صفحه 1 از 2 1 2 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 15 از مجموع 23

موضوع: سرويس پك 4 را نصب نكنيد و ويندوز را آپ ديت نکنید

نام حقيقي: شهاب صادقی

عضو عادی شناسه تصویری Meteor
    نوشته
    216
    سپاسگزاری شده
    141
    سپاسگزاری کرده
    15

Icon10 سرويس پك 4 را نصب نكنيد و ويندوز را آپ ديت نکنید

سلام شاید از عنوان تعجب کرده باشین
    اما این موضوع قابل توجه اونهایی است که برای قطع ارتباط کاربراشون از برنامه RRASPORTOFF
    استفاده می کنند .
    یکی از آپ گرید های ویندوز که یک سطح امنیتی در ویندوز را ارتقا میده باعث میشه تا ان تی تک پلاس نتونه برنامه کیل را در مورد کاربرا اجرا کنه و خطایی را بده که معرف عدم توانایی ویندوز در خواندن و یا نوشتن آدرسی از حافظه است و این خطا دقیقا در مورد فایل کیلر اتفاق می افته
    درست زمانی که کاربر به دلیلی باید توسط خود انتی تک پلاس قطع بشه نه اینکه خودتون به صورت دستی اونو کیل کنید .
    اپ دیت شماره KB828035 آپ دیتی هست که این مشکل را به وجود میاره
    در صورتی که شما سرویس پک چهار را نصب کرده باشید و یا ویندوز به صورت خودکار این آپ دیت را نصب کرده باشه به احتمال زیاد شما هم با این مشکل مواجه خواهید شد.
    این موضوع را من سال گذشته بهش پی بردم و نگذاشتم که ویندوز این آپ دیت را نصب کنه و امسال سهوا این آپ دیت نصب شد و مشکل کیل شدن کاربرا شروع شد . خلاصه بعد 4 ساعت تلاش بی وقفه و مطالعه در مورد تک تک آپ دیت های نصب شده در ویندوز بعد از عزل نصب 2 تا آپ دیت اونی که باعث این کار شده بود را شناختم و به حسابش رسیدم .

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: محمد حکیمی

Administrator شناسه تصویری Hakimi
    نوشته
    6,549
    سپاسگزاری شده
    6798
    سپاسگزاری کرده
    1035
    نوشته های وبلاگ
    4
    فکر نميکنی حرفت يک کم غير منطقی باشه؟
    من فکر ميکنم بايد بدنبال راهی بهتر بود. نصب نکردن Update های ويندوز برابر با Unstable بودن سيستم و بالا بردن ضريب خطر پذيری سيستم خواهد بود.

من RRASPortOff رو ندارم. اگر ميشه برام بفرست تا من هم بهش ور برم ببينم چه نتيجه ای ميگيرم

عضو عادی شناسه تصویری kima
    نوشته
    2,810
    سپاسگزاری شده
    764
    سپاسگزاری کرده
    85
    در کل ویندوز چک چیز آن استیبل هست و با اینکه زیاد مجبورم باهاش کار کنم اما حال نمی کنم زیاد باهاش
    اما این که نمیشه راه که ویندوز خود را آپدیت نکنیم
    فعلا که زور با ماکروسافت هست
    اون نماید خودش رو با این برنامه ست کنه
    برنامه هست که مجبوره خودش رو با ویندوز ست کنه

نام حقيقي: Reza ARYAGOHAR

مدیر بازنشسته شناسه تصویری aryagohar
    نوشته
    3,056
    سپاسگزاری شده
    943
    سپاسگزاری کرده
    215
    آقا شهاب خودمونيم يه چيزي گفتي!!!!!!!!!!!
    ولي آيا اين معقول هست كه بخاطر اينكه يه برنامه اي كه احتمال زياد خودش مشكل داره كل يه سيستم رو در خطر قرار بديم.

آقا اميد اين جمله زور با مايكرو سافت هست رو اصلا قبول ندارم.
    مي خوام بدونم اگه قرار بود براي هر نسخه نرم افزار شبكه حداقل 500 دلار بدي اونوقت چي مي گفتي.
    در مورد بروز نگهداري نرم افزار يك مسئله هست و اون اينه كه دير يا زود مشكلات لينوكس خودش رو نشون ميده. و اونوقت هست كه معلوم ميشه آيا مشكلات امنيتي اون كمتره يا بيشتر و ميشه فهميد كه صرفه با كدوم نرم افزاره.

درسته كه لينوكس اوپن سورس هست و پولي براي سورسش نميدي ولي آيا مي توني به راحتي ويندوز اونو به روز بكني. آيا فايل هاي Update اون رايگان هست.

و خيلي چيز هاي ديگه.

