صفحه 2 از 3 اولیناولین 1 2 3 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 16 تا 30 از مجموع 39

موضوع: اينترنت ماهواره اي

عضو غیر فعال شناسه تصویری hessamsh
    نوشته
    274
    سپاسگزاری شده
    6
    سپاسگزاری کرده
    0
    امين جان اينكه كدوم ارزونتره خب جوابش معلومه ماهواره ارزونتره . اينكه كدوم خدماتش بهتره يك كم سخته ولي من فكر مي كنم مخابرات از نظر كيفيت و پايدار بودن ارتباط بهتر باشه .(اشتباه نكن نگفتم مخابرات سرويسش خوب هست منظورم انتخاب بين بد و بدتر است )

نام حقيقي: محمد حکیمی

Administrator شناسه تصویری Hakimi
    نوشته
    6,549
    سپاسگزاری شده
    6798
    سپاسگزاری کرده
    1035
    نوشته های وبلاگ
    4
    ببخشید مثل قاشق نَشُسته پریدم وسط بحث!
    خدمات مخابرات صد البته کيفيت بالاتری داره،
    از نظر قيمت در شرايطی، استفاده از ارتباط ماهواره ای برای Receive ارزانتر است.

عضو غیر فعال
    نوشته
    97
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    براي سرويس دريافت از ماهواره امكانات زير لازم است ( البته تقريبا )
    1- يك كامپيوتر (قيمت= دست خودته )
    2- يك عدد ديش و ال-ان-بي(قيمت= 20-30 )
    3- يك عدد كارت رسيور(قيمت=180-200 )
    4- راه اندازي اوليه (قيمت=20 )
    5- شارژ ماهيانه ( قيمت= بستگي به پهناي باند داره )
    پشته رسيور من جا داره که ميشه به کامپيتور وصلش کرد....با وجود این احتياج به کارت رسيور هست؟؟
    بعد حداکثر پهنای باند چقدر هست؟؟
    send رو بايد از طريق ديگه ای انجام بديم؟؟؟

ممنون از جوابتون

نوشته
    274
    سپاسگزاری شده
    6
    سپاسگزاری کرده
    0
    استخون جان اولا اون رسيور كه شما داري فقط به درد نگاه كردن صور قبيحه ميخوره و بس و اون سوكت RS232 كه پشت رسيور هستش مال يك سري برنامه ريزي هاي مربوط به خود رسيوره و كار ديگه اي نميكنه .
    بعدشم حداكثر پهناي باند به اندازه سايز جيب شما هستش و تا چند مگابيت بر ثانيه هم جا داره .
    سوما عمل send را هم ميتوني از طريق ماهواره انجام بدي هم ميتوني زميني بفرستي كه اگر بخواي هوايي بفرستي هزينه يك چيزي بين 10 تا 40 برابر افزايش پيدا ميكنه .

amin82

Guest
    در ضمن انتخاب سيستم خوب به عوامل ديگه اي هم بستگي داره مثل Share يا Dedicate بودن اون سرويس يا اينكه اگر Share هستش بين چند نفر Share شده يا اينكه Covarege اون ماهواره توي منطقه شما خوبه و در صورتي كه هوا مثلا ابري بشه سرويس شما قطع نشه . كلي عامل ديگه كه بايد از تمام سرويس دهنده ها كه قيمت ميگيري سوال كني تا دستت بياد .
    اگر قراره كه با ابري شدن هوا سرويس قطع بشه كه بايد شش ماه از سالو قاز بچرونيم
    در ضمن براي send به صورت زميني چه راههايي پيش رو داريم؟

عضو غیر فعال
    نوشته
    97
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    استخون جان اولا اون رسيور كه شما داري فقط به درد نگاه كردن صور قبيحه ميخوره و بس و اون سوكت RS232 كه پشت رسيور هستش مال يك سري برنامه ريزي هاي مربوط به خود رسيوره و كار ديگه اي نميكنه .
    بعدشم حداكثر پهناي باند به اندازه سايز جيب شما هستش و تا چند مگابيت بر ثانيه هم جا داره .
    سوما عمل send را هم ميتوني از طريق ماهواره انجام بدي هم ميتوني زميني بفرستي كه اگر بخواي هوايي بفرستي هزينه يك چيزي بين 10 تا 40 برابر افزايش پيدا ميكنه .
    من کلی ذوق کرده بودم
    مرسی از جوابت

