صفحه 2 از 3 اولیناولین 1 2 3 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 16 تا 30 از مجموع 35

موضوع: كمك در انتخاب مودم ADSL از بين 2 گروه...

نام حقيقي: fm

عضو غیر فعال
    نوشته
    10
    سپاسگزاری شده
    4
    سپاسگزاری کرده
    0
    سلام ممنونم که راهنماییم کردید
    ولی این که قیمتاش خیلی گرونه
    تازه اصلا asus wireless نداشت
    و این که من اصفهان هستم و این سه مدل بیشتر تو اصفهان نیست
    بیشتر از همه تعریف planet می کنند و بیشتر d-link کار می کنند
    اگه تو این سایتrayan saba مودم planet 4401 رو می ده 100.000 تومان پس می شه us robatic رو 100.000 تومان گرفت چون planet 4401 اینجا 83.000 تومان هستش
    باز هم ممنون

نام حقيقي: IgImAx

عضو غیر فعال شناسه تصویری igimax
    نوشته
    9
    سپاسگزاری شده
    7
    سپاسگزاری کرده
    7
    سلام mahmoodifa عزيز

. بله! در مورد قيمت Rayansaba تا حدودي حق با شماست اما باز هم پايين*تر. همين امروز من هم براي خودم يك مودم US Robotic مدل 9108 از تهران خريدم 95 تومان. رايان سبا قيمت زده 110 تومان!! و اين قيمت چند روزه كه در سايتشان تغيير نكرده! حقيقتش براي من شايد Wirelessاش چندان كارايي نداشته باشه (فعلن، تا خريد موبايل يا لپتاپ)

. راستش در تحقيقي كه براي دوستانم در مورد خريد Modem كردم،(موضوعي كه در پست اول ذكر كرده*ام) خودم هم مورمورم! شد كه يك خط ADSL بگيرم. نياز*ها و پارامتر*هاي انتخاب مودم من هم شبيه دوستانم بود. متاسفانه Linksys تقريبن در تهران فقط يك مدلش گير مي*آمد WCG200 (قيمتش 95 تومان هست و فكر نكنم مودم باشه فقط Router وايرلس هست) و چون دوستم در آنجا براي كاري حداكثر تا فردا وقت داشت تصميم گرفتم كه ايشان همين مدل USR را برايم خريداري نمايد.

. البته قيمت 95 تومان براي مودم USR 9108 خيلي عاليه چون من كه بايد يك مودم ADSL مي*خريدم. مدل*هاي Symphony 602 قيمتش در شيراز 49 تومن بود. Asus 602 در تهران 52 تومان بود. مدل Asus 604 و 604G كه اصلن گير نمي*آمد! همچنين من به دليل داشتن 2 عدد PC نياز به يك Switch هم داشتم. قيمت Switch هم در حدود 25 تا 35 هست. جمع قيمت اين دوتا چيزي نزديك به قيمت مودم USR مي*شود. تازه اين مودم به غير از 4 پورت LAN، داراي Wireless (قدرت آنتنش كمي بيشتر از مدل Linksys 160nNو 150N هست) و همچنين داراي يك پورت USB براي Printer هست كه من هم يك Printer دارم!

. از همه دوستاني كه در اين مدت من را راهنمايي نمودند بسيار سپاس گذارم.

. mahmoodifa عزيز، شماره تلفن شركت*هايي كه مودم USR 9108 را داشتند را برايتان در ادامه مي*نويسم تا اگر دوست داشتيد شما هم با آنها تماس بگيريد:

شركت دالاي كامپيوتر - 888888309- 021 - مكان: مجتمع پايتخت ط7
    . اين شركت توسط يكي از دوستانم به من پيشنهاد شد. با مسول فروشش كه صحبت كردم گفتند ما وارد كننده (يا نماينده! يادم نيست) مودم*هاي Linksys و Asus و USR هستيم. اما از Asus مدل*هاي 604 رو نداشتند و از Linksys هم فقط همون مدل WCG200
    و آخرش گفتند USR 9108 را به قيمت 95 ميدهند اما الان ندارند هفته ديگه برايشان مياد!! (مرسي نمايندگي!!! هيچي نداشت)

شركت عرفان كامپيوتر - 8889669-021 - مكان: پاساژ ايران
    . دوستم مودم USR را از اينجا برايم خريد. اول مي*گفت 97 بعدش شد 95 تومان! البته گفت آخريشه.

