صفحه 1 از 3 1 2 3 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 15 از مجموع 35

موضوع: گله از مدیران انجمن و اعضای ویژه

نام حقيقي: Saeed

عضو عادی شناسه تصویری greatcyrus
    نوشته
    2,662
    سپاسگزاری شده
    933
    سپاسگزاری کرده
    1248
    نوشته های وبلاگ
    3

Icon14 گله از مدیران انجمن و اعضای ویژه

گله ای که دارم موضوع تازه ای نیست ..!
    مدت هاست که میام تو انجمن و تاپ 10 رو نگاه میکنم به ندرت چنتا عضو ویژه میبینم...! مدیر انجمن که ستاره دنباله دار شده، هر از گاهی از آسمان انجمن عبور میکنه ....
    دوستانی که عضو ویژه یا مدیر انجمن هستند بی شک از لحاظ علمی و سطح دانش بالاتر از منی هستند که عضو عادی هستم. بودن این دوستان و مشارکت در بحث ها باعث بالا رفتن کیفیت انجمن میشه بدون شک..
    حالا سوالایی تو ذهنمه که دوس دارم بهش جواب داده بشه:
    1. آیا سطح سوالات مطرح شده خیلی پایینه و دوستان فکر میکنند کسر شان هست تو بحث شرکت کنند؟
    2. آیا سرشون خیلی شلوغه و فرصت کافی برای حضور در انجمن ندارند؟
    3. آیا اشباع شدن بعد از چندین سال فعالیت در انجمن؟

خاهش میکنم به کسی برنخوره فقط برام سوال شده ...

موضوعات مشابه:
    netnetnet، mavrick، edward71 و 5 نفر دیگر سپاسگزاری کرده‌اند.

نام حقيقي: ahmadreza

عضو عادی شناسه تصویری ahmadrezan
    نوشته
    74
    سپاسگزاری شده
    20
    سپاسگزاری کرده
    78
    منم موفقم البته مدیر اقای حکیمی خیلی فعال هستن اما کلا دیگه کسی کمک نمی کنه
    الان یه لینک تبلیغاتی بزاری سه سوت نشده اخطار میدن

نام حقيقي: Mehdi HashemiZadeh

عضو عادی شناسه تصویری i_t0xic
    نوشته
    1,032
    سپاسگزاری شده
    761
    سپاسگزاری کرده
    79
    از طرفی هم تاپ پست های انجمن مربوط به مسائل تکراری هست که بارها بحث شده و به نتیجه رسیده و تاپیکش داره گرد و خاک میخوره. مثال میزنم بحث Wds یا رومینگ بارها سوال شده و همه هم توش شرکت کردن و نظرات خودشون رو دادن. اما هنوز که هنوزه تاپیک های جدید ایجاد میشه مبنی بر همین موضوع. دلیلش رو من نمیدونم مدیران انجمن هستن که باید انجمن رو به سمتی هدایت کنن که وضعیت تاپ پست ها بهتر شه. وقتی مباحث تاپ پست ها مشکلات و مباحث جدیدی باشه که قبلاً راجع بهش بحث نشده باشه من مطمئنم خیلی ها توش شرکت خواهند کرد.

... من هم موافقم هم مخالف. چون آقای زحمتکش واقعا وقتی مسئله ی جدید و داغی تو مبحث وایرلس پیش میاد میان و شرکت میکنن. آقای مقدس توی مسائل میکروتیک واقعا خیلی وقت ها پاسخگو هستن و کمک میکنن. آقای روزگار، حکیمی و دیگر افراد هم هستن.

ویرایش توسط i_t0xic : 2014-05-01 در ساعت 10:51 PM
    mehrzadmo، greatcyrus، Zahmatkesh و 2 نفر دیگر سپاسگزاری کرده‌اند.

نوشته
    2,662
    سپاسگزاری شده
    933
    سپاسگزاری کرده
    1248
    نوشته های وبلاگ
    3
    بله من هم میدونم برخی اعضا مثل آقایان مقدس، زحمتکش و چنتا از دوستان دیگه همیشه مشارکت دارند. ولی به نظر من کافی نیست...
    نبود افراد باتجربه و بادانش در بحث ها باعث پایین اومدن کیفیت و افزایش کمی و بی محتوای مباحث میشه ...

taghikarim، hamedelnin و nahvi18 سپاسگزاری کرده‌اند.

نوشته
    74
    سپاسگزاری شده
    20
    سپاسگزاری کرده
    78
    دوستان میشه بگید چرا این تاپیک من پاسخ درستی بهش داده نمیشه؟؟؟؟یعنی چون تکراری هست
    بعضی مواقع اصلا هیچ کس نیست که کمک کنه و اکثر افراد زحمت کش توی این انجمن فقط به اخرین تاپیک های بالا اومده نگاه می کنن و اگر تاپیک بره پایین دیگه انگار رفته سطل زباله
    لطفا رسیدگی کنید

تاپیک تفاوت روتر و مادربرد!

