صفحه 1 از 2 1 2 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 15 از مجموع 20

موضوع: کدام از این برنامه ها بهترن ( CCProxy , ISA , WinRoute, WinGate ) ؟

نام حقيقي: saman

خواننده
    نوشته
    105
    سپاسگزاری شده
    11
    سپاسگزاری کرده
    46

کدام از این برنامه ها بهترن ( CCProxy , ISA , WinRoute, WinGate ) ؟

سلام می خواستم بدونم کدوم از این برنامه با توجه به سادگی برنامه قابلیت های بیشتری رو ارائه میدن ؟

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: رضا دانشمند (Dj Pashmak)

عضو ویژه/سرپرست بخش Cisco شناسه تصویری Reza.D
    نوشته
    953
    سپاسگزاری شده
    887
    سپاسگزاری کرده
    870
    شما به دنبال چه قابلیت هایی هستید؟

خواننده
    نوشته
    105
    سپاسگزاری شده
    11
    سپاسگزاری کرده
    46
    مهم ترینش محدود کردن یوزرها در دسترسی به اینترنت ِ ،گزارش گیری از فعالیت کاربران در اینترنت ، البته یه نرم افزار حسابداری دارم که توش قابلیت تعریف Proxy نداره ، با این که پورت مورد نظرم روی ccproxy تعریف کردم بازم نرم افزار حسابداری به سرور SQL وصل نشد ، به نظر شما کدوم نرم افزار بهتره ؟

نام حقيقي: جعفر توانا

عضو عادی شناسه تصویری ICT-M
    نوشته
    768
    سپاسگزاری شده
    265
    سپاسگزاری کرده
    147
    عزیز ، CCPROXY چه کاری به SQLشما داره ! و دوست من ، شما اگر از ISA استفاده کنی که به نظر من از بعضی جهات بهترین هست ، ولی مستلزم دانش قبلی اون هست ، یکم بیشتر راجع به کاری که میخوای انجام بدی توضیح بده و اینکه از هرکدومش چقدر میفهمی و سابقه کار با کدومش داری ؟

خواننده
    نوشته
    105
    سپاسگزاری شده
    11
    سپاسگزاری کرده
    46
    نقل قول نوشته اصلی توسط ICT-M نمایش پست ها
    عزیز ، CCPROXY چه کاری به SQLشما داره ! و دوست من ، شما اگر از ISA استفاده کنی که به نظر من از بعضی جهات بهترین هست ، ولی مستلزم دانش قبلی اون هست ، یکم بیشتر راجع به کاری که میخوای انجام بدی توضیح بده و اینکه از هرکدومش چقدر میفهمی و سابقه کار با کدومش داری ؟
    یه سرور Sql server 2000 دارم که valid ip داره و توی ساختمان دوم هست تو ساختمان اول یه سری کلاینت دارم که روشون نرم افزار حسابداری دارم و با ccproxy به اینترنت متصل هستن پورت و آی پی SQL سرور رو توی ccproxy اضافه کردم ولی دیگه کلاینت هام نمی تونن Sql سرورو ببینن
    آیا با نرم افزارهای دیگه مثل ISA یا Winroute و یا Wingate بازم این مشکل رو پیدا می کنم ؟

نام حقيقي: جعفر توانا

عضو عادی شناسه تصویری ICT-M
    نوشته
    768
    سپاسگزاری شده
    265
    سپاسگزاری کرده
    147
    تجهیزاتی که تو شبکتون داری چیها هستندد ، روتر داری ، سوییچ لایه 3 داری و... ! ؟
    اینترنتتون به چه صورت اومده تو ؟

خواننده
    نوشته
    105
    سپاسگزاری شده
    11
    سپاسگزاری کرده
    46
    نقل قول نوشته اصلی توسط ICT-M نمایش پست ها
    تجهیزاتی که تو شبکتون داری چیها هستندد ، روتر داری ، سوییچ لایه 3 داری و... ! ؟
    اینترنتتون به چه صورت اومده تو ؟
    یه سوییچ 24 پورت معمولی ، اینترنت ADSL دارم ، قبل از اینکه ccproxy نصب کنم مشکلی نداشتم همه چی خوب کار می کرد