. مدل*هاي ديگه هم من در شيراز يافتم، Linksys WRT-300N به قيمت 204 تومان (متاسفانه براي قيمتش برام زياد بود اما خيلي خشگل بود در ضمن Access Point هم بود) و سه مدل ديگه Linksys از سري Gigabit. در هر صورت جهت اطلاع شما و ديگر عزيزان آخرين قيمت*ها را برايتان نوشتم. دوباره از همه ممنونم.

موفق باشيد.

خداحافظ
    IgImAx
    87/03/07

نام حقيقي: Reza ARYAGOHAR

مدیر بازنشسته شناسه تصویری aryagohar
    نوشته
    3,056
    سپاسگزاری شده
    943
    سپاسگزاری کرده
    215
    من مدل 310N رو دبي 430 درهم خرديدم.
    []
    بسيار مودم عاليه هست تا حالا كه مشكلي باهاش نداشتم.

نام حقيقي: fm

عضو غیر فعال
    نوشته
    10
    سپاسگزاری شده
    4
    سپاسگزاری کرده
    0
    سلام دوست عزیز (igimax)
    ممنونم از راهنمایی های خوبتون
    منم فکرهامو کردم
    می رم USR رو می گیرم ارزشش رو داره
    رایتس 9108 کار router می کنه یا access point
    بازم ممنون

ویرایش توسط mahmoodifa : 2008-05-28 در ساعت 01:34 AM
    igimax سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: Roya Karim Zadeh

عضو غیر فعال شناسه تصویری salam1221
    نوشته
    39
    سپاسگزاری شده
    4
    سپاسگزاری کرده
    0
    من دارم از Comtrend مدل 5611 استفاده مي كنم . خيلي هم راضي هستم . ولي Wireless نداره . اما نه هنگ ميكنه و نه مشكلات ديگه . يه سوالم داشتم ميخواستم بدونم كه كدوم يك از مودم ها Compression را ساپورت ميكنه . كسي اطلاع داره ؟

نام حقيقي: Saeid Parhiz

عضو غیر فعال
    نوشته
    1
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    کدوم مدل با ویستا سازگاری داره
    من یه اکسس پوینت دی لینک 700 گرفتم با ویستا مشکل داره

نام حقيقي: hamed-pc

عضو عادی
    نوشته
    122
    سپاسگزاری شده
    26
    سپاسگزاری کرده
    97
    نقل قول نوشته اصلی توسط drajabi نمایش پست ها
    دوست عزیز سلام
    شما هر کدوم از مارکی رو که می خوای انتخاب کنی برای دوستت خوبه ولی اصلا و ابدا سراغ مارک PLANNET نرو که بیچارت می کنه . اصلا نمی تونی یک لینک استیبل باهاش داشته باشی و مورد دیگه ای که داره سریع داغ می کنه و بعد هم که کانکشن رو dc می کنه من بیش از 1 مدل مودم رو تو شبکه مون تجربه کردم ASUS COMTREND JUSTEC DLINK TPLINK SMC PLANNET... که بهترین مودم از نظر استقامت راحتی CONFIG و در یک کلام بی دردسر بودن TP-LINK بوده ، همه مودلهاش خوبه 8810 و 8811 و 8610 و ...
    موفق باشید
    راستش من الان دارم از مودم planet ade-4400 استفاده میکنم . اما اصلا تا به حال باهاش مشگلی نداشتم و در تمام ساعات روز از ساعت 8 صبح روشنه فقط وقتی برقها میره خاموشه و اکثرا در حالت دانلود هستم . تا به حال نه اذیتم کرده و نه هنگ کرده . بعضی وقتهاهم که فایل حجیم دانلود میکنم . شبها میزارم تا خودش دانلود کنه .
    در کل اصلا به مشگل نخوردم . اما از لحاظ گرم شدن بله گرم میشه . ولی خب متمعن باشید که شرکت خیلی بیشتر از ما و حتی در شرائط سختتر اینا رو با دستگاههای بسیار مجهز تست میکنند. در ضمن سرعت دانلود هم بین 50 تا 60 متغیره که این به معنی استیبل نبودن نیست . به دلیل ترافیک اون شرکتی هست که سرویس میده . و اینکه به صورت شر کار میکنه. در کل میخاستم بگم راضی هستم. وتا اونجایی که من میدونم هنوز ساخت تایوان هستش

