صفحه 1 از 2 1 2 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 15 از مجموع 22

موضوع: Wingate

nkm
    nkm آنلاین نیست.
    نام حقيقي: Ali, Niknam

مدیر بازنشسته شناسه تصویری nkm
    نوشته
    2,552
    سپاسگزاری شده
    519
    سپاسگزاری کرده
    197

Wingate

دوستان كسي با وينگيت كار كرده؟؟

يه چند تا مزيت توش ديدم
    اول اينكه كش ميكنه
    كار نت هم ميكنه، اگه اشتباه نكنم
    بعد ترانسپارت هم ميشه (هم پروكسي، هم سوكت)

بعديش دردسر كرك هم نداره، اينجور كه زدن رايگان هست

صاحب نطران خدارا
    نظر بدين ببينيم چجوره، به درد ما كافي نتيا كه خوب ميخوره

موضوعات مشابه:
    بزودی دوباره برمیگردم!
    ------
    علی نیکنام
    ali { a@t } niknam.ir

nkm
    nkm آنلاین نیست.

نوشته
    2,552
    سپاسگزاری شده
    519
    سپاسگزاری کرده
    197
    نبود!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    حراج كردم
    آتيش زدم به مالم
    بدوبدو رايگان
    مفت و مجاني

بزودی دوباره برمیگردم!
    ------
    علی نیکنام
    ali { a@t } niknam.ir

عضو غیر فعال شناسه تصویری sdsl
    نوشته
    630
    سپاسگزاری شده
    22
    سپاسگزاری کرده
    0
    رايگان نيست تا جايي كه مي دونم...!!

nkm
    nkm آنلاین نیست.

نوشته
    2,552
    سپاسگزاری شده
    519
    سپاسگزاری کرده
    197
    صادق جون همه رو ول كردي چسبيدي به اين يكي
    بقيش چي چجوره

تو همون سايتي كه معرفي كرده بودي زده بود free

بزودی دوباره برمیگردم!
    ------
    علی نیکنام
    ali { a@t } niknam.ir

نام حقيقي: علی رضا

خواننده شناسه تصویری als_1360
    نوشته
    782
    سپاسگزاری شده
    154
    سپاسگزاری کرده
    22
    به درد نت كردن هم مي خوره؟

nkm
    nkm آنلاین نیست.

نوشته
    2,552
    سپاسگزاری شده
    519
    سپاسگزاری کرده
    197
    آره با...
    تازه ترانپارنت هم ميشه (هم پروكسي هم سوكت)
    كشم من ديدم خوب داره كار ميكنه

بزودی دوباره برمیگردم!
    ------
    علی نیکنام
    ali { a@t } niknam.ir

عضو غیر فعال
    نوشته
    81
    سپاسگزاری شده
    3
    سپاسگزاری کرده
    0
    من با wingate كار كردم ميتونم بگم بدرد شبكه نميخوره چون اصلاً stable نيست!
    ضمناً من سريال اون را دارم البته دقيقاً نميدونم ماله كدوم ورژنه
    اگه خواستي بگو واست نگاه كنم

ویرایش توسط i_am_so_kittle : 2004-06-29 در ساعت 09:15 PM

عضو غیر فعال
    نوشته
    13
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    2
    سرعت بالا در cache و امكان كامل فيلترينگ فايروال قابل قبول و هزار مسئله ديگه اينو به نرم افزار مورد علاقه من تبديل كرده ولي حيف كه اصلا stable نيست . بعضي مواقع پدر آدم رو در مياره مخصوصا كه بعضي وقتها با iis سر پورت 80 دعوا ميكنن و گاهي هم با DNS ولي به هرحال وقتي كارميكنه خيلي توپه

نام حقيقي: شهاب صادقی

عضو عادی شناسه تصویری Meteor
    نوشته
    216
    سپاسگزاری شده
    141
    سپاسگزاری کرده
    15

