صفحه 3 از 7 اولیناولین 1 2 3 4 5 6 7 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 45 از مجموع 98

موضوع: امتحان MCSE در ایران یا دبی؟ کدام بهتر است؟

نام حقيقي: ahmad dastaviz

عضو غیر فعال شناسه تصویری yashat-it
    نوشته
    25
    سپاسگزاری شده
    13
    سپاسگزاری کرده
    11
    سلام دوستان

متخصص = داشتن Certificate + داشتن سابقه کاری مرتبط (تجربه عملی)

نام حقيقي: علی ملک لی

عضو عادی شناسه تصویری malekli
    نوشته
    132
    سپاسگزاری شده
    155
    سپاسگزاری کرده
    13
    نقل قول نوشته اصلی توسط RoyaDanesh نمایش پست ها
    با این اوصاف کافیه مایکروسافت بفهمه که ما در چنین تست سنتری امتحان دادیم ما را خیلی راحت block میکنه وحق هم داره چنین کاری بکنه. و این با گفته قبلی شما کاملا در تضاد است که گفتید :"مایکروسافت به این راحتی مدرک را باطل نمیکنه"
    در این مورد, مجوز کاری تست سنتر باطل میشه نه مدرک شما. البته در این گونه موارد, مایکروسافت نسبت به امتحان دهنده, با نرمی و لطافت برخورد میکنه.
    به هرحال, همونطور که دوستان گفتن, تجربه و تخصص مهمه. مدرک هم مکمل این قضیه هست.

نام حقيقي: hamed89156

عضو عادی
    نوشته
    170
    سپاسگزاری شده
    49
    سپاسگزاری کرده
    40
    تنها کسی فرق بین امتحان دادن توی ایران و امتحان دادن توی یه تست سنتر Authorized رو میدونه که هم توی ایران امتحان داده باشه و هم در خارج از کشور توی یه Authorized Test Center ، مثل من .

از من شنیدید برای خودتون هم که شده ، توی مسائل علمی کار غیر قانونی نکنید ، چون دودش میره تو چشم خودتون ( دیر و زود داره ولی سوخت و سوز نداره) و نزارید اول سرتون به سنگ بخوره بعد برید دنبال راه درست.

توی ایران امتحان دادن کار غیر قانونیه ، کار غیر قانونی نکنید. حالا اصلاً مهم نیست که توی ایران چجوری دارن کار غیر قانونی می کنن (امتحان برگذار میکنن) ، شما کار غیر قانونی نکن .

اونهایی که میگین امتحان بدین و فرق زیادی نداره با Authorized Test Centers ، چون خرج زن و بچشون رو از این راه در میارن.

ویرایش توسط hamed89156 : 2010-07-02 در ساعت 12:38 AM
    masud و adibforadi سپاسگزاری کرده‌اند.

نام حقيقي: Zahra

عضو عادی
    نوشته
    148
    سپاسگزاری شده
    29
    سپاسگزاری کرده
    51
    نقل قول نوشته اصلی توسط yashat-it نمایش پست ها
    سلام دوستان

متخصص = داشتن Certificate + داشتن سابقه کاری مرتبط (تجربه عملی)
    بله حرف شما درست ولی مشکل بنده اینه که میخوام بدونم که مدارکی که این مملکت خراب شده داره به خورد جوانان بدبخت میده معتبره یا نه؟
    این مملکت نه میزاره راحت وارد دانشگاههاش بشیم ونه میزاره مثل ادم امتحان کشورهای دیگر را بدیم

عضو عادی
    نوشته
    148
    سپاسگزاری شده
    29
    سپاسگزاری کرده
    51
    نقل قول نوشته اصلی توسط hamed89156 نمایش پست ها
    تنها کسی فرق بین امتحان دادن توی ایران و امتحان دادن توی یه تست سنتر Authorized رو میدونه که هم توی ایران امتحان داده باشه و هم در خارج از کشور توی یه Authorized Test Center ، مثل من .
    خب از تجربیاتتون به ما هم منتقل کنید . من فقط میدونم که تو ایران راحت میشه یکی جای یکی دیگه امتحان بده مثل یه اب خوردن

