صفحه 3 از 11 اولیناولین 1 2 3 4 5 6 7 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 45 از مجموع 163

موضوع: بستن پورت USB

نام حقيقي: hadi

عضو عادی
    نوشته
    404
    سپاسگزاری شده
    121
    سپاسگزاری کرده
    421
    داره زحمت میشه من اومدم برنامه رو دوباره نصب کردم و به قول شما agent ها رو حذف کردم

همه چیز برگشت سرجای خودش
    اما
    من میامStorge رو میبندم بجاش پرینترها بسته میشه کسی دیگه نمیتونه پرینت کنه
    میشه بگید جریان چیه ؟

ویرایش توسط hadi_PN : 2009-01-26 در ساعت 02:34 PM

عضو عادی
    نوشته
    404
    سپاسگزاری شده
    121
    سپاسگزاری کرده
    421
    استاد حکیمی از دیروز که برنامه رو ست کردم بماند که بجای بست مموری دیسکها , پرینترها رو میبنده؛ اچه تاثیری گذاشته رو یه سیستمی که افتاد تو Loop و هی داره ریست میکنه
    روش SQL دارم اگه بخوام ویندوز رو عوض کنم فکر کنم تو Attach کردن دیتابیس مورد پیدا کنم ، حداقل نمیخوام ویندوز عوض بشه
    ویندوز برا چند لحظه هم بالا نمیمونه همین که میخوای Login کنی ریست میشه

نام حقيقي: محمد حکیمی

Administrator شناسه تصویری Hakimi
    نوشته
    6,549
    سپاسگزاری شده
    6798
    سپاسگزاری کرده
    1035
    نوشته های وبلاگ
    4
    به صورت Safe Mode بیایید و Log را ببینید تا متوجه شوید مشکل از کجاست.

hadi_PN سپاسگزاری کرده است.

عضو عادی
    نوشته
    404
    سپاسگزاری شده
    121
    سپاسگزاری کرده
    421
    قبلا تست کردم اصلا اجازه بالا امدن با Safemode رو نمیده الان دارم یه ویندوز رویه یکی از پارتیشنهای دیگه نصب میکنم
    بعد از نصب SQL اگه تونستم فایل MDF دیتابیس رو Attach کنم موردم حل میشه

اما موندم اون برنامه چرا جلو پرینت رو میگیره من که فقط فلش مموری ها رو بسته بودم !!!!
    و
    چرا چنین موردی پیش میاره

ویرایش توسط hadi_PN : 2009-01-27 در ساعت 08:18 AM

عضو عادی
    نوشته
    404
    سپاسگزاری شده
    121
    سپاسگزاری کرده
    421
    GFI Endpoint Security

يه نقطه اي هستش و اونم اينه كه با اينكه Agent ها رو حذف كرده بودم ولي بازم اجازه دسترسي به CD رو نميداد مجبورا دوباره فعال و حذف كردم تا درست شد

اما اين مشكل كه موقع غيرفعال كردن USB ها پرينترها هم غير فعال ميشن

ARM
    ARM آنلاین نیست.
    نام حقيقي: علیرضا مشعلی

مدیر بازنشسته شناسه تصویری ARM
    نوشته
    1,898
    سپاسگزاری شده
    2497
    سپاسگزاری کرده
    1832

مشکل غیر فعال شدن پرینترها در gfi endpoint security

با سلام
    در تنظیمات اولیه GFI Endpoint security شما باید لیست سخت افزارهای Black List و white List را مشخص کنید و در هنگام اختصاص دسترسی ها لیست را به گروه های مختلف اختصاص دهید.روش *یدا کردن سخت افزار ها از طریق جستجو در لیست سخت افزارهای وصل شده به هر کام*یوتر می باشد. کلا من از روش کار این سیستم خوشم آمد و مدتی با آن کار هم کردم. ولی گزینه بهتر از gfi endpoint security در زمینه دسترسی های سخت افزاری و نرم افزاری فایروال آنتی ویروس سیمانتک Symantec Endpoint Security می باشد.که بخشی دارد به نام Application and Device control که خیلی خوب و قدرتمند کار میکند و تقریبا در طول این چند ماهی که جایگزین GFI کردم تمام نیازهای من را برآورده کرده است. دستور بفرمایید بیشتر توضیح می دهم.

