نمایش نتایج: از شماره 1 تا 7 از مجموع 7
سپاس ها 13سپاس
  • 1 توسط milade
  • 6 توسط SADEGH65
  • 3 توسط EVERAL
  • 1 توسط asghari70
  • 2 توسط SADEGH65

موضوع: مشکلات یک تازه وارد در سایت !!

نام حقيقي: milad,eb

عضو غیر فعال
    نوشته
    16
    سپاسگزاری شده
    8
    سپاسگزاری کرده
    83

مشکلات یک تازه وارد در سایت !!

امروز به شدت اعصابم به هم ريخته !
    بعد از دو سال عضو بودن در اين سايت و دنبال كردن مطالب امروز اومدم يه تاپيك زدم .
    ديدم نه ! مثل اينكه جاي خوبي نزدم و بايد منتقلش كنم :
    1.امكان انتقال تاپيك وجود ندارد !

درنتيجه خواستم حذفش كنم تا جاي مناسب مطرح كنم :
    2.امكان حذف تاپيك با 0 پست هم وجود ندارد !

خب گفتم اشكالي نداره جاي ديگه ميزنم و اولش يه عذر خواهي ميكنم تا مدير مربوطه وقتي ديد اون اوليه رو پاك كنه اما اين جور نشد و همون كه نميخواستم رو حذف كرد .يه جزيمه هم اومد برام كه به طبع حقم بوده و قبول دارم :
    3.امكان پاسخ به جريمه هم وجود ندارد ! يعني دفاع بي دفاع !

خب گفتم عيب نداره پيام ميدم ادمين ميگم يه كاري كنه اما هيچ گروهي رو نميتونم پيام بدم !

گفتم ديگه كاريه كه شده و خب ايشون هم برا جلوگيري از پيامهاي گروهي اين كارو كردند ... رفتم از سر ناچاري توي يه تاپيك يه بنده خدا ( كه پوزش هم طلبيدم از ايشون ) از يكي از دوستان درخواست كمك كردم اما ماشالله مديران چالاك ! جريمه كردند من رو !!!!

اعصابم خورد شد گفتم يعني چي چرا من نبايد حداقش به مديرها پيام بدم .... اومدم اينجا تاپيك بزنم گفتم اول جستجو كنم شايد جواب باشه :
    4.خب بنده امكان سرچ هم ندارم .

رفتم اون بالا با همون گوگل سرچيدم اما ديدم جواب مطلوب من نيست اومدم اينجا بگم :

1.اون بدبختي كه عضو ميشه گناه نكرده كه ! يعد از دو سال هم نميشه نامه داد ؟ حتي 1 دونه ؟ حتي به جريمه ها ؟به مديرها ؟
    2.نميشه اين رو توي يه پيام اول عضويت بهمون بگيد با راه حل ها ؟بگيد محدوديت چيه و ... ؟!!!!
    3.اخه سرچ رو چرا بستيد ديگه ؟
    4.حتي با اينكه ميدونم اينها برا حفظ انجمن هست اما با يان محدوديتها فكر ميكنم :

كاربر تازه وارد يه نوع بزغاله هست ! بي خاصييت !

ببخشيد ... جميعاً ...........

بازم از همه كاربرا تازه وارد عذر ميخوام اما خيلي بهم فشار اومد ...

راستي :از بعد از ظهر دكمه تشكر هم حذف شده و نيستش ... نميدونم به خاطر محدوديتهاي نامبرده در جريمه ها هست يا چيز ديگه .... الله اعلم !!

موضوعات مشابه:
    ویرایش توسط milade : 2011-03-29 در ساعت 09:03 PM
    arash3400 سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: صادق نجاتی زاده

مدیر بازنشسته شناسه تصویری SADEGH65
    نوشته
    2,264
    سپاسگزاری شده
    3415
    سپاسگزاری کرده
    3619
    نوشته های وبلاگ
    12
    او از همه باید بگویم که مقداری به شما حق میدهم ولی به هیچ عنوان با نوع کار شما موافق نیستم به دلایل زیر
    نقل قول نوشته اصلی توسط milade نمایش پست ها
    امروز به شدت اعصابم به هم ريخته !
    بعد از دو سال عضو بودن در اين سايت و دنبال كردن مطالب امروز اومدم يه تاپيك زدم .
    ديدم نه ! مثل اينكه جاي خوبي نزدم و بايد منتقلش كنم :
    1.امكان انتقال تاپيك وجود ندارد !
    دوست گرامی به نظر شما یک کاربر باید بتواند یک تاپیک را منتقل کند ؟

درنتيجه خواستم حذفش كنم تا جاي مناسب مطرح كنم :
    2.امكان حذف تاپيك با 0 پست هم وجود ندارد !
    فقط امکان حذف پست در مدت زمانی کوتاه امکان پذیر است.

