نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 از مجموع 1

موضوع: ایجاد سایت در شبکه داخلی

نام حقيقي: مهدي

عضو عادی شناسه تصویری m2sali
    نوشته
    21
    سپاسگزاری شده
    1
    سپاسگزاری کرده
    15

ایجاد سایت در شبکه داخلی

راه اندازی یک وب سرور جهت نصب وردپرس ، جوملا ، فیوژن و یا هر سیستم مدیریت محتوای دیگر:
    بنده خودم با این مشکل مواجه شدم و کلی فروم ها و سایت ها رو گشتم ولی نتیجه نگرفتم ، آخر سر با فروم های خارجی و .... تونستم موفق بشم.
    الزامات:
    ویندوز ؛ هر نسخه ای
    نرم افزار php manager
    دانلود آخرین نسخه php
    دانلود phpmyadmin
    روش کار:
    خیلی راحت تر از اونیه که تو خیلی سایتا توضیح دادن و آخرش هم به نتیجه نمیرسن هیشکدوم:
    1- ابتدا در ویندوز IIS روفعال میکنیم ( جزئیات هر بخش رو میتونید از اینترنت بگیرید که زیاد سخت نیست) موقع نصب iis حتما گزینه CGI رو پیدا کنید و تیک بزنید.
    2- نرم افزار php Manager رو دانلود کنید و نصب کنید تو سیستم تون
    3- از سایت php آخرین نسخه رو دانلود کنید و تو یه پوشه به اسم php در درایو C بریزید.
    4- از طریقControl Panel\Administrative Tools\iis manager وارد php manager بشید و php رو نصب کنید.
    5- phpmyAdmin رو دانلود کنید و در پوشه C:\inetpub\wwwroot بریزید.
    کار تمومه.
    الان شما میتونید مثلا وردپرس رو دانلود کنید و تو یه پوشه تو C:\inetpub\wwwroot بریزید و از مرورگر فقط آدرس localhost/wordpress رو بزنید. به راحتی میاد بالا و نصبش میکنید. واسه تنظیمات دیتاب بیس هم آدرس localhost/phpmyadmin رو بزنید شاید واسه اولین بار بخواد که پسورد تعریف کنید.
    چند وقت پیش انجام دادم ، جزییات کاملش یادم نیس ولی خیلی خوب یادمه که اصلا جاییش به مشکل بر نخوردم. البته اینم بگم که من زیاد حرفه ای نیستم و تمام کارام رو با سرچ از اینترنت انجام میدم.
    امیدوارم به دردتون بخوره/