صفحه 2 از 2 اولیناولین 1 2
نمایش نتایج: از شماره 16 تا 23 از مجموع 23

موضوع: پیدا کردن پسورد ویندوز 2000

نام حقيقي: امير عرب بيگي

عضو عادی شناسه تصویری a_arabbeigi
    نوشته
    663
    سپاسگزاری شده
    61
    سپاسگزاری کرده
    8
    من هم تقريبا مطمئن هستم كه راهي جز نصب مجدد ويندوز براي رد كردن رمز عبور ادمين نيست.
    تقريبا رو هم براي اين ميگم كه ممكنه كه راهي باشه و من خبر نداشته باشم.
    ويندوز هم اينقدرا حاليش هست كه بفهمه كاربر از چه طريقي وارد سيستم شده.آخه ناسلامتي خودش بهش اجازه ميده كه كاربر به سيستم وارد شه .حالا از هر طريقي باشه با ابزاري كه در اختيار كاربر ميذاره ميتونه اين كار رو انجام بده.

عضو غیر فعال شناسه تصویری mahdi206
    نوشته
    71
    سپاسگزاری شده
    1
    سپاسگزاری کرده
    3
    اين كه رمز پيش فرض ويندوز مثل بايوس رو همه سيستم ها يك جور باشه من هم به اون صورت قبول ندارم. ولي من فكر مي كنم مايكروسافت براي هر ويندوز يك رمز پيش فرض مخصوص به اون سيستم درست كرده باشه حالا رو چه حسابي نميدونم ولي من با چشماي خودم ديدم كه يه نفر بدون داشتن هيچ رمز قبلي و بدون اينكه اصلا از قبل بدونه كه يه جايي همچين ويندوزي نصب شده تونسته بود رو ويندوز xp وارد بشه!

نام حقيقي: محمد رسول راستی

مدیر عمومی شناسه تصویری M-r-r
    نوشته
    9,486
    سپاسگزاری شده
    4309
    سپاسگزاری کرده
    2706
    ميشه روش دومي يعني اينكه با بوت ايبل كار ميكنه رو توضيح بيشتر بدي ؟

ممنون ميشم .

قايل توجه دوستان :
    من از پس از سه روز تحقيق و تفكر روي ويندوز مسير ذخيره كردن كلمات عبور رو روي ويندوز دوهزار پيدا كردم و از اونجا ميتونم پسورد رو عوض كنم . اما اينكار يه اشكال داره : ويندوز تنها سه پسورد رو اونجا نگهداري ميكنه و از پسورد چهارم به بعد ديگه باي باي . در مورد روش دوستمون هم كه گفته بودند ميخوام بگردم ببينم آيا واقعا ميشه همچين كرد يا نه .
    و كدامين فايل وظيفه ي اين رو داره كه پسورد ها رو روي خودش نگهداري كنه و بعد روي اون سيستم بريزه ؟

Mohammad Rasoul Rasti
    There's no place like 127.0.0.1
    m.rasti [@] outlook.com

عضو غیر فعال
    نوشته
    5
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    وقتي با ديسكت بوت كه سيتم ntfs رو مي شناسه بالا بياي مي توني فايلهاي WINDOWS\system32\config را تغيير بدي مثلا مي توني محتويات يك ويندوز ديگه رو جاي اون بگذاري اون فايل اصلي هم كه user ها توشن فايل sam هست اون محلي هم كه گفتي اطلاعات 3 تا رو مي گيره windows\repair هست در اين sam كه پسورد ي كه در نصب ويندوز براي administrator از شما گرفته شده ذخيره مي شه يعني اگر محتويات اين پوشه رو توي WINDOWS\system32\config كپي كني پسورد administrator همون پسورد اولي مي شه.

