صفحه 1 از 3 1 2 3 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 15 از مجموع 44

موضوع: موضوع آقای راستی M-r-r

نام حقيقي: Matin Shirazi

مسدود شده
    نوشته
    58
    سپاسگزاری شده
    7
    سپاسگزاری کرده
    9

موضوع آقای راستی M-r-r

سلام دوستان. نمیدانست ام اینجا باید اعلام نمایم یا جای دیگر اما فکر میکنم اینجا جای مناسبترین جا باشد .
    دیشب یکی از اعضاهای انجمن برای من پیامی فرستاده بودند که گفته بودند استفاده از مطالبشان در انجمن را حرام اعلام کردهند. تعداد پستای این آقا هم کم نیست خاستم ممکن باشه موضوه رو به من هم بگین که چی اتفاق افتاده است؟

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: آوا

خواننده شناسه تصویری Avaa
    نوشته
    150
    سپاسگزاری شده
    36
    سپاسگزاری کرده
    50
    بله درسته
    شاید انقدر ازشون سوال کردیم که خسته شدند
    این بحث رو هم احتمالا جناب حکیمی می بندند.اما قبل از بسته شدن بهتر همگی از اون دوستان عزیز خواهش کنیم که برگردند

نام حقيقي: hossein

عضو عادی
    نوشته
    113
    سپاسگزاری شده
    36
    سپاسگزاری کرده
    31
    فکر نمی کنم چنین چیزی صحت داشته باشد.اگر میبود این دوست گرامی اصلاً مطلب ارائه نمی کردند که الان بخواهند حرام اعلام کنند.چه بسا دوستانی بواسطه همین انجمن به شهرتی رسیده باشند.اگر هم نرسیده باشند بواسطه انجمن بار علمی
    خود را افزایش داده اند.برای خودم که اینطور بوده است.حضرت علی فرموده اند: هرکس کلمه ای بمن بیاموزد مرا بنده خویش ساخته است.

نام حقيقي: آوا

خواننده شناسه تصویری Avaa
    نوشته
    150
    سپاسگزاری شده
    36
    سپاسگزاری کرده
    50
    چرا متاسفانه صحت داره.
    رسیدن به شهرت بواسطه این انجمن به معنای به شهرت رسوندن انجمن نیز هست

نام حقيقي: hossein

عضو عادی
    نوشته
    113
    سپاسگزاری شده
    36
    سپاسگزاری کرده
    31
    انجمن بخودی خود دارای شهرت خوبی است .من بواسطه عمر کم حضور خود در این انجمن کمتر شخصیتی بمانند جناب حکیمی دیده ام که بمثابه یک راهبر قوی و با دانش کافی و مدیریت خوب دیگر مدیران و دوستان گرامی دیده ام که خوشبختانه با مطالعه تاپیک ها در یافته ام اگر دوستی مطالبی جهت پاسخ ندارد ولی حتی المکان سعی دارد تا با قرادادن لینکی در انجمن کمکی کرده باشدکه خود شایان تقدیر و سپاسگذاری است.

نام حقيقي: Mehdi, ZeYdabadi Nezhad

عضو عادی شناسه تصویری PersePolis
    نوشته
    697
    سپاسگزاری شده
    198
    سپاسگزاری کرده
    51
    اتفاقا محمد راستی این PM یاهو رو به منم فرستاد . گمون کنم بیشتر جنبه طنز داشت ....

نام حقيقي: محمد حکیمی

Administrator شناسه تصویری Hakimi
    نوشته
    6,549
    سپاسگزاری شده
    6798
    سپاسگزاری کرده
    1035
    نوشته های وبلاگ
    4
    ارتباط کاربران با انجمن یک ارتباط دو طرفه است. همه کاربرانی که در انجمن فعالیت می کنند، حتی آنهایی که یک نوشته دارند، به اندازه خود در پیشرفت انجمن سهم دارند. در آن سمت هم می توان انگیزه های مثبت فراوانی را دید که ترغیب کننده حضور متخصصان در چنین انجمن هایی است. انگیزه هایی نظیر رشد و بالندگی.