عضو عادی
    نوشته
    148
    سپاسگزاری شده
    29
    سپاسگزاری کرده
    51
    نقل قول نوشته اصلی توسط malekli نمایش پست ها
    در این مورد, مجوز کاری تست سنتر باطل میشه نه مدرک شما. البته در این گونه موارد, مایکروسافت نسبت به امتحان دهنده, با نرمی و لطافت برخورد میکنه.
    به هرحال, همونطور که دوستان گفتن, تجربه و تخصص مهمه. مدرک هم مکمل این قضیه هست.
    شما که میگید با نرمی برخورد میکنه ایا تجربه داشتید وایا افرادی را میشناسید که تست سنتر انها باطل شده ولی Block نشده اند ؟اگر بله لطفا معرفی کنید چون دیگه اینقدر از این و این حرف شنیدم دارم دیوونه میشم

ویرایش توسط RoyaDanesh : 2010-07-02 در ساعت 12:39 AM

نام حقيقي: Ali Afzalan

مدیر بخش Cisco شناسه تصویری aliafzalan
    نوشته
    2,086
    سپاسگزاری شده
    2557
    سپاسگزاری کرده
    2059
    نقل قول نوشته اصلی توسط mhdganji نمایش پست ها
    مگه CCNP کلی امتحان عملی نداره ؟ پس چطور طرف از اون سوالات عملی نمره اورده ؟
    تا اونجایی که میدونم CCNP امتحان عملی نداره، CCIE امتحان عملی داره، به همین دلیله که خیلی ها فقط میتونن CCIE Written بگیرند.

ویرایش توسط aliafzalan : 2010-07-02 در ساعت 08:31 AM
    SADEGH65 و adibforadi سپاسگزاری کرده‌اند.

نام حقيقي: bga

عضو عادی
    نوشته
    29
    سپاسگزاری شده
    7
    سپاسگزاری کرده
    32
    سلام
    می خواستم بگم قبل از اینکه هزینه ای کنید مطمئن شوید .می دانید که cisco ایران را تحریم کرده است چند وقت پیش یکی از هم کلاسی هایم برای این امتحان به دبی رفته بود به دلیل پاسپورت ایرانی اش از او امتحان نگرفته بودند البته نمی دانم الان هم این کار را می کنند یا نه

RoyaDanesh سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: مسعود

خواننده
    نوشته
    65
    سپاسگزاری شده
    29
    سپاسگزاری کرده
    85
    ضمن تشکر از دوستانی که تجربتون رو با بقیه share می کنید.

با گفتن این موارد راه های سوء استفاده کم تر می شه. بنده هم یه تجربه ای در این ضمینه کردم که برای اهالی محترم سایت مطرح می کنم. امید وارم بدردتون بخوره. البته دوستان قبلا هم موارد مشابه رو گفتن.

بنده چند سال پیش مجتمع فنی تهران امتحان دادم. اون زمان VUE امتحان می گرفت. شاید همزمان با من سر جلسه 20 نفر دیگه هم حضور داشتند.
    دوستان لطف کردند بلافاصله بعد از امتحان با لاک اسم سنتر و ..... همرو لاک گرفتند و مثلا یه چیزی شبیه Score به من دادند.
    امتحان اولم بود و تجربه ای در این زمینه نداشتم. توی سایت هم مشخصات و همه چی درست ثبت شده بود. به ظاهر مشکلی نبود حتی مدرک هم به آدرس خارج ایران ارسال شد. یه مدت گذشت و در یک بازه زمانی مجتمع فنی امتحان نمی گرفت. یکی از اساتید همین مجتمع که واقعا به حال هر دوشون متاسفم رفت روی مغزم که بیا من ازت توی شرکتم امتحان می گیرم. من هم که می خواستم سریع تر امتحاناتم تموم بشه رفتم امتحان دادم. یک سال الافم کرد و در آخر بهم گفت ID شما Block شده و ایشون بدون اطلاع من هر دفعه با یه ID جدید از من امتحان می گرفته با تغییر در اسمم و ادعا می کرد در نهایت میتونه تمام این ID ها رو Merg کنه
    ولی نتونست این کار رو انجام بده. حالا ایشون ادعا می کنه مجتمع مشکل داره و مجتمع هم کاری در این مورد نمی کنه.

