صفحه 2 از 3 اولیناولین 1 2 3 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 16 تا 30 از مجموع 44

موضوع: موضوع آقای راستی M-r-r

نام حقيقي: Peyman Yousefi

عضو ویژه شناسه تصویری darklove
    نوشته
    3,330
    سپاسگزاری شده
    1005
    سپاسگزاری کرده
    318
    نوشته های وبلاگ
    7
    هیف که نمیشه خیلی از حرفا رو زد.

Alux سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: میثم پورهاشمی

عضو غیر فعال شناسه تصویری meysam22us
    نوشته
    527
    سپاسگزاری شده
    224
    سپاسگزاری کرده
    220
    با سلام

خوب اگر نمیشه خیلی حرف ها رو زد پس بهتر است که اصلاً در مورد این مگو ها فکر هم نکرد . دوستان باور کنید انسان ها در هر شکل و فرم و اندازه و از هر نوع تفکری که پیروی کنند قابل احترام هستند و باید حقوق مادی و معنویشون رعایت بشه .

حالا اگر دوستی در خودش این قابلیت رو دید که از مجموعه ای جدا بشه و خودش کنترل یک مجموعه مشابه رو هم بدست بگیره باید خوشحال بود حتی از « شرعاً حرام باشد » استفاده از نوشته های ایشان . خوب باید حقوق معنوی ایشان هم رعایت بشود . و در هر جایی که قصد داشتیم از نوشته های ایشان استفاده کنیم حتماً قید کنیم از نوشته های فلانی که در سایت PN آمده است .

زیاد سخت نگیرید همین فراز و فرود هاست که زندگی رو زیبا و دوست داشتنی می کنه .

Hakimi و SADEGH65 سپاسگزاری کرده‌اند.

نام حقيقي: Cisco

عضو عادی شناسه تصویری ccna
    نوشته
    260
    سپاسگزاری شده
    85
    سپاسگزاری کرده
    12
    نقل قول نوشته اصلی توسط MatinSHZ نمایش پست ها
    سلام دوستان. نمیدانست ام اینجا باید اعلام نمایم یا جای دیگر اما فکر میکنم اینجا جای مناسبترین جا باشد .
    دیشب یکی از اعضاهای انجمن برای من پیامی فرستاده بودند که گفته بودند استفاده از مطالبشان در انجمن را حرام اعلام کردهند. تعداد پستای این آقا هم کم نیست خاستم ممکن باشه موضوه رو به من هم بگین که چی اتفاق افتاده است؟
    با سلام

اگر اين حرف صحت داشته باشد آقا كوروش لطفا همه پستهاي اين آقا را پاك كنيد

كسي را به روز به اين انجمن نياورن هر كس به علاقه به اين انجمن آمده

اگر هم قست رفتن داردند به سلام ديگر صحبت حرام حلال معني ندارد (هر سخن جا و ملان خود را دارد )

هر كسي تو اين انجمن پا گزاشته بهش مديون هست پس بايد بدور از هر گونه حاشيه به كار ادامه داد .....

با تشكر

نام حقيقي: صادق نجاتی زاده

مدیر بازنشسته شناسه تصویری SADEGH65
    نوشته
    2,264
    سپاسگزاری شده
    3415
    سپاسگزاری کرده
    3619
    نوشته های وبلاگ
    12
    در مورد این تاپیک هر چه قدر سعی کردم پستی نزنم متاسفانه نشد.
    من از همه عزیزانی که ممکن است از این پست من ناراحت شوند عذر خواهی میکنم.

متاسفانه این حرف شما کاملا مشمئز کننده است .
    ببینید اگر مطلبی دارید بیان کنید وگرنه با این چنین الفاظ (که نمیگویم از روی قصد است ) جو را بیشتر متشنج میکنید.

در مورد این اتفاقات.
    ببینید من هم با پست yeganeh_p کاملا مخالف بودم و به آن پست نیز اعتراض کردم و امیدوارم ایشان در مورد حرفغهایی که در آن پست زدند دلیل داشته باشند .
    ولی متاسفانه نوع برخوورد آقای راستی هم با این مسئله اشتباه بود و مخصوصا قسمت آخر حرفهای ایشان به نوعی بود که هر مدیر سایتی را مجبور به واکنش شدید میکرد .(دقت کنید آن پست از نظر یک مدیر سایت بد بوده است نه از نظر من یا شما )

مشکل من و آقای راستی و سایر دوستان این است که از دریچه نگاه خودمان نگاه میکنیم و اینجاست که منجر به جبهه گیری های متفاوتی نسبت به این ماجرا میشویم.

