صفحه 1 از 2 1 2 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 15 از مجموع 23

موضوع: پیدا کردن پسورد ویندوز 2000

نام حقيقي: نعيم رضاييان

عضو غیر فعال شناسه تصویری naeim_crack
    نوشته
    20
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0

پیدا کردن پسورد ویندوز 2000

سلام آقا چه جوری می تونی پسورد ویندوز 2000 رو که فراموش کردی پیدا کنی و تا اونو ندی دیگه تو سیستم وارد نمیشه

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: محمد رسول راستی

مدیر عمومی شناسه تصویری M-r-r
    نوشته
    9,486
    سپاسگزاری شده
    4309
    سپاسگزاری کرده
    2706
    نقل قول نوشته اصلی توسط naeim_crack
    سلام آقا چه جوری می تونی پسورد ویندوز 2000 رو که فراموش کردی پیدا کنی و تا اونو ندی دیگه تو سیستم وارد نمیشه
    با سلام . اگه منظورت اينه كه ميخواي پسورد ويندوز دو هزار رو پيدا كني بايد عرض كنم كه روشي موجود نيست كه اين كار رو بشه باهاش انجام داد . اما روشي هست كه بوسيله اون ميشه كاري كرد تا اين پسورد ريست بشه و موقع بالا اومدن ويندوز پسورد جديد دريافت بشه . در اين مورد قبلا يه تاپيك خورده كه اگه يه سرچ بزني ميتوني براحتي پيداش كني .

Mohammad Rasoul Rasti
    There's no place like 127.0.0.1
    m.rasti [@] outlook.com

عضو عادی شناسه تصویری kima
    نوشته
    2,810
    سپاسگزاری شده
    764
    سپاسگزاری کرده
    85
    اون برنامه که روی فلاپی کپی میشد و باهاش سیستم بوت میشد زیاد مال نبود و تحت لینوکس هم بود تا اومجایی که یادمه
    اما یک برنامه من دارم روی ویندوز نب میشه و پسور رو بدون هیچ مشکلی نشون میده
    البته یک برنامه تحقیقاتی هست و از ترس شکایت ماکروسافت هم 100 جاش نوشته تحقیقاتی و از این حرف ها
    هر چقدر دارم می گردم لینکش رو پیدا کنم چیزی نمی جورم
    حالا اگر جوریدم حتما می ذارمش اینجا واسه دانلود

نام حقيقي: مرتضی نکویی

عضو عادی شناسه تصویری offers2you
    نوشته
    268
    سپاسگزاری شده
    56
    سپاسگزاری کرده
    83
    سلام
    در صورتي كه ديگر قادر به ورود به ويندوز نيستين شما ميتوانين يك نسخه از SAM يك كامپيوتر ديگر با همان وررژن ويندوز 2000 را روي SAM فايل كنوني جايگزين كنين. كه البته بايد با يك ديسكت راه انداز سيستم را بوت كنيد و بعد اين كار را انجام دهيد
    اين عمل تنها براي ويندوز 2000 امكان پذيرست
    موفق باشيد

نام حقيقي: محمد حکیمی

Administrator شناسه تصویری Hakimi
    نوشته
    6,549
    سپاسگزاری شده
    6798
    سپاسگزاری کرده
    1035
    نوشته های وبلاگ
    4
    Kima جان، اون برنامه ای که ازش اسم بردی که با Linux است، تنها راه ساده و سريع و کارای موجود برای Password Recovery است.
    حداقل من راه ديگری نميشناسم.

نوشته
    9,486
    سپاسگزاری شده
    4309
    سپاسگزاری کرده
    2706
    يه بنده خدايي رو من ميشناسم به نام آقاي علاج شركت شيراز كار ميكنه . جلوي خودم بدون هيچ برنامه اي وارد ويندوز ميشه و مياد بيرون . اما روش جوريه كه نميشه فهميد چيكار ميكنه . دفعه اول سيف مود مياد بالا يه فايل رو اجرا ميكنه بعد نورمال مياد بالا و ادمين مياره ويندوز رو بالا . اما موقع اجراي اون فايل اجازه ي اينكه كسي بالا سرش باشه ببينه چه فايلي رو اجرا ميكنه رو نميده .
    ببينم ميتونم پيداش كنم يا نه.

