صفحه 4 از 11 اولیناولین 1 2 3 4 5 6 7 8 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 46 تا 60 از مجموع 163

موضوع: بستن پورت USB

نام حقيقي: hadi

عضو عادی
    نوشته
    404
    سپاسگزاری شده
    121
    سپاسگزاری کرده
    421
    خوب یه سوال داشتم وقتی یه کلاینی رو اسکن میکنی , بعد از اسکن کامل لیست سخت افزارهای موجود رو با Select all انتخاب میکنی و Add میکنی یعنی شکل زیر

خوب بعد که میری لیست سیاه یا سفید فرقی نمیکنه , آیبا لازمه دوباره اون چیزهایی که تازه Add کردی دوباره به اون لیست اضافه کنی یا خودش اتوماتیک وار به لیست اضافه میکنه
    منظورم این قسمته

به ظاهر بایستی بعدا لیست اسکن شده جدید رو باید دستی به لیستت اضافه کنی من اینطوری برداشت کرده ام

ARM
    ARM آنلاین نیست.
    نام حقيقي: علیرضا مشعلی

مدیر بازنشسته شناسه تصویری ARM
    نوشته
    1,898
    سپاسگزاری شده
    2497
    سپاسگزاری کرده
    1832
    نقل قول نوشته اصلی توسط hadi_PN نمایش پست ها
    خوب یه سوال داشتم وقتی یه کلاینی رو اسکن میکنی , بعد از اسکن کامل لیست سخت افزارهای موجود رو با Select all انتخاب میکنی و Add میکنی یعنی شکل زیر

خوب بعد که میری لیست سیاه یا سفید فرقی نمیکنه , آیبا لازمه دوباره اون چیزهایی که تازه Add کردی دوباره به اون لیست اضافه کنی یا خودش اتوماتیک وار به لیست اضافه میکنه
    منظورم این قسمته

به ظاهر بایستی بعدا لیست اسکن شده جدید رو باید دستی به لیستت اضافه کنی من اینطوری برداشت کرده ام
    برداشت شما درست است. در مرحله اول شما سخت افزار را به لیست سخت افزارهای این سیستم معرفی می کنید و در مرحله دوم شما دسترسی های به این سخت افزارها را تعریف میکنید.

hadi_PN سپاسگزاری کرده است.

عضو عادی
    نوشته
    404
    سپاسگزاری شده
    121
    سپاسگزاری کرده
    421
    به یه نکته برخوردم

تکلیف اون پرینتهایی که با پورت به سیستم وصل شدن چیه
    به ظاهر برنامه جلو کار اونا رو هم میگیره

ARM
    ARM آنلاین نیست.

نوشته
    1,898
    سپاسگزاری شده
    2497
    سپاسگزاری کرده
    1832

gfi

منظور شما پورت LPT می باشد؟. اگر درست است که شما باید همین تنظیماتی را که برای پورت USB انجام داده اید add to white list را برای آن پرینترها نیز اجرا نمایید ولی بهتر بود که اصلا تنظیمات مربوط به امنیت پورت LPT را حذف می کردید و فقط با پورت USB در گیر می شدید.چون خطر کمی از طرف پورت LPT شما را تهدید می کند.مشکلی بود بفرمایید کاملتر توضیح بدهم.

عضو عادی
    نوشته
    404
    سپاسگزاری شده
    121
    سپاسگزاری کرده
    421
    نه من اصلا کاری به پورت نداشتم اتوماتیک Add شده
    چون بهم زنگ زد گفت پرینت نمیتونم بگیرم منم فهمیدم شاید از اونور جلوش رو بسته , باید اونا رو خارج کنم

ARM
    ARM آنلاین نیست.

نوشته
    1,898
    سپاسگزاری شده
    2497
    سپاسگزاری کرده
    1832

gfi

ببینید اگر این پرینتر که الان در صورت اجرای دستور پرینت ارور میدهد با پورتUSB به کامپیوتر وصل باشد و شما هم این پرینتر را در لیست white list قرار داده باشید. احتمالا با یک بار آپدیت کردن آن کلاینت در لیست gfi مشکل حل شود. اگر نه که شما باید در لیست دسترسی ها به آن یوزر مشخص دسترسی کامل بدهید و اگر باز هم مشکل حل نشد که دوباره پست بزنید با هم کار کنیم تا ببینم مشکل از کجاست.

عضو عادی
    نوشته
    404
    سپاسگزاری شده
    121
    سپاسگزاری کرده
    421
    اقا شما به این الان چی میگید ؟ من نه پورت ها رو بستم نه Com ها رو این چی میگه

فکر کردم دستی Disable شده اومدم Unable کنم دیدم که Unable هستش فهمیدم که توسط اون برنامه بسته شده
    حالا کجا و چطوری نمیدونم

ARM
    ARM آنلاین نیست.