نام حقيقي: Behzad Salimy

خواننده شناسه تصویری behzad65
    نوشته
    821
    سپاسگزاری شده
    19
    سپاسگزاری کرده
    0
    ماكروسافت آپ ديت و سرويس پك درست ميكنه كه مشكلات فعلي ويندوز را برطرف كنه نه اينكه خودش بشه يه مشكل!!!
    من كه فكر نميكنم شركت ماكروسافت اينقدر گيج باشه كه سرويس پك هايي كه هم درست ميكنه اشكال داشته باشه!!!

ولي خداييش يه بلايي سر شهاب اومده
    فكراي عجيب غريب به ذهنش ميرسه
    يه دفعه ميگه انجمن را بمباران كنيد!!!
    يه دفعه از سرويس پك ماكروسافت ايراد ميگيره!!!
    خدا ميدونه دفعه بعد چي ميخواد بگه؟؟؟!!!

ویرایش توسط behzad65 : 2004-07-27 در ساعت 04:49 PM

نوشته
    216
    سپاسگزاری شده
    141
    سپاسگزاری کرده
    15

من با دلیل گفتم

نقل قول نوشته اصلی توسط behzad65
    ولي خداييش يه بلايي سر شهاب اومده
    فكراي عجيب غريب به ذهنش ميرسه
    يه دفعه ميگه انجمن را بمباران كنيد!!!
    يه دفعه از سرويس پك ماكروسافت ايراد ميگيره!!!
    خدا ميدونه دفعه بعد چي ميخواد بگه؟؟؟!!!
    نه بابا مطمئن باش من چیزیم نشده . این موضوع هم مال امسال نیست . تا به حال چهار پنج مرتبه باهاش برخورد کردم .
    روی دو سه تا از سرور هام . آپ دیت را که نصب میکنم زرت خطای خودن حافظه میده .
    حق هم با دوستان هست درسته یه سوراخ روی سیستم باز مونده اما یه دونه فایر وال و ویروس یاب داریم که تا حدی سوراخ را میگیره . اما میشه بگید من هشتاد هزار تومن دیگه از کجا بیرام و چطور مطمئن بشم که برنامه کیل کار میکنه .

نوشته
    3,056
    سپاسگزاری شده
    943
    سپاسگزاری کرده
    215
    والا TACRAS ايم مشكل رو نداره.
    تازه بابا خودت كه اينكاره اي يكي بنويس.

عضو غیر فعال شناسه تصویری sdsl
    نوشته
    630
    سپاسگزاری شده
    22
    سپاسگزاری کرده
    0
    من که حاليم نميشه اين چيزا!!!!

نام حقيقي: محمد رسول راستی

مدیر عمومی شناسه تصویری M-r-r
    نوشته
    9,486
    سپاسگزاری شده
    4309
    سپاسگزاری کرده
    2706
    سلام
    اين مشكل رو من هم برام پيش اومد . اما نه ميشه گفت كه همه ي بدبختي ها سر مايكروسافت هس و نميشه اون رو بي تقصير گذاشت .
    يه چيزي كه تو اين انجمن من رو خيلي آزار ميده اينه كه يه نفر پا ميشه مياد بالا با هزار اميد و البته فكر و تحقيق يه تاپيك يا همون ترد ميزنه . بعد اونايي كه ميان و تو بحث مشاركت ميكنن حرفا و حديث هايي ميزنن كه اصلا ربطي به مووع نداره . لبته شايد همين ريپلاي منم ربطي نداشته باشه اما ديگه نتونستم جلوي خودم رو بگيرم . البته شايد برخي از دوستان از اينكه من اينطوري صريح اومدم و گفتم ناراحت شده باشن اما منظور من با يك يا حداكثر دو نفره كه بعدا به آقا كوروش اعلام ميكنم تا خودشون عمل موثري هم به حال انجمن و هم به حال ايشان انجام بدن . متشكرم .

راستي ريپورت اين برنامه از چند آي اس پي و مركز ديگه به من رسيده . بعد از آپديت سرويس پك چهار سيستم ها قادر به كيل نيستند .
    تنها روش حل موضوع عزل سرويس پك چهار و انظار براي از كار افتادنه سيستم هست . اما تداببير امنيتي ديگه رو نبايد فراموش كرد .

Mohammad Rasoul Rasti
    There's no place like 127.0.0.1
    m.rasti [@] outlook.com

نوشته
    216
    سپاسگزاری شده
    141
    سپاسگزاری کرده
    15
    RasportOff.exe Application Errorاین عنوان پنجره اش هست)
    The Instruction at "0x004034ff" referenced Memory at "Address" . the Memory couldnot be "read".
    Click on OK to Terminate the Program .
    شما فکر میکنید خطا از چی ناشی میشه . ؟؟؟ من که دارم دیوونه میشم . اون آپ دیت را که نوشتم وقتی پاک کردم دیگه خطا نداد اما بعد از یک هفته دوباره شروع شد .