عضو غیر فعال شناسه تصویری cpuman
    نوشته
    264
    سپاسگزاری شده
    38
    سپاسگزاری کرده
    66
    هم ارزونه هم بی نظیر ،
    شما از Linksys WAG-200 استفاده کن پشیمون نمیشی.

Access Point G - 4 Port Lan - ADSL Modem

من چند جا دارم ازش استفاده می کنم و واقعا ازش راضی هستم.
    البته باید خوب بگردی تقلبی بهت ندن.

عضو غیر فعال شناسه تصویری cpuman
    نوشته
    264
    سپاسگزاری شده
    38
    سپاسگزاری کرده
    66
    نقل قول نوشته اصلی توسط saeid7p نمایش پست ها
    کدوم مدل با ویستا سازگاری داره
    من یه اکسس پوینت دی لینک 700 گرفتم با ویستا مشکل داره
    این اکسس پوینت با همه چیز مشکل داره ، با 2003 با XP با Vista با Iphone با همه چیز....
    منو بیچاره کرده ، خیلی مشکل داره .
    جاش دارم از Linksys استفاده میکنم خیلی راضیم.

نام حقيقي: mohsen

عضو غیر فعال
    نوشته
    1
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0

Icon14 چرا پس از یک ساعت با مودم TP-Link 8811 دیسکانکت میشویم؟

با سلام
    دوستان محترم،من مودم tplink 8811 دارم.مشکلی در مورد نصبش ندارم،اما مشکل من این است که دقیقا" بعد یک ساعت که به اینترنت وصل هستم خود بخود دیسکانکت میشوم.این مسئله دقیقا" سر یک ساعت اتفاق میافتد و هر چه در تنظیمات مودم بررسی کردم گزینه محدودیت زمانی (Time) را نیافتم.
    ممنون از راهنمائیتان.

نام حقيقي: محمد رسول راستی

مدیر عمومی شناسه تصویری M-r-r
    نوشته
    9,486
    سپاسگزاری شده
    4309
    سپاسگزاری کرده
    2706
    با سرویس دهنده تماس بگیرید . بطور قطع باید جایی در سیاست های آنها چنین تعریفی وجود داشته باشد.

Mohammad Rasoul Rasti
    There's no place like 127.0.0.1
    m.rasti [@] outlook.com

نام حقيقي: سعید عليزاده

خواننده شناسه تصویری llsaeidll
    نوشته
    538
    سپاسگزاری شده
    109
    سپاسگزاری کرده
    66
    IgImAx عزیز
    میشه بپرسم از شما اینهمه ستاره * توی نوشته هاتون مربوط به چیه؟

من هرچی فکر کردم عقلم قد نداد

نام حقيقي: ?

عضو غیر فعال
    نوشته
    1,318
    سپاسگزاری شده
    273
    سپاسگزاری کرده
    78
    با سلام خدمت دوستان
    دوست گرامی جناب mohsen833 یحتمل مشکل یا از نویز خط ارتباطی شما هستش یا از اعمال سیاست یا اشتباه سرویس دهنده شما هستش.ما حدود 50 تا ازین 8811 استفاده کردیم تا حالا که اذیت نکرده.

