نمایش نتایج: از شماره 1 تا 12 از مجموع 12

موضوع: کتاب آموزش برنامه نویسی شبکه با زبان سی

خواننده شناسه تصویری farhadnia
    نوشته
    201
    سپاسگزاری شده
    121
    سپاسگزاری کرده
    36

کتاب آموزش برنامه نویسی شبکه با زبان سی

کتاب آموزش برنامه نویسی شبکه با زبان سی
    اين كتاب همكنون اماده فروش است ( كتاب به زبان فارسي هستش)
    دوستاني كه مايل به خريد هستن با شماره تلفن 09163678954 يا پست الكترونيكي
    farhadnia_p@yahoo.com
    تماس بگيرن
    به زودي فهرست مطالب و عكس روي جلد و قسمت هايي از كتاب رو بروي نت قرار مي دم
    با تشكر
    يونس فرهادنيا

موضوعات مشابه:

در اتتظار تایید
    نوشته
    320
    سپاسگزاری شده
    5
    سپاسگزاری کرده
    0
    قیمت چقدر هست ؟
    من حداقل یکی میخوام .

نوشته
    201
    سپاسگزاری شده
    121
    سپاسگزاری کرده
    36
    قيمت پشت جلد 2300 كه هزينه پست بسته به نوع پست ( سفارشي . پيش تاز . عادي و ...) متفاوت هستش
    كتاب هم به توضيخ نحوه نوشتن كد به زبان سي در محيط ويندوز و هم لينوكس پرداخته و با مثال هاي عملي و كاربردي گوناگون مطالب رو كاملا توضيح داده براي اطلاعات بيشتر و دريافت شماره حساب مي توني با من تماس بگيري

عضو غیر فعال شناسه تصویری netspc
    نوشته
    228
    سپاسگزاری شده
    6
    سپاسگزاری کرده
    1
    لیست فصلها رو حداقل بزار
    از کدوم انتشارات هست؟
    تهرونه یا شهرستان؟
    ترجمه یا تالیف یا تحقیق؟

نوشته
    201
    سپاسگزاری شده
    121
    سپاسگزاری کرده
    36
    بزودي فهرست مطالب رو خواهم گذاشت
    انتشارات : انتشارات افلاك خرم اباد
    شابك كتاب:9-88-8120-964
    كتاب رو هم به اتفاق سه نويسنده ديگه به نام هاي فردين محمدي و عبدالحسين فتحي و يونس فرهادنيا تاليف شده است.

در اتتظار تایید
    نوشته
    320
    سپاسگزاری شده
    5
    سپاسگزاری کرده
    0
    من پیام خصوصی فرستادم خدمتتون عزیز .
    منتظر جوابتون هستم .

نوشته
    201
    سپاسگزاری شده
    121
    سپاسگزاری کرده
    36
    لينك دانلود فهرست و عكس روي جلد كتاب
    http://forums.simorgh-ev.com/download.php?id=61

نوشته
    228
    سپاسگزاری شده
    6
    سپاسگزاری کرده
    1
    سلام بهتر نبود سرفصلها رو همینجا میذاشتید؟؟؟
    البته من دانلود کردم به عنوان یک comment از خواننده کتاب نظر من اینه:
    کتاب خوبیه ولی بیشتر از نصف کتاب صرف معرفی مبانی شبکه که اصلاً ربطی به برنامه نویسی نداره شده
    و امروزه در کتاب فروشیهای ایران کتابهای مبانی شبکه بسیار زیادی رو میتوانید پیدا کنید.
    و معمولاً کسی که میخواد برای شبکه برنامه نویسی کنه حتماً چیزی به نام tcp/ip ویا udp به گوشش خورده
    این از نصف کتاب.
    نصف دیگر کتاب را باز اگر به دو قسمت تقسیم کنیم :
    قسمت اول بیشتر پرداخته شده به توابع پایه شبکه و معرفی بعضی از آنها که برای هر کتابی لازم میباشد(امیدوارم که متن هم همینطور باشد چون کتاب رو نخریدم)
    قسمت دوم برنامه نویسی بوسیله visual c plus plus 6 و بوسیله winsock به معرفی برنامه نویسی client/server پرداخته
    و در آخر هم که شاید بتوان گفت یکی از مفید ترین بخشهای کتاب میباشد به نحوه کامپایل برنامه های شبکه و نوع کامپایلر های موجود پرداخته که جدا از بحث شبکه میتوان گفت برای هر برنامه نویس لازم میباشد.
    توجه داشته باشید برنامه نویسی تحت شبکه
    conceptها مختلفی همچون
    client/server programming
    web server programming
    SSL programming
    HTTP and outline and inline programming
    OS Network Socket programming
    and etc...
    را دارا میباشد!!!!
    در کل کتاب را میتوان برای کسی که اصلاً از شبکه چیزی نمیداند و میخواهد فقط بفهمد برنامه نویسی تحت شبکه یعنی چه ؟ میتوان پیشنهاد کرد

نوشته
    201
    سپاسگزاری شده
    121
    سپاسگزاری کرده
    36
    سلام دوست من
    واقعا خوشحال شدم كه نقد شما رو در مورد كتاب خوندم اين واقعا عاليه كه دوستاني ميان و نظر خودشون رو در مورد مثال مي نويسن و من هم به عنوان نويسنده كتاب واقا خوشحال مي شم وقتي نظر ديگران رو در مورد كاري كه انجام دادم مي خونم و مي شنوم

