صفحه 3 از 3 اولیناولین 1 2 3
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 44 از مجموع 44

موضوع: موضوع آقای راستی M-r-r

نام حقيقي: Reza ARYAGOHAR

مدیر بازنشسته شناسه تصویری aryagohar
    نوشته
    3,056
    سپاسگزاری شده
    943
    سپاسگزاری کرده
    215
    من همون موقع که آقای راستی اون پست رو زد بهشون اعتراض کردم . کلا در هر دوره ای آقای راستی یک نمونه از این مورد نوشته ها داشته. کاملا هم در جریان تذکرات آقای حکیمی به ایشون هستم. ولی متاسفانه باز هم دوست خوبمون مطلبی نوشت که برای انجمن سنگین بود و در انتها هم مدعی شده بود که مدیریت سایت حق ویرایش هم نداره. موضوع رو ایشون بوجود آوردند و خودشون هم قهر کردن. کسی با آقای راستی مشکلی نداشته که حالا سعی در دلجویی داشته باشه. اگه دوست داشت که هم خوشحال می شیم ایشون رو اینجا ببنیم ولی اگه تمایلی به ادامه ندارن من هم براشون آرزو موفقیت می کنم

SADEGH65 و kima سپاسگزاری کرده‌اند.

نام حقيقي: hossein

عضو عادی
    نوشته
    113
    سپاسگزاری شده
    36
    سپاسگزاری کرده
    31
    واقعاً هرکدوم از ما سوال کردیم که علت عدم حضورشون با دلایلشون برای حرفاشون چی هست؟
    متاسفانه جنس ایرانی همینه ! بجای اینکه ازشون خواهش کنیم بیان و به دعوت بقیه برای کارشون دلیل ارائه بدن ، همینجوری پشت سرشون و یکطرفه قضاوت می کنیم .براشون آرزوی موفقیت می کنیم و ............
    متاسفم از اینکه تا یک خورده بلد شدم یه مباحثی مطرح کنم باد غرور رو درون خودم حس می کنم و .........

نام حقيقي: naderpour

خواننده
    نوشته
    742
    سپاسگزاری شده
    381
    سپاسگزاری کرده
    245
    اگر تونستید سلیقه های مختلف رو با وجود اختلاف سلیقه های فراوان کنار هم جمع کنید هنر کردید ! طوری که همه راضی باشند .
    متاسفانه ضعف هایی در مدیریت فروم وجود داره اما این باعث نادیده گرفته شدن نکات مثبت نیست . خوب تا همین جا هم جای تقدیر و تشکر داره واقعا.

از صمیم قلب آرزوی می کنم کدورت ها برطرف بشه و دوستی ها محکمتر بشه !

نام حقيقي: Matin Shirazi

مسدود شده
    نوشته
    58
    سپاسگزاری شده
    7
    سپاسگزاری کرده
    9
    نقل قول نوشته اصلی توسط aryagohar نمایش پست ها
    من همون موقع که آقای راستی اون پست رو زد بهشون اعتراض کردم . کلا در هر دوره ای آقای راستی یک نمونه از این مورد نوشته ها داشته. کاملا هم در جریان تذکرات آقای حکیمی به ایشون هستم. ولی متاسفانه باز هم دوست خوبمون مطلبی نوشت که برای انجمن سنگین بود و در انتها هم مدعی شده بود که مدیریت سایت حق ویرایش هم نداره. موضوع رو ایشون بوجود آوردند و خودشون هم قهر کردن. کسی با آقای راستی مشکلی نداشته که حالا سعی در دلجویی داشته باشه. اگه دوست داشت که هم خوشحال می شیم ایشون رو اینجا ببنیم ولی اگه تمایلی به ادامه ندارن من هم براشون آرزو موفقیت می کنم
    اقای هکیمی ایا واقعا اینطوری بوده است ؟ چه دروغ شاخداری گفته بوده که Banned شده !!! عجب...

آقای حسین این قسمت حرفهایتان را ترجمه میکنی لطفا

متاسفانه جنس ایرانی همینه ! بجای اینکه ازشون خواهش کنیم بیان و به دعوت بقیه برای کارشون دلیل ارائه بدن ، همینجوری پشت سرشون و یکطرفه قضاوت می کنیم .براشون آرزوی موفقیت می کنیم و ............
    متاسفم از اینکه تا یک خورده بلد شدم یه مباحثی مطرح کنم باد غرور رو درون خودم حس می کنم و .........

