صفحه 1 از 2 1 2 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 15 از مجموع 17

موضوع: اتصال به شبکه داخلی از خارج از شبکه و از طریق اینترنت

نام حقيقي: علی

عضو غیر فعال
    نوشته
    2
    سپاسگزاری شده
    1
    سپاسگزاری کرده
    0

اتصال به شبکه داخلی از خارج از شبکه و از طریق اینترنت

سلام
    من می خوام از طریق ریموت دسکتاپ از خونه به یه کامپیوتر از دفترمون که تویه شبکه داخلی قرار داره و همیشه هم توی اینترنت است وصل بشم در ضمن ای پی اتصال به اینترنت رو هم دارم اما چون اتصال به اینترنت توسط مودم انجام میشه و بعد مودم تویه شبکه اینترنت به اشتراک میزاره این امکان وجود نداره

این توضیح ام بدم که قبلا که اتصال به اینترنت از طریق این کامپیوتر انجام می شد و در شبکه شر می شد مشکلی نبود و با داشتن ای پی اتصال می شد به اون کامپیوتر وصل شد

موضوعات مشابه:
    radar سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: بهنام رستگار مقدم

عضو غیر فعال شناسه تصویری networkeng
    نوشته
    19
    سپاسگزاری شده
    8
    سپاسگزاری کرده
    1
    سلام اول از همه شما باید یک IP valid برای شرکت تهیه کنی می تونی از ISP بخری بعد در داخل شرکت اگر سرور دارین که فبها می تونی سرویس RRAS رو راه اندازی کنی و یک VPN برای وصل شدن خودت بسازی حالا راه دیگه که راهت تره اینه که یک incoming connection برای خودت بسازی روی کامپیوتر مقصد و از خونه IP valid رو تو ریموت دستاپ وارد کنی تا به شرکت و انو کامپیوتر وصل بشی حالا کامپیوتر شرکت باید مودم ADSl داشته باشه تا روی IP WAN نه LAN ش اون IP valid رو بزاری می تونی از خود ISP در خواست کنی تا برات انجام بدن
    موفق باشی

نام حقيقي: mahdi

عضو غیر فعال
    نوشته
    17
    سپاسگزاری شده
    5
    سپاسگزاری کرده
    5
    منم این مشکل رو دارم . و منتظر جواب هستم .
    آقا بهنام سوال رو درست متوجه نشدین عذر می خوام . ببینید وقتی ما یک IP استاتیک داشته باشیم و مودم رو روی حالت PPPOE تنظیم کرده باشیم که اتصال از طریق خود مودم انجام بشه در این حالت IP استاتیک ما به مودم تعلق می گیره و وقتی ما می خوایم VPN بزنیم چون IP روی مودم ست شده به مشکل بر می خوریم .
    حالا چیکار کنیم که IP استاتیک ما روی کامپیوتر مورد نظر فوروارد بشه راهی هست؟

نام حقيقي: ودود

عضو عادی شناسه تصویری vadood
    نوشته
    741
    سپاسگزاری شده
    548
    سپاسگزاری کرده
    49
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mahdi_gpm نمایش پست ها
    منم این مشکل رو دارم . و منتظر جواب هستم .
    آقا بهنام سوال رو درست متوجه نشدین عذر می خوام . ببینید وقتی ما یک IP استاتیک داشته باشیم و مودم رو روی حالت PPPOE تنظیم کرده باشیم که اتصال از طریق خود مودم انجام بشه در این حالت IP استاتیک ما به مودم تعلق می گیره و وقتی ما می خوایم VPN بزنیم چون IP روی مودم ست شده به مشکل بر می خوریم .
    حالا چیکار کنیم که IP استاتیک ما روی کامپیوتر مورد نظر فوروارد بشه راهی هست؟
    بلی معمولا مودم ها port forwarding می کنند به راهنمای مودم خودت مراجعه کن

نام حقيقي: مسلم خراساني

خواننده
    نوشته
    19
    سپاسگزاری شده
    6
    سپاسگزاری کرده
    33
    بدنبال port forwarding یا DMZ یا Virtual Server در مودم بگرد و پورتهای رو به کامپیوتر مشخص شده فوروارد کن