نام حقيقي: majidi

خواننده شناسه تصویری majd66
    نوشته
    64
    سپاسگزاری شده
    21
    سپاسگزاری کرده
    2
    اگر تعداد کلاینت ها کمه میتونی وینروت استفاده کنی قابلیت معرفی پورت های باز و بسته را داره حتی میتونی از وی پی ان هم برای دیدن شبکه دوم استفاده کنی این هم دوتا اموزش
    کریو | سه چرخه

خواننده
    نوشته
    105
    سپاسگزاری شده
    11
    سپاسگزاری کرده
    46
    نقل قول نوشته اصلی توسط majd66 نمایش پست ها
    اگر تعداد کلاینت ها کمه میتونی وینروت استفاده کنی قابلیت معرفی پورت های باز و بسته را داره حتی میتونی از وی پی ان هم برای دیدن شبکه دوم استفاده کنی این هم دوتا اموزش
    کریو | سه چرخه
    خیلی ممنون، راستی Kerio Control ورژن جدیده Kerio Firewall هستش ؟؟؟

نام حقيقي: imannami

عضو عادی . شناسه تصویری imannami
    نوشته
    885
    سپاسگزاری شده
    436
    سپاسگزاری کرده
    10
    سامان جان با ایزا چنین مشکلی رو نخواهید داشت. شما ایزا نصب کنید من راهنماییت میکنم باید چکار کنید که هم sql کار کنه هم ip استاتیک و غیره

mrsamsum سپاسگزاری کرده است.

خواننده
    نوشته
    105
    سپاسگزاری شده
    11
    سپاسگزاری کرده
    46
    نقل قول نوشته اصلی توسط imannami نمایش پست ها
    سامان جان با ایزا چنین مشکلی رو نخواهید داشت. شما ایزا نصب کنید من راهنماییت میکنم باید چکار کنید که هم sql کار کنه هم ip استاتیک و غیره
    من فقط ISA 2006 رو روی Vmware نصب کردم میشه اول چند تا کانفیگ ازت بپرسم
    1 - می خوام user بدون داشتن Active Directory تعریف کنم چطوری باید اینکارو بکنم؟
    2- برای user ها محدودیت آدرس اینترنتی همچنین محدودیت پهنای باند و دانلود تعریف کنم ، چطور باید اینکارو انجام بدم ؟
    3- نرم افزار حسابداری پشت فایروال بتونه به SQL دسترسی داشته باشه
    4- خودم هم بتونم از پشت فایروال به دوربین ها از طریق Web Based دسترسی داشته باشم

نوشته
    885
    سپاسگزاری شده
    436
    سپاسگزاری کرده
    10
    سامان جان تمام اینها امکانپذیره حتی بیشتر از نیاز های تو میشه از ایزا کار کشید
    جواب سوالاتت رو میدم
    1-ایزا با استفاده از ایپی میتونه یه یوزر رو شناسایی کنه الزاما نیازی نیست که حتما اون نفر جزو اکتیو باشه البته امکاناتی داره که بتونه مجوز از اکتیو بگیره
    2- اره میشه شما یه url تو ایزا میسازی بعد تمامی سایت هایی که میخوای کلاینتها بدون اینترنت وارد بشن رو توش اضافه میکنی و یه رول از اینترنال یا همان یوزرها به سمت url مینویسی کار تمامه
    3- البته شما نیاز نیست که پشت فایروال باشه چون فایروال امنیت هم تامین میکنه شما باید برای دسترسی داخلی و خارجاز کارخانه رول تعریف کنی که این بستگی به نیازت داره
    4-هم میتوان پشت فایروال و هم بعد از فایروال دوربین ها روببینی این کار سختی نیست فقت لازمه پله پله بری جلو و من هم راهنماییت میکنم اگه میتونی...

- - - Updated - - -

حالا اگه میشه یه ایزا نصب کن تا یکی یکی نیازهایی رو که میخای پیاده سازی کنیم البته از راه دور یکم سخته ولی امکان داره

mrsamsum سپاسگزاری کرده است.

