صفحه 2 از 2 اولیناولین 1 2
نمایش نتایج: از شماره 16 تا 19 از مجموع 19

موضوع: CCNA یا Network+ کدامیک؟

نام حقيقي: ادیب

خواننده
    نوشته
    79
    سپاسگزاری شده
    85
    سپاسگزاری کرده
    54
    paravand20 جان

شما چرا حرف من رو بد برداشت کردید ؟ سوتفاهم نشه ، بابا اصلا منظورم کلاس کاری سیسکو و .. نبود ، کی منظورم این بود ؟
    بعله مام میدونیم کلاس کاری سیسکو و اصلا محصولاتش تومنی سنار با بقیه فرق میکنه ولی دوست عزیزم من همونطورم که تو نوشته م بیان داشتم ملاکم ایران بود :
    پس اگه میخواهید تو کشور ادامه بدید یقینا به فکر تجهیزات نشکن ! چینی باشید نه سیسکو و امثالهم مگر بخواهید برید خارج
    بنده موافق سیسکو هستم و خودخوان میخونمش و در صورت لزوم مجبورم بشم از روش های محیرالعقول میرم مدرکشم میگیرم ولی واقعیت تو کشور ما چیز دیگری است اینم بگم مام میدونیم کسی شبکه یاد گرفته باشه یقینا چه با سون چه با ایکس پی بلده شبکه ببنده ولی بحث اینه وقتی شما نمیتونی بری مدرک معتبرش رو بگیری (ضمن اینکه بازم اشاره داشتم در کشورهای دیگه با برخی موارد میشه گرفت ش ولی با اما و اگر) و تو ایرانم زوم چیز دیگری باشه چرا بری صرف گرفتن مدرک بکنی ؟

جالبه حتی منبع هم بارها گذاشته شده از سایت های اصلی امتحان گیرنده اما انگار هیچ کس تو کتش نمیره ....
    امارات بعله به خاطر ضدیت بیش از حدشون با ایرانیا سر جزایر و حرفای پرزیدنت مون کمی عوضی بازی شون زده بالا اما میدونین تو چی ؟:

دیگه ایرانی جماعت رو زیرمیزی تو امتحان راه نمیدن ، اوکی ؟؟؟

ولی بقیه کشورها میدن و به روی مبارک نمیارن که بازم دستشون درد نکنه اونا به خاطر منافع مالی شونم شده ما رو ادم حساب میکنند ولی جناب سیسکو خیر !

arash3400 سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: kaRim ParaVand

عضو ویژه شناسه تصویری paravand20
    نوشته
    1,324
    سپاسگزاری شده
    1231
    سپاسگزاری کرده
    786
    نوشته های وبلاگ
    1
    من همه حرف های شما رو میپذیزم من اول کارم فقط قصدم سیسکو بود اما کارم که جدی شد مجبور شدم برم سمت میکروتیک اما بسیار روان بود برام
    چرا در حال حاضر تست سنتر هایی هستن که از ایرانیا امتحان میگیرن خواستی بگو :دی

arash3400 و adibforadi سپاسگزاری کرده‌اند.

نام حقيقي: ادیب

خواننده
    نوشته
    79
    سپاسگزاری شده
    85
    سپاسگزاری کرده
    54
    بله در جریان شون کاملا هستیم اخوی ! گفتم که استثناها و برخی مراکز رو بی خیال شدم من ، به صورت رسمی رسمی منظورم بود وگرنه هنوزم چند راه هست برای سیسکو که مثلا دوستمون اریاگوهر جان بعضیاشو اشاره داشتند قبلا تو همین فروم

ولی خوب خداییش بهتره ادم وقتشو تو خونه پا سیستم خودش بزاره یاد بگیره تا پولتو خرج چیزی کنی که باهات رو راست نمیگن ما تحریم هستیم و دروغ بهت تحویل میدن اخرم مدرک شرکتی بهت میدن

فدای شما

یا حق

arash3400 سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: kaRim ParaVand

عضو ویژه شناسه تصویری paravand20
    نوشته
    1,324
    سپاسگزاری شده
    1231
    سپاسگزاری کرده
    786
    نوشته های وبلاگ
    1
    صلاح مملکت خویش خســـــــــــــــــــروان دانند
    موفق باشید

fafal و arash3400 سپاسگزاری کرده‌اند.

صفحه 2 از 2 اولیناولین 1 2

کلمات کلیدی در جستجوها:

مدرک network

بازار کار ccna

ccna یا MCITP

مزایای مدرک network

مقایسه network و ccna

ccna يا network

مزایای مدرک MCITP

ccna یا network

بازارکارccna

network یا ccna

اول mcitpبرم یا سیسکو؟

نحوه گرفتن ccna در دبی

مطالب network

ccna یا ماکروسافت

بازارکار مدرک نتورک پلاسمایکروسافت برم یا ccnanetwork and ccna توضیحبازار کار سیسکو در آلمانکتاب برای امتحان نتورک پلاسبازارکار ccnaکار در آلمان با مدرک مایکروسافتمدرک بازار ccnaccnaیا mcitpتست سنتر سیسکو در آلمانبازار کار مدرک نت ورک

برچسب برای این موضوع