نام حقيقي: محمد رسول راستی

مدیر عمومی شناسه تصویری M-r-r
    نوشته
    9,486
    سپاسگزاری شده
    4309
    سپاسگزاری کرده
    2706
    نقل قول نوشته اصلی توسط chinipardaz
    وقتي با ديسكت بوت كه سيتم ntfs رو مي شناسه بالا بياي مي توني فايلهاي WINDOWS\system32\config را تغيير بدي مثلا مي توني محتويات يك ويندوز ديگه رو جاي اون بگذاري اون فايل اصلي هم كه user ها توشن فايل sam هست اون محلي هم كه گفتي اطلاعات 3 تا رو مي گيره windows\repair هست در اين sam كه پسورد ي كه در نصب ويندوز براي administrator از شما گرفته شده ذخيره مي شه يعني اگر محتويات اين پوشه رو توي WINDOWS\system32\config كپي كني پسورد administrator همون پسورد اولي مي شه.
    با سلام مجدد
    آيا راهي سراغ داري يا بلدي كه بشه پسورد رو پيدا كرد ؟ نه اينكه ريستش كنيم يا اينكه با يه پسورد ديگه جايگزين كنيم ؟ روشي ميخوام كه صاحب سيستم نفهمه اومديم روي سيستمش

Mohammad Rasoul Rasti
    There's no place like 127.0.0.1
    m.rasti [@] outlook.com

عضو غیر فعال شناسه تصویری mahdi206
    نوشته
    71
    سپاسگزاری شده
    1
    سپاسگزاری کرده
    3
    اينكه بيايم كل محتويات windows\system32\config رو replace كنيم درسته كه باعث ميشه پسورد برگرده به هموني كه اول گذاشتيم اما باعث بروز يه سري مشكلات هم ميشه مثلا اينكه برنامه هاي نصب شده ممكنه كه ديگه كار نكنه يا اينكه سرويس هاي ويندوز ممكنه درست نتونن start بشن و ... به نظر من فقط بايد فايل sam رو replace كنيم و بس.
    در ضمن من فكر مي كنم اين روش رو ويندوز xp جواب نميده يا رو ويندوز xp كه service pack 1 داشنه باشه مال من كه اين طوري بود جواب نداد ولي ويندوز 2000 جواب ميده حتي 2000 advance server

نام حقيقي: Arash nozari

خواننده شناسه تصویری xarashx
    نوشته
    124
    سپاسگزاری شده
    25
    سپاسگزاری کرده
    15
    سلام
    چند روز پیش که داشتم دنبال همین موضوع سرچ میکردم دیدم یکی از دوستان گفته بود که با ا جرای یک برنامه در یوزر limit میتونه پسورد ادمین رو در بیاره
    این موضوع حقیقت داره ؟

عضو غیر فعال شناسه تصویری Peyman.Anbari
    نوشته
    12
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    کیما جان!
    هنوز لینک برنامه ات رو پیدا نکردی؟ اگر تونستی یک نسخه از نرم افازر تحقیقاتی معروفت رو برای من بفرست. لیست سایتهای بسته شده رو که نفرستادی. این یکی رو امیدوارم بفرستی.
    بهر حال ممنون
    Peyman_anbari@yahoo.com

صفحه 2 از 2 اولیناولین 1 2

کلمات کلیدی در جستجوها:

دانلود ویندوز 2000 پروفشنال

رمز ویندوز 2000

پسورد ویندوز 2000

باز کردن رمز ویندوز 2000

فراموش کردن پسوردوینوز7

ریست کردن پسورد ویندوز

کشف رمز ویندوز 2000

پسورد ویندوز2000

http:forum.persiannetworks.comf25t7875.html

برای باز کردن پسورد ویندوز 2000

دانلود ویندوز2000 بوتپسورد ويندوز 2000پیدا کردن رمز ویندوز 2000فراموشی ویدوز 2000هک کردن administrator در ویندوز2000پیدا کردن پسورد کامپیوتر در شبکهشبکه کردن وین 2000 برداشتن پسورد ویندوز ۲۰۰۰ذخیره رمزها در ویندوز 2000یوزر پسورد برای ویندوز سرور2000بدست آوردن پسورد ویندوز۲۰۰۳ از روی فایل samبدست آوردن پسورد ویندوز سرور 2000بدست آوردن پسورد ادمین ویندوز سرورز 2000باز کردن یوزر ادمین ویندوز 2000روش هک کردن پسورد ویندوز 2000

برچسب برای این موضوع