اقای راستی به من خیلی کمک کردش من به همین خاتر این تایپیک رو ایجاد کردم که بدونم چی اتفاق افتاده واقعا . . .
    اما میبینیم که اوشو خودش کارش درست نبوده ؟

مسدود شده
    نوشته
    58
    سپاسگزاری شده
    7
    سپاسگزاری کرده
    9
    نقل قول نوشته اصلی توسط Naderpour نمایش پست ها
    اگر تونستید سلیقه های مختلف رو با وجود اختلاف سلیقه های فراوان کنار هم جمع کنید هنر کردید ! طوری که همه راضی باشند .
    متاسفانه ضعف هایی در مدیریت فروم وجود داره اما این باعث نادیده گرفته شدن نکات مثبت نیست . خوب تا همین جا هم جای تقدیر و تشکر داره واقعا.

از صمیم قلب آرزوی می کنم کدورت ها برطرف بشه و دوستی ها محکمتر بشه !
    بله من هم تشکر میکنم که تایپینک کمن تا این لحضه پاک نشده این واقعا جای تشکر و تقدیر و تعجب داره

نام حقيقي: ملکوت

مسدود شده
    نوشته
    62
    سپاسگزاری شده
    18
    سپاسگزاری کرده
    4
    سلام
    تا موقعی که شفاف سازی نشه درست نمی شه قضاوت کرد و متاسفانه بعضی از دوستان هم دارن یکطرفه قضاوت می کنن آقای راستی توی این انجمن زحمت کشیدند و تعداد تاپیک های ایشان هم از همین قضیه حکایت می کنه و حق ایشان نیست که در موردشون اینطور قضاوت بشه فکر کنم خود آقای حکیمی یا آقای راستی بهتر بتونن به این قضیه خاتمه بدند..

خواننده
    نوشته
    742
    سپاسگزاری شده
    381
    سپاسگزاری کرده
    245
    واقعا انرژی و اعتماد به نفس آقای راستی جای تحسین داره .
    اما متاسفانه بعضی دوستان کمی مغرور تشریف دارند و فکر می کنند چه خبره . امیدوارم کمی تواضع و فروتنی بیشتر به خرج بدند.
    درخت هرچه ثمرش بیش ، افتاده تر ! بیل گیتس هم که باشید به قول معروف با غرور ارزش شخصیتی پیدا نمی کنید

نام حقيقي: سعید عليزاده

خواننده شناسه تصویری llsaeidll
    نوشته
    538
    سپاسگزاری شده
    109
    سپاسگزاری کرده
    66
    تا جائی که حافظه من یاری میکنه این دفعه سوم یا چهارم هست که ایشون قهر میکنه و بعد دوباره بر میگرده یاد آوری می کنم .............
    اما من حتی نمیدونم این دفعه برای چی ایشون قهر فرمودند اما بنظرم جو انجمن هم همونطور که در پیام شخصی به آقای حکیمی گفتم داره رو به دیکتاتوری پیش میره

kima، Alux، Reza.D و 1 نفر دیگر سپاسگزاری کرده‌اند.

خواننده
    نوشته
    742
    سپاسگزاری شده
    381
    سپاسگزاری کرده
    245
    اسمش رو نمی شه قهر گذاشت ! خیلی وقت ها آدم برای اینکه به خودش و دیگران چیز هایی رو ثابت کنه مجبوره هجرت کنه (البته اگه پیام سیاسی نباشه )
    و اما در مورد جو :
    حالا نه به این شدت که فرمودید ، برای اینکه همه اینطور نیستند .

مسدود شده
    نوشته
    58
    سپاسگزاری شده
    7
    سپاسگزاری کرده
    9
    محمد راستی که نیامد اقای هکیمی هم پستی نمیزنند ؟

نام حقيقي: محمد حکیمی

Administrator شناسه تصویری Hakimi
    نوشته
    6,549
    سپاسگزاری شده
    6798
    سپاسگزاری کرده
    1035
    نوشته های وبلاگ
    4
    دوستان گرامی
    اجازه بدهید چند نکته را بیان کنم.

آقای راستی یکی از فعال ترین اعضاء انجمن بوده اند. نوشته های زیادی در انجمن داشته اند که وزن نوشته های با ارزششان هم کم نیست. همیشه برای ایشان احترام قائل بوده و هستم و این احترام و قدردانی را چندین و چندبار در انجمن به صورت عمومی اعلام کرده ام.

