نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 از مجموع 2

موضوع: سؤال در مورد حجم فايل Attach در سرويس pop3 در ويندوز 2003

نام حقيقي: Farhad Shirani

عضو غیر فعال
    نوشته
    1
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0

سؤال در مورد حجم فايل Attach در سرويس pop3 در ويندوز 2003

دوستان عزيز من يك تازه واردم و از سايتتون بينهايت ممنونم چون تا حالا خيلي بدردم خورده اگه ممكنه كمكم كنيد چندتا سؤال:
    1- چجوري ميشه حجم attach در سرويس pop3 را زياد كرد و همچنين حجم mailbox را در Win2003 sp2.

2- در يك شبكه دامين چجوري ميشه به user ها اجازه نصب نرم افزار داد ولي اجازه دخل و تغيير در config شبكه مثل ip هاي ست شده و غيره رو نداد يعني admin باشن ولي فقط نتونن تنظيمات شبكه رو دستكاري كنن.

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: +++AnathemA+++

عضو ویژه شناسه تصویری mahyar49
    نوشته
    913
    سپاسگزاری شده
    879
    سپاسگزاری کرده
    673
    نقل قول نوشته اصلی توسط parham123 نمایش پست ها
    دوستان عزيز من يك تازه واردم و از سايتتون بينهايت ممنونم چون تا حالا خيلي بدردم خورده اگه ممكنه كمكم كنيد چندتا سؤال:
    1- چجوري ميشه حجم attach در سرويس pop3 را زياد كرد و همچنين حجم mailbox را در Win2003 sp2.

2- در يك شبكه دامين چجوري ميشه به user ها اجازه نصب نرم افزار داد ولي اجازه دخل و تغيير در config شبكه مثل ip هاي ست شده و غيره رو نداد يعني admin باشن ولي فقط نتونن تنظيمات شبكه رو دستكاري كنن.
    سلام
    برو توی iis و smtp رو باز کن
    روش کلیک راست کن properties رو بزن و برو توی تب message، اینجا می تونی حجم رو مشخص کنی...

در مورد سوال دومت هم:
    اینکار مشکلات زیادی رو می تونه به همراه داشته باشه ، به نظر من Power user کن کاربر رو تا بتونه نرم افزارهای ساده رو نصب کنه و نتونه تغییری توی شبکه بده...

کلمات کلیدی در جستجوها:

pop3 در ویندوز 2003

تنظيمات سرويس pop3 در ويندوز ٢٠٠٣

برچسب برای این موضوع