Mohammad Rasoul Rasti
    m.rasti [@] outlook.com

nkm
    nkm آنلاین نیست.
    نام حقيقي: Ali, Niknam

مدیر بازنشسته شناسه تصویری nkm
    نوشته
    2,552
    سپاسگزاری شده
    519
    سپاسگزاری کرده
    197
    آخه عزيز دل برادر
    تا پسورد نباشه كه سيف مود هم نمياد بالا
    اون دستور هم تا خودت ادمين نباشي اجازه تعويض پسورد هم بهت نميده!
    شايد با يه يوزر ديگه مياد بالا، اونم ادمين هست، بعد پاسورد ادمين رو عوض ميكنه

اگه پيداش كردي يه ندا هم به ما بده تا از دردسر پاك كردن ويندوز در مواقعي كه يوزرها DNS رو عوض ميكنن و ديگه نميشه باهاشون بالا اومد، خلاص بشيم.

بزودی دوباره برمیگردم!
    ------
    علی نیکنام
    ali { a@t } niknam.ir

نوشته
    9,486
    سپاسگزاری شده
    4309
    سپاسگزاری کرده
    2706
    نقل قول نوشته اصلی توسط nkm
    آخه عزيز دل برادر
    تا پسورد نباشه كه سيف مود هم نمياد بالا
    اون دستور هم تا خودت ادمين نباشي اجازه تعويض پسورد هم بهت نميده!
    شايد با يه يوزر ديگه مياد بالا، اونم ادمين هست، بعد پاسورد ادمين رو عوض ميكنه

اگه پيداش كردي يه ندا هم به ما بده تا از دردسر پاك كردن ويندوز در مواقعي كه يوزرها DNS رو عوض ميكنن و ديگه نميشه باهاشون بالا اومد، خلاص بشيم.
    والله راستش رو بخواي براي خودم هم عجيبه كه چطوري مياد داخل ويندوز . جريان پسورد رو ميدونم والا اگه سيف مود ديگه پسور نميخواست چه دردي بود !؟

Mohammad Rasoul Rasti
    m.rasti [@] outlook.com

نام حقيقي: مرتضی نکویی

عضو عادی شناسه تصویری offers2you
    نوشته
    268
    سپاسگزاری شده
    56
    سپاسگزاری کرده
    83
    سلام
    اميدوارم كه همگي خوب باشيد
    من در پست قبليم يك راه كه 100% جواب ميده معرفي كردم
    در صورتي كه به هيچ وجه نميتونين به ويندوز Login كنين از روشي كه گفتم پيش برين
    در صورتي كه شما به ويندوز وارد شدين ولي پسورد يادتون نيست به دلايل مختلف مشغله زياد يا حواسپرتي مثل من يا غيره .. ميتونين از نرم افزاري به نام LC4 (L0pht Crack) استفاده كنين كه اين برنامه هم سم فايل را از پروسس دامپ ميكنه و شروع به كرك ميكنه از طرق خاص خودش اعم از Brute Force كه البته بسته به سرعت دستگاه شما زمان ديكريپت كردن پسورد متغير هست .
    در سيستم هاي لينوكس هم برنامه اي به نام John the Ripper ميتونه فايل /etc/shadow رو كه شامل يوزر و پسوردهاي سيستم هست كه همون حكم سم فايل ويندوز رو داره براي شما بدست بياره. كه علاوه بر اين در لينوكس با قابليت تك كاربره (Single User) هم ميتونين به سيستم با حد دسترسي روت وارد شويد و پسورد را ريست كنين
    در مورد سيسكو هم كه همگي واردين و نياز به توضيح حقير نيست و همچنين سئوال و جوابهايي هم در اين زمينه رد و بدل شده.
    اميدوارم تونسته باشم كمك كنم.
    موفق باشيد

عضو غیر فعال
    نوشته
    84
    سپاسگزاری شده
    5
    سپاسگزاری کرده
    0
    از اين برنامه استفاده كنيد:
    ftp://ftp.freenet.de/pub/.disk0/file...r/bd040116.zip
    يك دسكت بوتيبل جهت ريكاوري ايجاد مي كنه.

