صفحه 3 از 4 اولیناولین 1 2 3 4 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 45 از مجموع 46

موضوع: سوتی های مربوط به اینترنت

عضو عادی شناسه تصویری broujerdi
    نوشته
    42
    سپاسگزاری شده
    1
    سپاسگزاری کرده
    0
    اتفاقا خيلي جالبه توي اين شركت كه الان كار ميكنم ، همه ميان anti proxy مي خوان واسه ديدن سايتهاي خبري سانسور شده ، همشون ميان ميگن ميخوان بازتاب رو ببينن ، بعد وقتي ميري توي link هارو نگاه ميكني همش جا هاي ديگه سير ميكنن ...... همشون رو هم كه نگاه ميكني افراد بسيار متشخصي هستند ....

نام حقيقي: Alireza HBB

عضو غیر فعال شناسه تصویری Alux
    نوشته
    1,492
    سپاسگزاری شده
    286
    سپاسگزاری کرده
    399
    امان از یوزر هایی که زنگ می زنن شماره پشتیبانی و می خوان کانکت بشن
    مگه ول می کنند
    100 باز شماره می گیرن

نام حقيقي: شاهین غرقی

خواننده شناسه تصویری webgard3
    نوشته
    3,401
    سپاسگزاری شده
    1040
    سپاسگزاری کرده
    147
    من امروز چند تا پستم پاک شد ولی نمیدونم چرا حرف بدی نزده بودم.

عضو غیر فعال
    نوشته
    21
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    خوب شروع هر کاری همراه با یه سری اشتباهاته مگه همه آدما از اولش دانشمند یا شبکه دان(متخصص شبکه) بدنیا میان؟
    من خودم یادمه اون چند سال پیشی که تازه اینترنت تو شهر ما اومده بود با تنها آی اس پیه اونجا یه ذره ادعاش میشد حالا بماند شاید من هم اون موقع سوتی در حد دکترا میدادم ولی دیگه هر چی باشه بوق که نبودیم در اون حال هم فرق خالی بستن و میفمیدیم و از طرفی ادعای این آدم ... خرو ... میکرد.
    بعد از گذشت چند سال یکی از دلایل اومدنم تو شبکه (البته تخصص و تحصیلات من آی تی هست) نشون دادن این بود که تو هیچی بارت نیست جز ادعات بود که با ترفند و شگردهای تبلیغاتی و احترام به خواسته های مشترکین و یوزر ها تونستم تا اون موقع یعنی دوسه ماه پیش تعداد کل یوزرهای ای دی اس ال رو جمع کنی به 80 تا هم نمیرسید ظرف یکی دوماهی که العان شروع کردم البته از چند ماه قبلش ضمینه سازی کرده بودم تعداد کل یوزرهای ای دی اس ای این شهر شد نزدیک 350 ظرف حدود 40 روز فکر نمی کنم آمار بدی باشه. اگه دقت کنید من در مورد گرفتن نمایندگی ای دی اس ال ایجا هم تحقیق کرده بودم العان من حدود ظرف این چند وقت اخیر که به 2 ماه هم نمیرسه نزدیک 210 تا یوزر دارم اون بنده خدایی که چند ساله با ادعا داره کار میکنه حتی 20% بازار رو هم نداره واسه ای دی اس ال.
    البته شگردهای تبلیغات و بازاریابی و هزینه هایی که کردم بماند.
    ولی بهش ثابت کردم که بوقی بیش نیستی از طرفی هم با همین رویه فکر کنم درآمد قابل قبولی داشته باشه برام البته کنارش یه سری کارهای دیگه هم دارم میکنم که روی هم رفته فکر کنم آینده خوبی داشته باشه این کار برام.
    البته از همه دوستان میخوام به کاربرهاشون احترام بگذارن حالا هرچقدر هم که ببو و بوق باشن. چون روزی ما بوسیله اینا داره میرسه.پس شایسته نیست بشینیم پشت سرشون و قاه قاه بخندیم.
    البته از دوستان پیشکسوت عذر میخوام بخاطر این خواسته ام.