در مورد اخراج نیز ایشان اخراج نشدند و برای مدتی کوتاه بن شده بودنند و این نوع برخورد با اعضا از راهکارهای مدیریتی است .

آقای راستی و دوستان دیگری که در فروم فعالیت میکنند و فعالیت میکرده اند هر کدام در رشد و تعالی این سایت تاثیری داشته اند و در این شکی نیست ولی فعالیت در یک سایت هیچ حقی را نه برای من بلکه برای هیچ کدام از دوستان دیگر ایجاد نمینماید که بخواهیم از خودمان به واسطه موردی احقاقا حق کنیم به خاطر پستهایی که زده ایم.

وقتی من در یک فروم عمومی پستی میزنم و مطلبی را مینویسم دیگر از آن به بعد نباید انتظار این را داشته باشم که از مطلب من استفاده نشود و پستی که زده شده دیگر متعلق به من نیست که بخواهم فتوی بدهم که آقا حرام است حلال است یا مباح. این پست از این به بعد متعلق با فروم یا سایت است .

در مورد شخص آقای راستی امیدوارم باز در انجمن فعالیت داشته باشند و شاهد حضورشان در سایت باشیم و ایشان نیز یکی از اساتید من هستند.
    خیلی اوقات ما به دنبال بهانه ای برای کاری میگردیم تا کاری را که خودمان میخواهیم انجام دهیم . امیدوارم خود ایشانو تمامی دوستانی که ایشان را میشناسند پاسخ دهند :
    چند بار تا به حال ایشان خداحافظی مرده اند ؟
    چند بار تتعداد پستی را برای توقف فعالیت مشخص کرده اند ؟
    چند تاپیک چنجالی در این سایت داشته اند ؟

برای نمومنه تاپیک اعتراض به تبعیض در اقدامات مدیران تالار ها و مدیر ارشد نسبت به تبلیغات !!! را ببینید !
    فکر کنم اگر پستهای اعضای سایت را دنبال کرده باشید میدانید که آقای راستی چه ارادت خواصی به سیب دارند .

فکر کنم تمامی دوستان در این که خیلی ها از این سایت استفاده تجاری میبرند واقف هستیم و تایید میکنیم موارد زیادی در این سایت و یا سایتهای مشابه در این زمینه هست
    یک بار بیاییم خود را به جای مدیر سایت بگزاریم که با موارد زیاد این چنینی در سایت برخورد کرده است حال شما چه تصمیمی میگرفتید ؟

Reza.D، Naderpour و mohsen3k سپاسگزاری کرده‌اند.

نام حقيقي: SPSDEV

عضو عادی
    نوشته
    93
    سپاسگزاری شده
    8
    سپاسگزاری کرده
    22
    فکر کنم اینجا هم مثل فروم PC7 اگر priv8 بشه قدر حضور داخلش رو اعضا بهتر بدونند . بنده به عنوان یک عضو اعتراض خودم نسبت به این حرکت کاملا بچگانه اعلام میکنم

نوشته
    527
    سپاسگزاری شده
    224
    سپاسگزاری کرده
    220
    بنده با اینگونه صحبت ها کاملاً مخالف هستم .

صبر کنید اینگونه صحبت کردن کمی دور از اداب نقد و حتی بدور از اداب و روش های توهین کردن است .

یک سوال از جناب حکیمی ! آیا در حال حاضر جناب آقای راستی امکان لاگین شدن و پاسخ دادن به این مباحث رو دارند .

بنده بعد از گرفتن جواب این سوال در خدمت همه دوستان هستم و مطلبی رو ارائه می کنم .

با تشکر

نام حقيقي: Matin Shirazi

مسدود شده
    نوشته
    58
    سپاسگزاری شده
    7
    سپاسگزاری کرده
    9
    نقل قول نوشته اصلی توسط darklove نمایش پست ها
    چرا هیشکسی شفاق حرفش رو نمیزنه ؟
    انگار همه میترسین از یک چیزی !

