صفحه 1 از 2 1 2 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 15 از مجموع 22

موضوع: سرعت در شبکه وایرلس

نام حقيقي: امیر احمدی

عضو عادی
    نوشته
    955
    سپاسگزاری شده
    127
    سپاسگزاری کرده
    292

سرعت در شبکه وایرلس

سلام
    جواب این سوال برای من خیلی حیاتیه لطفا راهنمایی کنید

آیا انتقال فیلم و تصاویرچند IP Camera بصورت زنده و آنلاین و بدون هیچ گونه قطعی و فریز با لینک وایرلس 20 کیلومتری امکان پذیره؟

چه تجهیزاتی میخواد - حداکثر ارتفاع ساختمان های بین دو لینک 2 و نهایت سه طبقه

موضوعات مشابه:

عضو عادی
    نوشته
    955
    سپاسگزاری شده
    127
    سپاسگزاری کرده
    292
    جواب این سوال برای من خیلی حیاتیه لطفا راهنمایی کنید

آیا انتقال فیلم و تصاویرچند IP Camera بصورت زنده و آنلاین و بدون هیچ گونه قطعی و فریز با لینک وایرلس 20 کیلومتری امکان پذیره؟

چه تجهیزاتی میخواد - حداکثر ارتفاع ساختمان های بین دو لینک 2 و نهایت سه طبقه
    کمک

نام حقيقي: AliRezA

عضو عادی شناسه تصویری gallaxy67
    نوشته
    1,233
    سپاسگزاری شده
    1014
    سپاسگزاری کرده
    200
    دوست من چرا یه خورده انجمن رو نمیگردی؟ این لینک امکان پذیره چطور که توی انجمن از لینک های 40 50 کیلومتری هم صحبت شده اما واقعا کمی زحمت نکشیدید و بی انصافی کردید.

برای این کار پیشنهاد من استفاده از آنتن دیش هست ، تجهیزات میکروتیک ، کارت وایرلس xr5 روتر بورد 433ah خوب جوابت رو میده ، این ها اصله کاری بودیند ، بقیه مثل باکس و کابل و پیگ تیل و این چیزها حاشیه کار هست ( حاشیه که گفتم نه اینکه بی اهمیت باشه ، بلکه چون عمومیت داره قطعا میدونید باید استفاده بشن )

alisc سپاسگزاری کرده است.

عضو عادی
    نوشته
    955
    سپاسگزاری شده
    127
    سپاسگزاری کرده
    292
    دوست من چرا یه خورده انجمن رو نمیگردی؟ این لینک امکان پذیره چطور که توی انجمن از لینک های 40 50 کیلومتری هم صحبت شده اما واقعا کمی زحمت نکشیدید و بی انصافی کردید.
    ممنون . حرف شما درست ولی هیچ کس توی انجمن ننوشته که آیا امکان دریافت فیلم و تصاویر بصورت پیوسته و بدون قطعی یا فریز امکان پذیره یا خیر و اصلا سرعت تبادل ویدئو در شبکه باید چقدر باشه تا فیلم و تصاویر بصورت زنده باشه بدون قطعی
    برای این کار پیشنهاد من استفاده از آنتن دیش هست ، تجهیزات میکروتیک ، کارت وایرلس xr5 روتر بورد 433ah خوب جوابت رو میده ، این ها اصله کاری بودیند ، بقیه مثل باکس و کابل و پیگ تیل و این چیزها حاشیه کار هست ( حاشیه که گفتم نه اینکه بی اهمیت باشه ، بلکه چون عمومیت داره قطعا میدونید باید استفاده بشن )
    آنتن دیش نیاز به مجوز نداره ؟
    و یک سوال مبتدی پیگ تیل چیه و کارش و قیمتش لطفا

نوشته
    1,233
    سپاسگزاری شده
    1014
    سپاسگزاری کرده
    200
    در جواب مطلب اولتون این رو بگم : تا حالا شنیدید با ماشین کسی از دوستانتون رفته باشه مشهد؟ مصافت خیلی زیادی هست ، خب حالا لازم نیست که شنیده باشید کسی رفته شمال. خب یه استدلال کنید میتونید متوجه بشید پس با ماشین میشه رفت شمال ، حالا منظورم چی بود از این بحث ، اینکه شما وقتی دیدی توی فروم نوشتند برای لینک 40 کیلومتری تونستند پهنای باند مثلا 20 مگابیت رو بگیرند ، و محاسبه پهنای باندی که دوربین هات لازم دارند میتونی متوجه بشی که این کار امکان پذیره یا نه. همه چیز رو که لازم نیست از بقیه بشنوی ، استدلال کن/
    اما در جواب قسمت دوم
    نه به مجوزی نیاز نداره ، این همه دور و برت آنتن های مختلف اینم یکیش
    اما پیگ تیل :

اینه ، کارش ارتباط کارت شبکه فسقلی روی برد با آنتن هیولای روی دکل هست.