نام حقيقي: سید عباس هاشمی

عضو عادی شناسه تصویری hashemi85
    نوشته
    33
    سپاسگزاری شده
    14
    سپاسگزاری کرده
    24
    با سلام
    با اجازه اساتید میخوام یه پیشنهاد بدم
    توی یکی از فروم های مشابه دیدم که توی هر بخش یک نفر از مدیر ها اومده بود و تاپیک های به نتیجه رسیده رو توی یه تاپیک ویژه جمع کرده بود و با این کارش باعث شده بود که اعضاع تازه وارد از زدن تاپیک های تکراری خودداری کنن

اگه مشابه این کار در این فروم هم انجام بشه خیلی به ارتقاء این فروم کمک میکنه
    و باعث هم میشه که همیشه تاپیک های جدید دیده بشه

نام حقيقي: محمد حکیمی

Administrator شناسه تصویری Hakimi
    نوشته
    6,549
    سپاسگزاری شده
    6798
    سپاسگزاری کرده
    1035
    نوشته های وبلاگ
    4
    دوستان گرامی
    همه ما می‌دانیم که شرایط می‌تواند بسیار بهتر از این باشد. ولی به نظرم انتقاد صرف هیچ سودی ندارد. ضعف ها را همه می‌دانیم و تکرارش نتیجه‌ای به همراه ندارد. هرکس می‌تواند برای بهتر شدن شرایط اقدامی کند بسم الله. هرکس که می‌تواند منتظر نماند. ویژه و غیر ویژه هم ندارد. هرکس که توانش را دارد مورد استقبال قرار می‌گیرد.
    کارهای زیادی می‌توان کرد. مانند مرتب کردن نوشته‌ها و دسته بندی کردن و فهرست کردن موضوعی و خلاصه برداری از مباحث و ...
    کارهایی هم هست که شاید ایده‌اش فقط در ذهن شما باشد. ما منتظر شنیدن ایده‌ها نیستیم. ما منتظر اقدام برای عملی کردن ایده‌ها هستیم.

از هر فعالیتی در این مسیر استقبال می‌کنم و حمایت کامل خواهم کرد.

M-r-r، mehrzadmo، mavrick و 4 نفر دیگر سپاسگزاری کرده‌اند.

نام حقيقي: مهرزاد مقدس

عضو ویژه/سرپرست بخش‌های Mikrotik و Wireless
    نوشته
    4,383
    سپاسگزاری شده
    4620
    سپاسگزاری کرده
    2290
    نوشته های وبلاگ
    6
    دوستان اگر اجازه بدین من چند نکته رو خدمتتون عرض کنم .
    1- مطمئنا هر کدوم از اعضای حاضر چه مدیر و چه عضو عادی و چه ویژه کارها و درگیری های روزمره خودشو داره . و وقت آزادشونو می ان اینجا و تا جایی که در توان دارند به سایر دوستان کمک می کنند . پس عجیب نیست اگر گه گاهی چند نفری برای مدتی غایب باشند . حتی ممکنه بعضی از دوستان انجمن رو ترک کنند و دوستانی جدید جای اونا رو پر کنند .
    2- قرار نیست فقط اعضای ویژه و مدیران به پرسش ها پاسخ گو باشند . ما کاربران باسواد زیادی داریم که پاسخگوی سوالات دوستان هستند . بحث اینه که از تمام توان فنی و تجربی دوستان استفاده بشه . نه اینکه از چند صد نفری که روزمره به سایت سر می زنند فقط چند کاربر ویژه و مدیر پاسخگو و الباقی پرسشگر باشند .
    3- نکته دیگه حجم سوالات تکراری و بد پرسیده شده ایه که دوستان تازه وارد مطرح می کنند . با اینکه از حجم اینگونه سوالات بطرز چشمگیری کاسته شده اما هنوز هم خیلی وقتها باید بنویسیم " جستجو کنید ، قبلا بحث شده " . "اطلاعات کامل تری بدید " و ...
    4- در مورد رشته تخصصی بعضی از دوستان ویژه اکثرا سوال نداریم ! خب مطمئنا این دوستان وقتی سوالی نباشه جوابی هم نمی دن ! پیشنهاد می کنم به تالار میل سرور - پراکسی و فایروال - و ... سر بزنید !!!
    1. آیا سطح سوالات مطرح شده خیلی پایینه و دوستان فکر میکنند کسر شان هست تو بحث شرکت کنند؟
    2. آیا سرشون خیلی شلوغه و فرصت کافی برای حضور در انجمن ندارند؟
    3. آیا اشباع شدن بعد از چندین سال فعالیت در انجمن؟
    اما مطمئنا جواب دادن به هیچ پرسشی کسر شان هیچ کس نیست کما اینکه تمام دوستان روزگاری از این مدل سوالات می پرسیدند . مثلا خود شما سوالات اولیه و پست ها و مطالب امروزتون رو مرور کنید !
    فقط کمی به زمان و توان سایر دوستان توجه کنیم .