در نهایت بعد گذشت زمان و حضور Prometric توتستم با Prometric امتحان بدم ولی با این وضعیت به شخصه دیگه حاضر نیستم توی ایران امتحان بدم !

نمی تونم براتون بشمرم چقدر این مدت بهم دروغ گفتند. از همه چیزش بدتر بلا تکلیفی و تحمل دروغ های پیا پی اینها بود. اگر یه صنف دیگه بود می شد گفت آدم چه انتظاری داره ولی واقعا آخه چرا استادی که شاید توی ایران همه بشناسند ایشون رو و یه جا مثل مجتمع فنی همچین کاری می کنه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

الان شاید بعضی از دوستان ادعا کنن براشون هیچ مشکلی توی ایران اتفاق نیفتاده و تمام امتحاناشونو همین جا دادن. ولی برای من که خیلی درد سر به دنبال داشت. و تصمیم دارم برای مابقی امتحانات مثل سایر دوستان خارج ایران اقدام کنم. شنیدم ارمنستان هم امتحان می گیرند و هزینه های جانبی هم ارزونه. دوستانی که تجربه دارند اطلاعات سنترشون و هزینه ها رو بگن مابقی دوستان هم استفاده کنند.

اما تجربه محیط کار ایران:

من تجربه MCSE , CCNA رو در مجتمع فنی کسب کردم و بدون سابقه کار توی یه PSP مشغول به کار شدم (حدودا از سه سال پیش)

زیاد براشون مدارکم مهم نبود. فقط می خواستن کارشون انجام بشه. در جای بعدی توی مصاحبه بیشتر ازم در مورد سوابق و تجارب عملی سوال می پرسیدن.

نمی خوام بگم همه جا اینجوریه ولی این تجربه من بود.

خودم به شخصه علاقه دارم تمام مدارکشو هم داشته باشم. شاید یه روزی یه جای دیگه بدردم خورد.

موفق و پیروز باشید

ویرایش توسط masud : 2010-07-02 در ساعت 03:55 PM
    RoyaDanesh، aliafzalan، IBO_VM و 3 نفر دیگر سپاسگزاری کرده‌اند.

نام حقيقي: ادیب

خواننده
    نوشته
    79
    سپاسگزاری شده
    85
    سپاسگزاری کرده
    54
    درود

خوب فکر کنم این پرسش بسیاری از علاقه مندان به کار شبکه و علی الخصوص مدارک بین المللی باشه که چندسالی هست دل و دین همه رو برده ! به خصوص از یکی دو سال پیش که حجم تبلیغات (میشود گفت کذایی!) شرکت ها در مجلات تخصصی کامپیوتر و... رفت بالا !

من تو همین سایت چندین و چند تایپیک کامل راجبه این بحث رو خوندم و چون خودمم از سه 4 سال پیش رفتم تو کف این مدارک ! همیشه باهاشون درگیری داشتم تا بفهمم دقیقا چی به چیه !
    با چندین نفر از دوستان همین فروم مثل پاتریس و... هم صحبت کردم در این مورد و خلاصه تجربیات اینکه:

1.امتحانات به هر نحوی در ایران ممنون شرعی ! است (البته شرعی از نظر مایکروسافت و سیسکو و... )
    2.هزینه برگزاری امتحانات در ایران حداقل 1 میلیون تومن خواهد بود (بستگی داره مایکروسافت باشه یا سیسکو و سیسکو ارزون تر هست اما mcse یک میلیون به بالاست)
    3.در اکثر تبلیغات کذایی شرکت های به مراتب نامعروف تر از مجتمع فنی تهران و.... رقم های غیرقابل باور ! و صدالبته گول زننده مانند 230 هزار ، 260 هزار ، 290 هزار زده میشه که این فقط قسمتی از ماجراست زیرا شما پس از پیگیری شاهد :

الف: مدارک داده شده در صورت طی کردن دوره تنها مختص به آن شرکت میباشد و به عبارتی استادی که دروس رو ارایه میده خودش مدرک معتبر رو داره و کلاس رو برگزار میکنه اما مدارکی که به شما میدن به عنوان مدارک شرکتی به شما داده میشه نه بین المللی
    ب:در طی دوره به نام انواع و اقسام بهانه ها هزینه افزایش کامل ! پیدا میکنه و نهایتا باز هم مدرک از نظر درجه اعتبار کاملا ساقط هست (مدارک مورد تایید وزارت علوم هست نه بیشتر!)

