نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 از مجموع 3

موضوع: باز نشدن فایروال ویندوز

نام حقيقي: misagh

عضو غیر فعال
    نوشته
    2
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0

باز نشدن فایروال ویندوز

سلام
    من در ویندوز 2003 می خواستم فایروال ویندوز رو برای کاری غیرفعال کنم . اما وقتی از کنترل پنل روی آیکون فایروال کلیک می کنم اون رو باز نمی کنه و پیغام میده که (برنامه یا سرویس دیگری در حال استفاده از فایروال است) حالا من از کجا بفهمم کدوم برنامه یا سرویس از فایروال استفاده می کنه که متوقفش کنم تا بتونم فایروال رو غیر فعال کنم ؟

اصل پیغام هم اینه :
    windows firewall cannot run because another proprogram or service is running that might use the netwoek address translation componet (Ipnat.sys)

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: Saeed Alkhamiss

عضو عادی
    نوشته
    367
    سپاسگزاری شده
    70
    سپاسگزاری کرده
    9
    نوشته های وبلاگ
    5

Firewall

Hi Dear
    Please Check Routing And Remote Access
    Or
    Disable This Service From Administrative Tools==> Services

ویرایش توسط SaeedAlkhamiss : 2008-01-30 در ساعت 11:19 AM

نام حقيقي: misagh

عضو غیر فعال
    نوشته
    2
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    ممنون از جوابت . remote access رو هم stop کردم ولی فایروال باز نشد .و مشکل هنوز باقیه .

کلمات کلیدی در جستجوها:

باز نشدن فایروال

باز نشدن firewall

مشکل باز نشدن فایروالاجرا نشدن فایروالipnat.sys فایروالباز نشدن فايروالبازنشدن فایروال ویندوزاجرا نشدن firewallفايروال ويندوز باز نميشودباز نشدن فایر والمشکل بازنشدن فایروال ویندوزمشکل باز نشدن فایروال ویندوزباز نشدن windows firewallباز نشدن فایروال ipnat.sysمشکل windows firewall cannot run because another proprogram or service is running that might use the netwoek address translation componet (ipnat.sys)دلیل باز نشدن ویندوز فایروالصفحه فایروال در ویندوز باز نمی شوددلیل باز نشدن فایروالفايروال ويندوز باز نمي شودبا پیغام windows firewall cannot .. (ipnat.sysاجرانشدن فایروالعلت باز نشدن فایروال ویندوزبازنشدن کامپوننتهای کنترل پنلعلت باز نشدن فایروال در ویندوز فایر وال باز نمیشود

برچسب برای این موضوع