صفحه 4 از 7 اولیناولین 1 2 3 4 5 6 7 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 46 تا 60 از مجموع 98

موضوع: امتحان MCSE در ایران یا دبی؟ کدام بهتر است؟

نام حقيقي: میثم حلوایی

عضو ویژه/سرپرست بخش Windows شناسه تصویری halvaei
    نوشته
    1,891
    سپاسگزاری شده
    1629
    سپاسگزاری کرده
    810
    نوشته های وبلاگ
    6
    به نظرم گرفتن مدرک صرف اصلا مهم نیست.هستند موسساتی که با گرفتن مبالغ به جای افرا د امتحان داده و مدرک را برای فرد می گیرند.حالا شما مدارک مایکروسافت را گرفتی ولی وقتی نتونستی اولین کارهای شبکه رو هم انجام بدی ،مدرک معتبر از دبی چقدر به درد می خوره !باید کار کرده باشی،کار ،کار،کار

RoyaDanesh سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: مسعود

خواننده
    نوشته
    65
    سپاسگزاری شده
    29
    سپاسگزاری کرده
    85
    نقل قول نوشته اصلی توسط RoyaDanesh نمایش پست ها
    وقتي شما را Block کردند دیگه نتونستید اسم خودتان را درسایت مایکروسافت ببینید؟؟؟؟؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط RoyaDanesh نمایش پست ها
    وقتي شما را Block کردند دیگه نتونستید اسم خودتان را درسایت مایکروسافت ببینید؟؟؟؟؟
    ببینید این اصطلاح Block شدن رو خودم به چشم ندیدم ولی اثرش رو دیدم. به این صورت که من با اسم خودم 3 امتحان رو با یه ID داشتم. مابقی رو که رفتم جای دیگر توی ایران امتحان بدم بهم گفتند روی ID فعلی امکانش نیست. (به علت Block شدن و این اصطلاح برای من از اونجا شروع شد) یه ID جدید با یکم تغییر در مشخصات ایجاد کردند و ادعا کردند که Merg می کنند. ( و نتونستند )
    اتفاقی که افتاد این شد. من چند ID پیدا کردم. هیچ کدومش هم پاک نشد ولی دیگه روی ID اولم که به نام خودم بود نمی شد امتحان داد. تا اینکه VUE رفت و
    پرومتریک اومد و تونستم روی ID اولم امتحان بدم. مابقی ID ها هم هست ولی به چه دردی می خوره ! چون نمی شه به راحتی اسم رو Edit کرد.

ببینید چون این کار غیر قانونی هست و اینها هم هیچ وقت نمی یان درست به آدم بگن دارن چکار می کنن. حتی موسسات معتبر و بزرگ. چون اگر شما
    بفهمید چه خبره هیچ وقت حاضر به یه همچین کاری نمی شید !
    بعد از امتحان کسی جوابگوی شما نیست ! چرا ؟؟؟؟ چون پشت قضیه می لنگه !

اگر شما یه سنتر معتبر رفته باشی داد می زنی آهای !!!! چی شد مدرکم اینم فرم و اثر انگشت و مهر پاسپورت و .... من کارم قانونی بود !

فعلا می خوام برم یه سنتر قانونی مثل آقای hamed89156 امتحان بدم.

راستی آقا حامد به شما در مورد امتحان های قبلی گیر ندادن ؟ چیزی نپرسیدن ؟ گرچه معمولا نمی پرسن ولی از شانس من که اگر این اتفاق بیفته
    دیگه باید خیال راحت باید بیخیال این قضیه بشم !

ویرایش توسط masud : 2010-07-03 در ساعت 07:03 AM
    RoyaDanesh سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: hamed

عضو غیر فعال
    نوشته
    2
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    3
    با سلام به همه ی دوستان
    تا آنجا که من اطلاع دارم شرکت در امتحانات mcse در ایران بدین صورت است که برگذار کننده امتحان در ایران به سرور یکی از center های کشور های همسایه ( معمولا دبی ) remote می شوند ( vpn) و امتحان را برگذار می کنند . ( ip های مورد استفاده در ایران شامل تحریم است ) . تا آنجا که من خبر دارم microsoft تا حالا نسبت به این مسئله واکنشی نشون نداده و برای کسی هم مشکلی پیش نیاموده. شما با یک hotmail accont که برای ساخت profile شما نیاز است register می شوید.
    بعد از پایان امتحانات profile شما بدون هیچ مشکلی در site قابل مشاهده است ولی در صورتی که قصد دریافت مدرک خود را دارید باید آدرس فردی را در خارج از ایران بدهید تا برایتان پست شود . در صورتی که قصد دارید خارج از ایران امتحان دهید دقت کنید که چه center قرار است برگذار کننده ی امتحان باشد ...به هر جایی اعتماد نکنید.