پس از همین الان قید رفتن و دیدن یه دوره شبکه تو شرکت هایی که میخوان با این مقدار از شما امتحان بگیرند رو عملا بزنید! به خصوص در ایران چون اصلا راه نداره
    البته یه موضوع بسیار مهم : در بیشتر این شرکت ها میگن کار علمی نه تئوری ، به عبارتی شما رو وارد فاز عملی یادگیری میکنند و همراهش تئوری رو عرضه میکنند
    این برا کسانیکه مدرک پدرک براشون مهم نیست خوبه ولی .... ولی بازم ارزش نداره به نظر من

4.دربعضی مواقع ضرب المثل ملخک یه بار جستی ملخک دو بار جستی ملخک بار سوم به کف دستی ملخک ! برای کاربران ایرانی معنا پیدا میکنه و در اغلب اوقات (حالا از سر شانس و اقبال هست یا هرچیزی) امتحان دهنده گان در تست سنترهای غیرقانونی و یا از کشورهای تحت تحریم بلاک نمیشه ای پی شون و کلا در میرن

اما این مساله ابدا قطعیت نداره و هر آن احتمال اومدن دخل شما و شناسنامه ! کاری تون در دنیای شبکه به صورت قانونی و رسمی و بین المللی هست
    حالا این به خود شما برمیگرده چقدر دل و جرات دارید و دوست دارید امتحان کنید : اگر من از یه پل که یه رودخانه گاهی خروشان گاهی اروم از زیرش رد میشه خودم رو بندازم پایین چی میشه ؟ میتونید برید امتحان در داخل ایران بدید

5.خوب بحث اصلی دیگه اینه که صرف گرفتن مدرک کافی هست یا نه؟ جواب به صورت قطعی خیر هست ! مگر در شرایطی شامل بند پ !
    شما باید کار عملی و سواد تئوری تون حداقل در یک سطح متوازن باشه و توانایی پیاده کردن داشته های تئوری خودتون رو داشته باشید وگرنه به مشکل برمیخورید اما خوب گرفتن مدرک مثل این قضیه هست که من خوندن نوشتن بلدم پس چه نیازی به مدرک ابتدایی هست ؟
    یقینا مدرک تاثیر داره حتی اگر مطابق عادات ما ایرانی ها : مدرک مهندسی برق داره اما فاز و نول رو قاطی میکنه! باشه !
    پس مدرک خوبه امات خوب نژاد ما ایرانیا کلا یه کم مشکل داره ! که اونم نژادی ژنتیکی هست ! شما ممکنه کسی رو ببینی دکترا باستان شناسی داره اما میگی برو سایت ! فکر میکنه باید بره تو اینترنت بگرده در صورتیکه سایت در باستان شناسی یه چیز دیگه س! (به عینه دیدم!)

6.بحث بعدی اینه که مایکروسافت با ابروی خودش هرگز بازی نمیکنه چون یقینا ضررش پای خودش رو اول میگیره برا همین هم امتحانات سطح شون در حدی هست که بشه آبرومندانه نامش رو نهاد اما خوب testking و.... هم قضایای خاص خودش رو داره و از اون طرفم بحث ایرانی ها ...
    ببین شاید باور نکنی اما مثلا خارجی ها بعضی وقتا باورشون نمیشه کار ایرانیا رو و میگن چطور ممکنه یه شخص به خودش ضربه بزنه با این کارا؟ با چه کارایی؟
    رفته خدا تا سوال رو حفظ کرده امتحان رو داده قبول شده اما وقت عمل ....
    به نظر شما ابروی مایکروسافت میره یا شخصی که در امتحانات (که البته معلوم نیست کی و کجا اموزش دیده؟) قبول شده اما بلد نیست کاری رو ؟ و نهایتا مدرک رو با خرج هزینه گزاف میزاره در کوزه ابش رو بخوره!