نوشته
    19
    سپاسگزاری شده
    8
    سپاسگزاری کرده
    1
    اینترنت روی همون کارت شبکه می شینه و زمانی که به کام مقصد vpn بزنید می تونی کامل از همه چیز استفاده کنی انگار که با کابل شبکه به کام مقصد وصل شدی و می تونی به اون کامپیوتر ریموت بزنی من تا حالا این کار رو نکردم ولی حتما می رم و می پرسم البته راه های دیگه ای هم که تست هم کردم برای این ریموت هست مثلا می تونی یک مودم dial up روی کام دفتر بزاری و یک خط تلفن بهش وصل کنی و یک incoming connection بسازی بعد تو خونه هم یک مودم dial می زاری و یک vpn می سازی و شماره دفتر رو می دی بعد وقت کام شما تماس گرفت کامپیوتر دفتر خودش اتومات جواب می ده و بین شما و کام دفتر یک شبکه ایجاد می شه البته سرعت پایین هست ولی دیگه نیاز به هزینه برای ip vallid و دردسر های دیگه نداری اگر خواستی بگین من نحوه incoming connection رو براتون بزارم

نام حقيقي: rasool

عضو غیر فعال
    نوشته
    1
    سپاسگزاری شده
    1
    سپاسگزاری کرده
    0
    یکی از راههای راحت استفاده از نرم افزار های remote control مثل teamviewer نیاز به ip valid نیست و سرعت هم مثل incoming con پایین نیست و تمام امکانات remote رو هم میده.

نام حقيقي: mahdi

عضو غیر فعال
    نوشته
    17
    سپاسگزاری شده
    5
    سپاسگزاری کرده
    5
    نقل قول نوشته اصلی توسط networkeng نمایش پست ها
    اینترنت روی همون کارت شبکه می شینه و زمانی که به کام مقصد vpn بزنید می تونی کامل از همه چیز استفاده کنی انگار که با کابل شبکه به کام مقصد وصل شدی و می تونی به اون کامپیوتر ریموت بزنی من تا حالا این کار رو نکردم ولی حتما می رم و می پرسم البته راه های دیگه ای هم که تست هم کردم برای این ریموت هست مثلا می تونی یک مودم dial up روی کام دفتر بزاری و یک خط تلفن بهش وصل کنی و یک incoming connection بسازی بعد تو خونه هم یک مودم dial می زاری و یک vpn می سازی و شماره دفتر رو می دی بعد وقت کام شما تماس گرفت کامپیوتر دفتر خودش اتومات جواب می ده و بین شما و کام دفتر یک شبکه ایجاد می شه البته سرعت پایین هست ولی دیگه نیاز به هزینه برای ip vallid و دردسر های دیگه نداری اگر خواستی بگین من نحوه incoming connection رو براتون بزارم
    من همین الان یه شبکه با این سیستم راه انداختم و اطلاعات حسابداری رو از دفتر و کارخونه داخل منزل کارفرما ذخیره می کنیم (نرم افزار حسابداری تحت شبکه کار می کنه) اینجوری دست مامورین دارایی هم از اصل اطلاعات کوتاهه

نوشته
    19
    سپاسگزاری شده
    8
    سپاسگزاری کرده
    1
    در نرم افزار teamviewer یکی باید اون طرف باشه تا id و pass بهت بده ولی زمانی که شما رفتی خونه و دفتر تعطیله که نمی تونی user و pass رو بدست بیاری
    البته اون طور که من دیدم pass هر دفعه تغییر می کنه
    آقا مهدی خوشحال شدم که تونستم کمکتون کنم

ARM
    ARM آنلاین نیست.
    نام حقيقي: علیرضا مشعلی

مدیر بازنشسته شناسه تصویری ARM
    نوشته
    1,898
    سپاسگزاری شده
    2497
    سپاسگزاری کرده
    1832
    در نرم افزار Teamviewer شما این امکان را دارید که پسورد را به دلخواه خود ثابت نگه دارید . یک بار نرم افزار را باز می کنید و یوزر و پسورد آنرا در اختیار شخصی که از راه دور میخواهد وصل شود قرار می دهید
    در دفعات بعد اگر قطعی بوجود آمد ، با همان یوزرنیم و پسورد وصل می شوید
    Extras>Options<Security

aliafzalan و radar سپاسگزاری کرده‌اند.