نام حقيقي: میثم معظمی گودرزی

خواننده شناسه تصویری dammkon
    نوشته
    141
    سپاسگزاری شده
    13
    سپاسگزاری کرده
    3
    آي گفتي ALUX
    بعضي وقتها اصلا ول نميكنن هي اشتباه زنگ ميزنن به پشتيباني
    من براي رفع همين مشكل شماره پشتيباني رو جدا گذاشتم و كنار شماره شبكه نذاشتم
    كه بهتر شده ولي كاملا برطرف نشده

عضو عادی شناسه تصویری arash_dot_com
    نوشته
    109
    سپاسگزاری شده
    11
    سپاسگزاری کرده
    12
    اولا که کافی نت رو راه انداخته بودم حدود 5-6 سال پیش اوائل خطم dial-up بودش. زیاد پیش میامد که طرف تو mail کلی مینوشت وقتی میامد send کنه خط کم میاورد و error میداد. وقتی هم back میزد نوشته ها پریده بود. یه دفعه یه بابایی آمد گفت راهنماییش کنم برای mail زدن. براش login کردم بعد هم compose رو زدم گفتم اینجا آدرست رو میزنی اینجا موضوع اینجا هم متنت فقط قبل از اینکه send رو بزنی یه کپی از متنت بگیر که اگه error دا دوباره نشینی type کنی. نیم ساعتی گذشته بود که صدا زد که برم چک کنم ببینم درست انجام داده یا نه؟ رفتم دیدم همه چیز درسته mail در حال ارساله و صفحه جدید داره load میشه. پرسیدم متنتونو copy کردین؟ گفت بله توی ماوس کپیش کردم . گفتم ببخشید فرمودین تو ماوس؟؟ گفت بله. با خودم فکر کردم احتمالا امروز چیز جدیدی رو یاد خواهم گرفت، با کنجکاوی پرسیدم چطوری اینکارو کردین؟ گفت هیچی متنم رو انتخاب کردم و بعد از اینکه با ماوس روش کلیک راست کردم copy رو زدم، اینجوری تو ماوسم ذخیره شد.
    خدا رو شکر کردم که نامه ای که زده بوده خصوصی نبوده اگه نه موقع رفتن لابد میخواست ماوس مارو هم بزاره تو جیبش ببره.

ویرایش توسط arash_dot_com : 2007-03-21 در ساعت 10:11 AM علت: adding some smiles
    ghasr، arm_197 و manager_66 سپاسگزاری کرده‌اند.

نوشته
    109
    سپاسگزاری شده
    11
    سپاسگزاری کرده
    12
    یه بابایی بود بهش کامپیوتر درس میدادم حدود 5 سال پیش بود، یه مرد حدودا 55 ساله که مهندس ساختمان بود. رفته بود کامپیوتر با یه مودم اکسترنال گرفته بود یه اکانت 100 ساعته هم رو دستگاهه بهش داده بودن. اکانته خیلی آشغالی بود بعلاوه اینکه 33.600 بود و جون میکند یه صفحه رو واز کنه. بهش توصیه کردم بره از یه شرکت معتبر سرویس بگیره. دفعه بعد که رفتم شروع کرد از اکانت جدیدش تعریف کردن، میگفت "آقای مهندس نمیدونی عجب اکانت خوبیه وقتی وصل میشی این مودم چنون سر و صدایی میکنه آدم حال میاد، چی بود اون قبلیه؟ اینقدر آشغال بو که این مودمه اصلا صداش در نمیامد"