نوشته
    274
    سپاسگزاری شده
    6
    سپاسگزاری کرده
    0
    امين جان منم گفتم كه بايد ببيني كدوم ماهواره با محل شما بيشتر حال ميكنه. اگر coverage ماهواره پايين باشه ممكنه همين كه هوا ابري بشه سرويس نوسان پيدا كنه .به عنوان مثال ماهواره Telstar 12 توي مشهد اين مشكلو داره و با كمترين ابر قطع ميشه ولي ماهواره Arabsat تو قسمت جنوب كشور مثل بلبل كار ميده و به ابر و بارون كار نداره . اگر ميخواي درباره coverage ماهواره ها تحقيق كني برو <a href='http://www.satcodx.com/far/' target='_blank'>www.satcodx.com</a> ببين اون ماهواره كه ميخواي ازش سرويس بگيري توي محل شما چطور coverage ميده و بعد انتخابش كن .
    براي سند زميني هم راههاي متفاوتي وجود داره يكيش اينه كه خودت يك خط ليز اجاره كني البته مخابرات از اين كارها نميكنه كه خط سند تك بده , اگر توي شهرهاي بزرگ هستي از شبكه هاي گنده اجاره كن. يا اينكه يك خط سند و رسيو از مخابرات بگير و يك ديش هم بندازي به تنگش و در نتيجه 2 موتوره رسيو كن و از 1 موتوره سند و يا اينكه اگر ظرفيتت بالا نيست از طريق خط تلفن از يك شبكه ديگه سند كن كه كاريست بس نامردي و اگر بفهمند جلوي اين كارتو ميگيرن .

amin82

Guest
    خيلي خيلي ممنون از توضيحات كاملت
    فقط نكتهاي كه هنوز برام مبهمه اينكه اين ماهواره هايي كه ميگي تو ايران نمايندگي دارن يا بايد بريم سراغه شركت هايي مثله irsat ؟

نوشته
    274
    سپاسگزاری شده
    6
    سپاسگزاری کرده
    0
    خوب ايرست هم نماينده يكي از اون شركت هاي خارجكي هستش مثل بقيه . همونطور كه قبلا گفتم توي يكي از اين مجله كامپيوتري هاي رنگي گنده خوشگل ميتوني كلي آگهي پيدا كني و قيمت بگيري .

نوشته
    274
    سپاسگزاری شده
    6
    سپاسگزاری کرده
    0
    راستي تا يادم نرفته بگم كه به نظر من بهترين كار اينه كه يك خط سند و رسيو از مخابرات بگيري و يك ديش هم بزني به تنگش تا معايب همديگر را بپوشوننن و از مزاياي هر دو بهره مند بشي .

عضو عادی شناسه تصویری fotocopy
    نوشته
    1,531
    سپاسگزاری شده
    1
    سپاسگزاری کرده
    0
    آقا من 2-3 تا از این مجله های گنده رنگی مثل رایانه و علم الکترونیک و کامپیوتر خریدم ولی همچین تبلیغی نبود!

نوشته
    274
    سپاسگزاری شده
    6
    سپاسگزاری کرده
    0
    چي حرفها ... چي چيزها ... نكنه مجله تقلبي خريدي ؟
    من همين الان چند صفحه از مجله شبكه را ورق زدم 7-8 تا آگهي همين اولش ديدم .

عضو غیر فعال شناسه تصویری en2fa
    نوشته
    1,213
    سپاسگزاری شده
    2
    سپاسگزاری کرده
    0
    .
    آقا ما چون اطلاعاتمون خيلی خفن هست و تو خونه بهم ميگن کامپيوتر دلم نيومد اینجا حرفی نزده باشم..به هر حال ببخشيد
    من از این port استفاده کردم که هم software engine رسيور رو upgrade کنم که ديگه قات کمتر ميزنه هم
    يک مشت کانال های ديگه هم اضافه کردم..ببخشيد در هر صورت!

عضو سابق شناسه تصویری einstein
    نوشته
    13
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    سلام بر همگي
    من وقتي اين تاپيكو ديدم سوالي به ذهنم اومد البته شايد خنده دار باشه ولي من واقعا نميدونم
    و اون ايته كه مگه نمي شه از ديش مثله ديش هاي كانالهاي تلويزيوني بصورت مجاني رسيو كنيم بدونه اينكه پولي براي شارژ به كسي بديم؟

نوشته
    274
    سپاسگزاری شده
    6
    سپاسگزاری کرده
    0
    اگر يك كم فكر كني ميبيني كه نميشه چون اون يارو مجري تلويزيون كه داره برنامه اجرا ميكنه تصويرشو در آن واحد همه يك جور ميبينن ولي مگر ميشه چت كردن تو و دختر همسايه مثل هم باشه ؟ يعني ديتا هركس اختصاصي مال خودشه نه مال بقيه .

صفحه 2 از 3 اولیناولین 1 2 3 آخرینآخرین

کلمات کلیدی در جستجوها:

اينترنت ماهواره اي انلاين

اينترنت ماهواره اي چه جوري كار ميكنه

wwwsatcodx.com

www.satcodx.com

coverageماهواره

برچسب برای این موضوع