خب گفتم اشكالي نداره جاي ديگه ميزنم و اولش يه عذر خواهي ميكنم تا مدير مربوطه وقتي ديد اون اوليه رو پاك كنه اما اين جور نشد و همون كه نميخواستم رو حذف كرد .يه جزيمه هم اومد برام كه به طبع حقم بوده و قبول دارم :
    3.
    ببینید دوست عزیز اشتباه را که نیابد با اشتباه تصحیح نمود ؟!
    خیلی راحت میتوانستید تاپیک اولیه را توسط دکمه گزارش اطلاع بدهید تا مدیران در اولین زمان ممکن آن را منتقل کنند.

امكان پاسخ به جريمه هم وجود ندارد ! يعني دفاع بي دفاع !
    خب گفتم عيب نداره پيام ميدم ادمين ميگم يه كاري كنه اما هيچ گروهي رو نميتونم پيام بدم !
    نص صریح قانون:
    14) اعتراض به تصمیمات مدیران
    14-1) در مواردی که اعتراضی به شیوه مدیریت و برخورد مدیران وجود داشته باشد، فرد معترض می تواند توضیحات خود را همراه با دلایل و لینک مطلب مورد نظر از طریق صفحه تماس با ما ارسال کند تا مورد بررسی قرار گیرد.
    14-2) درج اعتراضات در انجمن های عمومی به هیچ وجه مجاز نمی باشد و می تواند منجر به قطع دسترسی فرد خاطی شود.

گفتم ديگه كاريه كه شده و خب ايشون هم برا جلوگيري از پيامهاي گروهي اين كارو كردند ... رفتم از سر ناچاري توي يه تاپيك يه بنده خدا ( كه پوزش هم طلبيدم از ايشون ) از يكي از دوستان درخواست كمك كردم اما ماشالله مديران چالاك ! جريمه كردند من رو !!!!
    نص صریح قانون:
    7-2) ارسال چند باره يک مطلب يا پرسش مجاز نمی باشد. این کار به دریافت سريعتر پاسخ کمکی نمی کند و فقط موجب سردرگمی دیگر کاربران می شود.
    اعصابم خورد شد گفتم يعني چي چرا من نبايد حداقش به مديرها پيام بدم .... اومدم اينجا تاپيك بزنم گفتم اول جستجو كنم شايد جواب باشه :
    4.خب بنده امكان سرچ هم ندارم .
    این مورد قابل پیگیری است

1.اون بدبختي كه عضو ميشه گناه نكرده كه ! يعد از دو سال هم نميشه نامه داد ؟ حتي 1 دونه ؟ حتي به جريمه ها ؟به مديرها ؟
    احتمالا دلیل دارد برای فردی که طی دو سه سال گذشته 20 پست ارسال نکرده است این مورد بسته است .

2.نميشه اين رو توي يه پيام اول عضويت بهمون بگيد با راه حل ها ؟بگيد محدوديت چيه و ... ؟!!!!
    قبلا توضیح داده شده است که به این دلیل است که تا وقتی کسی فعالیتی در سایت ندارد دلیلی به استفاده از پیغام خصوصی در ارتباط های خود ندارد.

3.اخه سرچ رو چرا بستيد ديگه ؟
    بسته نشده است و دلیل باید برای عدم دسترسی شما باشد که بهتر بود مشکل را توسط ارتباط با ما - Persian Networks اطلاع میدادید

راستي :از بعد از ظهر دكمه تشكر هم حذف شده و نيستش ... نميدونم به خاطر محدوديتهاي نامبرده در جريمه ها هست يا چيز ديگه .... الله اعلم !!
    خیر احتمال دارد مشکل در مرورگر شما و یا تنظیماتی در رابطه با شما باشد که این مورد نیز مانند جستجو قابل بررسی است.

