نمایش نتایج: از شماره 1 تا 6 از مجموع 6
سپاس ها 1سپاس

موضوع: راهنمايي در مورد نمايندگي adsl

نام حقيقي: amin.naderi

عضو غیر فعال
    نوشته
    74
    سپاسگزاری شده
    27
    سپاسگزاری کرده
    11

راهنمايي در مورد نمايندگي adsl

سلام به همه
    من تو شهرستان isp دارم و فقط سرويس ديال آپ ارائه مي دم ومي خواستم adsl راه انداري كنم گفتن مخابرات مي خواد خودش پهناي باند بده ، مي خواستم wimax بگيرم گفتن براي شهرستان كوچك نمي صرفه و هزينش نسبت به adsl زيادتره سوال اصلي من اين بود اگه مخابرات پهناي باند بده شركت هاي pap چيكار مي كنن و براي من مي صرفه نمايندگي بگيرم يا نه ؟ و چه خدماتي براي شهرستان كوچك خوبه و دارمد داره ؟

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: webgard

عضو عادی شناسه تصویری 3hsan
    نوشته
    1,577
    سپاسگزاری شده
    537
    سپاسگزاری کرده
    1223
    نقل قول نوشته اصلی توسط microkord1 نمایش پست ها
    سلام به همه
    من تو شهرستان isp دارم و فقط سرويس ديال آپ ارائه مي دم ومي خواستم adsl راه انداري كنم گفتن مخابرات مي خواد خودش پهناي باند بده ، مي خواستم wimax بگيرم گفتن براي شهرستان كوچك نمي صرفه و هزينش نسبت به adsl زيادتره سوال اصلي من اين بود اگه مخابرات پهناي باند بده شركت هاي pap چيكار مي كنن و براي من مي صرفه نمايندگي بگيرم يا نه ؟ و چه خدماتي براي شهرستان كوچك خوبه و دارمد داره ؟
    قدم اول برای وایمکس واریز مبلغ 80 میلیون تومن به صورت نقدی برای شرکت جهت ضمانت.بقیه ماجرا هم سر جاشه.فکر این چیزا رو من و شما باید از سمون کنیم بیروووون

نام حقيقي: افشين افشاري

عضو غیر فعال
    نوشته
    42
    سپاسگزاری شده
    24
    سپاسگزاری کرده
    54
    احتمال اينكه مخابرات توي شهر هاي كوچيك adsl بده پايينه!!
    ميتوني روي adsl سرمايه گذاري كني .. ولي دردسرش خيلي زياده ... و خرجش براي شما بالا ... و براي مصرف كننده پايين!!
    ميتونيد wireless بديد كه خيلي كم دردسره و ساده، خرجش براي شما در مقايسه با adsl اصلا به چشم نمياد!!! ولي مصرف كننده بايد به جاي 30 تومن پول مودم، 120 تومن پول آنتن بده كه در مقايسه با adsl براش گرونتر ميوفته!

نام حقيقي: حمید قنبریان

خواننده
    نوشته
    501
    سپاسگزاری شده
    522
    سپاسگزاری کرده
    203
    نقل قول نوشته اصلی توسط afshin_dks نمایش پست ها
    ميتوني روي adsl سرمايه گذاري كني .. ولي دردسرش خيلي زياده ... و خرجش براي شما بالا ... و براي مصرف كننده پايين!!
    ميتونيد wireless بديد كه خيلي كم دردسره و ساده، خرجش براي شما در مقايسه با adsl اصلا به چشم نمياد!!! ولي مصرف كننده بايد به جاي 30 تومن پول مودم، 120 تومن پول آنتن بده كه در مقايسه با adsl براش گرونتر ميوفته!
    با سلام
    عذر میخواهم ولی با نظر شما دوست عزیز موافق نیستم اصولاً مخابرات خیلی به بازگشت سود و خواب سرمایه فکر نمیکند و سیاست اصلی آن با بودجه های کلان که کسی را یارای مقابله با آن نیست توسعه بستر است حتی در محرومترین مناطق(اگر در مورد پروژه ICT روستایی تحقیق کنی متوجه میشوی)

