نمایش نتایج: از شماره 1 تا 7 از مجموع 7
سپاس ها 1سپاس

موضوع: باز نشدن صفحه کانفیگ مودم بعد از چند ساعت

نام حقيقي: parham

تازه وارد
    نوشته
    12
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    3

باز نشدن صفحه کانفیگ مودم بعد از چند ساعت

سلام دوستان ، من یک شبکه متوسط با 20 کلاینت دارم که در محیط workgroup کار می کنند. البته به تازگی یک سرور HP ML110 G6 تو شبکه اضافه کردم که اون هم رو mode ورک گروپ کار می کنه ( ویندوز سرور 2003 اینترپرایز روش نصبه) و البته بعنوان سرور ازش استفاده نمیشه و فقط دیتابیس یک نرم افزار داخلی مون رو نصبه و استفاده بیشتری ازش نمی کنیم. ( نه DC ... نه File Sharing و نه ...)
    چند وقته به یک مشکل عجیب برخورد کردم. اینجا من یک مودم Linksys 120n دارم و فریم ورش هم آخرین ورژن هست 1.0.16
    اینجا بعضی کامپیوترها رو وقتی دوستان اینترنت لازم دارن با خود مودم از طریق فیلتر کردن mac address اینترنت هاشون رو باز و بسته می کنم. چند وقته صبح ها که میام وقتی می خوام وارد صفحه کانفیگ مودم بشم (192.168.1.1) صفحه باز نمیشه اما وقتی آی پی صفحه کانفیگ مودم رو پینگ می گیرم مشکلی نیست و آی پی دیده میشه. من حتی ورداشتم یک مودم linksys 120n نو خریدم و جایگزین کردم اما مشکل حل نشد. هر دو مودم رو بردم خونه و تو خونه مشکلی نیست.
    وقتی مودم رو خاموش و روشن می کنم دوباره همه چیز درست میشه و صفحه کانفیگ مودم باز میشه. حتی من یه شب ارتباط مودم با سوئیچ 16 پورت شبکه رو قطع کردم و صبح اومدم دیدم باز هم همین مشکل هست.
    توضیح اینکه :
    توی شبکه فایروال نداریم
    محیط ورک گروپ هست
    بعضی سیستم ها از پروکسی فیر استفاده می کنند ( برای سایت های ف ی ل ت ر شده)
    از DHCP خود مودم برای شبکه استفاده می کنیم
    آنتی ویروس ای نداریم که فایروال داشته باشه
    ویندوز سروری که (البته رو حالت ورک گروپ کار می کنه) فایروالش خاموشه

خواهش می کنم راهنمایی بفرمایید. اگر موردی یادم اومد مجدداً Edit می کنم. با سپاس فراوان : مونس یار

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: mojtaba a.s

عضو عادی شناسه تصویری mojtaba24
    نوشته
    141
    سپاسگزاری شده
    51
    سپاسگزاری کرده
    23

Icon10

با سلام
    دوست عزیز مرورگرتو عوض کن نتیجه رو ببین
    فرمودید " آنتی ویروس ای نداریم که فایروال داشته باشه "
    آنتی ویروس روی سیستم نصب کرده اید ؟
    احتمال اینکه سیستمت ویروسی باشه زیاده

ویرایش توسط mojtaba24 : 2012-09-03 در ساعت 03:54 PM
    parhamsoft سپاسگزاری کرده است.

تازه وارد
    نوشته
    12
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    3
    نقل قول نوشته اصلی توسط mojtaba24 نمایش پست ها
    با سلام
    دوست عزیز مرورگرتو عوض کن نتیجه رو ببین
    فرمودید " آنتی ویروس ای نداریم که فایروال داشته باشه "
    آنتی ویروس روی سیستم نصب کرده اید ؟
    احتمال اینکه سیستمت ویروسی باشه زیاده
    سلام و عرض ادب مجدد :
    با 3 تا مرورگر امتحان کردم. حتی با کلاینت های دیگه هم امتحان کردم. آنتی ویروس هایی که داریم همه آنتی ویروس خالی هست و سکیوریتی پکیج نیست ( فایروال ندارن). یکی از دوستان که تلفنی باهاش صحبت می کردم می گفت مودم های لینک سیس(سیسکو) یه شیلد داره که وقتی نویز خط زیاد باشه خودش مودم رو ریست می کنه (بخاطر امنیت!!) و می تونه این مشکل بعد از ریست شدن مودم پیش بیاد ... البته من بعید می دونم این مسئله باشه ... خیلی اعصاب خورد کن شده ....حتی رنج آی پی مودم رو عوض کردم ( به جای 192.168.1.1 تغییر دادم به 192.168.10.1) باز هم مشکل هست ... ولی مودم که خاموش و روشن می کنم صفحه کانفیگ مودم بالا میاد ....