حرفای بعضی از دوستان از روی حسادته ! این خیلی واضه بود.

ولی فکر میکنم بهتر باشه که پستاش و پاک کنین، پشتش هم یه آب بریزین بره به سلامت !

نوشته
    2,264
    سپاسگزاری شده
    3415
    سپاسگزاری کرده
    3619
    نوشته های وبلاگ
    12
    نقل قول نوشته اصلی توسط meysam22us نمایش پست ها
    یک سوال از جناب حکیمی ! آیا در حال حاضر جناب آقای راستی امکان لاگین شدن و پاسخ دادن به این مباحث رو دارند .
    با تشکر
    ببخشید که من جواب میدهم .
    بله ایشان در حال حاضر بن نیستند
    Persian Networks - نمایش مشخصات: M-r-r

نام حقيقي: ملکوت

مسدود شده
    نوشته
    62
    سپاسگزاری شده
    18
    سپاسگزاری کرده
    4
    سلام
    دوستان کاش واضح حرف بزنن تا سایر اعضا هم بتونن قضاوت درست و حسابی از این جریان بکنن چه حرفهایی هست که نمی شه زد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ این الفاظ و گوشه کنایه ها بشدت جو رو متشنج می کنه .و ذهن سایر اعضاء رو منحرف

meysam22us و mohsen3k سپاسگزاری کرده‌اند.

نام حقيقي: Mehdi, ZeYdabadi Nezhad

عضو عادی شناسه تصویری PersePolis
    نوشته
    697
    سپاسگزاری شده
    198
    سپاسگزاری کرده
    51
    اگه می دونستیم هر وقت دعوا بشه و یا یکی بن بشه این همه باز دید از یه پست و تاپیک زیاد می شه و دوستانی که مدت هاست غیبشون زده بیدار می شن بهتر بود روزی 4-5 نفر به بهانه های گوناگون بن بشن تا آمار بره بالا ..

چند بار دیگم گفتم رفتار مدیران انجمن به ویژه جنای حکیمی در بسیاری از موراد خیلی سخت گیرانه هست و شکل اداری پیدا می کنه .. این دلیل این همه جنجاله اگه 5% نرم تر برخورد می کردن اینجوری نمی شد . امیدوارم هر چه زودتر مشکل حل بشه و محمد راستی عزیز رو در میان خودمون ببینیم .

MatinSHZ سپاسگزاری کرده است.

مسدود شده
    نوشته
    58
    سپاسگزاری شده
    7
    سپاسگزاری کرده
    9
    نقل قول نوشته اصلی توسط SADEGH65 نمایش پست ها
    در مورد این تاپیک هر چه قدر سعی کردم پستی نزنم متاسفانه نشد.
    من از همه عزیزانی که ممکن است از این پست من ناراحت شوند عذر خواهی میکنم.

متاسفانه این حرف شما کاملا مشمئز کننده است .
    ببینید اگر مطلبی دارید بیان کنید وگرنه با این چنین الفاظ (که نمیگویم از روی قصد است ) جو را بیشتر متشنج میکنید.

در مورد این اتفاقات.
    ببینید من هم با پست yeganeh_p کاملا مخالف بودم و به آن پست نیز اعتراض کردم و امیدوارم ایشان در مورد حرفغهایی که در آن پست زدند دلیل داشته باشند .
    ولی متاسفانه نوع برخوورد آقای راستی هم با این مسئله اشتباه بود و مخصوصا قسمت آخر حرفهای ایشان به نوعی بود که هر مدیر سایتی را مجبور به واکنش شدید میکرد .(دقت کنید آن پست از نظر یک مدیر سایت بد بوده است نه از نظر من یا شما )

مشکل من و آقای راستی و سایر دوستان این است که از دریچه نگاه خودمان نگاه میکنیم و اینجاست که منجر به جبهه گیری های متفاوتی نسبت به این ماجرا میشویم.

در مورد اخراج نیز ایشان اخراج نشدند و برای مدتی کوتاه بن شده بودنند و این نوع برخورد با اعضا از راهکارهای مدیریتی است .

