نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 از مجموع 5

موضوع: چگونه از چند سیستم مختلف به یک ماشین مجازی دسترسی داشته باشیم ؟؟؟

نام حقيقي: reza

عضو عادی
    نوشته
    29
    سپاسگزاری شده
    1
    سپاسگزاری کرده
    0

چگونه از چند سیستم مختلف به یک ماشین مجازی دسترسی داشته باشیم ؟؟؟

سلام دوستان
    محل کار و خونه من تو یک ساختمون هست که هر دو مکان از طریق کابل به هم متصل هستن
    من یه سری سیستم عامل روی Wmware Workstation دارم که مجبورم در هر دو مکان (خونه و محل کارم ) بهش دسترسی داشته باشم
    یعنی مثلا تو محل کارم با یه سیستم عامل مجازی کار کردم و میخوام توو خونه هم به همون سیستم عامل دسترسی داشته باشم .
    یه سیستم هم دارم که استفاده ای ازش نمیکنم .
    کانفیگ سیستمم اینه : i5 2400 - 8Gb Ram - بدون کارت گرافیک
    به نظر شما برای اینکه همیشه بتونم به سیستم عامل های مجازیم دسترسی داشته باشم این سیستم بکنم سرور ماشین مجازیم یا راه دیگه ای هم هست ؟؟؟؟

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: babak

عضو عادی
    نوشته
    31
    سپاسگزاری شده
    8
    سپاسگزاری کرده
    23
    دوست عزیزوقتی دوسیستم شما شبکه باشند شما ار برنامه های هر کدام از سیستم ها میتونید استفاده کنید ولی ماشین‌های مجازی (Virtual machines) شبیه به کانتینر‌های ایزوله شده‌ هستند. سیستم‌عامل‌های مهمان موجود در ماشین‌های مجازی نمی‌توانند به فایل‌های سیستم کامپیوتر شما دسترسی پیدا کنند. به همین خاطر شما باید یک پوشه مشترک در برنامه‌‌هایی شبیه به VirtualBox یا VMware ایجاد کنید تا به راحتی بتوانید فایل‌ها را بین دو سیستم عامل مهمان و میزبان به اشتراک بگذارید.برای اینکه به سیستم‌عامل مهمان کمک کنید تا بفهمد قرار است چه کاری با آن انجام دهید، ماشین مجازی باید پوشه مشترک را شبیه به پوشه اشتراک شبکه فرض کند و در آن ساخته شود. سیستم‌عامل مهمان می‌تواند شبیه به پوشه‌های اشتراک‌گذاری در اینترنت به پوشه ایجاد شده بر روی پی‌سی دسترسی پیدا کند.
    ولی بهترین کار همون هست که گفتید سیستم اضافه را سرور کنید ماشین مجازی روی سرور نصب کنید

عضو عادی
    نوشته
    29
    سپاسگزاری شده
    1
    سپاسگزاری کرده
    0
    نقل قول نوشته اصلی توسط babak_kish نمایش پست ها
    دوست عزیزوقتی دوسیستم شما شبکه باشند شما ار برنامه های هر کدام از سیستم ها میتونید استفاده کنید ولی ماشین‌های مجازی (Virtual machines) شبیه به کانتینر‌های ایزوله شده‌ هستند. سیستم‌عامل‌های مهمان موجود در ماشین‌های مجازی نمی‌توانند به فایل‌های سیستم کامپیوتر شما دسترسی پیدا کنند. به همین خاطر شما باید یک پوشه مشترک در برنامه‌‌هایی شبیه به VirtualBox یا VMware ایجاد کنید تا به راحتی بتوانید فایل‌ها را بین دو سیستم عامل مهمان و میزبان به اشتراک بگذارید.برای اینکه به سیستم‌عامل مهمان کمک کنید تا بفهمد قرار است چه کاری با آن انجام دهید، ماشین مجازی باید پوشه مشترک را شبیه به پوشه اشتراک شبکه فرض کند و در آن ساخته شود. سیستم‌عامل مهمان می‌تواند شبیه به پوشه‌های اشتراک‌گذاری در اینترنت به پوشه ایجاد شده بر روی پی‌سی دسترسی پیدا کند.
    ولی بهترین کار همون هست که گفتید سیستم اضافه را سرور کنید ماشین مجازی روی سرور نصب کنید
    ممنون از راهنماییت ولی یه نکته ای که یادم رفت بگم اینه که لزوما دو تا سیستمی که در دو مکان مختلف هستن همزمان روشن نیستن

نام حقيقي: babak

عضو عادی
    نوشته
    31
    سپاسگزاری شده
    8
    سپاسگزاری کرده
    23
    نقل قول نوشته اصلی توسط masiria نمایش پست ها
    ممنون از راهنماییت ولی یه نکته ای که یادم رفت بگم اینه که لزوما دو تا سیستمی که در دو مکان مختلف هستن همزمان روشن نیستن
    پس حتما سرور راه اندازی کنید چون با خاموش شدن سیستم از شبکه خارج میشه البته راه هست ولی همون سرور از همه بهتره هر سیستم از خاموش بشه شما با سیستم روشن دسترسی به سرور و برنامه های اون دارید البته عرض کردم راه های دیگه دارید مثلا یک سرور مجازی بگیرید و وم را روی اون نصب کنید یا سرور مجازی راه اندازی کنید
    موفق باشید

عضو عادی
    نوشته
    29
    سپاسگزاری شده
    1
    سپاسگزاری کرده
    0
    نقل قول نوشته اصلی توسط babak_kish نمایش پست ها
    پس حتما سرور راه اندازی کنید چون با خاموش شدن سیستم از شبکه خارج میشه البته راه هست ولی همون سرور از همه بهتره هر سیستم از خاموش بشه شما با سیستم روشن دسترسی به سرور و برنامه های اون دارید البته عرض کردم راه های دیگه دارید مثلا یک سرور مجازی بگیرید و وم را روی اون نصب کنید یا سرور مجازی راه اندازی کنید
    موفق باشید
    ممنون دوست عزیز بابت راهنمایی

کلمات کلیدی در جستجوها:

هیچ کلمه ای ثبت نشده است.

برچسب برای این موضوع