صفحه 3 از 3 اولیناولین 1 2 3
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 39 از مجموع 39

موضوع: اينترنت ماهواره اي

عضو سابق شناسه تصویری einstein
    نوشته
    13
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    اگر يك كم فكر كني ميبيني كه نميشه چون اون يارو مجري تلويزيون كه داره برنامه اجرا ميكنه تصويرشو در آن واحد همه يك جور ميبينن ولي مگر ميشه چت كردن تو و دختر همسايه مثل هم باشه ؟ يعني ديتا هركس اختصاصي مال خودشه نه مال بقيه .
    فكر كنم باز از اون سوتيهاي معروفم دادم . ops: آره حق با شماست .
    ولي اين شركت هاي بزرگ رو چه حسابي ماهواره مردمو اجاره مي دن ؟مگه صاحبش اونان؟

عضو غیر فعال شناسه تصویری en2fa
    نوشته
    1,213
    سپاسگزاری شده
    2
    سپاسگزاری کرده
    0
    اگر يك كم فكر كني ميبيني كه نميشه چون اون يارو مجري تلويزيون كه داره برنامه اجرا ميكنه تصويرشو در آن واحد همه يك جور ميبينن ولي مگر ميشه چت كردن تو و دختر همسايه مثل هم باشه ؟ يعني ديتا هركس اختصاصي مال خودشه نه مال بقيه .
    من با این قضيه مشکل دارم...مثلاً فرق من رو با دهتر همسايه از کجا ميفهمه؟
    فرق بايد سر Ip باشه خوب من اگر reciever رو جوری عوض کنم که يک ip ديگه داشته باشه خوب بايد کار کنه نه؟

عضو غیر فعال شناسه تصویری hessamsh
    نوشته
    274
    سپاسگزاری شده
    6
    سپاسگزاری کرده
    0
    ده نشد ديگه .. از اون حرفها ميزني ديگه . يارو فلان سال خودشو ميكشه رياضت ميكشه ميره كلي چيز ياد ميگيره كه بشه هكر بعد بياد اين كارو بكنه حالا تو نيومده ميخواي ip عوض كني و packet هاي دختر همسايه رو بدزدي . اولا كه تو فركانس دقيق ماهواره دختر همسايتونو نداري كه بتوني تنظيم كني دوما بر فرض كه تنظيم بشه اونموقع همه چيز به هم ميريزه يعني اينكه درخواستي كه اون كرده و جوابش بايد به اون ip كذايي بره با درخواستهاي تو قاطي ميشه و ميشه خرتوخر .

عضو عادی شناسه تصویری fotocopy
    نوشته
    1,531
    سپاسگزاری شده
    1
    سپاسگزاری کرده
    0
    چي حرفها ... چي چيزها ... نكنه مجله تقلبي خريدي ؟  
    من همين الان چند صفحه از مجله شبكه را ورق زدم 7-8 تا آگهي همين اولش ديدم .
    میشه چندتاشو نام ببری + اسم مجله ای که خریدی

نوشته
    274
    سپاسگزاری شده
    6
    سپاسگزاری کرده
    0
    [quote]
    چي حرفها ... چي چيزها ... نكنه مجله تقلبي خريدي ؟
    من همين الان چند صفحه از مجله [size=18]<span style='color:blue'>شبكه</span>
    میشه چندتاشو نام ببری + اسم مجله ای که خریدی
    فكر كنم اسم مجله رو ديدي .
    اسم شركت ها رو هم اينجا نميگم چون اينجا جاي تبليغ براي بقيه نيست .حالا اگه خودم اينكاره بودم يك چيزي و ميشد براي خودم تبليغ كنم , ولي براي بقيه نه .

عضو سابق شناسه تصویری einstein
    نوشته
    13
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    isp هاي بزرگ وicp ها اونا چطوري اينترنتشونو تامين مي كنن ؟

نوشته
    274
    سپاسگزاری شده
    6
    سپاسگزاری کرده
    0
    اولا كه فكر كنم اين اسم ICP را ايرانيها اختراع كردن ؟ چون هيچ جاي خارجي نديدم .
    دوم اينكه ISP ها اعم از بزرگ يا كوچك بايد يك جوري خودشونو وصل كنند به backbone اينترنت كه يك سري خطوط زميني هستش پس اين ماهواره ماهواره كه ميگن فقط يك رابطه بين ما و مثلا يك مركز زميني توي آلمان يا هلند يا آمريكا هستش . الان اكثر ISP ها توي ايران از طريق DSL وصل ميشن به ديتا مخابرات و مخابرات هم از دو طريق وصل ميشه به backbone . يكي به كمك خط فيبر نوري flag كه از زير دريا رد ميشه(همون فيبر نوري كه چند وقت يك بار كوسه هه ميره روش كار بد ميكنه قطع ميشه )و تا انگلستان و اونطرفها ميره يكي هم از طريق ماهواره كه فكر كنم از شركت c&w باشه .
    پس از اين انشا نتيجه ميگيريم :
    كه يكسري ISP بزرگ وجود دارد (مثل مخابرات يا شركتهاي خارجكي سرويس دهنده ماهواره) كه اونها از طريق خطوط پر سرعت به بلاد كفار وصلند .
    و يكسري ISP كوچك وجود دارد كه از طريق خطوط كم سرعت تر به اون ISP بزرگا وصلن .

عضو غیر فعال شناسه تصویری en2fa
    نوشته
    1,213
    سپاسگزاری شده
    2
    سپاسگزاری کرده
    0
    يک سؤال ديگه...
    فرستنده ماهوره ای پهنا بندش چقدر هست يعنی ميخوام بدونم چرا اینهمه user استفاده ميکنند چرا تموم نميشه؟

نوشته
    274
    سپاسگزاری شده
    6
    سپاسگزاری کرده
    0
    يك حساب سر انگشتي فكر كنم جوابتو بده .
    وقتي توي كامپيوتر ميخواي فيلم ببيني بايد حداقل درايو cd با سرعت 3 داشته باشي يعني 4500 كيلو بر ثانيه . حالا به عنوان مثال ماهواره Hotbird يك چيزي حدود 500 تا كانال داره يعني2250000 كيلو بر ثانيه يا 2197 مگ بر ثانيه .اينو به عنوان مثال گفتم كه حساب بياد دستت . حالا ايني كه ميپرسي چرا تموم نميشه , اگر چند پست بالا رو ببيني گفتم كه بعضي از سرويسها share هستش يعني يك پهناي باند خاص را بين چند نفر share ميكنند . كه اگر همشون با هم بيان سرعت به طور چشمگيري افت ميكنه .پس بعضي موقع ها هم به قول تو همچين بفهمي نفهمي تموم ميشه .

صفحه 3 از 3 اولیناولین 1 2 3

کلمات کلیدی در جستجوها:

اينترنت ماهواره اي انلاين

اينترنت ماهواره اي چه جوري كار ميكنه

wwwsatcodx.com

www.satcodx.com

coverageماهواره

برچسب برای این موضوع