Hakimi، DaNi_84، greatcyrus و 5 نفر دیگر سپاسگزاری کرده‌اند.

نوشته
    2,662
    سپاسگزاری شده
    933
    سپاسگزاری کرده
    1248
    نوشته های وبلاگ
    3
    نقل قول نوشته اصلی توسط mehrzadmo نمایش پست ها

. مثلا خود شما سوالات اولیه و پست ها و مطالب امروزتون رو مرور کنید !
    .
    من هم دقیقا برا همین سوال کردم آقای مقدس. من خودمو میگم الان 4 ساله دارم فعالیت میکنم و منتی هم نیست به خدا ، خیلی چیزا یاد گرفتم از همه شما دوستان و مهندسین و 2 تا چیزم یاد گرفته بودیم به کس دیگه انتقال دادیم. سعی میکنم تو بحثی که حتی دانشی هم ندارم نظرمو بگم شاید جرقه ای بشه تو ذهن کس دیگه که میخاد جواب بده. و ااصلا ترسی هم ازین ندارم که ممکنه اشتباه باشه، چون اگه اشتباه باشه نقص خودمو رفع میکنم با جواب درست دیگران! درکل قصد بی ادبی نداشتم اولشم گفتم. حرفم این بود از شماها که سطح بالاتری دارید انتظار بیشتری میره. خیلی وقتا یه پرسشگر مکنه با راهنمایی من نوعی یک هفته الاف شه و آخرشم به جواب نرسه، ولی من وقتی مثلا آقای مهندس افضلان پاسخ پرسشمو میده مطمئن هستم بهترین راه حل بهم داده شده. نمیدونم منظورمو میگیرید یا نه؟

Zahmatkesh سپاسگزاری کرده است.

نوشته
    74
    سپاسگزاری شده
    20
    سپاسگزاری کرده
    78
    به نظر من تنها مشکلمدیریت نا صحیح تاپیک ها هستن...خیلی از تاپیک ها با اینکه سوالات خوبی پرسیده شده و بحث خیلی خوب ادامه پیدا کرده الکی بسته شدن
    من این از این دسته تاپیک ها خیلی دیدم خواهش می کنم هر از چند گاهی این تاپیک ها و سوالات رو جمع بندی کنید و به صورت مقالهدربیارید
    یا اصلا همی تاپیک های بسته شده بدون نتیجه رو یه ویرایش کنید تا تازه واردین راحت تر به جوابشون برسن

نمی خوام تبلیغ کنم اما انجمن سیسکو به فارسی رو ببیند چقد مقاله خوب برای دانلود داره ترتیب تاپیک ها و موضوعات مهم چقد به کاربر ها کمک می کنه

توی این هفته کلی تاپیک زده شد در باره توسعه شبکه وایرلس و همه مشکلشون یه چیز بود حالا اگه همین سوالات رو دسته بندی و یه مقاله درست کنید .....

من دانش اموز هستم و وقت زیادی خدایی ندارم وگرنه خیلی کارا میکردم

نام حقيقي: حامد

عضو عادی شناسه تصویری hamed_mhk
    نوشته
    789
    سپاسگزاری شده
    1062
    سپاسگزاری کرده
    4
    نوشته های وبلاگ
    4

من واقعیت صحبتی نداشتم ولی،‌ یه چندتا جمله رو که دیدم - و بدون این که بخوام نقل قولی بکنم و انگشت اشاره به سمت کسی ببرم - گفتم بیام یه چیزی بگم :

دوستان عزیز! اینجا یه انجمنه. یک فرومه. یک تالار گفتگو هستش
    خیلی از پیشنهادها و صحبت‌هایی که کردید، چیزی نیست که به فکر کسی نرسیده، چیزی نیست که کسی ندونه !

منتها به دلیل اینکه اینجا یه انجمنه، همه در قبال طرح‌ها و ایده‌ها موظف هستن.