آقای راستی و دوستان دیگری که در فروم فعالیت میکنند و فعالیت میکرده اند هر کدام در رشد و تعالی این سایت تاثیری داشته اند و در این شکی نیست ولی فعالیت در یک سایت هیچ حقی را نه برای من بلکه برای هیچ کدام از دوستان دیگر ایجاد نمینماید که بخواهیم از خودمان به واسطه موردی احقاقا حق کنیم به خاطر پستهایی که زده ایم.

وقتی من در یک فروم عمومی پستی میزنم و مطلبی را مینویسم دیگر از آن به بعد نباید انتظار این را داشته باشم که از مطلب من استفاده نشود و پستی که زده شده دیگر متعلق به من نیست که بخواهم فتوی بدهم که آقا حرام است حلال است یا مباح. این پست از این به بعد متعلق با فروم یا سایت است .

در مورد شخص آقای راستی امیدوارم باز در انجمن فعالیت داشته باشند و شاهد حضورشان در سایت باشیم و ایشان نیز یکی از اساتید من هستند.
    خیلی اوقات ما به دنبال بهانه ای برای کاری میگردیم تا کاری را که خودمان میخواهیم انجام دهیم . امیدوارم خود ایشانو تمامی دوستانی که ایشان را میشناسند پاسخ دهند :
    چند بار تا به حال ایشان خداحافظی مرده اند ؟
    چند بار تتعداد پستی را برای توقف فعالیت مشخص کرده اند ؟
    چند تاپیک چنجالی در این سایت داشته اند ؟

برای نمومنه تاپیک اعتراض به تبعیض در اقدامات مدیران تالار ها و مدیر ارشد نسبت به تبلیغات !!! را ببینید !
    فکر کنم اگر پستهای اعضای سایت را دنبال کرده باشید میدانید که آقای راستی چه ارادت خواصی به سیب دارند .

فکر کنم تمامی دوستان در این که خیلی ها از این سایت استفاده تجاری میبرند واقف هستیم و تایید میکنیم موارد زیادی در این سایت و یا سایتهای مشابه در این زمینه هست
    یک بار بیاییم خود را به جای مدیر سایت بگزاریم که با موارد زیاد این چنینی در سایت برخورد کرده است حال شما چه تصمیمی میگرفتید ؟
    مثل اقایان مدیر حرف میزنید ! نکند مدیر هستید ؟ اقای هکیمی حرفی ندارند بزنند ؟

مهدی صیپی هم حرف قشنگی زد؛ چرا در اینچنین موضوعهایی برخی ز افراد که اسلا نیستند یکدفعه ظهور میککند ؟

نوشته
    2,264
    سپاسگزاری شده
    3415
    سپاسگزاری کرده
    3619
    نوشته های وبلاگ
    12
    نقل قول نوشته اصلی توسط MatinSHZ نمایش پست ها
    مثل اقایان مدیر حرف میزنید ! نکند مدیر هستید ؟ اقای هکیمی حرفی ندارند بزنند ؟
    اینجا مدیر نیستم ولی چون چند سالی در فروم های مختلف بودم و جاهایی هم مدیر بودم دقیقا میفهمم منظور مدیر چیه . چند تایی از دوستان اینجا هم من را در سایتهای دیگری دیدین و نظرات من را دقیق میدونن.

مهدی صیپی هم حرف قشنگی زد؛ چرا در اینچنین موضوعهایی برخی ز افراد که اسلا نیستند یکدفعه ظهور میککند ؟
    بله من فقط امروز ظاهر شدم ؟! فکر کنم من چند سالی به علت نداشتن اطلاعات در این سایت نبودم و نتونستم در خدمت دوستان باشم ولی شما این یکی 2 ماه نبوده اید .

من این پست شما را توهین به حساب می آورم و آن را طبق حقی که به عنوان یک عضو ساده در این سایت دارم گزارش میدهم.

من دیگر در این تاپیک پستی نخواهم زد .

مسدود شده
    نوشته
    58
    سپاسگزاری شده
    7
    سپاسگزاری کرده
    9
    نقل قول نوشته اصلی توسط SADEGH65 نمایش پست ها
    اینجا مدیر نیستم ولی چون چند سالی در فروم های مختلف بودم و جاهایی هم مدیر بودم دقیقا میفهمم منظور مدیر چیه . چند تایی از دوستان اینجا هم من را در سایتهای دیگری دیدین و نظرات من را دقیق میدونن.

