صفحه 1 از 2 1 2 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 15 از مجموع 16

موضوع: مفهوم جدیدی از پهنای باند اختصاصی

نام حقيقي: soroush

عضو غیر فعال
    نوشته
    13
    سپاسگزاری شده
    4
    سپاسگزاری کرده
    1

مفهوم جدیدی از پهنای باند اختصاصی

10 روز پیش با یک شرکت قراردادی بستم تا اینترنت بیسیم بگیرم .چون تو ولایت ما adsl نیست .
    وقتی با رییس شرکت صحبت کردم و ازشون سرویس حجمی خواستم (چون یوزر خانگی هستم)گفتن ما فقط پهنای باند اختصاصی میفروشیم. اصلا سیاست شرکت اینه که پهنای باند اختصاصی بفروشیم. خلاصه یه قرارداد 6-7 صفحه با مابستن که به طور خلاصه
    -شرکت پهنای باند 128/128 اختصاصی میده
    -7 روز هقته و 24 ساعت است
    -در صورتیکه اشکال از طرف یوزر نباشه 99% پهنای باند رو تامین میکنه
    -اگه بهر دلیل نتونه سرعت رو تامین کنه بعد از انتهای قرارداد 1.5 برابر اون رو میده و....
    -جالب اینجاست که ip valid هم نداد .
    خلاصه با چک و چونه و.. قرار شد ماهی 35 تومن بدیم
    ما هم خوشحال و خندادن که سرویس اختصاصی با قیمت خیلی عالی گرفتیم .شروع به دانلود کردیم.
    بعد از یک هفته استفاده سرعت ما شد 64 . زنگ زدیم گفتن اشکال از مخابراته و..
    روزبعد هم همینطور . امروز زنگ زدم گفت : آقا کار شما دانلوده گفتم خوب دانلود هم میکنیم . گفت من نمیتونم با این وضع بهت سرویس بدم اگه میخوای دایم دانلود کنی میشه ماهی 75 تومن. منم که خشکم زد گفتم آخه قرارداد اختصاصی و.. گفت : بیا فسخ کن
    منم گفتم حالا تا اخره برج بده میایم صحبت میکنیم . گفت باشه . 2 ساعتی سرعتم خوب شد اما بعد .هی قطع ووصل میشه . کم و زیاد و.. خلاصه رفته رو اعصابم . آخه یکی نیست بگه . یوزر رو خر گیر آوردی . نمیتونی با این قیمت سرویس اختصاصی بدی چرا اینطور دروغ میگی، قرارداد میبندی!!!!!
    اومدی قرارداد یکساله اختصاصی بستی ، حالا نمیتونی به تعهدت عمل کنی طلبکارم هستی
    یاد مفاد قرارداد میافتم .....
    تصویری از گراف به هنگام دانلود

نمیدونم چیکار کنم ، لطفا راهنمایی فرمایید. ممنون

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: +++AnathemA+++

عضو ویژه شناسه تصویری mahyar49
    نوشته
    913
    سپاسگزاری شده
    879
    سپاسگزاری کرده
    673
    سلام
    با عرض پوزش به نظرت چه کمکی از دست ما بر میاد تا بتونیم انجام بدیم؟
    هر چیزی یک قیمتی دارد و قیمت اینترنتی که سرعت اصلا افت نکند در ایران انقدر نیست.
    اینترنت شما هم شیر است و وقتی چند نفر استفاده می کنید سرعت میاد پایین...

شرکت هم که اینطوری گفته غیر حرفه ی صحبت کرده و فقط می خواسته مشتری جذب کنه

عضو غیر فعال
    نوشته
    13
    سپاسگزاری شده
    4
    سپاسگزاری کرده
    1
    شرکت هم که اینطوری گفته غیر حرفه ی صحبت کرده و فقط می خواسته مشتری جذب کنه
    به نظر شما کلاه گذاشتن سر مشتری و دروغ گویی و خر فرض کردن اون اسمش میشه غیر حرفه ای . یه تعهدی گفتن یه احترام به شعور طرف مقابل ... منم میدونم قیمتش بیشتره اصلا برای تست این کارو کردم که مرتب دانلود کنم ببینم واقعا راست میگه یا ...
    اگه از اول میگفت من به تو شیر میدم یا حجمی ، اصلا ناراحت نمیشدم ولی به صراحت و قطعیت گفت و نوشت dedicated این برام زور داره . یوزر رو خر فرض کرده .