راستش در جواب نظر شما بايد بگم كه حق با شماست كتاب كاستي هاي زيادي داره و من هم خودم رنج مي برم از اين كه نتونستم اثر قابل توجهي براي علاقه مندان ارائه بدم ولي اين كمبود ها ناشي از موارد زير مي شود:
    يك ) در زمان تاليف كتاب ما مجبور بوديم براي اينكه قيمت پشت جلد كتاب پايين باشه و قابل خريد براي قشر دانشجو قشر جوان و نوجوان جامعه كه قالبا كم درامد هستن باشد خيلي از مطالب رو كه حتي نوشته بوديم در چاپ كتاب نياوريم ( به خدا خيلي زور زديم كه 200 صفحه بيشتر نشه)
    دو ) همه خوب مي دانيم كه برنامه نويسسان حرفه اي و كهنه كار و كساني كه بلدن هيچ گاه از يك كتاب تاليفي فارسي استقبال نمي كنن چون اين قشر به راحتي مي توانند مطالب مورد نياز خودشون رو از مراجع اصلي و به زبان اصلي به راحتي از كتب و اينترنت تهيه كنند و البته درست نيز همين است اين كتاب براي قشري نوشته شده است كه تازه كار يا متوسط هستن و به جرائت مي توان گفت كه كساني كه در حد اين كتاب سوكت پروگرامينگ بلدن به راحتي مي توانند مطالب ديگر رو از اينترنت و يا مراجع اصلي تهيه نمايند.
    سه ) دليل اصلي نوشتن اين كتاب اين بوده كه مباحثي رو كه اصلا مطلب فارسي در موردشون نيست مطرح كنن ( در مورد سوكت پروگرامينگ حتي يك خط توضيح مناسب در هيچ كجا من نديدم جزء كتاب مهندسي اينترنت آقاي ملكيان كه ايشون هم خيلي سربسته و مبهم توضيح دادن) و تصميم من اين است كه در نگارش هاي بعدي مطالب بيشتر و پيشرفته تري رو به كتاب اضافه كنم كه هم جاي كار براي نگارش هاي بعدي باشد و هم اينكه مرجعي براي علاقه مندان تازه كار باشد و به مرور زمان توانايي هاي خودشون رو افزايش بدن اگر از همين ابتدا مباحث خيلي پيشترفته مطرح مي شد قطعا استقبالي از كتاب نمي شد چون كتاب تبدليل مي شد به كتابي براي برنامه نويسان حرفه اي كه اصلا كتاب فارسي نمي خوانند.
    چهارم ) در همه كتاب هاي برنامه نويسي معتبر دنيا مقدماتي در مورد شبكه ذكر شده است من در تمامي مراجعي كه براي اين كتاب استفاده كردم كه ليستشون در انتهاي كتاب امده است ديدم كه نزديك به 50 تا 200صفحه بسته به حجم كتاب در مورد شبكه و اصولش توضيح دادن و كالا مي توان گفت نمي شود از سوكت تي سي پي صحبت كرد و نگفت كه ان چيست بايد مقدمه باشد و همينطور كه شما مي دانيد اين مقدمه در مورد پروتكل ها و شبكه ها فقط نياز هاي بعدي كتاب رو توضيح داده نه اين كه بخواهد مانند يك كتاب مباني شبكه به جزئيات ريز بپردازد.

راستش مي خواستم مطالب ديگري رو هم بنويسم ولي الان يك كاري برام پيش اومده بايد برم اگه مايل بوديد بيشتر با هم بحث مي كنيم راستي من سايت شما رو ديدم جالب بود من خيلي به بحث سيستم عامل علاقه دارم اگه مايل بوديد در اين زمينه با هم تبادل اطلاعات كنيم خوشحال مي شم بيشتر با شما آشنا بشم

با تشكر :
    يونس فرهادنيا

نوشته
    228
    سپاسگزاری شده
    6
    سپاسگزاری کرده
    1
    سلام خوشحال میشوم هم در رابطه با امنیت شبکه و هم در رابطه با سیستم عامل از تجربیات شما استفاده کنم(کنیم)
    من هم خود مشغول نوشتن یک کتاب هستم که تا فردا تمام میشود
    البته چندوقتی وقتم رو گرفت و به همین خاطر نتونستم در رابطه با سیستم عامل و امنیت شبکه چیزی بنویسم
    کتاب در رابطه با مهندسی معکوس(کرک) میباشد
    اطلاعات بیشتر را میتوانم در pm در اختیار بگذارم
    (ادمین دعوا میکنه )

نوشته
    228
    سپاسگزاری شده
    6
    سپاسگزاری کرده
    1
    سلام خوشحال میشوم هم در رابطه با امنیت شبکه و هم در رابطه با سیستم عامل از تجربیات شما استفاده کنم(کنیم)
    من هم خود مشغول نوشتن یک کتاب هستم که تا فردا تمام میشود
    البته چندوقتی وقتم رو گرفت و به همین خاطر نتونستم در رابطه با سیستم عامل و امنیت شبکه چیزی بنویسم
    کتاب در رابطه با مهندسی معکوس(کرک) میباشد
    اطلاعات بیشتر را میتوانم در pm در اختیار بگذارم
    (ادمین دعوا میکنه )

نوشته
    201
    سپاسگزاری شده
    121
    سپاسگزاری کرده
    36
    خيلي خوشحال مي شم
    اين ميل منه