نام حقيقي: رهگذر

عضو غیر فعال شناسه تصویری HP-SERVER
    نوشته
    210
    سپاسگزاری شده
    65
    سپاسگزاری کرده
    25
    نقل قول نوشته اصلی توسط ali3635 نمایش پست ها
    سلام
    من می خوام از طریق ریموت دسکتاپ از خونه به یه کامپیوتر از دفترمون که تویه شبکه داخلی قرار داره و همیشه هم توی اینترنت است وصل بشم در ضمن ای پی اتصال به اینترنت رو هم دارم اما چون اتصال به اینترنت توسط مودم انجام میشه و بعد مودم تویه شبکه اینترنت به اشتراک میزاره این امکان وجود نداره

این توضیح ام بدم که قبلا که اتصال به اینترنت از طریق این کامپیوتر انجام می شد و در شبکه شر می شد مشکلی نبود و با داشتن ای پی اتصال می شد به اون کامپیوتر وصل شد
    البته بسته به نوع مودم روش مختلف وجود دارد
    در خصوص روش دوستان هم باید این نکته را اضافه کنم که team Viewer در حالت personal محدودیت حجم دارد و بعد از آن هر 5 دقیقه قطع می کند

نام حقيقي: ابراهیم

خواننده شناسه تصویری yogishiip
    نوشته
    1,326
    سپاسگزاری شده
    882
    سپاسگزاری کرده
    1620
    در خصوص روش دوستان هم باید این نکته را اضافه کنم که team Viewer در حالت personal محدودیت حجم دارد و بعد از آن هر 5 دقیقه قطع می کند
    با ثبت نام در سایت نرم افزار میتوانید کد رجیستر بگیرید و محدودیت زمانی نداشته باشید

با تنظیمات سیستم مقصد میتوانید TEAM VIEWER را در استارت آپ بذارید و تنظیمات روشن شدن خودکار را در بایوس فعال کنید و در صورت داشتن وی پی ان آن کانکشن را هم در استارت آپ بذاریدو با روشی که جناب استاد مشعلی فرمودند با پسورد همیشگی به سیستم وصل شوید

نام حقيقي: رهگذر

عضو غیر فعال شناسه تصویری HP-SERVER
    نوشته
    210
    سپاسگزاری شده
    65
    سپاسگزاری کرده
    25
    نقل قول نوشته اصلی توسط yogishiip نمایش پست ها
    با ثبت نام در سایت نرم افزار میتوانید کد رجیستر بگیرید و محدودیت زمانی نداشته باشید

با تنظیمات سیستم مقصد میتوانید TEAM VIEWER را در استارت آپ بذارید و تنظیمات روشن شدن خودکار را در بایوس فعال کنید و در صورت داشتن وی پی ان آن کانکشن را هم در استارت آپ بذاریدو با روشی که جناب استاد مشعلی فرمودند با پسورد همیشگی به سیستم وصل شوید
    منظورتان خرید لایسنس هستش دیگه ؟
    موردی که من گفتم بابت مجانی بود

نام حقيقي: لوسیفر

عضو غیر فعال
    نوشته
    1
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    بهتره از برنامه رایگان log on me استفاده کنید . برای استفاده شخصی رایگان است و سرعت خیلی بهتری نسبت به برنامه بالا دارد .

نام حقيقي: علی

عضو غیر فعال
    نوشته
    2
    سپاسگزاری شده
    1
    سپاسگزاری کرده
    0
    سلام
    مرسی از جوابتون
    در مورد port forwarding یه جا دیگه ام خونده بودم اما وقتی رفتم توی تنظیمات مودم و گفتم مثلا این پورتو فوروارد کن رو این پرت درست کار نکرد امکان داره بیشتر توضیح بدین
    مرسی

صفحه 1 از 2 1 2 آخرینآخرین

کلمات کلیدی در جستجوها:

نحوه وصل شدن به سرور شرکت های اینترنتی

اتصال به سرور از طریق اینترنت

اتصال به سرور از طریق ip valid

اختصاص ip valid در خانه adsl

اتصال به اینترنت از طریق شبکه داخلی

اتصال به کامپیوتر اداره از طریق ای پی

اتصال با ip valid

درست کردنvpn conection با داشتن ip

ریموت به از خارج