ویرایش توسط soroushi : 2010-05-03 در ساعت 08:38 PM

عضو غیر فعال شناسه تصویری محمد هادی
    نوشته
    36
    سپاسگزاری شده
    1
    سپاسگزاری کرده
    3
    برو از دستشون شکایت کن ولی خدائیش این ای اس پی ها جزئ بدبختای جامعند مخابرات پاشو کرده تو کفششون بسشونه یوزر دیگه خدائیش حال گیری نکنه ازشون

نام حقيقي: KurD BoY

عضو غیر فعال شناسه تصویری Ronin
    نوشته
    112
    سپاسگزاری شده
    10
    سپاسگزاری کرده
    5
    به نظر من حق با آی اس پی هستش اما چون تقریبا دروغ گفته دیگه حق با کسی نیست

ببینید تو یک شهرستان مثلا سرعت آی اس پی 512 هستش و 2 ماهه 1130000 تومان رو به مخابرات پرداخت میکنه

از این 512 مخابرات تقریبا 400 رو میده و در اکثر مواقع هم این 400 اشکال داره

حالا شما بودین 128 صاف رو 35 تومان یک ماهه میدادید!؟

اما در این مورد چون طرف دروغ گفته شرایط فرق داره و حق با شماست اما اونم از یه طرف حق داره

ویرایش توسط Ronin : 2010-05-03 در ساعت 09:03 PM

عضو غیر فعال
    نوشته
    13
    سپاسگزاری شده
    4
    سپاسگزاری کرده
    1
    برو از دستشون شکایت کن ولی خدائیش این ای اس پی ها جزئ بدبختای جامعند مخابرات پاشو کرده تو کفششون بسشونه یوزر دیگه خدائیش حال گیری نکنه ازشون
    من همه حرفم اینه که چرا به شعور مشتری توهین میکنه و اینطور وقیحانه دروغ میگه .

به نظر من حق با آی اس پی هستش اما چون تقریبا دروغ گفته دیگه حق با کسی نیست

ببینید تو یک شهرستان مثلا سرعت آی اس پی 512 هستش و 2 ماهه 1130000 تومان رو به مخابرات پرداخت میکنه

از این 512 مخابرات تقریبا 400 رو میده و در اکثر مواقع هم این 400 اشکال داره

حالا شما بودین 128 صاف رو 35 تومان یک ماهه میدادید!؟

اما در این مورد چون طرف دروغ گفته شرایط فرق داره و حق با شماست اما اونم از یه طرف حق داره
    ببینید اون isp رو نمیدونم ولی اینا خیلی زرنگن ، اینا پهنای باندشون رو از isp های بزرگ با قیمت نسبتا مناسبی میخرن و پهنای باندشون هم کم نیست حداقل 7-8 مگ پهنای باند دارن . تا اونجایی که میدونم، هر خط STM1 ماهانه 48.600.000 تومن در میاد که تقسیم بر 155 میشه 313 هزار تومن. تازه همین پهنای باند رو ADSL حدود 20% تخفیف میخوره میشه هر مگ 240 هزار تومن.
    اینام بیشتر از 400-500 هزار تومن برای هر مگ پول نمیدن . تازه شنیدم یکی از شرکتهای همین منطقه ما هر مگ رو 300 هزار تومن میگیره.

imsi سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: Hootii

مسدود شده
    نوشته
    146
    سپاسگزاری شده
    70
    سپاسگزاری کرده
    29
    اصلا آقا صلوات بفرستین ... اینجا ایرانه ... پس حق با هیچ کس نیست

ویرایش توسط ARM : 2010-05-04 در ساعت 06:21 AM
    imsi سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: webgard