مشخصا یا مشکل از تدریس کننده بود یا تدریس گیرنده ! که در اغلب اوقات مشکل از تدریس گیرنده و در مواردی از هر دو هست !(به خصوص داخل ایران!)

7.نژاد ایرانی طوری هست که تا دست زور بالا سرش نباشه متاسفانه کاری رو از پیش نمیبره ، ما اگر بهمون بگن خودت بشین با ماشین مجازی کار کن تنبلی مون میاد اما اگر بریم 1 میلیون بدیم و تو کلاس بالا سرمون باشند کلا یه جورایی بیشتر دل به کار میدیم (لامصب تو از پول سفره خونواده ت زدی! پس باید زحمت بکشی!)

8.دانستن زبان انگلیسی در علوم شبکه کلا فوق حیاتی هست ورای اینکه در تمام دنیا مهم هست و سازمان ملل هم گفته هرکی انگلیسی ندونه سواد نداره!
    اکثر ما ایرانیا من جمله خودم به خاطر شرایط کشورمون و نیز استان مون اوضاع مون خیط هست از نظر انگلیسی و این مایه عذاب و دردسر فراوان هست

9.شما برای دادن امتحانات باید زیر نظر پرومتریک باشید که توضیحاتش علی مالکی عزیز کامل دادن و اگر توضیحات بیشتر میخواهید در سرچر بالای صفحه همین فروم سرچ کنید اطلاعات تکمیلی به شما داده میشه ولی یقینا اگر میخواهید در ایران امتحان بدید باب طبع شما نخواهد بود جواب سوالتون!

10.شما اگر میخواهید وارد بازار کار بشوید باید واقعا کار کنید اما اگر صرف گرفتن مدرک و اسم در کردن هست که خیلی راحت به قول دوستان با یه testking برو مدرکت رو بگیر اما به درد نمیخوره چون هزینه ای رو که کردی بهت نمیده (البته این برا کسانی هست که کلا پایه ندارند یعنی از شبکه به صورت پایه ای ورای گرفتن مدرک اطلاع خاصی ندارند نه کسانیکه به خاطر مواردی مثل هک و.. با شبکه اشنا هستند)

علی مالکی عزیز دقیقا توضیحات رو داد و من از دادن اون توضیحات صرفنظر کردم هرچند تو سایت اطلاعات کاملش هست ولی بیشتر جنبه های سوالی که واقعا همه از همدیگه و من تو ما شما ! میپرسند رو مورد توجه قرار دادم

راستی رویا جان ببخشید میگم ها ؟ من رفتم امتحان ICDL بدم (چون به قول یکی از رفقا گفت تو بگو خدا کامپیوترم باشی ولی همین یه مدرک ساده رو نداشته باشی میگن سواد پایه رسمی بین المللی کامپیوتر رو نداری!!!!) بعد روز امتحان هر هفت امتحانم رو تو کمتر از دو ساعت دادم با نمره میانگین 95 درصد قبول شدم ولی برام جالب بود بیشتر کارمندان دولت و حتی دانشجویان رشته کامپیوتر!!! برای دادن هر یه امتحان سه ماه سه ماه می اومدن(یعنی یکیشون یک سال بود امتحان میداد تازه 4 تا قبول شده بود ، گفتم فلانی این اشتباهه گفت یه بار یه غلطی کردم سه تا رو با هم امتحان دادم دوتاش رو افتادم!!!! درسش چی بود؟ کاربا واژه پرداز و اینترنت!)

اونجا بود که تا با چشای خودم ندیدم این چیزا رو قید ایرانیا رو نزدم!

