صفحه 2 از 3 اولیناولین 1 2 3 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 16 تا 30 از مجموع 35

موضوع: گله از مدیران انجمن و اعضای ویژه

نام حقيقي: Saeed

عضو عادی شناسه تصویری greatcyrus
    نوشته
    2,662
    سپاسگزاری شده
    933
    سپاسگزاری کرده
    1248
    نوشته های وبلاگ
    3
    حامد خان من اتفاقا تیتر رو درست انتخاب کردم!! چون سوی سخنم این دوستانی هست که یادآور شدیم...
    بودن و نبودن این دوستان بیشتر تو چشم میاد در انجمن تا یک کاربر عادی که تصور کنید سال 2002 ثبت نام کرده و کلا 10 تا پست هم نذاشته تا الان ..!

وقتی رنگ تاپ 10 ها و پست های up شده یه دست آبی کم رنگ میشه و اثری از رنگای دیگه نیست، کاملا تو چشم میاد ..

دیگه فکر کنم دربارش بحث نکنیم بهتر باشه. شاید توقعات ما زیاده و بیجا ؟ شاید ما یه طرفه به قاضی میریم و شرایط کاری و زندگی دیگران رو درک نمیکینیم ..!

linuxesabz سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: باقری

عضو عادی
    نوشته
    137
    سپاسگزاری شده
    79
    سپاسگزاری کرده
    14
    آقای حسینی حرفات یه جورایی صحیحه اما اینو در نظر بگیر اگر قرار بر این باشه با هر سوالی دوستان مدیر انجمن بیان جواب این سوال رو بدن بقیه اعضا مثل من دنبال جواب نمی رن و سطح علمی انجمن در حد همین چیزی که هست باقی می مونه (البته شرایط کاری این عزیزان هم مطمئنن دخیل هست)

greatcyrus سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: ahmadreza

عضو عادی شناسه تصویری ahmadrezan
    نوشته
    74
    سپاسگزاری شده
    20
    سپاسگزاری کرده
    78
    اقا حامد نصف سخنان تون درسته ولی شما خودت بگو چه طوری اعضای عادی می تونن کاری بکنن
    وقتی مدیر و مسول میاد تایپ نصفه نیمه و به نتیجه نرسیده رو می بنده من که هیچ دسترسی ندارم باید چکار کنم تا اون تاپ راه بی افته

بعد حالا خدا نکنه یکی همون سوال رو بپرسه همه میان با عصبانیت میگن سرچ کنید تاپیک تکراری است....یک درصد هم احتمال بدید که توی تاپیک ابهام های وجود داره

قبول دارم تاپیک های تکراری با سوالات چند خطی اما جواب های چند کلمه ای زیاد شده ولی بارها هم حق خیلی ها خورده شده و تا اومدن سوال بپرسن متهم به سرچ نکردن شدن

اعضا وظیفه خودشون رو دارن که به هم کمک کن ... ومسولین وظیفه مدیدیت تاپیک ها و مقالات رو دارن تا فرد تازه وارد قبل از این که به تاپیک های در بسته ناتمام برسه ......

نام حقيقي: کاوه آشوری

عضو عادی شناسه تصویری kavehashoori
    نوشته
    1,660
    سپاسگزاری شده
    972
    سپاسگزاری کرده
    324
    نقل قول نوشته اصلی توسط greatcyrus نمایش پست ها
    حامد خان من اتفاقا تیتر رو درست انتخاب کردم!! چون سوی سخنم این دوستانی هست که یادآور شدیم...
    بودن و نبودن این دوستان بیشتر تو چشم میاد در انجمن تا یک کاربر عادی که تصور کنید سال 2002 ثبت نام کرده و کلا 10 تا پست هم نذاشته تا الان ..!

وقتی رنگ تاپ 10 ها و پست های up شده یه دست آبی کم رنگ میشه و اثری از رنگای دیگه نیست، کاملا تو چشم میاد ..