در ضمن فکر کنم شما تقریبا سعی کردید در 24 ساعت گذشته تمامی قوانین را زیر پا بگزارید

) احترام
    4-1) در هر ارتباط، احترام شرط اول برقراری رابطه است. روشن است در اين انجمن که هزاران نفر حضور دارند، اهميت حفظ احترام ديگران چند برابر است.

5) نوشته های غیر مجاز
    5-1) ارسال نوشته های حاوی کلمات و عبارات زشت و ناپسند و غير اخلاقی، افترا و تهديد آميز و مخالف قانون مجاز نمی باشد. توهين به افراد، گروهها و طرز فکر ها در اين انجمن تحمل نمی شود.

) نوشتن مطالب
    7-1) سعی کنيد مطلب و يا پرسش خود را در قسمتی مطرح کنید که با موضوع مورد نظر همخوانی داشته باشد. لطفا از مطرح کردن پرسشهای خود در قسمتهای نامتناسب پرهيز فرماييد.
    7-2) ارسال چند باره يک مطلب يا پرسش مجاز نمی باشد. این کار به دریافت سريعتر پاسخ کمکی نمی کند و فقط موجب سردرگمی دیگر کاربران می شود.
    7-3) پیش از مطرح کردن پرسش، از موجود نبودن پاسخ آن در انجمن مطمئن شوید. برای این کار می توانید از قسمت جستجوی انجمن (بالای همه صفحات) استفاده کنید.
    7-4) لطفا برای مطالب خود، عناوین مناسب و متناسب و مرتبط انتخاب کنید. عنوان مطلب می بایست در چند کلمه نمایانگر محتوای آن باشد. استفاده از کلماتی که با هدف جلب توجه به کار برده می شوند و با محتوای مطلب همخوانی ندارند، موجب گمراهی خوانندگان شده و مجاز نمی باشد.
    7-5) در هنگام نوشتن مطالب، آنها را به صورت جداگانه مطرح کنید. بدین معنی که اگر مطالب مختلفی (پرسش یا توضیح) دارید، آنها را در چندین ارسال به صورت جداگانه با درج عنوان مرتبط مطرح کرده و از درج همه آنها در یک ارسال خودداری کنید.

) آداب پاسخگویی
    10-1) هیچ کس در این انجمن مجبور به پاسخ دادن به پرسشها نیست و اگر کسی پاسخی می دهد و کمکی می کند، از روی لطفی است که در حق کاربران انجمن داشته است. ولی از همه افرادی که تمایل به پاسخگویی به پرسشها دارند صمیمانه درخواست می شود موارد زیر را در نظر داشته باشند:
    10-2) لطفا در پاسخ دادن به پرسشها، از بکار بردن کلمات و جملاتی که ممکن است باعث دلسردی کاربر پرسشگر شود، خودداری کنید. ممکن است مطلبی برای شما ساده و پيش پا افتاده به نظر برسد ولی برای فرد ديگری مهم و سخت باشد. فراموش نکنيد که ممکن است اين وضعيت برای خود شما هم پيش آيد.
    10-3) در پاسخ به کاربران به هیج وجه به گفتن این جمله بسنده نکنید که: "قبلا در این مورد بحث شده و در انجمن موجود است". اگر فکر می کنید پرسشی قبلا مطرح شده و پاسخ داده شده است، حتما لینک به آن مطلب را قرار دهید.
    10-4) برای بیان تشکر، فقط از دکمه سپاس استفاده کنید. در صورت مشاهده پستهایی که فقط برای بیان تشکر ارسال شده اند، پست مورد نظر حذف شده و با فرد خاطی برخورد خواهد شد.
    10-5) در صورتی که پاسخ پرسشی را نمی دانید از ارسال مطالبی که باعث شلوغ کردن آن تاپیک (یا پرسش) می شود خودداری کنید. از جواب های نامربوط پرهیز کنید و در صورتی که بحث خاصی دارید برای خودتان یک تاپیک جدید باز کنید.
    10-6) از مطرح کردن پرسش خود در ادامه پرسش های دیگران بپرهیزید و حتما برای درج پرسش خود، موضوعی جدید ایجاد کنید.

