نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 از مجموع 5

موضوع: مشاوره برای بهینه سازی سیستم وایرلس یک شرکت ( مشکل هنگ کردن دستگاه ها و عدم دسترسی یوزر ها )

نام حقيقي: saeid

تازه وارد
    نوشته
    8
    سپاسگزاری شده
    4
    سپاسگزاری کرده
    0

مشاوره برای بهینه سازی سیستم وایرلس یک شرکت ( مشکل هنگ کردن دستگاه ها و عدم دسترسی یوزر ها )

ما توی شرکتمون که 3 طبقه داره برای توزیع اینترنت از اکسس پوینت های wrt520n استفاده میکنیم. 2 تا مودم ADSL ایسوس هم که از قدیم بوده روی بریج گذاشتم و دارم به عنوان اکسس پوینت استفاده میکنم

توی هر طبقه 2 تا wrt520n داریم الان. و مساحت هر طبقه در حدود 300 متر ه اما دستگاه های نویز دار زیاد داریم. ولی در عوض دیوار خیلی زیاد نداریم و بخش ها به سادگی به هم راه دارند.

اکسس پوینت ها همیشه خوبند اما بعد از 1-2 روز کار شروع میکنن به ریست شدن و یا گاهی هنگ کردن. به نحوی که من مجبورم هر چند روز یکبار اونها رو از برق کشیده و دوباره وصل کنم. که مخصوصا اونهایی که در دسترس نیستن حسابی آزار دهنده شده اند.

میخوام اکسس پوینت جدید بخرم حد اقل 1 یا 2 تا که بتونند کل سیستم رو ساپورت کنند و این سیستم های قدیمی رو فقط به عنوان بک آپ در شبکه داشته باشم

این رو هم بگم که توزیع و مدیریت اینترنت رو با میکروتیک انجام میدم پس از اکسس پوینت هیچ کاری انتظار ندارم جز کارهای خودش

سوال دیگه اینه که امکان داره من یک اکسس پوینت قوی جایی بین طبقه ها ( مثلا در حیاط خلوت که دید مستقیم به پنجره های بزرگ به هر سه طبقه داره ) قرار بدم و کار رو با همون تکمیل کنم ؟ البته همچنان اکسس پوینت های قدیمی برای نقاط کور استفاده بشن ؟

کسی هم هست دلیل این ریست شدن ها رو بدونه ؟

متشکر

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: reza

تازه وارد
    نوشته
    3
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    فریم ور هاشون رو آپدیت کن

نام حقيقي: محمد رسول راستی

مدیر عمومی شناسه تصویری M-r-r
    نوشته
    9,486
    سپاسگزاری شده
    4309
    سپاسگزاری کرده
    2706
    در هر نقطه چند تا یوزر همزمان دارید ؟ واضح تر بپرسم؛ روی هر AccessPointچند کاربر دارید ؟

Mohammad Rasoul Rasti
    There's no place like 127.0.0.1
    m.rasti [@] outlook.com

نام حقيقي: amir rahimi

عضو عادی
    نوشته
    217
    سپاسگزاری شده
    48
    سپاسگزاری کرده
    2
    فرکانس ها رو رو چی گذاشتی ایا SSID هاشون یکیه؟ خود اکسس پوینت ها ارتباط شون با کابله؟

نام حقيقي: saeid

تازه وارد
    نوشته
    8
    سپاسگزاری شده
    4
    سپاسگزاری کرده
    0
    نقل قول نوشته اصلی توسط rezaspirit نمایش پست ها
    فریم ور هاشون رو آپدیت کن
    همه آخرین ورژن اند. حتی رو یکیشون ddwrt ام نصب کردم. اون بهتر شد ولی هنوز هم این مشکلات رو داره. بیشتر تابستون این مشکل پیش میاد. شاید به خاطر گرما باشه

نقل قول نوشته اصلی توسط M-r-r نمایش پست ها
    در هر نقطه چند تا یوزر همزمان دارید ؟ واضح تر بپرسم؛ روی هر AccessPointچند کاربر دارید ؟
    اگه همه توی یک طبقه برن رو یک اکسس پوینت 20 تا 30 یوزر روی یکیش میاد. ولی اون مودم asus که خیلی ام اذیت میکنه فکر کنم 10 تا هم نرسه

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_tarimi نمایش پست ها
    فرکانس ها رو رو چی گذاشتی ایا SSID هاشون یکیه؟ خود اکسس پوینت ها ارتباط شون با کابله؟
    فرکانس رو نمیدونم ... فردا باید ببینم. من همه رو دیفالت گذاشتم . اما ssid رو یکی نذاشتم. برنامم بود بگذارم اما دست نگه داشتم تا ماجرای ریست شدن ها حل بشه

کلمات کلیدی در جستجوها:

هنگ کردن اکسس پوینت

هنگ سیستم و وایرلس

هنگ کردن اکسس پوينت

مشکل هنگ کردن شبکه وایرلس

برچسب برای این موضوع