عضو عادی شناسه تصویری 3hsan
    نوشته
    1,577
    سپاسگزاری شده
    537
    سپاسگزاری کرده
    1223
    دوست عزیز تر از جان وقتی 128 مشترک رو پارس آنلاین میده 60 و همچنین شرکتهای دیگه میدن 35 تا 50 شما تو شهرستان چجوری میخوای اختصاصی رو بگیری 35؟
    بخدا شاید باورت نشه ولی ما یه رقیبه فوق العاده مریض داریم که یه کیفیته افتضاحی پهن کرده که حالت بهم میخوره و 64 رو به ایرانخودرو داده بود ماهی 120 به جای 512..تا این حد!!!
    ما که اومدیم کنارش کله یوزرهای اداری و با اعتبارش رو به خاطر دزدی هائی که کرده بود از دست داد.حالا به تلافی اومده یه سرویس افتضا 128 رو میده 24 تومن نامحدود یک ماهه که کل اینترنت رو بی ارزش کرده تو این شهر.
    درد ما هم اینه که ملت ارزون پرستن و نه کیفیت پرست.میخوام بهت بگم که بعضی از شرکتها که جادشون هموار باشه هر جوری که دلشون بخواد با مشترک تا میکنن و به محض ورود یک رقیب درست و حسابی از هم میپاشن.و شما هم میتونید مثله آب خوردن شکایت ازش کنید پدرشم در میارن.
    من 128 نامحدود ماهی 35 زدم خداییش تا 20 تا هم براش میگیره.یعنی از اختصاصی هم اونورتر شاید باورت نشه وای همین سرویس رو به بعضی ها 15 تومن هم دادم.میخوام بهت بگم اگه شرکت بخواد میتونه باهات راه بیاد.فعلا که مخابرات داره هوو میشه چون امروز داشتند تجهیزات نصب میکردند.

imsi سپاسگزاری کرده است.

عضو غیر فعال
    نوشته
    13
    سپاسگزاری شده
    4
    سپاسگزاری کرده
    1
    دوست عزیز تر از جان وقتی 128 مشترک رو پارس آنلاین میده 60 و همچنین شرکتهای دیگه میدن 35 تا 50 شما تو شهرستان چجوری میخوای اختصاصی رو بگیری 35؟
    بخدا شاید باورت نشه ولی ما یه رقیبه فوق العاده مریض داریم که یه کیفیته افتضاحی پهن کرده که حالت بهم میخوره و 64 رو به ایرانخودرو داده بود ماهی 120 به جای 512..تا این حد!!!
    ما که اومدیم کنارش کله یوزرهای اداری و با اعتبارش رو به خاطر دزدی هائی که کرده بود از دست داد.حالا به تلافی اومده یه سرویس افتضا 128 رو میده 24 تومن نامحدود یک ماهه که کل اینترنت رو بی ارزش کرده تو این شهر.
    درد ما هم اینه که ملت ارزون پرستن و نه کیفیت پرست.میخوام بهت بگم که بعضی از شرکتها که جادشون هموار باشه هر جوری که دلشون بخواد با مشترک تا میکنن و به محض ورود یک رقیب درست و حسابی از هم میپاشن.و شما هم میتونید مثله آب خوردن شکایت ازش کنید پدرشم در میارن.
    من 128 نامحدود ماهی 35 زدم خداییش تا 20 تا هم براش میگیره.یعنی از اختصاصی هم اونورتر شاید باورت نشه وای همین سرویس رو به بعضی ها 15 تومن هم دادم.میخوام بهت بگم اگه شرکت بخواد میتونه باهات راه بیاد.فعلا که مخابرات داره هوو میشه چون امروز داشتند تجهیزات نصب میکردند.
    فرمایش شما متین و بجاست. قیمت ها بالاست ، اذیت میکنن و... ولی چرا دروغ گویی . امروز به یه شرکت دیگه هم زنگ زدم اونم داشت مثل همین میگفت که نامحدود و اختصاصی و..ماهی 30 تومن. گفتم اقا من IP VALID میخوام داری بدی گفت برای چی میخوای دوربین مدار بسته داری و.. گفتم میخوام 24 ساعت از RAPIDSHARE دانلود کنم . گفت اونجوری گرونتر میشه ، حداقل 50 تومن و 10 تومنم برای IP VALID . البته بازم میدونم اگه ازین شرکتم بگیرم و ماهی 50 بدم یه جا باهاشون مشکل پیدا میکنم. تازه برای یه IP VALID چرا ماهی 10 هزار تومن . مگه این همه بهشون نمیدن که به هر یوزر IP VALID بدن بازم پول اضافی؟؟؟!!! تو همین سایت RIPE.NET که میرم و IP رو میزنم میبینم که مثلا سپنتا یا توسه رسان پاسارگاد یا....چه طیف زیادی IP دارن.