دیگه فکر کنم دربارش بحث نکنیم بهتر باشه. شاید توقعات ما زیاده و بیجا ؟ شاید ما یه طرفه به قاضی میریم و شرایط کاری و زندگی دیگران رو درک نمیکینیم ..!
    حامد جان منظور این نیست که حتما اعضای ویژه باشن هستند دوستانی که عضو ویژه هم نیستن اما واقعا من یکی خودم از صحبتها و نظراتشون کامل استفاده میکنم منظور دوستان شناخته شده از لحاظ درک علمی هستش نه فقط اینکه عضو ویژه یا مدیر باشن .
    حامد جان من خودم تمام پستهایی رو که شما مینویسی رو با دقت میخونم چون از طرز بیانت مشخصه در حرفه خودت صاحب نظری . آیا شما عضو ویژه هستی ؟ نه . پس منظور تمامی دوستان که از لحاظ علمی معتبر هستن هست

این برای اینه که مثلا یه سال دیگه 2 سال دیگه یکی بیاد پست ها رو بخونه نگه ببین اینا چه بیسواد بودن 50 تا پست گذاشتن همشونم اشتباه راهنمایی کردن .

امیدوارم واضح توضیح داده باشم

greatcyrus، hamedelnin و nahvi18 سپاسگزاری کرده‌اند.

نام حقيقي: Amir Fouladvand

عضو ویژه
    نوشته
    644
    سپاسگزاری شده
    807
    سپاسگزاری کرده
    270
    دوستان عزیزی که گلایه میکنید،
    باید چند نکته مورد توجه قرار بگیره
    دوستانی که در انجمن حضور دارن همگی مشغله های زیادی دارن و واقعا بسیار مشکله که بشه به تمام موارد رسیدگی کنن.
    افرادی که به عنوان عضو ویژه در نظر گرفته میشن لزوما به این معنی نیست که باید وقت بیشتری بزارن، در اصل قرار گرفتن در گروه اعضای ویژه به این دلیل هستش که دیگر دوستان در انجمن بتونن نظر کارشناسی تر رو راحت تر تشخیص بدن چون خوب طبعا کسی که در گروه ویژه قرار داره در زمینه کاری خودش تجربه بیشتری داره و نظرش بیشتر مورد اهمیت قرار میگیره.
    اما به همین میزان هم درگیری های بیشتری داره و کمتر میتونه حضور پیدا کنه و این که به یک سری سوالات جواب نمیده، دلایلش مشخصه و شک نداشته باشید که کسر شان در لیست این دلایل نیست!
    من خودم شخصا به جند دلیل به بعضی از تاپیک ها پاسخ نمیدم،
    1 - سوال تکراری هست و پرسشگر وقت نذاشته تا جستجو کنه.
    2 - سوال در بخش نا مربوط مطرح شده، من بسیاری مواقع در بخش مجازی سازی سوال مربوط به مثلا Microsoft یا Cisco دیدم که جوابش رو هم میدونستم ولی پاسخ ندادم چونکه میدونم اگر پاسخ بدم بعد از مدتی تبدیل میشه به یک عادت
    3 - جواب سوال رو نمیدونم و باید قبل از پاسخ دادن بررسی و جستجو کنم چون یک عضو ویژه در مواردی سکوت کنه بهتره تا اینکه جواب اشتباه بده.

هرچند که اعضای ویژه هم باید بدونن که سطح علمی بالاتر شرط لارم برای خاص بودن هست ولی شرط کافی نیست، شخصی که مدیر هست یا سرپرست یا ویژه باید بر اساس جایگاهش حد المقدور برای انجمن وقت بزاره. اینکه من روزی 10 دقیقه وقت بزارم و تاپیک های نامربوط رو به مکان درست منتقل کنم و یا تاپیک های بی جهت رو حذف کنم حد اقل کاریه که میتونم برای انجمنی که توش فعالیت میکنم انجام بدم. نه وظیفه دارم و نه میتونم منتی بر دوش کسی بزارم. این یک پروتکل اجتماعی هستش که عموما همه بهش واقف هستن.

نهایتا باید یک مورد همیشه مد نظر قرار بگیره، این که این مکان پورتال تجاری نیست و در اصل یک انجمن عمومی هستش و همیشه کم و کاستی هایی رو داره که در DNA هر انجمنی وجود داره.یک روز ممکنه یک صاحب نظر 5 مرتبه به انجمن سر بزنه و بعضا ممکنه 2 یا 3 ماه نتونه حضور موثر داشته باشه.

