صفحه 2 از 2 اولیناولین 1 2
نمایش نتایج: از شماره 16 تا 17 از مجموع 17

موضوع: از چه مودمي استفاده كنم در مسافت زياد ؟

عضو غیر فعال
    نوشته
    137
    سپاسگزاری شده
    10
    سپاسگزاری کرده
    0
    والا فرمایش دوستان متین
    ارتباط بیسیم ارتباطی هست که من به شخصی از بدو ورود به دنیای شبکه به اون با دید احترام نگاه کردم
    ولی استفاده بیش از حد و بی مورد بعضی همکاران موجب ایجاد یک فضای بلبشور فرکانسی شده که به شخصا از این سیستم برای لینک های پایدار استفاده نمی کنم
    ولی همین ارتباط بی سیم در خیلی موارد ابروی ما رو خریده و انکار اون بی انصافی خواهد بود

حالا اگه فضای فرکانسی در محل الوده نیست مشکل دید هم در اینده براتون به وجود نخواهد امد و سرعت های بالای 4 مگا لازم دارین وایرلس عاقلانه ترین کاره ولی بدبختانه کمتر جای پیدا میشه که تمام شرایط رو داشته باشه

یوزری داشتیم که با لینک وایرلس دفتر و منزل رو لینک کرده بود حالا وسط مسیر یک ساختمان قد علم کرده و لینک از کار افتاده و چاره ای نداریم جز استفاده از لیزد یا point to point مخابراتی

هنگام تغیر ادرس هم که مشکلات وحشتناکی برای یوزر به وجود میاد که در لیزد خیلی کمرنگ تر و در p to p وجود نداره
    با تشکر از توجه شما اساتید ارجمند

نام حقيقي: سام قراچه

عضو غیر فعال شناسه تصویری matrixco.sec
    نوشته
    419
    سپاسگزاری شده
    5
    سپاسگزاری کرده
    23
    دوست عزیز من مشکل دید مستیم رو دارم . اینجا از نظر موقیعت جغرافیایی طوری نیست که بتونن از 2 دکل مثلا 20 متری استفاده کرده ، در ضمن من هم الان دارم از وایرلس استفاده می کنم ، مشکلش اینکه به محض اینکه عصر می شه و خیابان شلوغ مشه ( از تردد ماشینها ) کاملا Ping Time بالا می ره و شبکه وایرلس ما کند میشه در حالی که کیفیت سیگنال روی 91 درصد هستش .

به همین دلیل می خواستیم ای کار رو انجام بدیم .

صفحه 2 از 2 اولیناولین 1 2

کلمات کلیدی در جستجوها:

گرفتنvpn

علت pingtimeبالا در حین بازی های کامپیوتری

چه مودمي براي اينترنت بخريم بهتر است

برچسب برای این موضوع