شما یا هرکسی دیگر با صرف وقت و مطالعه خوب و جدیت در کار هفت امتحان که سهل هست 77 امتحان رو میتونه بده (به خصوص که ده روزه هست امتحانات شبکه مایکروسافت هرچند خداییش شبکه فرق داره با ICDL پیش پاافتاده)

ببخشید طولانی شد و البته خیلی نکات رو هم نگفتم ولی نکات مهمی که همیشه سوال همه هست رو فکر کنم یه جا نوشتم ، هرچند بازم خلاصه

به امید اینکه روزی برسه ما ایرانیا رو آدم حساب کنند (بحثی ندارم چرا حساب نمیکنند!) و مدارک بین المللی و کلی امکانات رفاهی دیگه که برا بقیه کشورها هست به جز کشورهایی مثل ما رو در اختیارمون بزارند

یا حق

RoyaDanesh، hamed89156، th95 و 4 نفر دیگر سپاسگزاری کرده‌اند.

نام حقيقي: Mohammad

عضو ویژه شناسه تصویری th95
    نوشته
    4,263
    سپاسگزاری شده
    5765
    سپاسگزاری کرده
    2674
    نوشته های وبلاگ
    20
    بسیار مطالب جالبی بود
    ممنون از وقتی که گذاشتی
    موفق باشی

adibforadi سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: ahmad dastaviz

عضو غیر فعال شناسه تصویری yashat-it
    نوشته
    25
    سپاسگزاری شده
    13
    سپاسگزاری کرده
    11
    ببینید تنها دوره های لینکوس تو ایران هستش که نمایندگی خود LPI کانادا هست و امتحاناتش به صورت Paper برگزار میشود.

شرکت فناوران آنیسا ????? ?????? ? ????? ?????? ?? ??????? ???? LPI : ???? ??????? ?????

عضو عادی
    نوشته
    148
    سپاسگزاری شده
    29
    سپاسگزاری کرده
    51
    نقل قول نوشته اصلی توسط masud نمایش پست ها
    بهم گفت ID شما Block شده و ایشون بدون اطلاع من هر دفعه با یه ID جدید از من امتحان می گرفته با تغییر در اسمم و ادعا می کرد در نهایت میتونه تمام این ID ها رو Merg کنه
    ولی نتونست این کار رو انجام بده. حالا ایشون ادعا می کنه مجتمع مشکل داره و مجتمع هم کاری در این مورد نمی کنه.

وقتي شما را Block کردند دیگه نتونستید اسم خودتان را درسایت مایکروسافت ببینید؟؟؟؟؟

عضو عادی
    نوشته
    148
    سپاسگزاری شده
    29
    سپاسگزاری کرده
    51
    دوستان عزیز
    ممنون از توضیحات مفیدتون

عضو عادی
    نوشته
    148
    سپاسگزاری شده
    29
    سپاسگزاری کرده
    51
    من یکی را میشناسم که تمام امتحانانش را در ایران پاس کرده واسمش هم هنوز بعد از گذشت چند سال در سایت مایکروسافت هست و Block نشده
    وباتوجه به توضیحات دوستان، ایا احتمال دارد که روزی برسه که آن تست سنتر لو بره ومایکروسافت ان را باطل کنه ودر نتیجه ID آن شخص Block بشه؟؟؟؟؟

یا اینکه چون همون موقع Block نشده دیگه هیچوقت نمیشه؟

ویرایش توسط RoyaDanesh : 2010-07-02 در ساعت 10:57 PM

صفحه 3 از 7 اولیناولین 1 2 3 4 5 6 7 آخرینآخرین

کلمات کلیدی در جستجوها:

آزمون MCSE

ازمون mcse

امتحانات MCSE

http://forum.persiannetworks.com/f25/t36447.htmlآزمون مایکروسافت در ایرانکار شبکه در دبیامتحان مایکروسافت در دبیامتحانmcseامتحان mcitp در ایرانآزمون mcse در ایرانتست سنتر در دبیبرگزاری آزمون mcsehttp://forum.persiannetworks.com/f25/t36447-2.htmlامتحان mcitp در کهکشانmcse مدرک ایرانثبت نام امتحان MCSEمدارک سیسکو در ایران بهتر است یا دوبیMCSE امتحانآزمون شبکه در دبیامتحان مدارک مایکروسافت در دبیدوره ceh کدوم آموزشگاهامتحان mcseمدرک mcitp و کار در دبیامتحانات mcse در دبيهزینه امتحانات مایکروسافت در دبی

برچسب برای این موضوع