13) سرپیچی از قوانین و برخورد با تخلفات
    13-1) عضويت در اين انجمن به منزله پذيرفتن قوانين و چهارچوب های انجمن و تعهد به پايبندی به آنهاست. قوانین در این انجمن به صورت سخت گیرانه اجرا می شوند.
    13-2) عضويت در اين انجمن هيچ هزينه ای برای کاربران در بر ندارد. ولی ما بر پايبند بودن کاربران به قوانين و چهارچوب های انجمن اصرار می ورزيم.
    13-3) به افرادی که از قوانین انجمن سرپیچی کنند، سه بار اخطار داده خواهد شد و در صورت پافشاری بر تکرار خطا، دسترسی ايشان به انجمن محدود خواهد شد.
    13-4) در مورد تخلفاتی که سرپیچی از قوانین رسمی کشور باشند، فرد خاطی به مراجع مربوطه معرفی خواهد شد.

14) اعتراض به تصمیمات مدیران
    14-1) در مواردی که اعتراضی به شیوه مدیریت و برخورد مدیران وجود داشته باشد، فرد معترض می تواند توضیحات خود را همراه با دلایل و لینک مطلب مورد نظر از طریق صفحه تماس با ما ارسال کند تا مورد بررسی قرار گیرد.
    14-2) درج اعتراضات در انجمن های عمومی به هیچ وجه مجاز نمی باشد و می تواند منجر به قطع دسترسی فرد خاطی شود.

موارد بالا قوانینی است که شما از آنها در 24 ساعت گذشته تخطی کرده اید .
    بابت بی احترامی و عنوان نامناسب در این تاپیک به شما اخطاری داده خواهد شد.

th95، pardazande، aliafzalan و 3 نفر دیگر سپاسگزاری کرده‌اند.

نام حقيقي: Armin Rezaeimehr

مدیر عمومی شناسه تصویری EVERAL
    نوشته
    695
    سپاسگزاری شده
    572
    سپاسگزاری کرده
    594
    نوشته های وبلاگ
    7
    با سلام
    دوست عزیز ابتدای ورود شما به سایت این مطالب نوشته شده است :این انجمن محیطی برای بحث و تبادل نظر در مورد مسائل مختلف موجود در شبکه های کامپیوتری است. پیش از ثبت نام قوانین انجمن به شما نمایش داده می شود،
    "خواهشمندیم حتما با دقت قوانین را مطالعه فرمایید."
    اگر همه قوانین انجمن را رعایت کنیم مشکلی پیش نمی یاد ،و مدیران سایت هم نه اخطار میدن نه محدودیتی برای کاربران اعمال می کنند، خود من یادمه که یکبار یه تاپیک زدم که به انجمن مربوط نبود و آقا صادق نجات زاده به من اخطار داد که خوب انصافا درست هم می گفت .
    "ارجاع به خارج از انجمن - بی توجهی به بند شماره 10 قوانین انجمن "
    مطمئن باش تمام این اخطارها برای نظم سایت می باشد .
    با تشکر و احترام .

SADEGH65، aliafzalan و arash3400 سپاسگزاری کرده‌اند.

عضو غیر فعال
    نوشته
    16
    سپاسگزاری شده
    8
    سپاسگزاری کرده
    83
    سلام
    همون طور كه اشاره كردم واقعاً مديرا چالاك هستند !
    مرسي بابت پاسخ سريعتون !
    هميشه كه نبايد انتقاد باشه ....

دوست گرامی به نظر شما یک کاربر باید بتواند یک تاپیک را منتقل کند ؟
    اره عزيزم ! تاپيكي كه خودش ساخته رو چه مشكلي داره ؟

حداقلش مثل همون حذفتون يه مدت كوتاه 2 ساعتي ...

فقط امکان حذف پست در مدت زمانی کوتاه امکان پذیر است.
    همون طور كه گفتم اگر اين رو به منه تازه وارد در قالب يه نامه اول كار ميگفتيد خيلي بهتر بود ! يا حداقل لينكش رو نامه ميزديد ...
    ضمناً تاپيك با 0 پست چرا بايد مدت كوتاه باشه ؟
    خب مثلاً يه اف تاپيك يا بدون پاسخ چطور ميتونه مفيد باشه ؟
    ببینید دوست عزیز اشتباه را که نیابد با اشتباه تصحیح نمود ؟!
    خیلی راحت میتوانستید تاپیک اولیه را توسط دکمه گزارش اطلاع بدهید تا مدیران در اولین زمان ممکن آن را منتقل کنند.
    اره اينو من شرمنده ام يادم اصلاً بهش نبود .