نوشته
    1,898
    سپاسگزاری شده
    2497
    سپاسگزاری کرده
    1832

تنظیم پورتهای LPT و COM در GFI

حالا چرا میزنی عزیز؟
    ببینید شما بدون اینکه بخواهید , پورتهای مربوط به LPT و COM را در همان تنظیمات اولیه بسته اید. حالا راه حل:
    شما باید در تنظیمات مربوط به SECURITY گروه مربوطه در بخش common task وارد قسمت edit controlled ports شود و serial & parallel را از حال انتخاب شده خارج کنید.
    و یا اینکه یک permission جدید درست کنید و به کلیه کاربرها دسترسی به این پورت ها را full control بدهید.
    راه اول بهتر است.
    بعد کلیه کلاینتها را آپدیت کنید.

hadi_PN و iman222 سپاسگزاری کرده‌اند.

عضو عادی
    نوشته
    404
    سپاسگزاری شده
    121
    سپاسگزاری کرده
    421
    اقا كي زد دستت درد نكنه شايد لحن بد بود به هر حال مي بخشي

اوكي بايد نگاه كنم ، دقيقا يادمه فقط CD ROM ; FDD ; USB Storge رو گرفته بودم اونا رو انتخاب نكرده بودم
    باشه بمونه واسه شنبه

يه مورد ديگه من رو يه سيستمي داراي قفل سخت افزاري USB دارم . وقتي اون سيستم رو انتخاب ميكنم و Agent روش فعال ميشه ، سيستمه قاط ميزنه و شروع ميكنه پشت سر هم ريست شدن اما وقتي اون قفل سخت افزاري ر در ميارم همه چيز عادي ميشه ،
    البته اومدم اون قفل سخت افزاري رو تو ليست سفيد قرار دادم ، فايده اي نكرد .
    اجازه نصب كامل و 100 % Agent را بر روي سيستم نميده و رو 75 % ميمونه و Faild ميده
    بخاطر اين اومدم قفل رو در آوردم دوباره نصب كردم ولي بازهم نصب نشد ( البته اين ايراد رو ميتونم شنبه بهتر حلاجي كنم فكر كنم بتونم حلش كنم )

اقا باز هم از كمكتون متشكرم

عضو عادی
    نوشته
    404
    سپاسگزاری شده
    121
    سپاسگزاری کرده
    421
    مرسی دقیقا اونجایی بود که فرموده بودید پورت رو باز کردم الان درسته
    یعنی اینجاست

اما موردی که پیش اومده و پست قبلی نیز بهش اشاره کردم الان سیستمی هستش که قبلا بهش تنظیمات اعمال شده بود , اومدم اون سیستم رو از لیست در آوردم . خوب الان تو لیست سیستم ها نیست ولی رو خود سیستم داره هنوز داره کار میکنه
    CD و USB ها رو کنترل میکنه
    اومدم دوباره به لیست اضافه کردم اما اجازه نصب كامل و 100 % Agent را بر روي سيستم نميده و رو 75 % ميمونه و Failed ميده

ARM
    ARM آنلاین نیست.

نوشته
    1,898
    سپاسگزاری شده
    2497
    سپاسگزاری کرده
    1832

حذف agent از روی یک کلاینت

شما برای حذف کردن agent نصب شده روی کلاینت باید از روش استاندارد که حذف از طریق خود برنامه هست اقدام کنید. حال اگر به هر دلیلی این حذف کردن ناقص باشد باید این کارها را انجام دهید.
    1- به Safe Mode رفته سپس سرویس را حذف کنید.چطوری؟
    2- به Start سپس run بروید و بنویسید cmd و بعد ok کنید
    3- دستور
    sc delete esecagentsvc
    4- سیستم را ری استارت کنید.
    فکر کنم این تاپیک را فقط من و شما مطالعه میکنیم . چون نه کسی سوالی دارد و نه کسی مطالب من را میخواند.

iman_ards، th95، hadi_PN و 5 نفر دیگر سپاسگزاری کرده‌اند.

عضو عادی
    نوشته
    404
    سپاسگزاری شده
    121
    سپاسگزاری کرده
    421
    اتفاقا رفتم سرویس رو ِDisable کنم نشد . خوب با این کار این برنامه از حالت نصب که خارج نمیشه فقط از دور خارج میشه .
    میخواستم برم تو دایرکتوری نصبش پاکش کنم نشد ولی بعد از حذف سرویسش فکر کنم دیگه بشه حذفش کرد

اتفاقا منم داشتم به این مورد که تاپیک کاملا اختصاصی شده فکر میکردم اما با جمع بندی اونا میشه به یه نتتایج خوبی رسید

ما داریم میکاریم تا بعدی ها درو کننننننن

فکر میکنم عدم استفاده از برنامه موجب این شده , این جور برنامه ها تا کاربردی نشن نمیشه با مشکلاتشون آشنا شد , و باز هم فکر میکنم تعداد معدودی از این برنامه استفاده میکنن

راستی شما چطوری با طرز کار این برنامه آشنا شدید ؟

ویرایش توسط hadi_PN : 2009-02-21 در ساعت 09:43 AM

ARM
    ARM آنلاین نیست.