Icon10

نقل قول نوشته اصلی توسط alirezasaberi
    سرعت بالا در cache و امكان كامل فيلترينگ فايروال قابل قبول و هزار مسئله ديگه اينو به نرم افزار مورد علاقه من تبديل كرده ولي حيف كه اصلا stable نيست . بعضي مواقع پدر آدم رو در مياره مخصوصا كه بعضي وقتها با iis سر پورت 80 دعوا ميكنن و گاهي هم با DNS ولي به هرحال وقتي كارميكنه خيلي توپه
    سلام به همه
    خوب راستش حدود سه سال هست که دارم با وینگیت کار میکنم و اگر کسی مشکلی داره و هر سئوالی داره میتونه بپرسه چون به جرات میتونم بگم که 99 درصد وین گیت را خوردم . وین گیت تنها عیبی که داره اینه که نمیتونی توش نت را به اون شکل که دوست داری تنظیم کنی و هر پاکتی که دم دستش برسه را نت میکنه و اگر بخواهی که به اینترفیس خاصی نت نکنه نمیتونی . این مساله رو هم من طی این سه سالی که دارم با برنامه کار میکنم به برنامه نویسهاش ایمیل زدم و اونها هم تایید کردن ولی هیچ کاری نکردن . در مورد پروکسی ترانسپرنت هم یه مشکل داشت که فکر میکنم هنوز هم داشته باشه و شاید شما هم بهش برخورد کنید اون هم اینه که پروکسی ترانس پرنت بعد از چند دقیقه از کار میفته همون اول خیلی خوب کار میکنه اما بعد ... ولی من خودم کلک زدم و یه بار به یه شکل دیگه راه اندازیش کردم .
    خلاصه بگم که یکی از ایده آل ترین پروکسی سرور های دنیاست . نرم افزار های جانبی بسیار خوبی هم داره . اینکه میتونی از خود سایتش ویروس یاب هم دانلود کنی و روش سوار کنید .چند تا نرم افزار دیگه هم داره که پردازش گر لوگ های وین گیت هستند . از امسال این نرم افزار راه خودش را از شرکت دیرفیلد جدا کرد . قبلا این نرم افزار مال شرکت دیرفیلد بود امما دیرفیلد از اونها جدا شده و حالا داره با وینروت کار میکنه . از اینکه مجانی هست باید بگم که نه مجانی نیست و نسخه تریال اون تا سی روز بیشتر کار نمیکنه . .... خلاصه اینکه ... آره
    اما اینکه سر پورت 80- با آی آی اس دعوا داره راه حل داره جانم . اون باید بری از بخش
    Non proxy Request
    استفاده کنید و تنظیمات اونو انجام بدید تا پروکسی پورت هشتاد با آی آی اس قاطی نشه . مشکل دی ان اس هم که مال پورت 53 یو دی پی هست و باید دی ان اس سرور خودت را از کار بندازی و یا اگر نمی خواهی این کار را انجام بدی از کار انداختن دی ان اس سرور وین گیت دردسری برات ایجاد نمیکنه .
    مهمتر اینکه میتوند چندین پروکسی داشته باشید و بسیاری چیز های دیگه که من طی سه سال اونها رو تجربه کردم .

نوشته
    216
    سپاسگزاری شده
    141
    سپاسگزاری کرده
    15
    در مورد استیبل بودن باید بگم که سرور اصلی من از وین گیت استفاده میکنه ویندوز 2000 هم داره و الان دوسال هم هست که به طرز فجیع خوب داره کار میکنه فقط کافیه که تنظیمات را درست انجام بدین و سرویس های اضافی را بردارین . واسه کافی نت خیلی خوبه کافیه که برنامه را توی مد سرور نصب کنی و تمام وینگیت خودش همه چیز را تشخیص میده و همه کار ها را انجام میده .

نام حقيقي: محمد حکیمی

Administrator شناسه تصویری Hakimi
    نوشته
    6,549
    سپاسگزاری شده
    6798
    سپاسگزاری کرده
    1035
    نوشته های وبلاگ
    4
    البته همونطور که آقا شهاب هم گفتن به درد يک Coffeenet ميخوره چون اين برنامه در حد و اندازه های برنامه های حرفه ای نيست و نميتونه زير بار زياد کار کنه . . .