نام حقيقي: امیر حسین

عضو غیر فعال
    نوشته
    3
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    4
    به نظر من اصلا سراغ کار شبکه نرید
    اگر به آگهی های استخدام تو زمینه کامپیوتر دقت کرده باشید الان 80 درصد دنبال برنامه نویس و دیتابیس کارن و معمولا هم سابقه کار نمیخوان و اگر بخواین یاد بگیرید هم ارزونتره هم نمیخواد حتما فول باشید تا کار پیدا کنید و میشه آسه آسه رفت جلو.
    حالا در مورد شبکه:
    بفرض که اون 20 درصد آگهی استخدام مربوط به شبکه باشه اولا که 99 درصدش باید تو اون زمینه هم در تئوری و هم در عملی اگه 100 درصد نه 90 درصد فول باشید و هم حداقل یکی دو سال سابقه کار داشته باشید حالا اونی که الان میخواد بره کلاس یاد بگیره یا خودش تو خونه یاد بگیره سابقه کار از کجا بیاره خدا عالمه.

ویرایش توسط amirhm : 2010-07-04 در ساعت 01:21 PM

نام حقيقي: مسعود

خواننده
    نوشته
    65
    سپاسگزاری شده
    29
    سپاسگزاری کرده
    85
    نقل قول نوشته اصلی توسط neverland نمایش پست ها
    با سلام به همه ی دوستان
    تا آنجا که من اطلاع دارم شرکت در امتحانات mcse در ایران بدین صورت است که برگذار کننده امتحان در ایران به سرور یکی از center های کشور های همسایه ( معمولا دبی ) remote می شوند ( vpn) و امتحان را برگذار می کنند . ( ip های مورد استفاده در ایران شامل تحریم است ) . تا آنجا که من خبر دارم microsoft تا حالا نسبت به این مسئله واکنشی نشون نداده و برای کسی هم مشکلی پیش نیاموده. شما با یک hotmail accont که برای ساخت profile شما نیاز است register می شوید.
    بعد از پایان امتحانات profile شما بدون هیچ مشکلی در site قابل مشاهده است ولی در صورتی که قصد دریافت مدرک خود را دارید باید آدرس فردی را در خارج از ایران بدهید تا برایتان پست شود . در صورتی که قصد دارید خارج از ایران امتحان دهید دقت کنید که چه center قرار است برگذار کننده ی امتحان باشد ...به هر جایی اعتماد نکنید.

من هم زینفع نیستم که بخوام دروغ بگم ولی اگر انقدر مواردی که شما فرمودید راحت و روانه چرا سنتر ها با وحشت توی ایران امتحان می گیرن ؟

چرا به شما نمی گن دارن شما رو کجا رجیستر می کنن ؟ چرا روی ID و مشخصات سنتر رو لاک می گیرن ؟

چرا اگر برفرض من ساعت و اسم سنتر رو بدونم و به Prometric اعلام کنم که داره تخلف می کنه برای اون سنتر مشکل به وجود می یاد ؟

چرا در سنتر های خارج دوربین نصبه ؟ و گاهی توی ایران به شما می گن باید فعلا صبر کنی سنتر اونور گیره ؟

چرا بعد از یه مدت این سنتر هایی که توی ایران بهشون Remote وصل می شن لو می ره ؟

چرا نمی شه شما تقاضا بدی مثلا اسمتو توی پروفایلت تغییر بدی ؟ برای این کار از شما پاسپورت و اسم سنتری که امتحان دادی رو می خوان.