M-r-r، mehrzadmo، halvaei و 2 نفر دیگر سپاسگزاری کرده‌اند.

نوشته
    1,660
    سپاسگزاری شده
    972
    سپاسگزاری کرده
    324
    آقای فولادوند گفته های دوستان گلایه نیست ( هرچند اسمشو گلایه گذاشتن ) خواسته وتمایل دوستان از جمله خود من هست و صرف ویژه بودن هم نیست اما اگر دقت کنید خیلی از پستها هست ماهها درش صحبت شده اما آخر سر بدون به نتیجه رسیدن رها شده . خیلی خوب میشد اگر دوستان ( همگی ) همکاری میکردند و تاپیکها رو جمع میکردن و به نتیجه میرسوندن .
    یا نمیدونم یه پیشنهاده مثلا اگر میشد یه حالت تیک زدن برای دوستانی که از لحاظ علمی معتبر تر هستند گذاشته میشد که اگر دوستان دیگری که به تاپیک جواب میدادن بحث رو جلو میبردن یه تیک یا یه همچین چیزی برای صحت مطالب نوشته شده زده میشد .

ما هممون دوست داریم این فروم پیشرفت داشته باشه چون خودمون داریم ازش استفاده میکنیم .

greatcyrus و nahvi18 سپاسگزاری کرده‌اند.

عضو ویژه
    نوشته
    644
    سپاسگزاری شده
    807
    سپاسگزاری کرده
    270
    نقل قول نوشته اصلی توسط kavehashoori نمایش پست ها
    یا نمیدونم یه پیشنهاده مثلا اگر میشد یه حالت تیک زدن برای دوستانی که از لحاظ علمی معتبر تر هستند گذاشته میشد که اگر دوستان دیگری که به تاپیک جواب میدادن بحث رو جلو میبردن یه تیک یا یه همچین چیزی برای صحت مطالب نوشته شده زده میشد .

آخه دیگه تیک زدن نداره خیلی راحت میشه نوشت که درسته
    یا من خودم وقتی میبینم کسی پاسخ درستی داده دکمه تشکر رو میزنم.
    ولی بله باید همه افراد روحیه همیاری رو داشته باشن.

kavehashoori و taghikarim سپاسگزاری کرده‌اند.

نام حقيقي: مهرزاد مقدس

عضو ویژه/سرپرست بخش‌های Mikrotik و Wireless
    نوشته
    4,383
    سپاسگزاری شده
    4620
    سپاسگزاری کرده
    2290
    نوشته های وبلاگ
    6
    یه تیک یا یه همچین چیزی برای صحت مطالب نوشته شده زده میشد
    اتفاقا این طور امکانی هست بصورت آزمایشی توی بخش ویژه فعال شده بود . که هر پست علاوه بر تنکس یه +/- داشت . متاسفانه استقبالی نشد به اون صورت و جمع آوری شد . اگر دوستان تمایل داشته باشند باز از آقای حکیمی بخواهید مورد رو فعال کنه .

kavehashoori، greatcyrus و taghikarim سپاسگزاری کرده‌اند.

نام حقيقي: Saeed

عضو عادی شناسه تصویری greatcyrus
    نوشته
    2,662
    سپاسگزاری شده
    933
    سپاسگزاری کرده
    1248
    نوشته های وبلاگ
    3
    اتفاقا این امکان که در بیشتر انجمنهای خارجی وجود داره و خیلی هم خوبه. اینکه چندین راهکار ارائه شه و همه درست باشه ولی هرکی راهکار بهتر رو که تجربه کرده تیک بزنه و یه امتیاز بهش اضافه کنه ...
    بسیار موافق این کارم ...

kavehashoori سپاسگزاری کرده است.

