نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 از مجموع 3

موضوع: از بین رفتن حافظه فلش مموری سیلیکون پاور

نام حقيقي: امیرخاتم پدرام

خواننده شناسه تصویری amirkhatam
    نوشته
    684
    سپاسگزاری شده
    515
    سپاسگزاری کرده
    112

از بین رفتن حافظه فلش مموری سیلیکون پاور

سلام
    دوستان من یک SP / Silicon Power-High quality, Exclusive and Unique Leading memory storage brand
    دارم بعد چند روز پیش اشتباهی داشتم ویندوز XP نصب میکردم از روش این رو سیستم بود رو سیستم های اخر این تکنسیسن اداره رو گفتم وایسه بالا سر سیستم ها این زده بود پارتیشنش رو پاک کرده بود یک 4 گیگ درست کرده بود ( کلش 8 گیگ ) میخواسته یکی دیگم درست کنه که مشکل شروع شده
    دیگه به جز اون 4 گیگ نمیشه پارتیشن زد روش
    چیکار میشه کرد ؟

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: احسان صالحی

خواننده شناسه تصویری ehsansaleh
    نوشته
    31
    سپاسگزاری شده
    3
    سپاسگزاری کرده
    3
    چی فرمودی کلا -قراره همیشه سوال را واضیح بپرسید

نام حقيقي: امیرخاتم پدرام

خواننده شناسه تصویری amirkhatam
    نوشته
    684
    سپاسگزاری شده
    515
    سپاسگزاری کرده
    112
    پارتیشن اصلی توسط پارتیشن منیجر نصب ویندوز XP پاک شده و بعدش یک پارتیشن 4 گیگی ساخته شده که این ایجاد میکنه :
    one part with 4gb
    one part of unlocated via 4gb capacity
    حالا اگر اون پارتیشن 4 گیگ رو هم پاک کنم 2 تا Unlocated میمونه که در حالت طبیعی ویندوز Unlocated هارا جمع میکنه اما این چمیدونم چش شده !

- - - Updated - - -

حل شد

اون پارتیشن روی هوا رو که هیچ کار نمیشد باهاش کرد رو با O&O Prtition Manager با Securely delete کنید و بعد کلشو بعد جمع میشه و یک پارتیشن بسازید !

کلمات کلیدی در جستجوها:

از بین رفتن حافظه فلش

حذف پسورد فلش سیلیکون پاور

رمز فلش سیلیکون پاور

برداشتن پسورد فلش silicon power

برداشتن پسورد فلش مموری فراموشمشكل از بين رفتن حافظه فلشپسورد فلش سیلیکون پاورفلش power silicon بالا نمیارهحذف پسورد silicon powerاز بین بردن رمز مموریحذف رمز فلش سیلیکون پاوراز بین بردن پسورد فلش مموریحذف رمز فلش مموریروش برداشتن رمز فلش سیلیکناز بین بردن قفل فلش سلیکون پووراز بین رفتن پارتیشن فلش مموریحذف پسورد مموری سیلیکون پاوربرداشتن رمز از روی فلش سیلیکون پاوراز بین بردن پسورد رم 4 گیگ موبایلفلش silicon power پسورد میخواد برای برداشتن روش غیرفعال کردن پسورد فلش سیلیکون پاورکدفلش مموری از بین رفتن حافظه فلش مموریحذف رمز فلش مموری سیلیکون پاوراز بین بردن قفل فلش مموری

برچسب برای این موضوع