نام حقيقي: افشين افشاري

عضو غیر فعال
    نوشته
    42
    سپاسگزاری شده
    24
    سپاسگزاری کرده
    54
    سلام دوستان

من ميخوام يك مودم ADSL وايرلس دار بگيرم و صفر كيلومتر هم هستم ... زنگ زدم ISP گفتن ZyXEL P660HW دارن كه 100 تومن هم قيمتشه!

توي اينترنت هم يه چندتايي ريويو ازش خوندم، اكثرا تعريفشو كرده بودن!!

اما چند تا سؤال دارم:

1- اين مودم طراحي و توليدش مال سال 2004 هست!! البته تا الآن ساپورتش مرتب بوده و firmware هاش مرتب توسط سازنده منتشر شده !! ولي به هر حال تكنولوژي سخت افزاريش مال سال 2004 هست كه منو براي خريدش به شك ميندازه!!! نظرتون در اين رابطه چيه؟

2- من توي خونه يك PC دارم كه با كابل به مودم وصل ميشه ... دو تا لپتاپ و يك pocket pc و يك نوكيا N96 كه وايرلس داره!! هم دارم كه ميخوام همه اينها رو از طريق اين مودم به هم براي اشتراك فايل و بازي و غيره و هم به اينترنت وصل كنم ... ميخوام بدونم به وسيله اين مودم ميشه اين كارها رو انجام داد؟!

3- وقتي PC اصلي كه با سيم به مودم وصل شده رو خاموش كنم، آيا باز هم ميتونم از طريق دستگاه هاي وايرلس مستقلا به اينترنت وصل بشم؟

4- وقتي كه PC خاموش باشه و به اينترنت هم وصل نباشم، آيا شبكه بين دستگاه هاي وايرلسم به هم ميخوره؟! يعني ديگه كار نميكنه؟! (توي يه ريويو خوندم كه وقتي طرف اينترنت رو قطع ميكرده، شبكه محلي بين دستگاه هاش هم به هم ميخورده!!)

5- آيا مثل يك سوئيچ معمولي شبكه، ميتونم از چهارتا پورت LAN اين مودم توي شبكه استفاده كنم،* مثلا يك print server بخرم و بهش وصل كنم؟!

6- خودم ميخواستم اول يدونه Linksys WAG54G2 بگيرم كه هم جديده و هم خيلي زيبا!! و طراحي سخت افزاريش هم جديده و ارزون تر هم هست(حدود 90 تومن) .... اما توي ريويو هاي اينترنتي خوندم كه قدرت آنتن دهي خيلي پاييني داره و مدام وايرلسش رو بايد ريبوت (شايدم ريست) كرد و خلاصه اينكه خيلي مصيبته!!!
    دوستان كسي در اين زمينه تجربه يا پيشنهادي نداره؟!

7- من مودمم 24 ساعته روشنه و اصلا حال و حوصله خاموش كردنشو ندارم!! اين مشكلي براي مودم ايجاد نميكنه؟! يه وقت نسوزه!! يا زيادي داغ نشه آتيش بگيره!!!

8- استيبل بودن مودم هم برام مهمه .. اينكه مدام ريست نشه و يا dc نشه ..

9- آيا مودمي هست كه بدون نياز به كامپيوتر، خودش در طول شب دانلود كنه ...

حسابي گيج شدم .. منتظر راهنماييهاتون هستم ....
    مرسي

ویرایش توسط afshin_dks : 2009-08-29 در ساعت 01:59 PM

نام حقيقي: Dani

عضو غیر فعال شناسه تصویری Danial_Hiv
    نوشته
    46
    سپاسگزاری شده
    5
    سپاسگزاری کرده
    32
    نقل قول نوشته اصلی توسط afshin_dks نمایش پست ها
    سلام دوستان

من ميخوام يك مودم ADSL وايرلس دار بگيرم و صفر كيلومتر هم هستم ... زنگ زدم ISP گفتن ZyXEL P660HW دارن كه 100 تومن هم قيمتشه!