هر چند شما هم اگر 2 خط اول رو ميخونديد ميتونستيد يه خورده به من هم كمك كنيد تا ...

درج اعتراضات در انجمن های عمومی به هیچ وجه مجاز نمی باشد و می تواند منجر به قطع دسترسی فرد خاطی شود.
    اگر ديكتاتوريه ، اره درسته !!!
    اخه همش كه تمجيد و تعريف نميشه كه !
    مشكلات هم بايد بيان بشه و توسط كاربران به چالش كشيده بشه ، بهش ميگيم انتقاد سازنده !
    نص صریح قانون:
    البته ربط اينو من نفهميدم ...
    اما خب ديگه وقتي همه راه ها رو بستيد ميخوايد بهتون پيام بدم بگم ببخشيد ميشه شماره فلان كاربرو بگيريد به من بديد ؟!!!!

اخه مثلاً ظرفيت 10 پيامه واسه تازه وارد چه طور ميتونه مشكل ساز باشه ؟!!!

احتمالا دلیل دارد برای فردی که طی دو سه سال گذشته 20 پست ارسال نکرده است این مورد بسته است .
    اخه سوالاتم رو دارم ميپرسم
    بيام اسپم كنم ؟

فكر كنم مديران در اين مورد و پيشنهادي كه دادم يه خورده تامل كنند خوب باشه !
    بسته نشده است و دلیل باید برای عدم دسترسی شما باشد که بهتر بود مشکل را توسط ارتباط با ما - Persian Networks اطلاع میدادید
    بهتر نيست سطح دسترسي حداقل مدير كل و مدير هاي تالارها رو برا تازه واردها باز كنند ؟ ( در قالب پيشنهاد !)
    اين طوري هم مشكل پاسخ حل ميشه هم راحت تره !!

در ضمن فکر کنم شما تقریبا سعی کردید در 24 ساعت گذشته تمامی قوانین را زیر پا بگزارید
    مرسي .
    البته يه بار ديگه مرور كنيد ...
    اگر ديديد حق با شماست من درخواستم رو همين جا اعلام ميكنم : لطفاً يوزر من رو حذف كنيد !

نام حقيقي: Hasan Asghari

عضو عادی . شناسه تصویری asghari70
    نوشته
    786
    سپاسگزاری شده
    290
    سپاسگزاری کرده
    634
    آقا من خودم به مدیران زحمت کش انجمن حق میدم .درسته که بیش از 10 (راستی من هم قوانین رو رعایت نکرده بودم)بار پستها من رو هم حذف کردن ولی خدایش قوانینه دیگه و باید هم رعایت کنیم .
    زنده باد انجمن پرشین نتورک.

arash3400 سپاسگزاری کرده است.

عضو غیر فعال
    نوشته
    16
    سپاسگزاری شده
    8
    سپاسگزاری کرده
    83
    الان هم يه جريمه ديگه ....

واقعاً ديكتاتوريه ...

اين ممكن هسشت يه حقيقت ميبود كه با جريمه شما تكذيب شد !

يادم باشه برا Login هم اجازه بگيرم !!!

نقل قول نوشته اصلی توسط EVERAL نمایش پست ها
    با سلام
    دوست عزیز ابتدای ورود شما به سایت این مطالب نوشته شده است :این انجمن محیطی برای بحث و تبادل نظر در مورد مسائل مختلف موجود در شبکه های کامپیوتری است. پیش از ثبت نام قوانین انجمن به شما نمایش داده می شود،
    "خواهشمندیم حتما با دقت قوانین را مطالعه فرمایید."
    اگر همه قوانین انجمن را رعایت کنیم مشکلی پیش نمی یاد ،و مدیران سایت هم نه اخطار میدن نه محدودیتی برای کاربران اعمال می کنند، خود من یادمه که یکبار یه تاپیک زدم که به انجمن مربوط نبود و آقا صادق نجات زاده به من اخطار داد که خوب انصافا درست هم می گفت .
    "ارجاع به خارج از انجمن - بی توجهی به بند شماره 10 قوانین انجمن "
    مطمئن باش تمام این اخطارها برای نظم سایت می باشد .
    با تشکر و احترام .
    داداش گلم واسه من كه نيومد !
    شايد سال 2008 اين طوري نبوده !