عضو عادی
    نوشته
    404
    سپاسگزاری شده
    121
    سپاسگزاری کرده
    421
    نقل قول نوشته اصلی توسط armashali نمایش پست ها
    با سلام
    در تنظیمات اولیه GFI Endpoint security شما باید لیست سخت افزارهای Black List و white List را مشخص کنید و در هنگام اختصاص دسترسی ها لیست را به گروه های مختلف اختصاص دهید.روش *یدا کردن سخت افزار ها از طریق جستجو در لیست سخت افزارهای وصل شده به هر کام*یوتر می باشد. کلا من از روش کار این سیستم خوشم آمد و مدتی با آن کار هم کردم. ولی گزینه بهتر از gfi endpoint security در زمینه دسترسی های سخت افزاری و نرم افزاری فایروال آنتی ویروس سیمانتک Symantec Endpoint Security می باشد.که بخشی دارد به نام Application and Device control که خیلی خوب و قدرتمند کار میکند و تقریبا در طول این چند ماهی که جایگزین GFI کردم تمام نیازهای من را برآورده کرده است. دستور بفرمایید بیشتر توضیح می دهم.

اینکه فرمودید لیست ها رو مشخص کنید در کدام قسمته ؟

ARM
    ARM آنلاین نیست.

نوشته
    1,898
    سپاسگزاری شده
    2497
    سپاسگزاری کرده
    1832

Device White List & Device Black List

شما میتوانید از طریق منوی Configuration بخش protection policies به تنظیمات امنیتی دسترسی *پیدا کنید. سپس به بخش Security و تنظیمات device black list و device white list بروید و برای گروهی که انتخاب کرده اید سخت افزارها را به لیست مزبور اضافه نمایید.سوالی بود بفرمایید جواب میدهم.

عضو عادی
    نوشته
    404
    سپاسگزاری شده
    121
    سپاسگزاری کرده
    421
    شما میتوانید از طریق منوی Configuration بخش protection policies به تنظیمات امنیتی دسترسی *پیدا کنید. سپس به بخش Security و تنظیمات device black list و device white list بروید و برای گروهی که انتخاب کرده اید سخت افزارها را به لیست مزبور اضافه نمایید.سوالی بود بفرمایید جواب میدهم.
    خوب دوست عزیز مرسی از جوابت اما باز هم نشد اومدم اون لیست رو تعریف کردم ولی بازهم پرینترها رو میبنده

اما

یه سوالی داشتم میخواستم ببینم اولا در کدوم قسمت من باید کلاینتها رو معرفی کنم تو بخش Server یاWorkStation
    عین شکل زیر

و همچنین در هنگام معرفی سخت افزار اینا ID چیه که ازم می پرسه

ویرایش توسط hadi_PN : 2009-02-11 در ساعت 11:17 AM

نام حقيقي: Alireza Khosravi

عضو عادی شناسه تصویری irarkh
    نوشته
    753
    سپاسگزاری شده
    79
    سپاسگزاری کرده
    21
    آن سه فهرست فقط ارزش پروفایلی و پیش فرض جهت 3 تنظیم متفاوت دارند. بطور مثال گروه سرورها قطعا" محدودیتهائی متفاوت از ایستگاههای کاری دارند.همچنین شما قادر به اضافه کردن Category های دیگری بنا به نیاز هستید.

ARM و hadi_PN سپاسگزاری کرده‌اند.

ARM
    ARM آنلاین نیست.

