نمایش نتایج: از شماره 1 تا 6 از مجموع 6
سپاس ها 1سپاس

موضوع: نحوه ساخت اکانتی که محدودیت ها را روی افراد بطور جداگانه اعمال کند - NTTacPlus

نام حقيقي: Memphis Raines

عضو غیر فعال
    نوشته
    63
    سپاسگزاری شده
    34
    سپاسگزاری کرده
    5

نحوه ساخت اکانتی که محدودیت ها را روی افراد بطور جداگانه اعمال کند - NTTacPlus

آیا میشه اکانتی به منظور test ساخت که محدودیت زمان (10 دقیقه در روز یا هر بار 10 دقیقه) و محدودیت حجم (کلا 20 مگابایت در روز) را برای هر شخصی که با این اکانت متصل می شود، بطور جداگانه اعمال کند؟

متشکرم

موضوعات مشابه:

مسدود شده شناسه تصویری pc_helper
    نوشته
    333
    سپاسگزاری شده
    41
    سپاسگزاری کرده
    8
    yes

عضو غیر فعال
    نوشته
    63
    سپاسگزاری شده
    34
    سپاسگزاری کرده
    5
    واقعا چقدر زحمت کشیدید!!!! خوب فقط YES ؟؟؟!!!!!!!!!!! چطور؟

نام حقيقي: بنیامین

خواننده شناسه تصویری Benygh
    نوشته
    52
    سپاسگزاری شده
    10
    سپاسگزاری کرده
    52
    بايد کيل رو فعال کرده باشيد ... در قسمت credit ...
    max connection time رو بديد ... بعد هر کاربر وقتي وصل شد به همون مقداري که وارد کرديد ميتونه استفاده کنه بعدش قطع ميشه ولي معمولا چون کيل رو نميتونند فعال کنند کاربران فکر ميکنند مشکل داره ...
    براي فعال کردن فانکشن کيل :

ابزارهای Disconnect کردن برای NTTacPlus

عضو غیر فعال
    نوشته
    63
    سپاسگزاری شده
    34
    سپاسگزاری کرده
    5
    من Kill ام فعاله، فقط میخوام کاری کنم افراد بطور جداگانه محاسبه شوند... ببینید وقتی ما max connection time رو تنظیم می کنیم، طرف فقط DC میشه ولی میتونه دوباره connect بشه و استفاده بکنه!! من اینو نمیخوام... از طرف دیگه اگر Quota رو هم تنظیم کنم فقط یک نفر میتونه متصل بشه ولی بقیه نه (؟) ... آیا اینطور نیست؟ ببینید همه دارند با یک یوزر وصل میشن...

ویرایش توسط MEMPHIS : 2010-09-06 در ساعت 11:14 PM

نام حقيقي: صادق نجاتی زاده

مدیر بازنشسته شناسه تصویری SADEGH65
    نوشته
    2,264
    سپاسگزاری شده
    3415
    سپاسگزاری کرده
    3619
    نوشته های وبلاگ
    12
    نقل قول نوشته اصلی توسط MEMPHIS نمایش پست ها
    من Kill ام فعاله، فقط میخوام کاری کنم افراد بطور جداگانه محاسبه شوند... ببینید وقتی ما max connection time رو تنظیم می کنیم، طرف فقط DC میشه ولی میتونه دوباره connect بشه و استفاده بکنه!! من اینو نمیخوام... از طرف دیگه اگر Quota رو هم تنظیم کنم فقط یک نفر میتونه متصل بشه ولی بقیه نه (؟) ... آیا اینطور نیست؟ ببینید همه دارند با یک یوزر وصل میشن...
    خیر این مورد در رابطه با این نرم افزار حداقل با امکانات معمول آن ممکن نیست .

موردی که شما میخواهید باید کاربر متصل شود و CallerID او در لیستی ثبت بشود و در مرحله بعدی باید برای احراز هویت این مورد نیز باید یکی از شرایط اهراز هویت باشد که در این لیست وجود نداشته باشد که من چنین موردی را در این نرم افزار ندیدم.

MEMPHIS سپاسگزاری کرده است.

کلمات کلیدی در جستجوها:

تست vpn 10 دقیقه

vpn تست 10 دقیقه

vpn تست 20 دقیقه

اکانت تست 5 دقیقه vpn

تست 10 دقیقه vpnvpn تستیتست 5 دقیقه vpnvpn تست دقیقهvpn تست5 دقیقهvpn test 10 دقیقهتست20دقیقه VPNاکانت تست هر 10 دقیقهاکانت تست هر 5دقیقه قطع میشود vpnvpn تست ده دقیقهvpn تست 5 دقیقهvpn تست10دقیقهvpn test 5 دقیقهvpn تست 10 دقیقه به روزvpnتستيtest vpn 10 دقیقهاكانت تست vpn هر 10 دقيقهvpnتست 20این اکانت هر دقیقه persian vpnتستتست هر 5 دقیقه vpn

برچسب برای این موضوع