عضو ویژه
    نوشته
    644
    سپاسگزاری شده
    807
    سپاسگزاری کرده
    270
    استفاده از + و - نمیتونه نشون بده که یک فرد مدیر یا سرپرست یا ویژه تائید میکنه صحت مطلب رو.
    وجود ویژگی +/- در صورتی که تاپیک ها یا پست ها بر اساس علائم نمایش داده بشن خوبه.
    نمیدونم میشه یا نه ولی مثلا طوری باشه که 5 تاپیک یا پست اول هر انجمن بر اساس تاریخ ارسال چیده بشن و تاپیک های بعدی بر اساس تعداد مثبت و منفی. در غیر این صورت که thanks مثل مثبت میمونه و منفی هم که زیاد بودن و نبودنش مهم نیست.

نام حقيقي: سامان زحمتکش

عضو ویژه شناسه تصویری Zahmatkesh
    نوشته
    3,663
    سپاسگزاری شده
    4784
    سپاسگزاری کرده
    2305
    نوشته های وبلاگ
    4
    نقل قول نوشته اصلی توسط greatcyrus نمایش پست ها
    گله ای که دارم موضوع تازه ای نیست ..!
    مدت هاست که میام تو انجمن و تاپ 10 رو نگاه میکنم به ندرت چنتا عضو ویژه میبینم...! مدیر انجمن که ستاره دنباله دار شده، هر از گاهی از آسمان انجمن عبور میکنه ....
    دوستانی که عضو ویژه یا مدیر انجمن هستند بی شک از لحاظ علمی و سطح دانش بالاتر از منی هستند که عضو عادی هستم. بودن این دوستان و مشارکت در بحث ها باعث بالا رفتن کیفیت انجمن میشه بدون شک..
    حالا سوالایی تو ذهنمه که دوس دارم بهش جواب داده بشه:
    1. آیا سطح سوالات مطرح شده خیلی پایینه و دوستان فکر میکنند کسر شان هست تو بحث شرکت کنند؟
    2. آیا سرشون خیلی شلوغه و فرصت کافی برای حضور در انجمن ندارند؟
    3. آیا اشباع شدن بعد از چندین سال فعالیت در انجمن؟

خاهش میکنم به کسی برنخوره فقط برام سوال شده ...
    فکر می کنم در رساندن محتوا ابهام و زیاده روی شده ، بعضی وقتا یه دست کارهای بزرگی رو انجام می ده ، اما انجمن چنین جایگاهی نیست.

در مورد سوالاتتون
    1- چنان که سوالات از نظر کمی رشد داشته اند متاسفانه به کیفیتشون پرداخته نمی شه و گویی از سربی حوصلگی تایپ شده و به حدی غلط املایی زیاد شده که واقعا نمی شه تشخیص داد با چه سطحی از معلومات طرف هستیم و این خود موجب سرد شدن نسبت به ایدآل گرایی می شه.

2- به شخصه برای استراحت میام انجمن اما مدتی می شه مخم سوت می کشه ، اوایل نمی فهمیدم این جو چرا حاکم شده تا اینکه یکی از دوستان بهم گفت و منم یا باید بی خیال موضوع می شدم یا بی خیال انجمن ، که ترجیح دادم بی خیال موضوع باشم.

3- هیچ وقت ادمی از علم اشباع نمی شه اما بنا به توان شاید یارای ادامه رو نداشته باشه و جابزنه ،خوشبختانه شناختی که بین اکثریت اعضای ویژه و مدیریت دارم چنین افرادی در بینمون نیست.

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadrezan نمایش پست ها
    دوستان میشه بگید چرا این تاپیک من پاسخ درستی بهش داده نمیشه؟؟؟؟یعنی چون تکراری هست
    بعضی مواقع اصلا هیچ کس نیست که کمک کنه و اکثر افراد زحمت کش توی این انجمن فقط به اخرین تاپیک های بالا اومده نگاه می کنن و اگر تاپیک بره پایین دیگه انگار رفته سطل زباله
    لطفا رسیدگی کنید

تاپیک تفاوت روتر و مادربرد!
    دوست عزیز
    این درست نیست ، بارها به تاپیک شما سر زدم و مباحث رو دنبال کردم ، اما مطلب تازه ای وجود نداشت و همه دوستان می خواستن بگن که اگه این روش کارامد بود میکروتیک برای فروش بیشتر سراغ تولید سخت افزار نمی رفت ولی با این حال شما به ایده های خودتون اصرار داشتید.