عضو غیر فعال شناسه تصویری mahdi206
    نوشته
    71
    سپاسگزاری شده
    1
    سپاسگزاری کرده
    3
    اصولا ويندوز 2000 با پاك كردن فايل SAM كه در مسير System32\Config هست بدون هيچ مشكلي بالا مياد (چه ورژن professional و چه Server و چه Advanced Server) اينا رو خودم امتحان كردم منتها نميدونم اگه Service Pack نصب كرده باشي باز هم جواب ميده يا نه. دسترسي به فايل SAM هم فقط نياز به سي دي ويندوز 2000 پروفشنال يا ديسكت بوت (در صورتي كه فايل سيستم شما NTFS نباشد) داره.

يه توضيحي هم بدم در مورد اون فردي كه بدون پسورد وارد Safe Mode شده بود. من تقريبا به اين نتيجه رسيدم كه ويندوز يه Shortcut يا password ثابت داره كه با اون ميشه هر كاري كرد (البته به غير از Server 2003) البته 100 درصد مطمئن نيستم ولي يه نفر رو ميشناسم كه بدون هيچ ديسكت و CD و USB Disk و از اين چيزا تونسته بود رو ويندوز وارد بشه (بدون اينكه پسورد رو بدونه) شايدم اين ويندوزهايي كه تو بازار ايران پيدا ميشه اينطوري باشه. ناگفتني ها و اسرار زيادي از ويندوز هست كه شايد تا 100 سال بعد هم كشف نشن! بعضي از اين موارد جالب رو در فرصت مناسب براتون ميگم كه اتفاقا خودم هم با اونا برخورد كردم.

نوشته
    9,486
    سپاسگزاری شده
    4309
    سپاسگزاری کرده
    2706
    نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi206
    اصولا ويندوز 2000 با پاك كردن فايل SAM كه در مسير System32\Config هست بدون هيچ مشكلي بالا مياد (چه ورژن professional و چه Server و چه Advanced Server) اينا رو خودم امتحان كردم منتها نميدونم اگه Service Pack نصب كرده باشي باز هم جواب ميده يا نه. دسترسي به فايل SAM هم فقط نياز به سي دي ويندوز 2000 پروفشنال يا ديسكت بوت (در صورتي كه فايل سيستم شما NTFS نباشد) داره.

يه توضيحي هم بدم در مورد اون فردي كه بدون پسورد وارد Safe Mode شده بود. من تقريبا به اين نتيجه رسيدم كه ويندوز يه Shortcut يا password ثابت داره كه با اون ميشه هر كاري كرد (البته به غير از Server 2003) البته 100 درصد مطمئن نيستم ولي يه نفر رو ميشناسم كه بدون هيچ ديسكت و CD و USB Disk و از اين چيزا تونسته بود رو ويندوز وارد بشه (بدون اينكه پسورد رو بدونه) شايدم اين ويندوزهايي كه تو بازار ايران پيدا ميشه اينطوري باشه. ناگفتني ها و اسرار زيادي از ويندوز هست كه شايد تا 100 سال بعد هم كشف نشن! بعضي از اين موارد جالب رو در فرصت مناسب براتون ميگم كه اتفاقا خودم هم با اونا برخورد كردم.
    آقا من يه احتمال ميدم كه به نظر خودم درسته و شايدم به كل رد بشه و غلط باشه .
    مقدمه رو از اينجا شروع ميكنم ا به اصل موضوع برسيم : نميدونم تا حالا چقدر با بايوس و ست آپ و چيزايي تو اين حيطه كار كردين يا اينكه اصلا به سراغش رفتين يا نه . گاهي اوقات پيش مياد كه براي اين قسمت از سيستم رمز ميزاريم كه در صورت فراموشي رمز دسترسي به اين سمت و گاها دسترسي به سيستم (در صورت پيكر بندي) ممكن نيست . در اينصورت دو راه يش رو داريم . با يه روش پسورد رو از كار بنداريم كه ميشه با ديباگ اينكار رو كرد يا اينكه باتري و برداريم و بعد بزاريم سر جاش و روش دوم استفاده از رمز هاي پيش فره . آره رمز هاي پيش فر . مادر برد هاي قديمي اكثرا (يه چيزي تو مايه هاي 99/99 درصد ) همگي رمز هاي پيش فرض دارند كه در صورت فراموشي كلمه عبور با اون رمز بالا ميان . توجه داشته باشين كه منظرو من از كلمه عبور صرفا براي قسمت ست آپ سيستم هست نه جاي ديگه ! ! ! يه وقت باعث اشتباه نشه . به عنوان مثال من براي مادر برد هاي گيگا از كلمه Farrid با همين شكل نوشتاري بار ها و بار ها استفاده كرده ام و تونستم وارد ست آپ بشم .