=======================================

موضوعی که به تازگی متوجه شدم و توجه همه دوستان را به آن جلب می کنم این است که این اتفاق (اعتراضی از طرف یکی از اعضاء و پاسخی تند از سوی فردی دیگر) از اساس به انجمن ارتباطی نداشته است. (لطفا در این باره کنجکاوی نکنید، هرچند که همه ما کنجکاو هستیم، این کاری است که خودم هم نکردم. بهتر است وارد حریم خصوصی افراد نشویم. همچنین بهتر است افراد حریم خصوصی شان را وارد حریم انجمن نکنند.)
    من بارها از همه اعضاء خواسته ام پرسش هایشان را در انجمن مطرح کنند و از برقراری ارتباطات به صورت خصوصی پرهیز کنند.
    همیشه دلیلی که برای این خواسته داشتم، این بود که نوشته ها در انجمن ذخیره شوند و در آینده برای دیگران هم قابل استفاده باشد، ولی ظاهرا باید دلیلی بسیار مهم را از این به بعد به دلیل قبلی اضافه کنیم.
    اگر برای رفع مشکلی به صورت خصوصی موضوعی را با فردی مطرح کردید، به صورت بالقوه امکان سوء استفاده بوجود می آید. رفتارهایی که فقط یک جنبه از آن مالی است و می تواند جنبه های دیگری هم داشته باشد. توجه کنیم که انجمن محل حضور هزاران نفر از سراسر ایران است. هرکدام از ما از گوشه ای از ایران هستیم و اهل قومیتی خاص و دارای فرهنگ و اخلاق خاص خودمان.
    وقتی پرسش ها به صورت عمومی مطرح می شوند، نفس عمومی بودن موجب می شود زمینه سوء استفاده کاهش یابد.

آقای راستی از انجمن اخراج نشده اند. به خاطر یک رفتار اشتباه به ایشان اخطاری داده شد، پس از آن، به دلیل در پیش گرفتن رفتاری نادرست، دسترسی ایشان به صورت موقت مسدود شد تا فرصت کافی برای به دست آوردن آرامش و بازنگری در رفتارشان را داشته باشند. این فلسفه مسدود کردن موقت دسترسی افراد خاطی است. این ابزاری است که جز در موارد خاص از آن استفاده نشده است.

ایشان عضو خانواده Persian Networks هستند و همانند گذشته از حضورشان در انجمن -البته با شناسه کاربری اصلی شان و نه با نام مستعار - استقبال می کنیم.

در این چند روز، با برخی از دوستان صحبت کردم و سعی کردم نظر دوستان مختلف را دریافت کنم. تقریبا همه دوستان معتقد بودند برخوردهایی که با مصادیق تخطی از قانون صورت می گیرد تند است. این انتقاد را از دوستان می پذیرم، از همه معذرت خواهی می کنم و همه سعیم را خواهم کرد در نوع رفتار، تغییراتی انجام گیرد و نتایجش را همه دوستان شاهد باشند.
    در آینده سعی می کنم از حذف نوشته ها تا حد امکان خودداری شود و صرفا با ابزار تذکر و اخطار، دوستان را متوجه رفتارهای اشتباه بکنیم. دیگر دوستان هم می توانند با اعلام عدم تایید و اعتراض به نوشته های اشتباه، نظر جمعی را در این موارد به نمایش بگذارند.

از همه دوستانی که انجمن برایشان مهم است و پیگیر مسائل آن هستند صمیمانه سپاسگذارم.

aryagohar، SADEGH65، ali55 و 8 نفر دیگر سپاسگزاری کرده‌اند.

نام حقيقي: محمدرضا شیخ الاسلامی

خواننده شناسه تصویری sinaeslami
    نوشته
    316
    سپاسگزاری شده
    205
    سپاسگزاری کرده
    8
    چه بسا که خیلیها هرچی یاد گرفتند از همینجا یاد گرفتن

MatinSHZ و hossein009 سپاسگزاری کرده‌اند.
    سينا اسلامي

Yahoo ID & Email : sina20022006[AT]yahoo[DOT]com

مسدود شده
    نوشته
    58
    سپاسگزاری شده
    7
    سپاسگزاری کرده
    9
    چه خوب که اقای هکیمی مسائل را روشن کردند. امیدوارم اقای محمد راستی هم بیایند و در انجمن دوباره فعالیت کند متشکرم که وقت گذاشتید و به این موضوع پرداختید

Hakimi و ARM سپاسگزاری کرده‌اند.

نام حقيقي: Mehdi, ZeYdabadi Nezhad

عضو عادی شناسه تصویری PersePolis
    نوشته
    697
    سپاسگزاری شده
    198
    سپاسگزاری کرده
    51
    متین جون دلخور نشی ولی خداوکیلی هکیمی به ه دو چشم نیست ! چند بار و چند جا همینجوری نوشتی . اینجوری پیش بری سال بعد باید بیای روی همین صندلی بشینی .

ح مثل : حکیمی

SADEGH65 و meysam22us سپاسگزاری کرده‌اند.

صفحه 3 از 3 اولیناولین 1 2 3

کلمات کلیدی در جستجوها:

وبلاگ آقای راستی

سايت آقاي راستي

وبلاگ آقاي راستي

برچسب برای این موضوع