در طی سالهایی که از عمر انجمن می گذرد، دوستان زیادی در جمعمان حاضر شده اند، سود رسانده اند، سود برده اند، مانده اند و برخی هم رفته اند. واضح است که حضور هریک از افراد می تواند موجب رشد بیشتر انجمن شود و با عدم حضورشان، بسته به تاثیر هر یک، در این حرکت کندی به وجود می آید.

نکته ای که برخی از دوستان به آن دقت نداشته اند این است که این یک انجمن است و نوشته هایی که در آن درج می شود، از مالکیت فردی و شخصی خارج می شوند و افراد در مورد آن نوشته ها نمی توانند برای خود حق و حقوقی (مادی و غیر مادی) متصور باشند. این یک قاعده ابداعی ما نیست. این یک مفهوم بین المللی است. حتما با لفظ GNU آشنایی دارید. در GNU Free Documentation Licencing هم به نوعی به این مفهوم اشاره شده است. نوشته هایی که تحت این License انتشار می یابند، برای استفاده عموم آزاد هستند و هیچ کس - حتی نویسنده آن - نمی تواند این حق را از عموم سلب کند.

کاش می شد همه ما در همه رفتارهایمان تعادل را رعایت کنیم. نه آنروز که روز خوشی مان است، آن چنان بگوییم که همه چیزمان را به انجمن وابسته ایم و همه دانش و علممان را مدیون انجمن و آقای X و Y هستیم و ... و نه آن روز که ناراحتی و دلخوری برایمان پیش آمد، چنان جام را به زمین بکوبیم که خرد شود و مثلا به دنبال حذف همه نوشته هایمان از انجمن باشیم و فتوا بدهیم و موجب ناراحتی دوستان شویم.

در پایان رسما اعلام می کنم آغوش انجمن برای حضور همه علاقه مندان و فعالان این عرصه باز است و با کمال میل پذیرای حضور همه دوستان هستیم.

aryagohar، SADEGH65، llsaeidll و 6 نفر دیگر سپاسگزاری کرده‌اند.

نام حقيقي: Matin Shirazi

مسدود شده
    نوشته
    58
    سپاسگزاری شده
    7
    سپاسگزاری کرده
    9
    اینها ایا پاسخ بود یا توجیح ؟

نام حقيقي: محمد حکیمی

Administrator شناسه تصویری Hakimi
    نوشته
    6,549
    سپاسگزاری شده
    6798
    سپاسگزاری کرده
    1035
    نوشته های وبلاگ
    4
    من سعی کردم به شرح موضوع نپردازم، ولی اگر کنجکاو هستید موضوع را بدانید، به صورت مختصر مواردی را می نویسم.

طبق قوانین انجمن و عرف جامعه متمدن انسانها، رعایت احترام و ادب، شرط اول حضور در هر جمعی از جمله این انجمن است و به هریک از اعضاء که این پایه ای ترین اصل را زیر پا بگذارند، تذکر داده خواهد شد و پس از چندبار دریافت تذکر، به ایشان اخطار رسمی داده می شود.

در این مورد بخصوص به خاطر رفتار و گفتاری ناشایست، نوشته ای توهین آمیز حذف شد و به فرد خاطی، اخطار داده شد. به دلایلی که احتمالا برخی از دوستان در جریان آن هستند (ظاهرا آقای راستی شخصا قصد راه اندازی انجمنی دارند که البته قبلا هم چند سال پیش این کار را یک بار انجام داده بودند)، ایشان تصمیم به جدایی از انجمن داشتند و در پنهان و آشکار تصمیمشان را اعلام کرده بودند. این اخطار بهانه ای شد برای عملی کردن این تصمیم.

پس از این تصمیم و اعلام آن، رفتارهایی هم بروز دادند که از یک فرد متخصص که ارتباطمان دوستانه بوده است، انتظار آن نمی رفت.