بگذریم به نظر من به یوزر خانگی باید حجمی سرویس داد که طرف بدونه چقدر پول میده و چقدر ترافیک داره . کاریکه ISP های بزرگ تو تهران و ... میکنن . برای یوزر بیشتر سرعت لحظه ای مهمه که یه جوریایی ADMIN شبکه بتونه بالانسش بکنه که تو ساعت پیک ترافیک هم مشتری اذیت نشه . اگه حجمی باشه هم میشه ارزون داد و هم سود خوبی هم کرد . مثلا هر گیگ 4000 تومن . که سرویس 3 گیگ میشه 12 تومن . یوزر هم راضیه . شما هم سود کردین. شبا هم که کسی استفاده نمیکنه بصورت نیم بها یا 1/4 حساب بشه که پهنای باند مصرف شه و هدر نره.مطمئنا برای ADSL مناسبه ولی برای WIRELESS نمیدونم.

نام حقيقي: +++AnathemA+++

عضو ویژه شناسه تصویری mahyar49
    نوشته
    913
    سپاسگزاری شده
    879
    سپاسگزاری کرده
    673
    نقل قول نوشته اصلی توسط soroushi نمایش پست ها
    به نظر شما کلاه گذاشتن سر مشتری و دروغ گویی و خر فرض کردن اون اسمش میشه غیر حرفه ای . یه تعهدی گفتن یه احترام به شعور طرف مقابل ... منم میدونم قیمتش بیشتره اصلا برای تست این کارو کردم که مرتب دانلود کنم ببینم واقعا راست میگه یا ...
    اگه از اول میگفت من به تو شیر میدم یا حجمی ، اصلا ناراحت نمیشدم ولی به صراحت و قطعیت گفت و نوشت dedicated این برام زور داره . یوزر رو خر فرض کرده .
    بله به نظر من میشه عمل غیر حرفه ی
    چون در این انجمن وقتی ما بخواهیم جواب کسی را بدیم احترام سایت را نگه می داریم.
    در ضمن دوست من شما خودت خواستی تا بهت دروغ گفته بشه هیچ شرکتی پهنای باند 128 اختصاصی رو این قیمت بهت نمیده

نام حقيقي: webgard

عضو عادی شناسه تصویری 3hsan
    نوشته
    1,577
    سپاسگزاری شده
    537
    سپاسگزاری کرده
    1223
    نقل قول نوشته اصلی توسط soroushi نمایش پست ها
    اگه حجمی باشه هم میشه ارزون داد و هم سود خوبی هم کرد . مثلا هر گیگ 4000 تومن . که سرویس 3 گیگ میشه 12 تومن . یوزر هم راضیه . شما هم سود کردین.
    ببینید شما اگه isp داشتید حاضر نمیشدید که اینگونه سرویس بدید تو شهرستانها.بخدا توی شهرستانها بیشترین فشار بر روی isp تحمیل میشه.خب من الان با پهنای باند 2 مگ حساب کردم هر پورت با مخارج و کل هزینه ها حدود 22 تا 25 تومن در ماه برام آب میخوره.خب چجوری 3 گیگ رو بدم 12 تومن؟!؟!؟!
    مشترک هم کم کاره نمیخواد خرج کنه یعنی زورش میاد یا شایدم نداره.
    به هر حال ما مشترک داریم که اگه بذارید نامحدود 3 گیگ رو توی 1 سال مصرف میکنه.خب شما حاضرید اینجوری سرویس بدید؟
    ببینید این سیاست مخابراته که نمیذاره isp ها بتونن ارزون بدن.اونا دست و بال pap&isp رو باز بذارن به شما 128 نامحدود رو ماهی 5 تومن میدن.هزینه ها رو بیارن پایین بعد میبینید که isp بهتر میده یا مخابرات مثلا.
    ولی این محاله که مخابرات برای شرکتهای خصوصی قیمت رو پایین بیاره