عضو غیر فعال شناسه تصویری mahdi206
    نوشته
    71
    سپاسگزاری شده
    1
    سپاسگزاری کرده
    3

مشكل با اكانتينگ در wingate

من چند تا مشكل در رابطه با accounting در wingate دارم. وقتي user ها رو از روي active directory تنظيم ميكنم موقع كانكت شدن پسورد رو قبول نميكنه و بايد براي هر user جداگانه توي wingate پسورد رو set كنم.
    يه مشكل ديگه هم دارم و اينكه با هر user كه وارد ميشه همه رو به حساب guest ميريزه. وقتي هم كه guest رو غير فعال ميكنم معلوم نيست كه از چه حسابي كم ميكنه ولي همچنان به user درخواست كننده ديتا ميده و از حسابش كم نميكنه! البته توي history نشون ميده كه اون user چه زماني وارد شده و چه سايتهايي رو درخواست كرده.
    مشكل آخر اينكه اصلا معلوم نيست با چه نسبتي كم از حساب طرف كم ميكنه. اون rate كه داره معلوم نيست بر حسب ثانيه هست يا دقيقه يا ساعت. يه عددي در آورده بود كه اصلا با محاسبات رياضي در نميومد (768 ثانيه رو با rate 5 در آورده بود 1.062)

اگه كسي با wingate كاركرده يه كمكي به ما در مورد اين سيستم اكانتينگ wingate برسونه.
    اگه هم اطلاعات بيشتري ميخواين اين كل مشخصات سايت ما هست:
    يه شبكه LAN كه سرور windows server 2003 داره و كلاينتهاش windows xp و windows 2000 هستن. كلا 9 تا كلاينت داره. ميخوايم اينترنت رو كه از روي server با مودم وصل ميشيم روي كلاينتها share كنيم و از اكانتينگ هم ميخوايم استفاده كنيم.
    در ضمن nttacplus روي ويندوز server جواب نداد (سرويس nttaclplus server اجرا نشد)

خيلي متشكر ميشم اگه كسي به ما بگه چي كار بايد كنيم؟

نوشته
    216
    سپاسگزاری شده
    141
    سپاسگزاری کرده
    15
    سلام
    شما از چه نسخه از وين گيت استفاده ميكنيد . آيا يوزر هاي وين گيت را با ويندوز سنكرون كرديد . ؟
    زمان هم در وينگيت تا اونجايي كه من ديدم با ثانيه كار ميكنه .
    چرا ان تي تك پلاس روي ويندوز شما اجرا نشد ؟ ميشه خطاي اون را بگيد ؟

نام حقيقي: محمد رسول راستی

مدیر عمومی شناسه تصویری M-r-r
    نوشته
    9,486
    سپاسگزاری شده
    4309
    سپاسگزاری کرده
    2706
    نقل قول نوشته اصلی توسط koorosh
    البته همونطور که آقا شهاب هم گفتن به درد يک Coffeenet ميخوره چون اين برنامه در حد و اندازه های برنامه های حرفه ای نيست و نميتونه زير بار زياد کار کنه . . .
    كوروش جان با عرض معذرت بايد عرض كنم كه من در هيچ كدوم از ارسال هاي شهاب كلمه اي دال بر اينكه وين گيت بدرد فقط كافي نت ميخوره نديدم يكي .
    در مورد دوستاني كه فرمودن استيبل نيست هم عرض كنم كه اين برنامه رو دو سال تمومه كه روي سرور داريم و تا بحال هيچ ادا و اطواري نيومده كه ميفرمايين استيبل نيست .
    بابت سخن ان كي ام جان هم عرض كنم كه بنده و شهاب حداقل 6 ماه هست كه داريم براي وين گيت يخه پاره ميكنيم . بابت اين موضوع ميتونيد تاريخ مطالب مربوط به راه اندازي كافي نت و همچنين مالب در مورد نت رو ببينين .
    بابت نت + فاير وال + پروكسي بيس + اف تي پي + ميل + . . . هم همتايي نداره 100 درصد .
    بابت دوستي كه فرمودن مجانيه هم بگم كه وين گيت كرك شده كه بصورت مجاني در اختيار شماست و الله قيمت ها : http://www.wingate.com/pricing.php
    و اگه خود وين گيت رو ميخواي : http://www.wingate.com/pricing-wingate.php
    باز هم بفرمايين مجانيه .