درکل زمانی که بنده وارد انجمن می شم گزینه نوشته های تازه رو می زنم و بعضا بوده تا 10 صفحه و تمام مطالب را به فراخر دانسته هایم دنبال کردم.

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed_mhk نمایش پست ها

متاسفم که این رو میگم ولی بعضی از این صحبت‌ها، نمود مستقیم وضعیت مملکتمونه! همه نشستن و انتظار دارن "مسوولین" کار ویژه‌ای انجام بدن!!
    نه دوستان من!
    اول و آخر همه چی خودمون هستیم!
    کاملا درک می کنم چی می گی ، اما جو امروز ما این هستش و اجتماع ما علیرغم گلایه مندی ازین نگرش ، خود به ان دامن می زند.
    به طور مثال ، برای بنده عضو ویژه بودن تنها حسنی که داشت دوستی با افرادی با درک بالا بود درصورتی که بین اعضای عادی هستند افرادی که صرفا برای کسب منفعت به دنبال چنین جایگاهی هستند. چنین رفتار های موجب ایجاد رانت می شود و این افراد ازین جو گلایه مند نیستند.

greatcyrus، maaziyar، taghikarim و 2 نفر دیگر سپاسگزاری کرده‌اند.

نام حقيقي: محمد نحوی

عضو عادی
    نوشته
    948
    سپاسگزاری شده
    1187
    سپاسگزاری کرده
    950
    نوشته های وبلاگ
    3
    با تشکر از تمام دوستانی که معلوماتی رو که به سختی به دست اوردند و حاصل سالها تجربه هستش بدون چشم داشتی در اختیار سایر افراد
    تازه کاری مثل بنده قرار میدند
    بنده به شخصه لازمه یک تشکر ویژه همینجا از اقای زحمتکش بکنم که به نظر بنده توی وایرلس بسیار با سواد هستند
    و من تونستم خیلی چیزها از پستهای حتی خیلی قدیمیشون یاد بگیرم .
    البته درسته که با هم توی خیلی از پستها به صورت مخالف بحث میکنیم اما من همیشه به سواد افراد احترام میزارم

kavehashoori و taghikarim سپاسگزاری کرده‌اند.

نام حقيقي: دانیال احمدی زاده

عضو ویژه شناسه تصویری DaNi_84
    نوشته
    1,586
    سپاسگزاری شده
    738
    سپاسگزاری کرده
    307
    من همین موضوع رو به عنوان مثال یادآوری میکنم که جواب دادن یا ندادن من تاثیری روی روند موضوع نداره

نوشته
    1,660
    سپاسگزاری شده
    972
    سپاسگزاری کرده
    324
    نقل قول نوشته اصلی توسط DaNi_84 نمایش پست ها
    من همین موضوع رو به عنوان مثال یادآوری میکنم که جواب دادن یا ندادن من تاثیری روی روند موضوع نداره
    آقای احمدی زاده عزیز چرا اینطور برداشت کردید

خودم به شخصه به تمامی دوستان از تازه وارد تا ویژه به دید مثبت نگاه میکنم و حتی اگر عزیزی یک پست زده باشه و مطلبی رو جواب بده ابتدا بررسی میکنم بعد نظرمو اعلام میکنم

- - - ادامه - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط Zahmatkesh نمایش پست ها

2- به شخصه برای استراحت میام انجمن اما مدتی می شه مخم سوت می کشه ، اوایل نمی فهمیدم این جو چرا حاکم شده تا اینکه یکی از دوستان بهم گفت و منم یا باید بی خیال موضوع می شدم یا بی خیال انجمن ، که ترجیح دادم بی خیال موضوع باشم.
    مهندس زحمتکش میشه این موضوع رو به ما هم بگید تا شاید ما هم آرومتر بشم

- - - ادامه - - -

اگر خاطرتون باشه یه مدت که من خودم بیشتر می اومدم تو انجمن فعالیت میکردم از دوستانی که حتی یه سرچ ساده انجام نمیدادن گلایه مند میشدم و به ایشون اعلام میکردم سرچ کنید و نمونه سرچ رو هم براشون میزاشتم اما چند تا از دوستان ( به ویژه دوستان ویژه ) به من تذکر دادن که اگر ناراحت میشی اصلا جواب نده . من برای این ناراحت میشدم که به این مورد بر نخوریم که دوستان برای تفریح بیان و یا دچار سرگیجه نشوند .