عضو غیر فعال
    نوشته
    13
    سپاسگزاری شده
    4
    سپاسگزاری کرده
    1
    ببینید شما اگه isp داشتید حاضر نمیشدید که اینگونه سرویس بدید تو شهرستانها.بخدا توی شهرستانها بیشترین فشار بر روی isp تحمیل میشه.خب من الان با پهنای باند 2 مگ حساب کردم هر پورت با مخارج و کل هزینه ها حدود 22 تا 25 تومن در ماه برام آب میخوره.خب چجوری 3 گیگ رو بدم 12 تومن؟!؟!؟!
    مشترک هم کم کاره نمیخواد خرج کنه یعنی زورش میاد یا شایدم نداره.
    به هر حال ما مشترک داریم که اگه بذارید نامحدود 3 گیگ رو توی 1 سال مصرف میکنه.خب شما حاضرید اینجوری سرویس بدید؟
    ببینید این سیاست مخابراته که نمیذاره isp ها بتونن ارزون بدن.اونا دست و بال pap&isp رو باز بذارن به شما 128 نامحدود رو ماهی 5 تومن میدن.هزینه ها رو بیارن پایین بعد میبینید که isp بهتر میده یا مخابرات مثلا.
    ولی این محاله که مخابرات برای شرکتهای خصوصی قیمت رو پایین بیاره
    ببینید من متخصص نیستم و نمیتونم براورد هزینه بکنم، حتما برای شما گرون در میاد ، ولی این هم بهونه نمیشه که مشتری رو دور زد، باید با مشتری رو راست بود و همه چیز رو بهش گفت. مثلا برای شما نمیصرفه پورت 10-15 تومنی بدی هر پورت رو 30 تومن بده وبگو هر گیگ رو مثلا 3000 تومن یا 4000 تومن . البته این به شما مربوطه و من نمیتونم نسخه ای برای شما بپیچم. همه حرف من اینه که نباید مشتری رو فریب داد و یا از کم اگاهیش سو استفاده بشه ،همه شرکت ها هزینه نصب و راه اندازی میگیرن ، خدا وکیلی کدوم شرکت میاد برای مشتریش که اطلاع نداره نرم افزار گراف نصب کنه که سرعت لحظه ای و ریپورت ماهیانه و روزانه و ساعتی بگیره، چرا شرکت ها ipvalid نمیدن و باید حتما یوزر بخواد تازه هر قیمتی بخوان با مشتری حساب میکنن .همین شرکتی که من ازش خدمات گرفتم حداقل 50 تا یوزر خانگی داره و با همشون همینطوری قرارداد بسته ، چند روز پیش یکی تو تاکسی میگفت از فلانی سرویس 128 اختصاصی گرفتم ماهی 45 تومن هیچ محدودیتی هم نداره .(به هر کس هم یه قیمت میگه!!!) بهش گفتم چقدر استفاده میکنی ، گفت روزی 6 ساعت ، گفتم دانلود میکنی یا پیج وا میکنی ؟ گفت دانلود هم میکنم ولی بیشتر پیج وا میکنم .(البته معنی پیج رو نمیدونست که براش توضیح دادم) سرعتم هم هیچ وقت افت نداشته ( خیلی خوشخال بود) خوب معلومه این فرد در طول ماه فوقش 3-4 گیگ ترانسفر داره و همیشه تو اولویته ولی من که تو 10 روز 10 گیگ ترانسفر داشتم تو یه وضع دیگم . البته بعد از کلی تلفن و بحث کردن 2 روز سرعتم خوب بوده . حالا فردا میخوام باهاش حرف بزنم ، حقیقتش وقتو حوصله شکایت کردن ندارم .امروز 6 ساعت قطع بود ، تازه وصل شده .گفت از تهران قطع شدم . فکر کنم باهاش حرف بزنم و به یه توافق ضمنی برسیم بهتر از هر کاغذ پاره ای باشه . چون بخوام فسخ کنم و با یه شرکت دیگه دوباره هزینه نصب و .. بحث و.. البته با همه اعصاب خوردیش تجربه خوبی بود . میگن جنگ اول به از صلح آخر .(تازه دارم معنیشو میفهمم)ادم میخواد با یکی معامله کنه باید رک و پوست کنده و بی تعارف باشه