- - - Updated - - -

قیمتش هم حدود 20 ( البته من 12 هم خریدم ، 28 هم خریدم بسته به وجدان طرف )

ویرایش توسط gallaxy67 : 2013-04-05 در ساعت 12:38 PM
    alisc و Amir 2010a سپاسگزاری کرده‌اند.

نام حقيقي: مجتبی شمس نجاتی

عضو عادی شناسه تصویری mojtaba461
    نوشته
    2,368
    سپاسگزاری شده
    2269
    سپاسگزاری کرده
    706
    نوشته های وبلاگ
    11
    اول برآورد هزینه کن ببین کاری که میخوای انجام بدی ارزش اینهمه هزینه رو داره!

عضو عادی
    نوشته
    955
    سپاسگزاری شده
    127
    سپاسگزاری کرده
    292
    اول برآورد هزینه کن ببین کاری که میخوای انجام بدی ارزش اینهمه هزینه رو داره
    ممنون من اولمه و آشنا هم ندارم بپرسم میتونید یک بر آورد قیمت تقریبی از تجهیزات مورد نیاز بهم بدین؟
    اینکه شما وقتی دیدی توی فروم نوشتند برای لینک 40 کیلومتری تونستند پهنای باند مثلا 20 مگابیت رو بگیرند ، و محاسبه پهنای باندی که دوربین هات لازم دارند میتونی متوجه بشی که این کار امکان پذیره یا نه. همه چیز رو که لازم نیست از بقیه بشنوی ، استدلال کن/
    ممنون اما مشکل همینه که من نمیتو.نم بدرستی استدلال کنم که 5 یا 8 دوربین میتونم تصاویرشو بصورت زنده به 20 کیلومتری ارسال کنم یا نه ؟ یعنی نمیدونم هر دوربین چند مگ پهنای باند نیاز داره لطفا کمک

نوشته
    1,233
    سپاسگزاری شده
    1014
    سپاسگزاری کرده
    200
    تصویر دوربین هات رو بگیر ، بعد نگاه کن شبکه ات چقدر درگیره. فکر کنم راه حل ساده ای باشه.
    البته با تنظیمات stream های مختلف هم میتونی ریموت رو از ضبط جدا کنی و کیفیت ریموت رو کمی پایین بیاری یا فریم هاش رو کم کنی که پهنای باند کمتری بخواد

عضو عادی
    نوشته
    955
    سپاسگزاری شده
    127
    سپاسگزاری کرده
    292
    تصویر دوربین هات رو بگیر ، بعد نگاه کن شبکه ات چقدر درگیره. فکر کنم راه حل ساده ای باشه.
    البته با تنظیمات stream های مختلف هم میتونی ریموت رو از ضبط جدا کنی و کیفیت ریموت رو کمی پایین بیاری یا فریم هاش رو کم کنی که پهنای باند کمتری بخواد
    ممنون اما مشکل همینه که من نمیتو.نم بدرستی استدلال کنم که 5 یا 8 دوربین میتونم تصاویرشو بصورت زنده به 20 کیلومتری ارسال کنم یا نه ؟ یعنی نمیدونم هر دوربین چند مگ پهنای باند نیاز داره لطفا کمک
    ممنون اما شماها واقعا خیلی باحالین من میگم هیچ کدومشو هنوز نخریدم و طرف ازم خواست و من دنبال اینم که ببینم آگر این سناریو شدنی هستش برم بخرم

نوشته
    1,233
    سپاسگزاری شده
    1014
    سپاسگزاری کرده
    200
    دوست عزیز شما یا واقعا نمیخوای راه حل رو درک کنی یا واقعا اطلاعاتی از دوربین و شبکه نداری. من گفتم تصویر دوربین هات رو بگیر روی هر سیستمی که میخوای ، بعدش چک کن ببین چقدر پهنای باندت رو اشغال کرده. این روش 100 درصد عملی هست و نیاز به هیچ محاسبه و استدلال خاصی هم نداره
    task manager >> network tab
    به همین راحتی. خیلی کار سختی بود؟