بماند که چه توهینهایی هم به شخص خودم شد که ....... بماند .

اما فکر میکنم به گفته دوست عزیزمون ویژه شدن مسئولیت شخص رو هم اضافه میکنه . امیدوارم بشه راهکاری ارائه بشه که منی که مثلا پستهای چندین سال قبل رو میخونم یا حتی پستهای جدید که دیگه داخلش بحث نمیشه .

من نمیدونم که آیا مطالبی که صحبت شده مستدل بوده و قابل اجراست یا حدسیات دوستان بوده .
    چون نمیشه صحبتهایی که پایه و اساس علمی نداره رو روی شبکه های شرکتها تست کرد در همه جا هم امکان محیطهای تستی وجود نداره .

یک مثال بود .

greatcyrus، taghikarim و nahvi18 سپاسگزاری کرده‌اند.

نام حقيقي: سامان زحمتکش

عضو ویژه شناسه تصویری Zahmatkesh
    نوشته
    3,663
    سپاسگزاری شده
    4784
    سپاسگزاری کرده
    2305
    نوشته های وبلاگ
    4
    نقل قول نوشته اصلی توسط kavehashoori نمایش پست ها
    آقای احمدی زاده عزیز چرا اینطور برداشت کردید

خودم به شخصه به تمامی دوستان از تازه وارد تا ویژه به دید مثبت نگاه میکنم و حتی اگر عزیزی یک پست زده باشه و مطلبی رو جواب بده ابتدا بررسی میکنم بعد نظرمو اعلام میکنم

- - - ادامه - - -

مهندس زحمتکش میشه این موضوع رو به ما هم بگید تا شاید ما هم آرومتر بشم

- - - ادامه - - -

اگر خاطرتون باشه یه مدت که من خودم بیشتر می اومدم تو انجمن فعالیت میکردم از دوستانی که حتی یه سرچ ساده انجام نمیدادن گلایه مند میشدم و به ایشون اعلام میکردم سرچ کنید و نمونه سرچ رو هم براشون میزاشتم اما چند تا از دوستان ( به ویژه دوستان ویژه ) به من تذکر دادن که اگر ناراحت میشی اصلا جواب نده . من برای این ناراحت میشدم که به این مورد بر نخوریم که دوستان برای تفریح بیان و یا دچار سرگیجه نشوند .

بماند که چه توهینهایی هم به شخص خودم شد که ....... بماند .

اما فکر میکنم به گفته دوست عزیزمون ویژه شدن مسئولیت شخص رو هم اضافه میکنه . امیدوارم بشه راهکاری ارائه بشه که منی که مثلا پستهای چندین سال قبل رو میخونم یا حتی پستهای جدید که دیگه داخلش بحث نمیشه .

من نمیدونم که آیا مطالبی که صحبت شده مستدل بوده و قابل اجراست یا حدسیات دوستان بوده .
    چون نمیشه صحبتهایی که پایه و اساس علمی نداره رو روی شبکه های شرکتها تست کرد در همه جا هم امکان محیطهای تستی وجود نداره .

یک مثال بود .

همین که شخصی به یه مجموعه فرهنگی دید مادی داشته باشه و برای این دید مادی موجبات ناارامی رو فراهم کنه، سبب بروز اختلافات و ناهنجاری های بسیاری بشه که برای جو دوستانه انجمن مضرر خواهد بود. همین کافیه که برای افرادی که چند سال برای ترقی بخش بخش مجموعه ای تلاش کردن موجبات دلسردی رو فراهم کنه کماینکه رفتارهای مدیریتی نسبت به این مسائل موجب تشدید این شرایط می شه.

صفحه 2 از 3 اولیناولین 1 2 3 آخرینآخرین

کلمات کلیدی در جستجوها:

هیچ کلمه ای ثبت نشده است.

برچسب برای این موضوع