نوشته
    109
    سپاسگزاری شده
    11
    سپاسگزاری کرده
    12
    یه بار تو کافی نت بودم که یه آقایی با یه ظاهر خیلی محترم و سن دار آمد تو راهنماییش کردم که پشت یکی از دستگاه ها بشینه. بعد از چند دقیقه ای که پشت دستگاه نشسته بود منو صدا زد گفت آقا میشه یه کمکی به من بدین؟ میخوام وارد این سایت بشم اگه میشه آدرسش رو برام وارد کنین و کاغذ کوچک و تا خورده ای رو بهم داد. در حالی که بالا سرش ایستاده بودم کاغذ رو نگاه کردم. از ظاهرش به نظرم رسید باید دنبال سایت تحقیقاتی ای چیزی بگرده. دیدم روش نوشته dodoli دات کام طرف هم انگار نه انگار. والا ما که از رو رفتیم، روم نشد چیزی بگم، آدرس رو براش زدم و آمدم نشستم سر جام.

نوشته
    109
    سپاسگزاری شده
    11
    سپاسگزاری کرده
    12
    یه بار رفتم به یکی اینترنت درس بدم. یه مردی بود حدود 30-35 ساله، یه کارت براش خریده بودم که مقدمات اینترنت رو باهاش شروع کنم. طرف تو بازار تو کار لوازم التحریر بود و میخواست از اینترنت برای امور تجاری و مکاتبه با طرفهای معامله خارجی استفاده کنه. اولین سوالی که مثل سایر شاگردام ازش پرسیدم این بود که آیا زبان انگلیسیتون خوبه؟ گفت بله متوسط. Wizard ساخت اکانت رو آوردم، کارت رو باز کردم و دادم دستش که خودش وارد کنه. میخواستم خودش کار کنه که یاد بگیره.
    اولین حرف a کوچک بود، مثل همه افراد تازه کار شروع کرد به گشتن دنبال حروف روی keyboard دقت کردم دیدم 2-3 بار انگشتش رو تا بالای a هم آورد ولی ندیدش، بهش نشون دادم گفتم باید این رو بزنین، گفت "اوه بله" و a رو زد. حرف بعدی d بود دوباره همون ماجرا و مجبور شدم d رو هم براش بزنم داستان تا 5-6 حرف ادامه پیدا کرد تا اینکه گفتم "گفتید انگلیسیتون خوبه که!" گفت بله خوبه ولی مشکل اینه که من فقط حروف بزرگ رو بلدم ما رو میگی دود از کلمون پرید. دیدم چیزی نگم سنگین تره، یه جوری پیچوندمش و زدم به چاک. بقیه جلسات رو هم پیچوندم و نرفتم، فکر کردم سلامت روانی آدم ارزش یه مشت پول رو نداره.

manager_66 سپاسگزاری کرده است.