عضو عادی
    نوشته
    955
    سپاسگزاری شده
    127
    سپاسگزاری کرده
    292
    دوست عزیز شما یا واقعا نمیخوای راه حل رو درک کنی یا واقعا اطلاعاتی از دوربین و شبکه نداری. من گفتم تصویر دوربین هات رو بگیر روی هر سیستمی که میخوای ، بعدش چک کن ببین چقدر پهنای باندت رو اشغال کرده. این روش 100 درصد عملی هست و نیاز به هیچ محاسبه و استدلال خاصی هم نداره
    task manager >> network tab
    به همین راحتی. خیلی کار سختی بود؟
    بازم ممنون اما خدمتتون عرض کردم که من اصلا دوربین هم ندارم فقط خواستم بدونم آیا یک لینک 20 کیل.متری با 8 دوربین بدون فریز و قطعی فیلم امکان پذیره ؟

نوشته
    1,233
    سپاسگزاری شده
    1014
    سپاسگزاری کرده
    200
    راستش من جایی ندیدم که گفته باشید دوربین ندارید. فقط گفتید تجهیزات ندارید که من هم با توجه به سوالتون فکر کردم منظور امکانات وایرلس هست. ببینید نمیتونم تضمینی بهتون بدم اما اگر بتونید پهنای باند 20 تا 30 مگابیت رو به دست بیارید فکر میکنم مشکلی نداشته باشید. من خودم روی لینک 44 کیلومتری تصویر 2 تا دوربین دارم که گاهی گیر میکنه. البته لینک خیلی پایداری نیست و مشکلاتی هم داره.

عضو عادی
    نوشته
    955
    سپاسگزاری شده
    127
    سپاسگزاری کرده
    292
    نمیتونم تضمینی بهتون بدم اما اگر بتونید پهنای باند 20 تا 30 مگابیت رو به دست بیارید فکر میکنم مشکلی نداشته باشید. من خودم روی لینک 44 کیلومتری تصویر 2 تا دوربین دارم که گاهی گیر میکنه. البته لینک خیلی پایداری نیست و مشکلاتی هم داره.
    شما روی لینک 44 کیلومتری در دیدن دو دوربین مشکل دارین ؟ مگه پهنای باندتون چقدره ؟
    ضمنا من قراره IP Camera بگیرم به تعداد 8 عدد و فاصله هوایی 20 کیلومتر نظرتون چیه؟
    آیا اگر از دوربین های آنالوگ ثابت هم که قابلیت زوم نداره استفاده کنم بازم برای 8 دوربین مشکل خواهم داشت ؟

اگر خوبه میکروتیک 433 و کارت Xr5 فقط آنتنشو نمیدونم چی باید بگیرم

راستی یک سوال دیگه برای اتصال کامپیوترهای طرف یا این لینک برای ارتباط میان نرم افزارهای حسابداریش ک همشکلی وجود نداره و کلا میکرئتیک و xr5 تا چه بوردی خوب جواب میدن

ویرایش توسط Amir 2010a : 2013-04-05 در ساعت 03:36 PM

نوشته
    1,233
    سپاسگزاری شده
    1014
    سپاسگزاری کرده
    200
    من این 44 کیلومتر رو روی همین میکروتیک و xr5 زدم. دیش بذار خیلی خوبه ، اگر دوربین آنالوگ بذاری که هیچ مشکلی نخواهی نداشت ، البته بعضی ها هم قابلیت زوم دارند من خودم استفاده کردم ، حتی از طریق شبکه زوم میشن.
    پهنای باندم با نرم افزار تست کردم بهم 14 داده ، اما خب تو شرایط واقعی و دیتای نا متقارن پهنای باند کمتری داره. ( ترافیک مبادله شده روی لینک در حد 600 کیلوبایته )
    برای نرم افزار حسابداری هم مشکلی وجود نداره ، شایدم فقط کمی گزارش گیری ها بیشتر از حالت شبکه کابلی طول بکشه

عضو عادی
    نوشته
    955
    سپاسگزاری شده
    127
    سپاسگزاری کرده
    292
    ممنون
    یک سوال دیگه فقط میمونه نوع دکل و برند دیش و ارتفاع دکل
    آیا نصب دکل کار خودمه یا بدم دست کاردان