فقط آخرین جمله فقط در استان تهران تا سه ماهه اول سال جدید چند صد هزار پورت ADSL حتی در محرومترین مناطق آن نصب میشود (با سیاست دولتی نه دید سودآوری خصوصی)

نام حقيقي: webgard

عضو عادی شناسه تصویری 3hsan
    نوشته
    1,577
    سپاسگزاری شده
    537
    سپاسگزاری کرده
    1223
    نقل قول نوشته اصلی توسط hamid khan نمایش پست ها
    با سلام
    عذر میخواهم ولی با نظر شما دوست عزیز موافق نیستم اصولاً مخابرات خیلی به بازگشت سود و خواب سرمایه فکر نمیکند و سیاست اصلی آن با بودجه های کلان که کسی را یارای مقابله با آن نیست توسعه بستر است حتی در محرومترین مناطق(اگر در مورد پروژه ICT روستایی تحقیق کنی متوجه میشوی)

فقط آخرین جمله فقط در استان تهران تا سه ماهه اول سال جدید چند صد هزار پورت ADSL حتی در محرومترین مناطق آن نصب میشود (با سیاست دولتی نه دید سودآوری خصوصی)
    کاره مخابرات بسیار بی منطق و بی جا هست.یک ملتی یه کشوری دارن با این حرفه معاش میکنن و دیتای بی کیفیت و میلیونی مخابرات و isdp ها رو پذیرفتن و میلیونی هم سرمایه پهن کردن و حالا مخابرات که از پل خودشو میگذرونه دیگه میخواد پای همه رو قیچی کنه آره؟ این واقعآ بی انصافی و ظلم در حق یه ارائه دهنده خدمات اینترنت هست.آخه منطق اینها نمیگه بهشون که شرکتهای isp و غیر باید چیکار کنن با این همه سرمایه و عمری که گذاشتند رو این کار!!!!با این طرح هایی که از بالا رو سره ملت خالی میشه دیگه ارزش نداره دنبال کار گشت.یعنی اینکه نمیزارن واسه خودت کار کنی.اگه یه سود کمی تو بازار داشته باشی اونم با طرح های متفکرانه مخابرات میگیرن ازت.من نمیدونم مخابرات چه نیازی به فروش adsl داره!!!!!!!
    میترسم تا یه مدته دیگه موبایلی ها و نمایندگی های ایرانسل رو جمع کنه بگه من خودم شخصا میخوام نمایندگی ایرانسل بشمو عامل توزیع و فروش

microkord1 سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: amin.naderi

عضو غیر فعال
    نوشته
    74
    سپاسگزاری شده
    27
    سپاسگزاری کرده
    11
    نقل قول نوشته اصلی توسط afshin_dks نمایش پست ها
    افشین جان wireless با wimax چه فرقی داره در کل چه جوری ؟

کلمات کلیدی در جستجوها:

نمایندگی ADSL

میخوام نمایندگی ایرانسل بگیرم

نمايندگي adslچطورنمایندگی ایرانسل بگیرمنمایندگی adsl مخابراتچگونه نماینده گی فروش اینترنت پرسرعت مخابرات را بگیرمچطور باید نمایندگی ایرانسل بشیمچگونه ADSL بگیرم باسرمایه کم نمایندگی بگیرمنمایندگی چی خوبه؟چگونه نمايندگي اينترنت adsl بگيرمچطور مجوز نمایندگی ایرانسل بگیرمچطور نمایندگی شرکت بگیرمنمایندگی چی بگیرم با سرمایه کمنمایندگی ایرانسل خوبهچگونه نماینده گی مودم مخابرات بگیرمنمایندگی ایراسل خوبه میخام مجوز Ict روستایی بگیرم چطوری نمایندگی ایرانسل بگیرمچطوری نمایندگی بگیرمچگونه نمایندگی نصب بگیرمچگونه عاملیت فروش اینرنت بگیرممیخوام نمایندگی ایرانسل بگیرم سود داره؟چگونه ‏adsl‏ بگیرمچه نمایندگی بگیرم با سرمایه کم

برچسب برای این موضوع