دوست من آقا حامد شما حتما نیت خیری داری که داری وقت می گذاری و توضیح می دی . من هم هدفم بحث کردن نیست.

می خوام دوستان چیزی رو که من تجربه کردم براشون اتفاق نیفته .

ویرایش توسط masud : 2010-07-04 در ساعت 01:49 PM

نام حقيقي: hamed89156

عضو عادی
    نوشته
    170
    سپاسگزاری شده
    49
    سپاسگزاری کرده
    40
    سلام

من دیدم تست سنتر لو بره ولی IDها بلاک نمیشه.

مثلاً شما اگه توی مجتمع فنی تهران امتحان بدی ( مسئولشم آقای ش هست) ، هیچ وقت username و password پروفایل پرومتریک شما رو نمیده ، چون فقط توی اون پروفایل هست که اسم تست سنتر خورده.

اگه فرضاً یکی هم اسم یه تست سنتر رو رف لو داد ، صبح نمیاد بریزن با چوب و چماق همشون رو دست گیر کنن ، اول بررسی میکنن تا مطمئن بشن ، بعد...

خود مجتمع فنی از یه Exam Center به نام Blue Tech توی شهر دبی استفاده می کرده که اون شرکت الان دیگه Exam Center نیست و حتی الان به همچین نامی هیچ شرکتی وجود خارجی نداره.

خود testking ها حدودن 200 تا 300 سوال داره که برای اینکه شرکت تست کینگ شما رو guarantee کنه امتحان رو پاس می کنید ، میگه بیان کل سوالا رو حفظ کنید ولی از این جالب تر اینکه مجتمع فنی زده رو دست شرکت تست کینگ و امده دقیقاً همون سولاتی که توی امتحان میاد رو از قبل از امتحان به صورت رایگان میده به ملت و ملت هم 1 ساعت وقت میزان و کل سوالا رو حفظ می کنن، تا با اینکار ملت بریزن تو مجتمع فنی هی پول بدن و هی امتحان پاس کنن.

اینجوری هم مجتمع فنی پول دار میشه و میره یه ساختمون 10 طبقه می زنه و هم تا چند سال دیگه بقال سر کوچمون هم CCIE written می گیره .

خداییش ببینید توی این تهرون واسه پول دست به هر کاری میزنن... من متاسفم

یارو امده بود مجتع فنی، امتحان 293-70 رو توی 30 دقیقه با نمره بالای 900 پاس کرده بود ! خوب این چیو نشون میده ؟؟؟ ( اگه فقط بخوای روی سوالا رو فقط یه بار بخونی بیشتر از 30 دقیقه طول می کشه.)

از هیمینجا از از مجتمع محترم فنی تهران پوزش می طلبم به خاطر افشاگیری هایی که شد....

th95 و IBO_VM سپاسگزاری کرده‌اند.

نام حقيقي: Zahra

عضو عادی
    نوشته
    148
    سپاسگزاری شده
    29
    سپاسگزاری کرده
    51
    نقل قول نوشته اصلی توسط hamed89156 نمایش پست ها
    سلام

من دیدم تست سنتر لو بره ولی IDها بلاک نمیشه.

....
    من اینجا به کلی گیج شدم یکی میگه Block میشه یکی میگه نمیشه!!.. یکی میگه برو دبی اون یکی میگه ایران امتحان بده!!
    یکی میگه من همه امتحانات را تو ایران پاس کردم وهیچ مشکلی پیش نیومد!! اون یکی میگه من اثر Block شدن را دیدم وتجربه کردم

بنده در حال حاضر با توجه به نظرات دوستان به این نتیجه رسیدم که هر کس مسیر راحتتر را بره نه بهتر. چون هیچ کی نمیدونه چه مسیری بهتره

مانند امضایی که دارم باید فریاد بزنم:
    ای مشکل من یک خدای بزرگ دارم!!!!

ویرایش توسط RoyaDanesh : 2010-07-05 در ساعت 01:31 AM

عضو عادی
    نوشته
    148
    سپاسگزاری شده
    29
    سپاسگزاری کرده
    51
    نقل قول نوشته اصلی توسط hamed89156 نمایش پست ها
    سلام

اینجوری هم مجتمع فنی پول دار میشه و میره یه ساختمون 10 طبقه می زنه و هم تا چند سال دیگه بقال سر کوچمون هم CCIE written می گیره .

