !

555 سپاسگزاری کرده است.

صفحه 2 از 3 اولیناولین 1 2 3 آخرینآخرین

کلمات کلیدی در جستجوها:

تفاوت mpls با vpls

استفاده از خط mplsبرای انتقال تصویر

تفاوت ديتا و adsl

فرق دیتا با adsl

فرق ای دی اس ال با خط دیتا

تفاوت خط دیتا با ADSL

تفاوت سرویس دیتا با adsl

سرویس دیتا یعنی چه

تفاوت adsl و dedicate