صفحه 3 از 3 اولیناولین 1 2 3
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 36 از مجموع 36

موضوع: هزینه سرویسهای وایمکس ایرانسل به شرح زیر

نام حقيقي: webgard

عضو عادی شناسه تصویری 3hsan
    نوشته
    1,577
    سپاسگزاری شده
    537
    سپاسگزاری کرده
    1223
    نقل قول نوشته اصلی توسط FOTROS64 نمایش پست ها
    دوستان تو تحقیقات اولیه به یه نتایجی به شرح زیر رسیدم:

1- درسته که ماکزیمم BW برای 2G تقریبا بین 56 تا 114Kbps هست، اما این فقط مربوط به یک Time Slot می باشد. و میتوان تعداد اونها رو هم افزایش داد. و BTS ها رو هم رو مد multiple کانفیگ کرد.
    2- تکنولوژی 3G همونطور که همه میدونن تنها فقط یک Licence هست که شما میتونی اون رو فعال کنی و تنها تغیراتی که باید انجام بشه بر روی سویچ های BSC هاست. که یا باید ارتقا یابند و یا باید تعویض بشن. پس انجامش خیلی هم مشکل نیست و زمان زیادی هم نمیخواد.
    3- در حال حاضر تو امارات با سرویس GPRS تا 16Mbps هم به مشترک خدمات میدن. که این تکنولوژی تا 28Mbps رو هم پشتیبانی میکنه.
    4- در کل اگر بخواهند BW رو افزایش بدهند باید یکسری تغییرات اعمال کنند. مثلا ظرفیت Cell ها رو روی BTS ها افزایش بدهند. و در واقع backplane اینها باید یکسری تغییرات داشته باشه.

به هر حال باید بیشتر تحقیق کنم ببینم ایرانسل داره چیکار میکنه. یه رایزنی هایی هم دارم میکنم با بعضی ها... منتظر باشین...
    ممنون از لطف و زحمت شما.ولی یه چیز مهم رو فراموش کرده ایم که این شرایط و وضعیت مردم ما و اقتصاد و بازار ما هست که تعییت میکنه مردم با چه چیزی راحت تر هستند.الان مشترکین adsl کلیه isp ها رو من اطلاع دارم که خرید یه سرویس 20 تومنی هم براشون واقعآ سخته به خاطر مشکلات مالی.مودم و نصب و اشتراک.و حالا وایمکس هم که ماشا الله هزینه هاش سبکه و عموم میتونن ازش استفاده کنن!!!به نظر من وایمکس اگه جا بیفته تو فرهنگ اینترنت این مملکت خیلی خوبه ولی متاسفانه هنوز adsl جا نیفتاده حالا حالا ها مونده تا اینکه شهر وندان ما بخوان مثله اروپاییها برای اینترنت هزینه کنن.یعنی نمیتونن.امیدواریم که همه ارتباطات و بستر ها برای شرکتها و موسسات فراهم بشه کیفیت اینترنت کشور هم بهتر بشه.اونوقت میشه روش حساب باز کرد.
    اصله مطلب مشترک هست که باید از تکنولوژی جدید استقبال کنه.چرا فروش پژو 405 حرفه اول رو تو این مملکت میزنه ولی فروشه ماشینی مثله زانتیا یا پرادو محدوده تو کشور با اینکه کیفیتش هم از پژو بالاتره؟خب معلومه دیگه.این اقتصاده ملته که تعیین میکنه توانش در حد چه چیزی هست.
    سپاس

FOTROS64 سپاسگزاری کرده است.

نوشته
    1,577
    سپاسگزاری شده
    537
    سپاسگزاری کرده
    1223
    خدایی نکرده ما هم که چیزی نگفتیم... این بهانه ای شد که یه بحث علمی در این زمینه داشته باشیم!!! حالا شما زیاد عصبانی نشو آقا حسین گل و گلاب...
    احتیاط کنید دوسته من

نام حقيقي: Aria

عضو عادی شناسه تصویری nvidia
    نوشته
    54
    سپاسگزاری شده
    6
    سپاسگزاری کرده
    23
    همونطور که اقای نجاتی گفتن در اینکه وایمکس است هیچ شکی نیست
    این هم در نظر بگیرید بیشتر سهام این شرکت ماله دولته و چنین ریسکی نمیکنه
    مگه مودم وایمکس اختصاصی نیست؟ از همین میشه فهمید تکنولوژی چیه . درسته؟

نام حقيقي: FOTROS

عضو غیر فعال شناسه تصویری FOTROS64
    نوشته
    41
    سپاسگزاری شده
    24
    سپاسگزاری کرده
    27

CPE...