یارو امده بود مجتع فنی، امتحان 293-70 رو توی 30 دقیقه با نمره بالای 900 پاس کرده بود ! خوب این چیو نشون میده ؟؟؟ ( اگه فقط بخوای روی سوالا رو فقط یه بار بخونی بیشتر از 30 دقیقه طول می کشه.)

از هیمینجا از از مجتمع محترم فنی تهران پوزش می طلبم به خاطر افشاگیری هایی که شد....
    من که فکر کنم مقصر خود شرکت مایکروسافته که چنین امتحاناتی با چنین سوالای تکراری میگیره
    وگرنه فکر کن این سوالا را مجتمع فنی رایگان در اختیار دیگران قرار نمیداد، تنها فرقش این بود که بقیه باید پول میدادن وسوالا را میخریدن
    واین چیزی را عوض نمیکنه

نام حقيقي: saman

عضو غیر فعال
    نوشته
    12
    سپاسگزاری شده
    2
    سپاسگزاری کرده
    8
    سلام عزیزان

دوست من همین الان دوبی هستش فردا هم 3تا رو امتحان میده: xp-server-active directory

تو این سنتری که ایبشون رفتن 3تاش شده 300$

در ضمن mcse (2003) تا اخر این ماه امتحان گرفته میشه.
    بدش کلا میشه mcitp (2008)

نام حقيقي: محمد رسول راستی

مدیر عمومی شناسه تصویری M-r-r
    نوشته
    9,486
    سپاسگزاری شده
    4309
    سپاسگزاری کرده
    2706
    برای شرکت در این آزمون ها، چه شرایطی مورد نیاز هست ؟ هزینه ها به کجا باید واریز بشه ؟

Mohammad Rasoul Rasti
    There's no place like 127.0.0.1
    m.rasti [@] outlook.com

عضو عادی
    نوشته
    148
    سپاسگزاری شده
    29
    سپاسگزاری کرده
    51
    نقل قول نوشته اصلی توسط sosgun نمایش پست ها
    سلام عزیزان

دوست من همین الان دوبی هستش فردا هم 3تا رو امتحان میده: xp-server-active directory

تو این سنتری که ایبشون رفتن 3تاش شده 300$

در ضمن mcse (2003) تا اخر این ماه امتحان گرفته میشه.
    بدش کلا میشه mcitp (2008)
    كي "گفته تا اخر این ماه MCSE تموم میشه؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!
    شما مطمئنید؟؟؟؟؟
    یعنی دیگه نمیتونیم امتحان MCSE بدیم

ویرایش توسط RoyaDanesh : 2010-07-05 در ساعت 06:14 PM

نام حقيقي: محمد

عضو غیر فعال شناسه تصویری mvp-expert
    نوشته
    6
    سپاسگزاری شده
    2
    سپاسگزاری کرده
    0
    تا هفته پیش که EXAM ها رو دادم فعلا امتحانات برگزار می شد

ویرایش توسط mvp-expert : 2010-07-05 در ساعت 07:12 PM

نام حقيقي: hamed

عضو غیر فعال
    نوشته
    2
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    3
    نقل قول نوشته اصلی توسط masud نمایش پست ها
    من هم زینفع نیستم که بخوام دروغ بگم ولی اگر انقدر مواردی که شما فرمودید راحت و روانه چرا سنتر ها با وحشت توی ایران امتحان می گیرن ؟

چرا به شما نمی گن دارن شما رو کجا رجیستر می کنن ؟ چرا روی ID و مشخصات سنتر رو لاک می گیرن ؟

چرا اگر برفرض من ساعت و اسم سنتر رو بدونم و به Prometric اعلام کنم که داره تخلف می کنه برای اون سنتر مشکل به وجود می یاد ؟

چرا در سنتر های خارج دوربین نصبه ؟ و گاهی توی ایران به شما می گن باید فعلا صبر کنی سنتر اونور گیره ؟

چرا بعد از یه مدت این سنتر هایی که توی ایران بهشون Remote وصل می شن لو می ره ؟

چرا نمی شه شما تقاضا بدی مثلا اسمتو توی پروفایلت تغییر بدی ؟ برای این کار از شما پاسپورت و اسم سنتری که امتحان دادی رو می خوان.

