نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 از مجموع 3

موضوع: مشکل با ---ADSL فوری

عضو غیر فعال شناسه تصویری s2002
    نوشته
    37
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0

Icon14 مشکل با ---ADSL فوری

من به تازگی سرویس ADSL گرفتم .مودم از نوع Ethernet است اونو به switch متصل کرده و کانکشن رو ساختم و اون share کردم .حالا مشکل اینه که پس از کانکت شدن اینترنت ندارم؟؟؟

یک سوال دیگه اون هم اینکه اگه روی یکی از سیستم ها دوتا کارت LAN داشته باشم و مودم ADSL رو به یکی از کارتها متصل کرده و کارت شبکه دوم رو به switch وصل کنم و باز و کانکشن رو ساخته و اونو share کنم آیا درست میشود یا نه؟این دو روش چه فرقی با هم دارند؟آیا مثل Share کردن dialup محدودیتی نداریم؟

IPکارت شبکه که به سوییچ وصل است 192.168.0.1 است .حالا باید IP کارت شبکه رو که به مودم ADSL وصل است چی بگذارم؟

موضوعات مشابه:

عضو غیر فعال
    نوشته
    80
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    من مودم را به سیستم و همون سیستم را نت کردم.مشکل دوتا کارت شبکه و ip هم نداری.

عضو عادی شناسه تصویری sooshiant
    نوشته
    538
    سپاسگزاری شده
    7
    سپاسگزاری کرده
    44
    با سلام

دوست عزيز شما كانكشن چي مي سازيد مگه بصورت vpn به isp وصل مي شيد
    معمولن روشي كه براي بكار بردن ADSL استفاده مي شه به اينصورت هست كه شما مودم رو به سويج وصل مي كني و يا بصورت DHCP از ISP اينترنت مي گيري و يا اينكه بهت يه تعداد ip static مي دن و اونا رو روي كارت شبكه هاي سيستم هات ست مي كني و getway و DNS رو هم از ISP ميگيري و ست مي كني
    اگه مشكلت حل نشده بيشتر در مورد طريقه وصل شدنت به ISP توضيح بده تا كمكت كنيم

کلمات کلیدی در جستجوها:

ipكارت شبكه ADSL

ADSL فوری

برچسب برای این موضوع