نام حقيقي: صادق نجاتی زاده

مدیر بازنشسته شناسه تصویری SADEGH65
    نوشته
    2,264
    سپاسگزاری شده
    3415
    سپاسگزاری کرده
    3619
    نوشته های وبلاگ
    12
    اره عزيزم ! تاپيكي كه خودش ساخته رو چه مشكلي داره ؟

حداقلش مثل همون حذفتون يه مدت كوتاه 2 ساعتي ...
    مطمئن باشید دلیل دارد این مورد و در صورتی که پیشنهادی دارید میتوانید به صورت جداگانه مطرح نمایید.

همون طور كه گفتم اگر اين رو به منه تازه وارد در قالب يه نامه اول كار ميگفتيد خيلي بهتر بود ! يا حداقل لينكش رو نامه ميزديد ...
    ضمناً تاپيك با 0 پست چرا بايد مدت كوتاه باشه ؟
    خب مثلاً يه اف تاپيك يا بدون پاسخ چطور ميتونه مفيد باشه ؟
    سال 2008 به شما نامه میدادند و یا الان ؟
    قوانی دائما در حال تغییر است و سال 2008 خیلی از این قوانین حداقل بخه این شکل نبود و بهتر است هر چند وقت یک بار تغییرات را مرور نمایید.( در هنگام ثبت نام که حداقل قوانین را باید مطالعه کنید و قبول کرده اید آنها را دیده اید )

هر چند شما هم اگر 2 خط اول رو ميخونديد ميتونستيد يه خورده به من هم كمك كنيد تا ...
    به نظر شما یک مدیر روزانه باید تمامی پست های ارسالی را بخواند ؟

اگر ديكتاتوريه ، اره درسته !!!
    بله

اخه همش كه تمجيد و تعريف نميشه كه !
    مشكلات هم بايد بيان بشه و توسط كاربران به چالش كشيده بشه ، بهش ميگيم انتقاد سازنده !
    در ادامه تاپیکتان و پست پایانی مقدار ساطندکی کاملا مشهود گردید

اما خب ديگه وقتي همه راه ها رو بستيد ميخوايد بهتون پيام بدم بگم ببخشيد ميشه شماره فلان كاربرو بگيريد به من بديد ؟!!!!
    ارجاع به خارج از سایت منظور شما است ؟

اخه مثلاً ظرفيت 10 پيامه واسه تازه وارد چه طور ميتونه مشكل ساز باشه ؟!!!
    اخه سوالاتم رو دارم ميپرسم
    بيام اسپم كنم ؟
    قبلا بارها این کار انجام شده است و چنین موردی دیده شده است

فكر كنم مديران در اين مورد و پيشنهادي كه دادم يه خورده تامل كنند خوب باشه !
    حتما تامل خواهد شد
    بهتر نيست سطح دسترسي حداقل مدير كل و مدير هاي تالارها رو برا تازه واردها باز كنند ؟ ( در قالب پيشنهاد !)
    اين طوري هم مشكل پاسخ حل ميشه هم راحت تره !!
    این مورد قبلا گفته شده است و در حال بررسی است

اگر ديديد حق با شماست من درخواستم رو همين جا اعلام ميكنم : لطفاً يوزر من رو حذف كنيد !

نقل قول نوشته اصلی توسط milade نمایش پست ها
    الان هم يه جريمه ديگه ....

واقعاً ديكتاتوريه ...

اين ممكن هسشت يه حقيقت ميبود كه با جريمه شما تكذيب شد !

يادم باشه برا Login هم اجازه بگيرم !!!

داداش گلم واسه من كه نيومد !
    شايد سال 2008 اين طوري نبوده !
    فکر کنم کافی باشد برای این تاپیک
    موفق باشید.

EVERAL و arash3400 سپاسگزاری کرده‌اند.

کلمات کلیدی در جستجوها:

صادق نجاتزاده

صادق نجات زاده

برچسب برای این موضوع