به هر حال این ها اتفاقاتی است که رخ می دهند، باید روش ها و برخوردها را ببینیم و از آنها یاد بگیریم.

برای آقای راستی آرزوی موفقیت در مراحل بعدی فعالیت هایشان را دارم.

nkm، aryagohar، SADEGH65 و 4 نفر دیگر سپاسگزاری کرده‌اند.

نام حقيقي: بیل گیتس

عضو غیر فعال شناسه تصویری Bill Gates
    نوشته
    291
    سپاسگزاری شده
    75
    سپاسگزاری کرده
    20
    حالا راستی آقای راستی ، راستی راستی می خوان انجمن جدید بزنن .

نکنید برادر من. جناب راستی. من همه را به وحدت فرا می خونم.

من حاضرم برم فیروزآباد و این غائله رو بخوابونم.

نام حقيقي: س. عزت پور

عضو غیر فعال شناسه تصویری shnov
    نوشته
    533
    سپاسگزاری شده
    175
    سپاسگزاری کرده
    156
    فکر کنم تو این زمینه باید یه تجدید نطر کوچیک صورت گیره.
    چند وقت پیش هم شاهد حضور کم رنگ دو نفر از اعضای فعال انجمن بویدم، و حتی یکی از مدیران انجمن!

توضیح اینکه:
    تو این قضیه مقصر یکی دو نفر نیست! کسی هم حق نداره تقصیرات رو بندازه گردن مدیر و یا هر شخص دیگه!!

نام حقيقي: MAHDI TAKALLOU

عضو عادی . شناسه تصویری mtbiirir
    نوشته
    611
    سپاسگزاری شده
    317
    سپاسگزاری کرده
    18
    به نوشته های ابتدایی من توجه کنید من اون زمان تازه میخواستم وایرلس را بشناسم الحق و والانصاف اساتید کمکم کردن و من تاتی تاتی کردن رو یاد گرفتم حال اون دوستان کجایند ؟ خبر دارم که الحمدالله سالمند اما چرا به انجمن سر نمی زنند ؟
    آیا سوالات تموم شده ؟
    آیا پستهای انجمن پاسخگوی کاربران جدید و سوالات جدید میباشد؟
    فکر کنم باید جشن چهره های ماندگار رو برگزار کنیم

Alux سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: بیل گیتس

عضو غیر فعال شناسه تصویری Bill Gates
    نوشته
    291
    سپاسگزاری شده
    75
    سپاسگزاری کرده
    20
    نقل قول نوشته اصلی توسط mtbiirir نمایش پست ها
    حال اون دوستان کجایند ؟ خبر دارم که الحمدالله سالمند اما چرا به انجمن سر نمی
    زنند ؟
    آیا سوالات تموم شده ؟
    آیا پستهای انجمن پاسخگوی کاربران جدید و سوالات جدید میباشد؟
    فکر کنم باید جشن چهره های ماندگار رو برگزار کنیم
    عزیز جان بحران فروم های فارسی فقط مربوط به پرشین نت ورکس نیست بلکه اکثر فروم های فارسی از
    حدود یکسال پیش به شدت سوت و کور شده اند و بر خلاف 3 - 4 سال پیش که افراد کاربلد و خبره در اونها پست
    می زدند بسیاری از این افراد به دلایل زیادی دیگر تمایلی به فعالیت ندارند. بهتره سری به پرشین تولز - پی
    سی ورلد - نیک صالحی و هم میهن و حتی کلوب بزنید و ببینید تالارهای تخصصی شان اصلا قابل مقایسه
    با قبل نیست. من خودم شخصا در دو سه تا از این فروم ها پست های تخصصی می زدم اما چندین ماه هست
    که دلزده شدم و فعالیت نمی کنم. چرا ؟

دلایل زیادی میشه آورد:

1- ورود نسل جدید کاربران اینترنتی که هدف بیشترشون فقط سرگرمی و چرت و پلا گفتن و مسخره بازی
    هست و تاپیک ها را به انحراف می کشونند. نسل کم سن و سال که متاسفانه عجول و مغرور است.