این اعضا هستن که همه کارها رو میکنن،‌ این اعضا هستن که همه ایده ها رو "عملی"‌ میکنن.
    این کلمه "مدیر" یا "مدریتور" ،‌ "عضو ویژه" و "عضو عادی"‌ هم، همشون عنــــــــــــــــوان هستن ! عنوان‌هایی که به اعضا داده میشه
    اجرایی کردن ایده‌ها هم وظیفه اعضاست مستقل از عنوان !
    نقش عضو در مقام مدیر و مدریتور توی یک فروم هم صرفاً اجرای قانونه و لاغیر !
    این - به اصطلاح مقام مدیریتی - از لحاظ کارهای توی فروم، مطلقاً فرقی با اعضای دیگه نداره !

اگر قرار مثلاً‌ مطلب دسته بندی بشه، خب هر کسی میتونه بکنه! مگه نکردن قبلاً‌ این کار رو؟! اصلاً جایی از قانون فروم نوشته که برای این کارا باید مدیر یا چمیدونم، ویژه باشید؟!

متاسفم که این رو میگم ولی بعضی از این صحبت‌ها، نمود مستقیم وضعیت مملکتمونه! همه نشستن و انتظار دارن "مسوولین" کار ویژه‌ای انجام بدن!!
    نه دوستان من!
    اول و آخر همه چی خودمون هستیم!

Hakimi، M-r-r، kavehashoori و 3 نفر دیگر سپاسگزاری کرده‌اند.

نوشته
    2,662
    سپاسگزاری شده
    933
    سپاسگزاری کرده
    1248
    نوشته های وبلاگ
    3
    حامدخان من خیلی تو بحث ایده و اینجور مسائل نمیخام ورود کنم. کما اینکه اعتقادی هم ندارم همه مون بیام آشو هم بزنیم..! نظر بدیم ولی آشپز نباشیم به نظر من. اینطوری غذا یا شور میشه یا بی نمک، یا کم میشه یا زیاد ...!
    من فقط گفتم وجود این دوستان باتجربه که سطح علمی بالاتری هم مسلما دارند ، یه جورایی وزنه روحی محسوب میشن برا بقیه، و اعضای دیگه خیالشون راحت میشه که همیشه این عزیزان هستند که کمک بکنند ...
    درهمین حد بود منظور من ..

نام حقيقي: کاوه آشوری

عضو عادی شناسه تصویری kavehashoori
    نوشته
    1,660
    سپاسگزاری شده
    972
    سپاسگزاری کرده
    324
    جدا از وزنه روحی همون که گفتی مطمئن میشیم نظرمون درست بوده یا کاری که داره انجام میشه درسته

greatcyrus و taghikarim سپاسگزاری کرده‌اند.

نوشته
    2,662
    سپاسگزاری شده
    933
    سپاسگزاری کرده
    1248
    نوشته های وبلاگ
    3
    نقل قول نوشته اصلی توسط kavehashoori نمایش پست ها
    جدا از وزنه روحی همون که گفتی مطمئن میشیم نظرمون درست بوده یا کاری که داره انجام میشه درسته
    آفرین..
    کاوه جان بهتر رسوند منظورمو ...
    شاید ما یه پستو گرفتیم و داریم همینطور همه باهم اشتباه میریم راهو ...! ولی وقتی یه عضو ارشد حضور پیدا میکنه تو یه گفتگو همه خیالشون راحت میشه که بحث به نتیجه ی درستی میرسه و solved میشه اصطلاحا ...

نام حقيقي: حامد

عضو عادی شناسه تصویری hamed_mhk
    نوشته
    789
    سپاسگزاری شده
    1062
    سپاسگزاری کرده
    4
    نوشته های وبلاگ
    4
    نقل قول نوشته اصلی توسط greatcyrus نمایش پست ها
    من فقط گفتم وجود این دوستان باتجربه که سطح علمی بالاتری هم مسلما دارند ، یه جورایی وزنه روحی محسوب میشن برا بقیه، و اعضای دیگه خیالشون راحت میشه که همیشه این عزیزان هستند که کمک بکنند ...

برادر من !
    من مشکلم دقیقاً و تحقیقاً‌ روی مخاطب خطابه‌ی شماست !

یه مشکلی رو مطرح کردی، که اتفاقاً منم باهاش موافقم
    اما طرف این مشکل مدیران و اعضای ویژه نیستن
    طرف ِ حساب ِ این چیزی که شما گفتم هممون هستیم

تیترت گله از مدیران و اعضای ویژه ست و توی بحث‌هایی هم که مطرح کردی از این و اون اسم بردی

در حالی که باید بگی گله از همه اعضای سایت !

صفحه 1 از 3 1 2 3 آخرینآخرین

کلمات کلیدی در جستجوها:

هیچ کلمه ای ثبت نشده است.

برچسب برای این موضوع