توي اينترنت هم يه چندتايي ريويو ازش خوندم، اكثرا تعريفشو كرده بودن!!

اما چند تا سؤال دارم:

1- اين مودم طراحي و توليدش مال سال 2004 هست!! البته تا الآن ساپورتش مرتب بوده و firmware هاش مرتب توسط سازنده منتشر شده !! ولي به هر حال تكنولوژي سخت افزاريش مال سال 2004 هست كه منو براي خريدش به شك ميندازه!!! نظرتون در اين رابطه چيه؟

2- من توي خونه يك PC دارم كه با كابل به مودم وصل ميشه ... دو تا لپتاپ و يك pocket pc و يك نوكيا N96 كه وايرلس داره!! هم دارم كه ميخوام همه اينها رو از طريق اين مودم به هم براي اشتراك فايل و بازي و غيره و هم به اينترنت وصل كنم ... ميخوام بدونم به وسيله اين مودم ميشه اين كارها رو انجام داد؟!

3- وقتي PC اصلي كه با سيم به مودم وصل شده رو خاموش كنم، آيا باز هم ميتونم از طريق دستگاه هاي وايرلس مستقلا به اينترنت وصل بشم؟

4- وقتي كه PC خاموش باشه و به اينترنت هم وصل نباشم، آيا شبكه بين دستگاه هاي وايرلسم به هم ميخوره؟! يعني ديگه كار نميكنه؟! (توي يه ريويو خوندم كه وقتي طرف اينترنت رو قطع ميكرده، شبكه محلي بين دستگاه هاش هم به هم ميخورده!!)

5- آيا مثل يك سوئيچ معمولي شبكه، ميتونم از چهارتا پورت LAN اين مودم توي شبكه استفاده كنم،* مثلا يك print server بخرم و بهش وصل كنم؟!

6- خودم ميخواستم اول يدونه Linksys WAG54G2 بگيرم كه هم جديده و هم خيلي زيبا!! و طراحي سخت افزاريش هم جديده و ارزون تر هم هست(حدود 90 تومن) .... اما توي ريويو هاي اينترنتي خوندم كه قدرت آنتن دهي خيلي پاييني داره و مدام وايرلسش رو بايد ريبوت (شايدم ريست) كرد و خلاصه اينكه خيلي مصيبته!!!
    دوستان كسي در اين زمينه تجربه يا پيشنهادي نداره؟!

7- من مودمم 24 ساعته روشنه و اصلا حال و حوصله خاموش كردنشو ندارم!! اين مشكلي براي مودم ايجاد نميكنه؟! يه وقت نسوزه!! يا زيادي داغ نشه آتيش بگيره!!!

8- استيبل بودن مودم هم برام مهمه .. اينكه مدام ريست نشه و يا dc نشه ..

9- آيا مودمي هست كه بدون نياز به كامپيوتر، خودش در طول شب دانلود كنه ...

حسابي گيج شدم .. منتظر راهنماييهاتون هستم ....
    مرسي
    با درود
    سعی کنید جنس چینی به هیچ وجه نخرید.
    یکی از همین مودم ها دی لینک بود دیروز مال من مرخص شد.

صفحه 2 از 3 اولیناولین 1 2 3 آخرینآخرین

کلمات کلیدی در جستجوها:

بهترین مودم وایرلس

مقایسه مودم وایرلس

مقایسه مودم ها

انتخاب مودم adsl

بهترین برند مودم وایرلس adsl

مقایسه مودم های وایرلس

مقایسه مودم adsl

مقایسه انواع مودم وایرلس

مقایسه مودم d-link و tp-link

مدل های مودم adsl