نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 از مجموع 2

موضوع: Unidentified باقی ماندن شبکه و عدم دسترسی به اینترنت سرور

نام حقيقي: soroush

تازه وارد
    نوشته
    1
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0

Unidentified باقی ماندن شبکه و عدم دسترسی به اینترنت سرور

سلام دوستان
    به وسیله ی connectify یه Access Point ساختم و قصد دارم به وسیله ی اون، اینترنت لپتاپ رو ( که به وسیله کارت شبکه بی سیم خارجی دریافت می کنه) رو از طریق کارت شبکه داخلی بیسیم لپتاپ به اشتراک بذارم.
    ولی وقتی یه device دیگه به شبکه ساخته شده وصل میشه، شبکه به صورت unidentified باقی میمونه و device به شبکه دسترسی پیدا نمی کنه. من زیاد از شبکه سر در نمیارم و همیشه باش مشکل داشتم D: . اما فکر کنم باید Static IP ست کنم، درسته؟

یه نکته دیگه اینکه وقتی ad hoc میسازم، همه چی حل میشه، ولی گوشی اندرویدی باید روت بشه تا بتونه ad hoc رو پیدا کنه و تلوزیون هم که اصلا پیداش نمیکنه.

چی کار کنم؟ میشه راهنمایی بفرمایید؟

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: رضا

عضو عادی شناسه تصویری yavar
    نوشته
    1,843
    سپاسگزاری شده
    1401
    سپاسگزاری کرده
    0
    آیپی هاتو دستی ست کن

کلمات کلیدی در جستجوها:

حل مشکل unidentified network

رفع مشکل unidentified network

عدم دسترسی به سرور گوشی

unidentified network حل مشکل

مشکل اینترنت unidentified

رفع مشکل unidentified اینترنت

unidentified network در شبکهمشکل دسترسی به اینترنت در connectifyمشکل عدم دسترسی به اینترنت چیه؟عدم دسترسی سرور به اینترنتunidentified مشکل در ساخت اکسس پوینتحچیست undefined network حل مشکلunidentified مشکلunidentified network چيکار کنممشکل unidentified network لپ تاپ حل مشكل unidentified networkمشكل unidentified networkunidentifyed اکسس پوینتحل مشكل در لپ تاپ unidentifiedحل مشکل اکسس پوینت unidentified networkمشکل سرورUNIDENTIFIEDحل مشكلة unidentified networkحل مشکل اینترنتی unidentified networkرفع مشكل unidentified networkدر شبكه و عدم دسترسي به اينترنتunidentified network رفع

برچسب برای این موضوع