باز هم در پاسخ به دوست عزيز و سرور گرامي آقاي حكيمي بايد عرض كنم كه تو اين سه سال با حدود سي كاربر دايال آپ + 5 كاربر كافي نت و چهار سرور جدا از خودش كار ميكرده و همه رو ميچرخونده ولي مشكلي نداشته . نميدونم اين كجاش معني اين رو ميده كه در حد و اندازه ي برنامه هاي حرفه اي نيست .

لازم به ذكره كه بنده كارمند شركت وين گيت (يا ويزنتيك) نيستم كه دارم طرفداريش رو ميكنم اما ديدم واقعا داريد اشتباه ميكنيد . اميدوارم كسي ناراحت نشده باشه .

Mohammad Rasoul Rasti
    There's no place like 127.0.0.1
    m.rasti [@] outlook.com

نام حقيقي: محمد حکیمی

Administrator شناسه تصویری Hakimi
    نوشته
    6,549
    سپاسگزاری شده
    6798
    سپاسگزاری کرده
    1035
    نوشته های وبلاگ
    4
    محمد رسول جان، همانطور که شما کارمند Wingate نیستی، من هم با Wingate دشمن نیستم.

من از چهار سال پیش Wingate را میشناسم و آن زمان که در اوایل راه بودم و تازه داشتم با مفاهیم پایه آشنا میشدم، در تست ها و کارهای آموزشی از آن زباد استفاده میکردم. ولی با توجه به تجربه ای که بر اثر کار کردن با آن داشتم، به این نتیجه رسیدم که به هیچ وجه در حد و اندازه های یک نرم افزار کامل برای یک کار حرفه ای نیست و در کنار قابلیتهایش، ضعف های زیادی هم به همراه دارد.
    در هر کار باید معیار ها را در نظر داشت. شما با معیار خودت آن را سنجیده ای و اینگونه اندیشیده ای که این نرم افزار عالی است. من با معیار خودم به این نتیجه رسیده ام که به هیچ وجه در این حد و اندازه ها نیست. آن زمان که هنوز با Cisco کار نمیکردیم و با نرم افزار های تحت Windows کار خود را راه می انداختیم، 18 Server و حدود 600 خط تلفن آنالوگ داشتیم و تنها نرم افزاری که از پس این سیستم بر آمد Winroute Pro بود که از نسخه 4 با آن کار کردیم. (البته یکی از دوستان که با سابقه تر بود، از نسخه های قبل تر با آن کار میکرد.) Winroute هم مشکلات خاص خودش را داشت، ولی قابلیتها و ضعف ها و حد و اندازه های این دو نرم افزار را نمیتوان با هم مقایسه کرد. هر کدام در جای خود برای کاربرد خاص خود میتوانند مورد استفاده قرار گیرند.

استناد من به نوشته آقا شهاب، مربوط به نوشته شماره 9 ایشان است که در آن به ضعف های Wingate اشاره هایی کرده اند.

باز هم میگویم، هر نرم افزار در جای خود میتواند مفید واقع شود و دلیلی ندارد که بخواهیم بر سر این مسئله بحث کنیم.

موفق باشید و پایدار

صفحه 1 از 2 1 2 آخرینآخرین

کلمات کلیدی در جستجوها:

تست وینگیت

wingate دانلود

دانلود Wingate

آزمون وینگیت چیست؟

wingate 7 دانلود

دانلود wingate 7دانلود برنامه wingateتست وينگيتدانلود رایگان wingateتست وینگیت چیستنحوه اجرای تست وینگیتwingate آموزشWinGate دانلود کرکwingate 7 کرکدانلود نرم افزار WINGATEwingate کرک روش اجرای ازمون تست وینگیتدانلودwingateنحوه اجرای آزمون وینگیتدانلود wingate crackدانلود wingate proدانلود وکراک wingatewingate با سریالwingate 7 سریال دانلود وینگیت

برچسب برای این موضوع