نقل قول نوشته اصلی توسط nvidia نمایش پست ها
    همونطور که اقای نجاتی گفتن در اینکه وایمکس است هیچ شکی نیست
    این هم در نظر بگیرید بیشتر سهام این شرکت ماله دولته و چنین ریسکی نمیکنه
    مگه مودم وایمکس اختصاصی نیست؟ از همین میشه فهمید تکنولوژی چیه . درسته؟
    اتفاقا چون بصورت Licenced يا به قول شما اختصاصي هست جاي تامل داره. چون معمولا اين سرويس رو بصورت Free Licence ارائه ميکنند. مثل خيلي از کشورهاي همسايه خودمون(مثلا تو عراق رو من خبر دارم که به اين صورت هست).

در ضمن فرمايش آقا صادق قبل از توضيحات بررسي اوليه من بود. اجازه بدهيد ايشان مجددا موضوع را بررسي و اعلام نظر نمايند...

ویرایش توسط FOTROS64 : 2009-12-30 در ساعت 02:48 PM
    3hsan سپاسگزاری کرده است.

نوشته
    1,577
    سپاسگزاری شده
    537
    سپاسگزاری کرده
    1223
    اتفاقا چون بصورت Licenced يا به قول شما اختصاصي هست جاي تامل داره. چون معمولا اين سرويس رو بصورت Free Licence ارائه ميکنند. مثل خيلي از کشورهاي همسايه خودمون(مثلا تو عراق رو من خبر دارم که به اين صورت هست).

در ضمن فرمايش آقا صادق قبل از توضيحات بررسي اوليه من بود. اجازه بدهيد ايشان مجددا موضوع را بررسي و اعلام نظر نمايند...
    جناب FOTROS64 الان حدود چندین ساله که adsl اومده تو ایران؟ به نظر شما از 100% چند درصد این تکنولوژی توی سراسر کشور جا افتاده همه فرهنگ صحیح استفاده رو یاد گرفتن؟
    به نظر من که تو این چند سال 50% هم نبوده.حالا کو تا وایمکس.البته هر چه سریعتر سرویس دهنده ها با وایمکس آشنا بشن و همچنین مردم و مخارجش پایین بیاد برای استفاده برای کشور بهتره که از نظر اینترنت و ارتباطات هم شرکتها و هم ملت با جدیدترین تکنولوژی دنیا آشنا بشن.ولی اینجا ایرانه و یه سر و هزارتا سودا.خب آخه به فرض شما 128 وایرلس و یا adsl تون رو به من میدی 25 الی 30 تومن و همون 128 با همون کیفیت رو با وایمکس میدی 60 یا 80 و شایدم بیشتر.آخه من چرا همون سرویس و همون پهنای باندی رو که میتونم بگیرم 25 تومن بیام با شما بگیرم 80 تومن؟ چرا؟پولم زیاده؟وایمکس به درد شهرکهای صنعتی و شرکتهای دور از منطقه شهری میخوره و وسلام

نام حقيقي: Aria

عضو عادی شناسه تصویری nvidia
    نوشته
    54
    سپاسگزاری شده
    6
    سپاسگزاری کرده
    23
    تبلیغات و اطلاع رسانی راز بقا در دنیای اقتصاد است که ایرانسل قدرت زیادی در این مورد داره و دستش برا پایین اوردن قیمت بازه پس فقط منتظر باشید

صفحه 3 از 3 اولیناولین 1 2 3

کلمات کلیدی در جستجوها:

شرایط وایمکس ایرانسل

شرایط وایمکس

قیمت وایمکس ایرانسل

ایرانسل adsl

adsl ایرانسل

هزينه وايمكس ايرانسلhttp://forum.persiannetworks.com/f73/t30809.htmladslایرانسلشرايط وايمكس ايرانسلفرکانس وایمکس ایرانسلADSL ايرانسلواي مكث ايرانسلوايمكث ايرانسلشرايط وايمكس وای مکث ایرانسلوايماكس ايرانسلوايمكس ايرنسلبايمكسوایمکس ایرنسلواي مكس ايرانسلهزینه وایمکس ایرانسلadslايرانسلسرویس adsl ایرانسلسرعت وایمکس ایرانسلوایمکس ایرانسل-قیمت-سرعت

برچسب برای این موضوع