بله من فقط امروز ظاهر شدم ؟! فکر کنم من چند سالی به علت نداشتن اطلاعات در این سایت نبودم و نتونستم در خدمت دوستان باشم ولی شما این یکی 2 ماه نبوده اید .

من این پست شما را توهین به حساب می آورم و آن را طبق حقی که به عنوان یک عضو ساده در این سایت دارم گزارش میدهم.

من دیگر در این تاپیک پستی نخواهم زد .
    منظور من با شما تنها نبودش اگر حرف برای زدن ندارید بحسش جدا است. ممنون شدم که اطالاعات خودتان در این مرود که اطلاعات داشتید را در اختیار باقیه دوستانمان هم قرار داده اید

خاطرم نیست دعوت کرده باشیم که پست بدهید !

نام حقيقي: آوا

خواننده شناسه تصویری Avaa
    نوشته
    150
    سپاسگزاری شده
    36
    سپاسگزاری کرده
    50
    دوستان اینطور بحث ها کاملا بیهودست.اینکه من یه پستی اینجا بزنم و یکی دیگه بیاد جواب منو بده و من دوباره جواب اونو بدم که نشد کار آقایون.اینها چه دردی رو دوا میکنه؟؟؟
    من از مسائل پشت پرده خبر ندارم اما همین قدر می دونم که ما حضور یک آدم بسیار فعال رو در انجمن از دست دادیم.
    حالا یک نفر میشه توضیح بده که دقیقا هدف از این بحث ها چی هست؟؟؟برگردوندن آقای راستی؟؟؟
    چند نفر بجای پست زدن در این بحث به آقای حکیمی پیام خصوصی فرستادن و ازشون خواهش کردن که آقای راستی رو برگردونن؟
    آقای حکیمی 5000 پست آقای راستی رو هیچ وقت حذف نمی کنند و این یعنی که ایشون تمایل دارند اطلاعاتی که آقای راستی وارد انجمن کردند مورد استفاده واقع بشه و باز این یعنی اینکه همه ما به گونه ای به حضور آقای راستی در انجمن نیاز داریم.

ARM و PersePolis سپاسگزاری کرده‌اند.

نوشته
    527
    سپاسگزاری شده
    224
    سپاسگزاری کرده
    220
    خوب بنده حالا که جواب سوال خودم رو گرفتم توصیح می دهم .

لطفاً از ادامه این بحث خود داری کنید تا زمانی که خود آقای راستی در این تاپیک در مورد مساله که عنوان شده اظهار نظر کنند . نه اینکه دوستان بیان اینجا بعضاً نسنجیده صحبت کنند و خدای نکرده اختلافات بالا بگیره و به جای اینکه مشکلی حل بشه تازه چند تا مشکل دیگه هم درست کنند .

بنده مخالف هستم ، حضور در انجمن کاملاً اختیاری هست و کسی اگر تمایل نداشتند در انجمن حضور داشته باشند حتی اگر این فرد خود بنده باشم ، نباید مکرراً خواسته بشه که در سایت حضور داشته باشند . چه برسه به کاربران دیگر و یا حتی مدیران دیگر زیرا باعث میشه که حضور و یا عدم حضور دیگران و فعالیت های ایشان به صورت کلی زیر سوال برود و دلسردی عمومی ایجاد میکنه .
    حذف پست های ایشان که به صورت کلی یک روش کاملاً غیر دموکراتیک است که به هیچ عنوان شایسته این انجمن نیست .

پس خواهش می کنم از تمام دوستان و همکاران گرامی این بحث رو تمام کنید و منتظر بمانید تا خود جناب راستی در این تاپیک اظهار نظر کنند و از حرف هایی که زده میشه دفاع کنند و توضیح بدهند شاید که خدای نکرده ما به صورت کلی و جزئی در مورد ایشان اشتباه کرده باشیم .

پس تا اظهار نظر خود جناب آقای راستی صبر کنید . صحبت های ایشان بهترین دلیل برای ادامه بحث خواهد بود .

Hakimi، aryagohar، SADEGH65 و 1 نفر دیگر سپاسگزاری کرده‌اند.

صفحه 2 از 3 اولیناولین 1 2 3 آخرینآخرین

کلمات کلیدی در جستجوها:

وبلاگ آقای راستی

سايت آقاي راستي

وبلاگ آقاي راستي

برچسب برای این موضوع