دوست من آقا حامد شما حتما نیت خیری داری که داری وقت می گذاری و توضیح می دی . من هم هدفم بحث کردن نیست.

می خوام دوستان چیزی رو که من تجربه کردم براشون اتفاق نیفته .

دوست عزیز آقا مسعود
    اول این که کسی نگفت شما دروغ می گید ... موضوع بحث شما نیستید که من بخواهم در باره شما حرف بزنم.
    مواردی را هم که اشاره کردی درسته چون این کار قانونی نیست... و میتونه مشکلاتی رو هم داشته باشه اما مسئله این که microsoft تا حالا به طور رسمی در مقابل این مسئله موضع گیری نکرده . ( مقایسه کنید با موضع گیری cisco ...شما تو دبی هم نمی تونید به راحتی تو امتحانت cisco شرکت کنید بیشتر center ها از ایرانی ها امتحان نمی گیرند) تعداد کسانی هم که تو ایران امتحان mcse دادند و مدرکشون رو هم گرفتن کم نیستند . حالا این که این مدرک یه روز برای اون دوستان درد سر بشه یا نه رو اطلاع ندارم...
    شکی نیست که امتحان به شکل قانونی مطمئن تر اما هستند کسانی که بنا به دلایلی نمی توانند از ایران خارج شوند... و به همین خاطر هم امتحان تو ایران با هم مشکلاتی هم که داره مشتری خودش رو داره

نام حقيقي: saman

عضو غیر فعال
    نوشته
    12
    سپاسگزاری شده
    2
    سپاسگزاری کرده
    8
    بله چون اعلام کردن دوره های آخری هست که exam میگیرن دوست من هم رفته.
    تو خود سایتش گفته
    فک کنم کمتر از یه ماه مونده باشه کلا

نام حقيقي: ادیب

خواننده
    نوشته
    79
    سپاسگزاری شده
    85
    سپاسگزاری کرده
    54
    شکی نیست که امتحان به شکل قانونی مطمئن تر اما هستند کسانی که بنا به دلایلی نمی توانند از ایران خارج شوند... و به همین خاطر هم امتحان تو ایران با هم مشکلاتی هم که داره مشتری خودش رو داره
    اره این یه قسمت رو پایه م
    یکی مثل من که سربازی داره و باید وثیقه بزاره اونم دانشجویی ! واقعا براش سخته اما با همه احوالات ترجیح میدم در جایی جز ایران امتحان بدم به خصوص سر همین قضیه که تو ایران الی ماشالله همه مدرک امنیت شبکه رو گرفتند و دقیقا شده عینهو نقل و نبات (ICDL جدید هست mcse!!!)

راستی منم شنیدم کلا mcse هم داره به تاریخ میپیونده (صدالبته مدرک جدیدتر و اپدیت ترش که همون mcitp باشه میاد)
    مثل این میمونه بگیم mcsa رفته ! و جایگزین نداره در صورتیکه mcse مدرک کارامدترش بود

فقط یه مشکلی که هست اینه که گفته میشه شایع ترین مدرک مایکروسافت و بهترین شون همین mcse بوده و کلا مشتری زیاد داشته است

به هرحال که مادر ما گیر داده غیرقانونی هست که هست به درک ! چرا میخوای بری کشور غریب؟ بیا برو همین شرکت های ایرانی ولی امتحان بگو نمیخوای بدی (ایول!) فقط اموزشش رو ببین بعدا اگررررررر مطمئن شدیم همه چیز رو به راه هست برو تست سنتر خارجی !!!(از بس بحثش رو تو خونه کردم دیگه همه استاد استاد کردن امنیت شبکه شدن!)