نوشته
    216
    سپاسگزاری شده
    141
    سپاسگزاری کرده
    15
    بالاخره مشکل را خودم حل کردم .
    بهتون نمیگم تا یه موقع خودتون بهش برخورد کنید .
    آخه هر کدومتون یه چیزی بهم گفتین ...
    خیلی ساده حل شد

نوشته
    3,056
    سپاسگزاری شده
    943
    سپاسگزاری کرده
    215
    يكيش منم

نام حقيقي: محمد حکیمی

Administrator شناسه تصویری Hakimi
    نوشته
    6,549
    سپاسگزاری شده
    6798
    سپاسگزاری کرده
    1035
    نوشته های وبلاگ
    4
    Meteor جان حس ميکنم يه جای اين مباحث ميلنگه!
    فاصله زمانی مطلبی که توش Error رو نوشتی تا مطلبی که توش نوشتی راه حل رو پيدا کردی حدود 6 دقيقه است. با احتساب زمان نوشتن مطلب و باز نگری اون، زمانی برای تحقيق و رفع مشکل باقی نميمونه.

ما اينجا قصدمون ياد دادن و ياد گيری و رفع مشکلات است. حضور افراد با اهدافی غير از اين، موجب بر هم زدن جو دوستانه و صادقانه اين محيط ميشود.

اميدوارم هيچ کس هدفی غير از اين نداشته باشد و اگر اين طور است به تصحيح هدف خود بپردازد.

نوشته
    216
    سپاسگزاری شده
    141
    سپاسگزاری کرده
    15

Icon6 اوه خدای من

دقیقا توی همین شش دقیقه مشکل را حل کردم . آخه گفتم که دوباره به اون مشکل کذایی و اون خطایی که نوشته بودم برخورد کردم . راستش قبلش یعنی حدود سه هفته بود که داشتم روی توابع مربوط به رس کار میکردم که باز هم با این خطا برخود کردم . دیگه از همه جا نا امید شده بودم که پیام خطای آخر را داد و من هم نوشتمش . اما درست چند دقیقه بعد دوباره ایمیلی را که برام اینفایل کیل را دو سال پیش فرستاده بودند خوندم و مشکلم حل شد . . نگران نباش جاییش نمیلنگه . مشکل هم از سرویس پک چهار و اینجور چیزا نبود . مشکل سر امنیت بالا رفته ویندوز بود که نمیذاشت برنامهکار خودش را انجام بده .
    در واقع این برنامه نیاز به دسترسی یه چیزی مثل ویندوز داره واسه اینکه اجا بشه . حالا وقتی که دسترسی نداره اجازه خوندن بخشی از حافظه که مربوط به قسمت قفل شده ویندوز میشه را هم نداره . با هزار بدبختی یه جای دیگه یه مطلب پیدا کردم درست شبیه به همین . که خطای خوندن و نوشتن حافظه میداد. اونجا جواب قابل قبو این بود که مقدار حافظه مجازی ویندوز را تغییر بدین و سیستمرا دوباره راه اندازی کنید چون به هم ریختگی این حافظه باعث بروز مشکل میشه . اون کار را هم انجام دادم فایده نداشت .
    چاکرتیم .

نوشته
    216
    سپاسگزاری شده
    141
    سپاسگزاری کرده
    15
    اوه راستی جواب نهایی .
    فایل اجرایی که برای قطع کاربر استفاده میشد در شاخه External مربوط به ان تی تک بود که با جابجا کردن این فایل به داخل شاخه winnt\system32 مشکل حل شد . البته باید خط زیر توی ان تی تک جا بگیره
    default=rrasportoff <ServerName> $username

موفق باشید .
    ضمنا یه خورده از دستتون دلگیر شدم .چون به جای اینکه کمک کنید تا مشکلم حل بشه . فقط چند تا متلک بارم شد.

صفحه 1 از 2 1 2 آخرینآخرین

کلمات کلیدی در جستجوها:

سرویس پک 4

ویندوز xp سرویس پک 4

سرویس پک 4 چیستویندوز xp سرویس پک چارارتقاxp به سرویس پک 4حل مشكل پيغام چيست the memory could not be read حل مشكل the memory could not be readسرویس پک 4 برای 2003دانلود آپدیت سرویس پگ4 ویندوز Xpحل مشكل پيغام خطاي the memory could not be readسرویس پگ 4 xpرفع مشکلthe memory could not be readرفع مشکل پیغام the memory could not be readرفع مشکل پیغام the memory could not be read در ویندوز سوندانلودابدیت پک4. the memory could not be read چطوری حل میشهthe memory could not be readرفع مشکل could not be read windows 7 حل مشکلxp سرویس پک4سرويس پك 4 طحپیغام the memory couhd not be read چگونه درست می شودupdate windows 7ویندوز error the memory could not be readویندوزسرویس پک 4خطای the memory could not be read

برچسب برای این موضوع