نوشته
    1,898
    سپاسگزاری شده
    2497
    سپاسگزاری کرده
    1832
    راهنمای خود نرم افزار که به صورت pdf هست و کمی در گیری با نرم افزار و مشکلاتش
    حالا جالبش اینجاست که اگه پست های اولی رو که در جواب سوال شما نوشتم را بخوانید می بینید که من شخصا با این نرم افزار زیاد موافق نیستم و برای این کار و همین طور بستن فایلهای خاص در شبکه از Symantec application and device control استفاده میکنم. ولی چون شما و یکی از دوستان دیگه با این نرم افزار مشکل داشتین دوباره اون رو نصب کردم.هر سوالی داشتید بفرمایید سعی میکنم جواب بدهم.

نام حقيقي: mohammad masumi

عضو غیر فعال
    نوشته
    83
    سپاسگزاری شده
    2
    سپاسگزاری کرده
    3
    دوست عزيز من از زماني كه نسخه 4 اين نرم افزار را نصب كردم مشكل پرينت پيدا كردم مثلا بر روي يك كلاينت اگر با يك يوزر لاگين ميكنم پرينت ميگيره ولي وقتي با يك يوزر ديگر لاگين ميكنم error ميده البته با نسخه 3 هيچ مشكلي نداشتم
    البته من crack نسخه 4 را نداشتم و از crack نسخه 3 استفاده كردم ولي الان ديگه نمي توانم نصب كنم مشكل crack دارم اگر crack نسخه 4 را داريد ارائه دهيد .

ARM
    ARM آنلاین نیست.

نوشته
    1,898
    سپاسگزاری شده
    2497
    سپاسگزاری کرده
    1832
    در حال حاضر آیا نرم افزار روی سرور نصب است یا خیر؟
    و اگر نصب است آیا کلاینتها در لیست گروه های آن هستند یا نیستند؟

صفحه 4 از 11 اولیناولین 1 2 3 4 5 6 7 8 ... آخرینآخرین

کلمات کلیدی در جستجوها:

بستن USB

بستن usb در محیط دامین

پورت usb

بستن پورت های یو اس بی

بستن پورت usbبستن usb در ویندوز xpبستن پورت Usb در ویندوز 7بستن فلش کامپیوترusb بستنبستن usb در ویندوز 7بستن یو اس بیبستن درگاه USBبستن پورت usb در ویندوز xpنرم افزار بستن پورت usbUSBLock-InDomain.rarبستن پورت usb در دامینبستن پورت usb در xpنحوه بستن cd rom انتی ویروس symantechttp://forum.persiannetworks.com/f105/t16319-2.htmlhttp://forum.persiannetworks.com/f105/t16319-6.htmlhttp://forum.persiannetworks.com/f105/t16319-3.htmlhttp://forum.persiannetworks.com/f105/t16319-8.htmlبستن پورتهای usbبستن usb در اکتیو دایرکتوریبستن پورت usb از طریق آنتی ویروس

برچسب برای این موضوع

2003, 2010, access, active, add, additional, admin, administrator, application, attach, backup, bios, configuration, control, crack, dameware nt utilities, delete, desktop, device, disable, dlp, download, drive, enable, endpoint, fail, file sharing, flash, forum, gfi, gfi endpoint security 4, gpo, hardware, host, html, http, hub, img, join, local, log off, login, loop, manual, memory, my computer, offline, php, policy, remo, report, restore, run, safe mode, security, services, shared, sms, software, sql, sql server, start, stop, symantec, target, template, update, upload, usb, user, فایروال, فارسی, لاگین, مهم, مجوز, محافظت, مدير, مدیریت, مشكل, مشکل, نام کاربری, نرم افزار, نصب نرم, نصب برنامه, نصب شده, همزمان برای, هارد, هارد اکسترنال, هزینه, هستش, ویندوز, ویندوز سرور, ویندوز سرور 2003, ویروس, ورك گروپ, ورود, یوزر, کلاینت, کلاینتها, کمک, کنترل, کند, کامپیوتر, کار, کارها, کاربر, کاربران, کرک, کردن, گروپ پالیسی, گزارش, پورت, پيشنهاد, پیشنهاد, پرینتر, view, web, windows, wireless usb, آموزش, آموزش فارسی, آموزش تصویری, آپدیت, امنیت, انتقال, انجمن, اولین, اوکی, اتوماتیک, اتصال, اجرای, ارور, اسکن, استاندارد, استاد, اشغال, اطلاعات, بلاک, بهترین, برنامه, برنامه device lock, برای, برد, بررسی, تفاوت, تنظیمات, تجهیزات, تجربه, تست, جلوگیری, حداقل, حذف, خودش, خطا, دومين, دومین, دیتابیس, دامنه, دانلود, دستور, دسترسي, روی, روش, ريست, ریموت, راهنمای نصب, راهنمایی, راهی, رایگان, سفید, سیمانتک, سیستم, سایت, سخت افزار, سرور, سرور 2003, سریال, شما, شبکه, شبکه های بزرگ, شبکه دامین, صفحه, غیرفعال

نمایش برچسب ها