نوشته
    109
    سپاسگزاری شده
    11
    سپاسگزاری کرده
    12
    اوایل بود که افتاده بودم تو کار Hack و SUB7 بازی. یه عمو دارم که 50 سالیش میشه،مترجم سینمایی هستش. مقالات فیلم و سینما رو از انگلیسی به فارسی ترجمه میکنه، از کامپیوتر چیز زیادی حالیش نمیشه، همینقدر که وقتی هارد کامپیوترش پره میگه مغز کامپیوترم پر شده. خونش پر از فیلم و مجلست و بدجوری هم محتاته بخصوص 4-5 سال قبل، بعد اینکه تو ببند، ببند روزنامه ها یه مشت از مطبوعاتی ها رو گرفته بودن دیگه ترسش بیشتر شده بود. رو یه فلاپی فایل کلاینت sub7 رو ریخته بودم و برده بدم رو 7-8 تا کامپیوتر دوستا و آشنا ها گذاشته بودم که هم حالی بهشون بدم هم اینکه یاد بگیرم چه جوریه کارش. یه شب ساعتای 1-2 بود بیدار بودم که دیدم پیغام آمد که یه victim با این IP و این Port آنلاین شده. زدم تو sub7 و وصل شدم. دسکتاپش رو capture کردم ببینم کیه؟ دیدم ایول عمومه که! داشت سایت بی بی سی رو میخوند، چت sub7 رو آوردم و براش یه پیغام به انگلیسی دادم که من هکر هستم و الان تو کامپیوترتم و میزنم پدرترو در میارم و از این حرفا، 4-5 دقیقه ای گذشت دیدم هیچ خبری نشد، یه پیغام دیگه مثل قبلی دادم و برای اینکه قانع بشه که دارم راست میگم، گفتم میدونم که الان تو سایت b b c هستی! اینو که گفتم یه دفعه دیدم ارتباط قطع شد. فکر کردم DC شده، هر چی نشستم دیدم خبری نشد و دوباره online نشد. خلاصه رفتم خوابیدم، فردارفتیم خونشون آمد نشست بغل دستم،آمد نشست پیشم گف گفت آرش چیکار کنم؟ مام خودمونو زدیم به اون راه گفتم چی شده؟ گفت دیشب داشتم خبر میخوندم یه دفعه یه همچی پیغامی آمد رو صفحه، طرف هم خالی نمیبستا اینکاره بود، انگلیسیش خیلی خوب بود (کلی به انگلیسی دست و پا شکستم امیدوار شدم) من اول محلش نذاشتم فکر کردم بیخود میگه بعد گفت آره ما از وزارت اطلاعات بهت وصل شدیم و داریم دستگاهت رو چک میکنیم، دیدیم که رفتی تو سایت بی بی سی، الان میایم پدرتو در میاریم ( واللا اینارو من نگفته بودم خودش پیاز داغش رو زیاد کرده بود) اینم تا اینو دیده بود حول کرده بوده زده بوده کامپیوترو از کلید خاموش کرده بوده، بعدم رفته بوده بخوابه خوابش نمیبرده، میگفت رفتم تو راه پله تا صبح 12 تا سیگار کشیدم. حالا اینارو جلو من نشسته بود میگفت منم جلو خودمو گرفته بودم که نخندم، اگه میفهمید کار من بوده سرمو میکند.

manager_66 سپاسگزاری کرده است.

عضو غیر فعال شناسه تصویری level one
    نوشته
    28
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    بابا ما هرچی خاطره داشتیم اینجا مشابه داشت
    از رو رفتیم

عضو غیر فعال شناسه تصویری aiyar2000
    نوشته
    130
    سپاسگزاری شده
    45
    سپاسگزاری کرده
    0
    آقا دمت گرم این مطالبت خیلی باحال بود کلی خندیدیم ...
    بازم از این کارا بکن برای تنوع یا بعد از دعواهاو.... خیلی خوب روحیه آدم عوض میشه
    MER3o

نام حقيقي: ?

عضو غیر فعال
    نوشته
    1,318
    سپاسگزاری شده
    273
    سپاسگزاری کرده
    78
    سید میگم اون ور سوتی ندادن یکی اینجا بگی

نام حقيقي: Mehdi Tahami

تازه وارد
    نوشته
    9
    سپاسگزاری شده
    4
    سپاسگزاری کرده
    0
    یه زمانی تو یک شرکت گارانتی کار می کردم که یکی از موارد گارانتی مودم بود. یه روز یه نفر زنگ زد و گفت: آقا این فکس مودمی که ما خریدیم رول فکس به کجاش وصل می شه؟!

vbigdeli سپاسگزاری کرده است.

عضو غیر فعال
    نوشته
    63
    سپاسگزاری شده
    10
    سپاسگزاری کرده
    14
    ی بنده خدایی که کلی هم ادعاش میشد،یواشکی اومد درگوشم گفت که آقای بیگدلی کارت اینترنت رو باید به کجا بزنم؟ من فقط فلاپی رام دارم

صفحه 3 از 4 اولیناولین 1 2 3 4 آخرینآخرین

کلمات کلیدی در جستجوها:

سوتی های اینترنتی

سوتی های اینترنت

جوجولی دات سوم

حملات ویروسیبازار کار شبکه در شهرهای کوچک forum.persiannetworks.com site:forum.persiannetworks.comجوجلی دات سومجوجولی دات سام isp جوجولی دات سم

برچسب برای این موضوع