نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 از مجموع 4

موضوع: شبکه اینترنت بی سیم خانگی با 1 مورم ADSL و ACCESS POINTهای بی سیم

نام حقيقي: Maysam,Gamini

عضو غیر فعال شناسه تصویری mit.gemini
    نوشته
    15
    سپاسگزاری شده
    2
    سپاسگزاری کرده
    4

Icon13 شبکه اینترنت بی سیم خانگی با 1 مورم ADSL و ACCESS POINTهای بی سیم

سلام دوستان،
    این اولین پست من است! از اینکه این فروم را پیدا کردم خیلی خوشحالم !

سوال اینه که آیا با یک مدم ADSL 2 و سرویس 512 و تعدادی ACCESS POINT می شود یه سرویس دهی خوب در یک محوته برای 7 تا ساختمان در مساحت 1500 متر داشت؟ آیا استفاده از سخت افزار مناسب تری برای یه همچین کاری پیشنهاد می کنید و یا معماری بهینه تری سراغ دارید؟

سوال اصلی : آیا در تقسیم پهنای باند و کیلو بایت مورد استفاده توسط کلاینت ها با مشکل روبرو خواهم شد؟ خودم فکر کنم جواب مثبت باشه و پیشنهاد گذاشتن یه سرور و تعریف VPN را دارم ! شما چه پیشنهادی دارید؟

آیا سخت افزاری سراغ دارید که این امکان را خود فراهم کنه و نیاز به این سرور را نداشته باشد؟ آگه نیاز به سرور را می بینید یه نرم افزار خوب برای این مسئله چیست؟ آیا سیب این کارو میکنه؟

اگر قرار بود این کار را با SWITCH انجام می دادم زیاد کار دشواری نبود و می تونستم این دسترسی را در SWITCH ها پخش کنم ولی در مورد ACCESS POINT ها ّبا توجه به اینکه فاصله از مودم به حدی خواهد رسید که دیگر AP نمی تونه مودم رو ببینه آیا این امکان وجود داره که همانند SWITCH بشه از AP های میانجی برای هدایت کانکشن استفاده کرد به طوری که AP با فاصله زیاد از مودم نیز بتواند اینترنت را ببینه و آن را برای کلاینت ها پخش نماید!

موضوعات مشابه:
    ویرایش توسط mit.gemini : 2008-07-07 در ساعت 12:17 AM علت: تکمیل مطلب

نام حقيقي: علی ابوالحلاج

عضو عادی شناسه تصویری Abulhallaj
    نوشته
    215
    سپاسگزاری شده
    48
    سپاسگزاری کرده
    22
    من فقط در مورد قسمت آخر نظر میدم. شما می تونی AP مختلف رو باند یکسان با هم Bind کنی تا Hot Spot بزرگ تری داشته باشی. ضمنا AP ها می تونن Bridge هم باشن.

نام حقيقي: ?

عضو غیر فعال
    نوشته
    1,318
    سپاسگزاری شده
    273
    سپاسگزاری کرده
    78
    با سلام خدمت شما

برادر شما کل حکایت رو اومدی در بخش وایرلس بیان کردی که بعضی ها اصلا مربوط به اینجا نمیشه بهرحال انشالله پست های بعدی رو دقیق تر می زنید.در مورد سوال وایرلس شما نگفتی داخل ساختمان می خوایی راه بندازی یا خارج ساختمان کلا این بحث شما باید نقشه محل رو بگذارید تا بشه شما رو راهنمایی کرد در غیر اینصورت باید محل رو دید.معلوم نیست شاید با لینک های اوتدور حل بشه شاید همزمان هم لینک اوتدور زد و هم در محل مناسبی داخل ساختمان رادیو گذاشت که بتونه به داخل ساختمان ها سیگنال بده یک توضیح بیشتر در مورد نحوه قرار گیری یوزر ها و اینکه اینجور که من احتمال میدم شما می خوایی یوزر با یه کارت PCI یا بریج های USB داخل خونه سیگنال بگیره بهرحال توضیح المسائل الزامی است!در مورد نحوه کنترل اینترنت هم شما یک سیستم می گذارید و از طریق ارتباط VPN قضیه حل میشه حال با ویندوز یا میکروتیک.اگر هم بخوایید می تونید فایروال سخت افزاری تهیه کنید که قابلیت های خوبی داره و می تونه برای شما کار کنه حداقل قیمت هم برای فایروال سخت افزاری 700 تومن.

توضیح بیشتری بدید در زمینه وایرلس و سعی کنید بحث VPN جداگانه یا سرچ کنید یا تاپیک در محل مناسب بزنید.

نام حقيقي: Maysam,Gamini

عضو غیر فعال شناسه تصویری mit.gemini
    نوشته
    15
    سپاسگزاری شده
    2
    سپاسگزاری کرده
    4
    خیلی از همه دوستان ممنونم که پست منو مطالعه کردن در چند روز آینده من این پست را اصلاح خواهم کرد!

کلمات کلیدی در جستجوها:

شبکه بیسیم خانگی

اینترنت بی سیم

http://forum.persiannetworks.com/f77/t21191.html

تحقیق در مورد اینترنت بی سیم

اینترنت بیسیم

اینترنت بی سیم خانگی

در مورد اینترنت بیسیم

مقاله در مورد اینترنت بی سیم

شبکه خانگی بیسیم

مودم بی سیم adsl

کنترل بر شبکه خانگی adsl

تحقیق در مورد اینترنتپروزه دانشجویی در مورد اینترنت بی سیممقالات در مورد اینترنت بی سیمدرباره شبکه adslشبکه اینتر نت وایرلسمقاله درباره اینترنت بی سیماینتر نت بی سیم مودم برای خانگیشبكه بي سيم خانگيوایرلس خانگی adslکنترل اینترنت وایرلس خانگیتوضیحاتی در مورد اینترنت بیسیماینترنت خانگی خوبشبکه اینترنت وایرلس خانگیبرنامه خوب شبکه اینترنت adsl

برچسب برای این موضوع