خواننده
    نوشته
    105
    سپاسگزاری شده
    11
    سپاسگزاری کرده
    46
    نقل قول نوشته اصلی توسط imannami نمایش پست ها
    سامان جان تمام اینها امکانپذیره حتی بیشتر از نیاز های تو میشه از ایزا کار کشید
    جواب سوالاتت رو میدم
    1-ایزا با استفاده از ایپی میتونه یه یوزر رو شناسایی کنه الزاما نیازی نیست که حتما اون نفر جزو اکتیو باشه البته امکاناتی داره که بتونه مجوز از اکتیو بگیره
    2- اره میشه شما یه url تو ایزا میسازی بعد تمامی سایت هایی که میخوای کلاینتها بدون اینترنت وارد بشن رو توش اضافه میکنی و یه رول از اینترنال یا همان یوزرها به سمت url مینویسی کار تمامه
    3- البته شما نیاز نیست که پشت فایروال باشه چون فایروال امنیت هم تامین میکنه شما باید برای دسترسی داخلی و خارجاز کارخانه رول تعریف کنی که این بستگی به نیازت داره
    4-هم میتوان پشت فایروال و هم بعد از فایروال دوربین ها روببینی این کار سختی نیست فقت لازمه پله پله بری جلو و من هم راهنماییت میکنم اگه میتونی...

- - - Updated - - -

حالا اگه میشه یه ایزا نصب کن تا یکی یکی نیازهایی رو که میخای پیاده سازی کنیم البته از راه دور یکم سخته ولی امکان داره

ممنون دوست عزیز
    1- می تونی بگی چطور باید یه کاری کنم که یوزرهایی که برای اینترنت از Isa استفاده می کنن حتماً Authenticate بشن یعنی موقع که می خوان یه سایت باز کنن حتماً اون پنجره user & pass باز بشه و ازشون user pass بخواد ؟
    2- برای استفاده از پورت 1344 کجا باید rule یسازم و چه جوری ؟

نام حقيقي: میثم

عضو عادی
    نوشته
    24
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    سلام خدمت دوست عزیزمون که با حوصله جواب میده
    2تا سوال در مورد آیزا داشتم چون منم تازه میخوام نصبش کنم

1-ترتیب قرار گرفتن رول ها چقد مهمه؟(همون order) یعنی مثلا میخوایم به یکی اینترنت بدیم و هم اینکه از یه ماهواره ی خصوصی(که جزء شبکه های داخلی هست) یه سایت رو وا کنه که اون سایت تو اینترنت نیست،ترتیب قرار گیری رول ها چطور هست؟

2- نوشتن رول صرفا داخل firewall policy هست دیگه؟ یا جای دیگه هم باید این رول رو معرفی کرد؟
    مثلا میخوایم به 4تا آی پی اینترنت بدیم همین که از این کامپیوترها یه رول درست کنیم به سمت اکسترنال کافیه؟

نوشته
    885
    سپاسگزاری شده
    436
    سپاسگزاری کرده
    10
    دوست عزیز جواب سوالاتت رو میدم
    1- ترتیب رول ها در ایزا خیلی مهمه منظورت رو از اینکه سایت تو اینترنت نیست چیه؟؟؟؟؟
    2- نوشتن رول صرفا در firewall policy هستش و نیازی نیست جایی رول رو تعریف کنی مگر شما وب سایتی رو بخواهید پاپلیش کنید
    اره کافیه اینترنت خواهند داشت به شرطی که گیت وی کلاینت ها ای پی ایزا سرورت باشه یا به صورت فایروال کلاینتی وصل بشن

صفحه 1 از 2 1 2 آخرینآخرین

کلمات کلیدی در جستجوها:

wingate دانلود

دانلود Wingate

نرم افزار wingate

دانلود برنامه wingate

ccproxy چیستبرنامه ccproxyبرنامه ccproxy چیستwingate نرم افزاربهتر از ccproxyبرنامه ccproxy چیست؟نرم افزار ccproxy دانلودگدانلود نرم افزار ccproxyنرم افزارهای بهتر از ccproxyforum.persiannetworks.com ccproxy دانلودنرم افزار بهتر از ccproxyنرم افزار wingate چیست؟آموزش نرم افزار ccproxyccproxy چیست؟برنامه مشابه ccproxyآموزش کار با نرم افزار kerioبهترین ورژن ccproxyآموزش نرم افزار wingateآموزش برنامه ccproxyنرم افزار ccproxy چیستنرم افزار ccproxy

برچسب برای این موضوع