2- تعدد بسیار زیاد فروم ها که باعث پخش و پلا شدن نخبگان مجازی در اینترنت شده. هر کی از ننه اش قهر
    کرده یه فروم زده. خود من چند بار خواستم فروم بزنم ( در زمینه غیر کامپیوتر) اما عقل مانع شد !

3- قوانین فیل.ترینگ که باعث شده اکثر مدیران و ادمین های سایت ها اجازه بحث آزاد به کاربران باسابقه خود را
    ندهند و به نحوی باعث رنجش آنها شوند. این مورد به هر حال خارج از عهده ایشان است.

4- تکراری شدن و عدم تنوع بسیاری از انجمن ها که مسلما بعد از مدتی کاربران را دلزده و خسته خواهد کرد و
    باعث کوچ آنها به تالارهای جدید برای یافتن امکانات جدید خواهد شد.

5- ترک زنجیروار . بدین معنی که با رفتن یک یا دو کاربر محبوب به هر دلیلی بسیاری از کسانی که به خاطر پست
    های این کاربران آنلاین می شوند انگیزه خود را از دست می دهند و زنجیروار یکی پس از دیگری فروم را ترک می
    کنند. تاثیر دوستی های مجازی را نمی توان دست کم گرفت.

به هر حال ریزش کاربر مهمترین مساله فروم هاست. در این اوضاع هر ادمینی که بتونه بهترین کاربران رو نگه
    داره یا جذب کنه مسلما انجمن او موفق تر خواهد بود و بقیه کابران هم سود خواهند برد.

Hakimi، nkm، PersePolis و 2 نفر دیگر سپاسگزاری کرده‌اند.

نام حقيقي: Alireza Shahrokhi Dana

خواننده
    نوشته
    308
    سپاسگزاری شده
    119
    سپاسگزاری کرده
    95
    سلام خدمت همگی* دوستان و سروران عزیز
    راستش این موضوع که اسم آقای راستی* رو زدین و دارین در مورد ایشون بحث می*کنید خوب و قشنگ نیست
    ایشون به نوبه خودش خیلی* زیاد اینجا زحمت کشیدن و جواب خیلی* از سوال*ها رو دادن
    من فکر می*کنم که یه جای دیگه ایراد داریم ما و اون هم نوع انتقاد و برخورد کردن با همدیگه هستش
    مسلما اساتید زیادی میان اینجا، اما خیلی* وقتها* دیده می*شه که حتا بین خودشون جواب*ها رو با پوزخند و مسخره و توهین میدن به همدیگه
    وای به حال اونهایی که مثل من علم کمتری داران، کافی یه سوال ساده کنی* تا به باد مسخره جواب بشنوی
    البته خیلی* کم اتفاق افتاده این مورد و دلیل نمی*شه که زحمات این عزیزان ندیده گرفته بشه
    اما همیشه میگن که اگه ۱۰۰ تا خوبی* کنی* با ۱ بدی میپوشونیش
    من فکر کنم بهتره که نوع رفتارمون با هم رو خوب کنیم و اگه کسی* شایستگی داره بهش میدون داده بشه تا پیشرفت کنه
    نظر بنده بود،امیدوارم که حق کسی* رو ضايع نکرده باشم و به کسی* بر نخوره حرف هام
    با تشکر از همه دوستان و مدیران عزیز و ارجمند

Hakimi، mogahi، shnov و 1 نفر دیگر سپاسگزاری کرده‌اند.

نام حقيقي: naderpour

خواننده
    نوشته
    742
    سپاسگزاری شده
    381
    سپاسگزاری کرده
    245
    هر که شد محرم دل در حرم یار بماند
    وان که این کار ندانست در انکار بماند

داشتم دلقی و صد عیب مرا می پوشاند
    خرقه رهن می و مطرب شد و زنار بماند