حالا با اين اوصاف به نظر من مايكروسافت يه دفالت ادمين روي ويندوز هاش تعريف كرده . و اين دفالت يا همون پيش فرض خودمون رو تك و توكي پيدا كردن و دارن باهاش حال ميكنن . حدش من اينه كه مثه همون ست آپ روي ويندوز ها هم همچين چيزي وجود داره و حتي زماني كه هيچ يوزري هم !!!! عريف نشده باشه راه براي بالا آوردن سيستم اونم با حالت عادي وجود داره .

Mohammad Rasoul Rasti
    m.rasti [@] outlook.com

نوشته
    9,486
    سپاسگزاری شده
    4309
    سپاسگزاری کرده
    2706
    يعني كسي نظري نداشت ؟
    من خودم اين نظريه رو ردش ميكنم !! بعد از سه روز فكر و تفكر و تفحص : علتم اينه كه هيچ وقت يه شركت اونم مثه ماكروسافت نمياد همچين اشكالي روي سيستم عامل هاش بزاره . منظورم رمز دفالته . حساب كنين اين رمز دست يه نفر آدم ناشي بيافته كاره تمومه سرور ها ديگه تمومه .
    پس كسي نظري نداشت !! ؟ جالبه

Mohammad Rasoul Rasti
    m.rasti [@] outlook.com

نام حقيقي: محمد حکیمی

Administrator شناسه تصویری Hakimi
    نوشته
    6,549
    سپاسگزاری شده
    6798
    سپاسگزاری کرده
    1035
    نوشته های وبلاگ
    4
    محمد رسول جان، اين حدس خيلی از واقعيت دور بود. چون هزاران هزار سيستم روی اينترنت قرار دارند که با اين فرض، کار تمام آن ها تمام بود!

نوشته
    9,486
    سپاسگزاری شده
    4309
    سپاسگزاری کرده
    2706
    نقل قول نوشته اصلی توسط koorosh
    محمد رسول جان، اين حدس خيلی از واقعيت دور بود. چون هزاران هزار سيستم روی اينترنت قرار دارند که با اين فرض، کار تمام آن ها تمام بود!
    من كه خودم هم اين حدس رو ردش كرده بودم بابا .
    شما هم يه چيزي ميگفتي حداقل .

راستي يه نظريه ديگه كه فكر ميكنم اينم از اون نظريه ها باشه !! :
    آيا ويندوز ميتونه تشخيص بده كه يوزر داره روي خود ويندوز (يعني پايه سيستمه ) كار ميكنه يا اينكه از طريق يه برنامه مثه ترمينال روي ويندوزه ؟

ویرایش توسط M-r-r : 2004-10-03 در ساعت 06:57 PM
    Mohammad Rasoul Rasti
    m.rasti [@] outlook.com

صفحه 1 از 2 1 2 آخرینآخرین

کلمات کلیدی در جستجوها:

دانلود ویندوز 2000 پروفشنال

رمز ویندوز 2000

پسورد ویندوز 2000

باز کردن رمز ویندوز 2000

فراموش کردن پسوردوینوز7

ریست کردن پسورد ویندوز

کشف رمز ویندوز 2000

پسورد ویندوز2000

http:forum.persiannetworks.comf25t7875.html

برای باز کردن پسورد ویندوز 2000

دانلود ویندوز2000 بوتپسورد ويندوز 2000پیدا کردن رمز ویندوز 2000فراموشی ویدوز 2000هک کردن administrator در ویندوز2000پیدا کردن پسورد کامپیوتر در شبکهشبکه کردن وین 2000 برداشتن پسورد ویندوز ۲۰۰۰ذخیره رمزها در ویندوز 2000یوزر پسورد برای ویندوز سرور2000بدست آوردن پسورد ویندوز۲۰۰۳ از روی فایل samبدست آوردن پسورد ویندوز سرور 2000بدست آوردن پسورد ادمین ویندوز سرورز 2000باز کردن یوزر ادمین ویندوز 2000روش هک کردن پسورد ویندوز 2000

برچسب برای این موضوع