نام حقيقي: سعید عليزاده

خواننده شناسه تصویری llsaeidll
    نوشته
    538
    سپاسگزاری شده
    109
    سپاسگزاری کرده
    66
    تو شهرستان من 256 اختصاصی میگیرم ماهی 320 تومن و اگه این آی اس پی 128 را داده 35 تومن و تو قراردادش محدودیت نگذاشته واقعا حقشه ازش شکایت کنی چون به خودش رحم نکرده لازم نیست بهش رحم کنی

نام حقيقي: shahram

عضو عادی شناسه تصویری comiser
    نوشته
    160
    سپاسگزاری شده
    93
    سپاسگزاری کرده
    16
    دوست عزیز

1- برای IP Valid در سر تا سر ایران پول می گیرن حدوداً ماهی 20 هزار تومان . تعداد ای پی کم هست و به راحتی موسسه راپ به کسی ای پی نمیده .

2- شما هم یک کم انصاف داشته باش . اون شرکت برای 128 ماهیانه 220 هزار تومان به 6 درصد عوارض پرداخت می کنه و به شما داره با این قیمت میده واقعاً عالی داده . من خودم اگه یک کاربرم بخواد اینجوری همش رو دانلود باشه ، بهش اینترنت نمیدم . پهنای باند رو با اون قیمت بیام از مخابرات بخرم و همون رو به شما با این قمیت کم بدم ( نشان دهنده اینه که از مخ تعطیلم )

3- به نظر من اون شرکت اشتباه کرده به یوزر خانگی به این قیمت سرویس میده و بدتر از اون اینه در کارش صداقت نداشته . شما کاربران از حال ما خبر ندارین که ما چی می کشیم ، 1 میلیون مشکل داریم از یک طرف با مخابرات درگیریم از یک طرف با شما کاربران . اما اینا دلیل نمیشه که صداقت در کارمون نداشته باشیم .

نام حقيقي: merlin

خواننده شناسه تصویری imsi
    نوشته
    34
    سپاسگزاری شده
    21
    سپاسگزاری کرده
    222
    سلام
    فقط جهت اطلاع
    از یه شرکت تو شهریار سرویس 96k وایرلس گرفتم
    ماهی 45.000 تومن با 12k دانلود ثابت بدون محدودیت و دائما دارم دانلود میکنم و اولین نفریم که سرویس قطع میشه خبردار میشمو سریع زنگ میزنم پشتیبانی با کمال پررویی.
    با یه آنتنش به دو تا آنتن من که در دو جایه شهر هست داره اینترنت میده.
    تا 10 تا IP ثابت هم به من داده.
    یعنی یک سرویس در دو نقطه از شهر با یک هزینه ولی دوتا نانوm5 خریدم.
    خدا خیرش بده. بعد چند سال یه سرویس عالی دارم.
    منکه خیلی راضیم.

ویرایش توسط imsi : 2010-05-08 در ساعت 10:18 PM

صفحه 1 از 2 1 2 آخرینآخرین

کلمات کلیدی در جستجوها:

تعریف stm1

مفهوم پهنای باند در مخابرات

مفهوم stm1

پهنای باند

پهنای باند اختصاصی

اينترنت ددكيت

مفهوم stm1 در مخابراتپهنای باند 128128 نامحدود چیست؟پهنای باند مخابرات از کجا تامین میشهمفهوم پهنای باند 1..100 مفهوم stm1 مفهوم مگ پهناي باندمفهوم پهنای باند یک مگقیمت پهنای باند 2مگتعریف پهنای باند در آنتنپهنای باند اختصاصی forum.persiannetworks.com مفهوم جاده اختصاصی سرعت دانلود پهنای باند اختصاصی تعریف پهنای باند اینترنت اختصاصیقیمت adslسرعت256 در شهریارسود هر یوزر اینترنت adsl مفهوم پهنای باند و سرعتمفهوم پهناي باند حجميمفهوم stm1 در پهنای باندنحوه فسخ قرارداد پارس آنلاین adsl

برچسب برای این موضوع