ولی نتیجه گیری کلی : برای خانم ها بهتره همون ایران امتحان بدن ، پسرها هم به دو سه دسته مایه دار و بی مایه ، مشکل سربازی بی مشکل سربازی ، زبان انگلیسی خوب ، زبان انگلیسی بد تقسیم میشن و با توجه به جمیع جهات تصمیم بگیرند ایران امتحان بدن یا خارج

به نظر من اصلا سراغ کار شبکه نرید
    اگر به آگهی های استخدام تو زمینه کامپیوتر دقت کرده باشید الان 80 درصد دنبال برنامه نویس و دیتابیس کارن و معمولا هم سابقه کار نمیخوان و اگر بخواین یاد بگیرید هم ارزونتره هم نمیخواد حتما فول باشید تا کار پیدا کنید و میشه آسه آسه رفت جلو.
    حالا در مورد شبکه:
    بفرض که اون 20 درصد آگهی استخدام مربوط به شبکه باشه اولا که 99 درصدش باید تو اون زمینه هم در تئوری و هم در عملی اگه 100 درصد نه 90 درصد فول باشید و هم حداقل یکی دو سال سابقه کار داشته باشید حالا اونی که الان میخواد بره کلاس یاد بگیره یا خودش تو خونه یاد بگیره سابقه کار از کجا بیاره خدا عالمه.
    حرف استاد برنامه نویسی ما رو میزنی ! از یه نگاه دیگه ! البته

سر کلاس ازمایشگاه کامپیوترش بودیم بعد یه روزنامه باز کرد با صدای بلند میخوند بعد میخندید بعد میگفت: حالا دیدین گفتم مهندسی نرم افزار به دردتون نمیخوره؟ برید پی یه کار دیگه این شغل نشد نون و اب !
    البته یه تفاوت عمده اینه که تو همون کارای برنامه نویسی هم گفته بود باید سابقه چندین پروژه ثبت شده رو داشته باشی و..... ولی خوب کلا بازار شلوغ شده اما چی؟ اونی که اینکاره باشه کم گیر میاد و برا همین هرکی یه سوتی میده تو یه برنامه میرن یه برنامه نویس دیگه میارند و اونم یه سوتی میده بعد یکی دیگه و...
    بازار کار شلوغ میشه حقوق ها تقسیم میشه ! اخرشم هیچی به هیچی! چشمک

البته استاد ما خودش رشته ش IT بود و کلا مخالف اساسی نرم افزار و سخت افزار !

ولی در کل دوست عزیز کار شبکه تحت هر شرایطی جز پردرامدترین شغل ها در دنیا هست .... تحت هر شرایطی ....
    شاید یه دلیلش این باشه که معمولا کسانیکه با شبکه اشنایی دارند در کار با کامپیوتر هم کاملا متبحر هستند .... اینو به شخصه تجربه کردم ... به عبارتی عین قضیه هکرها هست ، یک هکر واقعی عملا یک استاد استاد کردن کامپیوتر و برنامه نویسی و شبکه هست و میشه عملا ازش به عنوان یه استاد شبکه و سیستم نام برد ، در کار شبکه همه اشخاص از بس با مفاهیم مختلف کامپیوتری و شبکه دست پنجه نرم میکنند که از هر نظر وضعشون متوسط به بالا هست هرچند شاخه های مختلفی داره کار شبکه و امنیت شبکه و هرکسی نمیتونه تو همه ش استاد باشه ولی در اکثرشون دستی بر آتش داره

یا حق

neverland سپاسگزاری کرده است.

صفحه 4 از 7 اولیناولین 1 2 3 4 5 6 7 آخرینآخرین

کلمات کلیدی در جستجوها:

آزمون MCSE

ازمون mcse

امتحانات MCSE

http://forum.persiannetworks.com/f25/t36447.htmlآزمون مایکروسافت در ایرانکار شبکه در دبیامتحان مایکروسافت در دبیامتحانmcseامتحان mcitp در ایرانآزمون mcse در ایرانتست سنتر در دبیبرگزاری آزمون mcsehttp://forum.persiannetworks.com/f25/t36447-2.htmlامتحان mcitp در کهکشانmcse مدرک ایرانثبت نام امتحان MCSEمدارک سیسکو در ایران بهتر است یا دوبیMCSE امتحانآزمون شبکه در دبیامتحان مدارک مایکروسافت در دبیدوره ceh کدوم آموزشگاهامتحان mcseمدرک mcitp و کار در دبیامتحانات mcse در دبيهزینه امتحانات مایکروسافت در دبی

برچسب برای این موضوع