نوشته
    141
    سپاسگزاری شده
    51
    سپاسگزاری کرده
    23
    نقل قول نوشته اصلی توسط parhamsoft نمایش پست ها
    سلام و عرض ادب مجدد :
    با 3 تا مرورگر امتحان کردم. حتی با کلاینت های دیگه هم امتحان کردم. آنتی ویروس هایی که داریم همه آنتی ویروس خالی هست و سکیوریتی پکیج نیست ( فایروال ندارن). یکی از دوستان که تلفنی باهاش صحبت می کردم می گفت مودم های لینک سیس(سیسکو) یه شیلد داره که وقتی نویز خط زیاد باشه خودش مودم رو ریست می کنه (بخاطر امنیت!!) و می تونه این مشکل بعد از ریست شدن مودم پیش بیاد ... البته من بعید می دونم این مسئله باشه ... خیلی اعصاب خورد کن شده ....حتی رنج آی پی مودم رو عوض کردم ( به جای 192.168.1.1 تغییر دادم به 192.168.10.1) باز هم مشکل هست ... ولی مودم که خاموش و روشن می کنم صفحه کانفیگ مودم بالا میاد ....
    دوست عزیز تو قسمتی که آی پی ست می کنی تو قسمت گت وی آدرس آی پی مودم رو وارد کن 192.168.1.1 یا 192.168.10.1 بعد تو مرورگر وارد کن البته معمولا 90 درصد کسایی که این اشکال رو دارند سیستمشون ویروسیه شما هم که میگین با سیستم دیگه مشکلی نداشت اول اون کاری که گفتم انجام بده بعد مطمین شو آنتی ویروست آپدیته

تازه وارد
    نوشته
    12
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    3
    دوست عزیز تو قسمتی که آی پی ست می کنی تو قسمت گت وی آدرس آی پی مودم رو وارد کن 192.168.1.1 یا 192.168.10.1 بعد تو مرورگر وارد کن البته معمولا 90 درصد کسایی که این اشکال رو دارند سیستمشون ویروسیه شما هم که میگین با سیستم دیگه مشکلی نداشت اول اون کاری که گفتم انجام بده بعد مطمین شو آنتی ویروست آپدیته
    سلام و خسته نباشید ،
    Default gateway دقیقا روی آی پی مودم ست شده و آنتی ویروس ها هم هر دو آپدیت هستن ( نود 5.2.9.1 و مایکروسافت سکیوریتی اسنشال)

نوشته
    141
    سپاسگزاری شده
    51
    سپاسگزاری کرده
    23
    نقل قول نوشته اصلی توسط parhamsoft نمایش پست ها
    سلام و خسته نباشید ،
    Default gateway دقیقا روی آی پی مودم ست شده و آنتی ویروس ها هم هر دو آپدیت هستن ( نود 5.2.9.1 و مایکروسافت سکیوریتی اسنشال)
    دوست عزیز
    ویندوز رو عوض کردی ؟
    شاید تعویض ویندوز مشکلتو حل کنه چون این یه مشکل داخلیه برای منم زیاد پیش اومده ولی وقتی مرور گر رو عوض می کنم مشکلم حل می شه

تازه وارد
    نوشته
    12
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    3
    دوست عزیز ویندوز رو عوض کردی ؟ شاید تعویض ویندوز مشکلتو حل کنه چون این یه مشکل داخلیه برای منم زیاد پیش اومده ولی وقتی مرور گر رو عوض می کنم مشکلم حل می شه
    درود بر شما : دقیقاً ، ویندوز رو هم عوض کردم و متاسفانه مشکل حل نشده ، واقعاً عجب مشکل عجیب و البته مسخره ای هست ... سر این موضوع حتی یه مودم نو لینک سیس 120n هم گرفتم !!!!!!!!!!!!

کلمات کلیدی در جستجوها:

باز نشدن کانفیگ مودم

مشکل باز نشدن صفحه تنظیمات مودم

باز نشدن صفحه کانفیگ مودم

باز نشدن صفحه ی کانفیگ مودم

وارد تنظیمات مودم نمیشه

باز نشدن تنظیمات مودم

مشکل در کانفیگ مودم

کانفیگ مودم winlink

وارد کانفیگ مودم نمیشه

مشکل کانفیگ مودم

دلیل وارد نشدن به تنظیمات مودم

علت کانفیگ نشدن مودممودمم کانفیق نمیشهوارد نشدن 192.168.1.1چگونگی باز شدن صفحه 192.168.1.1 در 7صفحه تنظیمات مودم باز نمیشهدلیل باز نشدن تنظیمات مودمباز نشدن ادرس 192.168.1.1مودم کانفیگ نمیشهکانفیگ مودممشکل در باز کردن صفحه تنظیمات مودمعلت باز نکردن تنظیمات مودمست نشدن مرورگر با مودمعلت باز نشدن تنظیمات مودمباز نکردن اینترنت بعد از ریست مودم

برچسب برای این موضوع