نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 از مجموع 4

موضوع: نحوه گذاشتن تبلیغات خود در پنجره های یاهو مسنجر

نام حقيقي: بابک بازوچی

خواننده شناسه تصویری بابک
    نوشته
    25
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    1

نحوه گذاشتن تبلیغات خود در پنجره های یاهو مسنجر

با سلام خدمت دوستان.
    من تو یکی از آی اس پی ها دیدم تو پنجره های یاهو مسنجر به جای تبلیغات خود یاهو تبلیغ خودشونو می ذارن. و یا اینکه چون سایت گوگل سایت پربیننده ای است کاری می کنند که مشترک به هنگام باز کردن صفحه ی اول گوگل و یا یاهو در بالا و پایین صفحه تبلیغ خودشونو نشون بده. برای مثال می تونید به این صفحه برید و عکس های نمونه رو ببینید.
    http://superonline.ir/adv.html

می خواستم ببینم این کار به چه مقدماتی احتیاج داره و آیا می توان با یه نرم افزار ساده این کارو عملی کرد و یا نیاز به تجهیزات سخت افزاری و خاص داره؟

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: بابک بازوچی

خواننده شناسه تصویری بابک
    نوشته
    25
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    1
    بابا ایول !

یعنی هیچ کس نمی خواد کمکی کنه؟!!!!!!!

عضو عادی شناسه تصویری arash_dot_com
    نوشته
    109
    سپاسگزاری شده
    11
    سپاسگزاری کرده
    12
    بابک جان تا جایی که من میدونم در مواردی مثل تبلیغ در Yahoo Messenger باید ببینی که اون Page تبلیغاتی ای که در حالت عادی توی اون کادر نمایش داده شده از چه آدرسی خونده میشه؟ که راستش من خودم هنوز نتونستم این کار رو بکنم. اگه کردی به منم بگی ممنون میشم.
    بعد که فهمیدی، به DNS Server و IIS نیاز داری. یه Zone دقیقا با همون اسم تو DNS خودت تعریف میکنی و یه Page هم میزاری تو IISت حالا میتونی روی DNSت یه HOST به نام همون آدرس اصلی بسازی و ارجائش بدی به Pageی که رو شبکه داخلیت ساخته بودی و به این صورت از این به بعد Userهای تو به جای Banner های یاهو Bannerهایی رو میبینن که تو براشون گذاشتی.
    اما در مورد اونی که بخواد بالا و پایین یه سایت رو که در حالت عادی Banner نداره برات Banner بزاره نمیدونم.
    یه احتمالم هست، شاید میاد یه Page درست میکنه با سه تا Border که Border بالایی و پایینی برای Banner خودشه و تو وسطی هم سایت اصلی مثلا Google رو میزاره. بعدش هم کل این Page رو توی DNSش به عنوان Zone ی که میخواد، مثلا google.com تعریف میکنه.

این نمونه رو ببین شاید مطلب بهتر برات جا بیفته

گرفتی قضیه رو؟

نام حقيقي: نويد

عضو عادی
    نوشته
    536
    سپاسگزاری شده
    57
    سپاسگزاری کرده
    13
    این شرکت از دستگاه کش سرور استفاده میکنه
    من هم مدتی پیش همین کار رو میکردم. در مورد گوگل مثلاً یک صفحه درست میکنه و بهد سایت گوگل رو صفحه اول رو این میذاره. یعنی در اضل صفحه اول گوگل فیلتر میکنه این صفحه جای اون میاد و همه ایها رو از کش سرور استفاده میکنه

کلمات کلیدی در جستجوها:

تبلیغ در یاهو مسنجر

تبلیغات در یاهو مسنجر

نحوه تبلیغات در یاهو

گذاشتن تبلیغات در شبکه

تبلیغ در یاهو مسنجر

نحوه تبليغ در ياهو

طریقه تبلیغ در یاهو مسنجر

روش تبلیغ در یاهو مسنجر

تبلیغات در یاهو مسنجر

تبلیغات در یاهوو مسنجرتبلیغ در yahooگذاشتن متن در یاهو مسنجراموزش قرار دادن متن در یاهو مسنجرتبليغات در ياهوروش تبلیغات در yahoo messengerروش قراردادن تبلیغ در یاهوگذاشتن نام خود در ياهونحوه قرار دادن عکس ثابت در یاهو مسنجرطریقه قرار دادن عکس خودم در یاهو مسنجرطریقه عکس گذاشتن در مسنجرسایت گذاشتن نمایش تبلیغات خودتبلغ در یاهو مسنجرwww.superonline.irاموز گذاشتن عنوان در مسنجر یاهوتیلیغ در یاهو

برچسب برای این موضوع