نوشته
    1,898
    سپاسگزاری شده
    2497
    سپاسگزاری کرده
    1832

معرفی پرینترها در gfi endpoint security

بخش اول سوالتان را آقای خسروی به خوبی پاسخ دادند . شما می توانید از هر کدام از گروههای *پیش فرض این نرم افزار استفاده نمایید و یا ترجیحا یک گروه جدید برای clients بسازید که دقیقا در جریان تنظیمات انجام شده خود باشید. پس و یا پیش از اضافه کردن کلاینت مورد نظر به گروه شما می توانید با رفتن به قسمت tools و نوشتن نام کام*یوتر مورد نظر در قسمت scan target لیست تجهیزات وصل شده به کامپیوتر مزبور را پیدا کنید که احتمالا پرینتر بسته شده هم باید آنجا باشد . با کلیک راست کردن روی دستگاه مورد نظر گزینه Add to device database فعال می شود و از شما میخواهد که سخت افزار مزبور را به لیست سخت افزارهای نرم افزار gfi اضافه نمایید.اوکی کنید و به بخش device white list بروید . اکنون باید نام پرینتر مزبور در آنجا باشد.
    مشکلی بود بفرمایید .

عضو عادی
    نوشته
    404
    سپاسگزاری شده
    121
    سپاسگزاری کرده
    421
    دقیقا اون چیزی که شما فرمودید همانطور بود لیست پرینتر ها رو هر کدوم از کلاینتها پیدا کردم و Add کردم الان سیستم به خوبی راه افتاده
    اما یه سوال این database server در قسمت ( General ) چیه ?

اینو من راه اندازی کردم چه هنری این وسط داره ؟

فرموده بودید :
    . با کلیک راست کردن روی دستگاه مورد نظر گزینه Add to device database فعال می شود و از شما میخواهد که سخت افزار مزبور را به لیست سخت افزارهای نرم افزار gfi اضافه نمایید.اوکی کنید
    این لیست در کجا ذخیره میشه از کجا میشه چیزی رو از اون لبست حذف کرد ؟ ایا اصلا میشه حذف کرد یا نه ؟

ARM
    ARM آنلاین نیست.

نوشته
    1,898
    سپاسگزاری شده
    2497
    سپاسگزاری کرده
    1832

gfi endpoint security database and device list

سوال شما دو قسمت داشت. یکی در مورد database backend و دیگری در مورد حذف یک سخت افزار از لیست .
    در مورد اول باید بگویم که نرم افزار gfi توانایی های بسیار زیادی در گزارش گیری دارد که به بطور طبیعی باید این اطلاعات را در یک مخزن ذخیره و سپس گزارشهای شما را از آنجا استخراج نماید. شما کار درستی کردید که این گزینه را فعال کردید. گزارش ها به دو حالت قابل استخراج هستند یکی به صورت گرافهایی که در صفحه جنرال دیده می شوند و دومی به وسیله نرم افزار جانبی report pack.
    در مورد دوم هم همانجا که سخت افزارها را به لیست ها اضافه میکردید امکان حذف وجود دارد.remove device

عضو عادی
    نوشته
    404
    سپاسگزاری شده
    121
    سپاسگزاری کرده
    421
    نقل قول نوشته اصلی توسط armashali نمایش پست ها
    سوال شما دو قسمت داشت. یکی در مورد database backend و دیگری در مورد حذف یک سخت افزار از لیست .
    در مورد اول باید بگویم که نرم افزار gfi توانایی های بسیار زیادی در گزارش گیری دارد که به بطور طبیعی باید این اطلاعات را در یک مخزن ذخیره و سپس گزارشهای شما را از آنجا استخراج نماید. شما کار درستی کردید که این گزینه را فعال کردید. گزارش ها به دو حالت قابل استخراج هستند یکی به صورت گرافهایی که در صفحه جنرال دیده می شوند و دومی به وسیله نرم افزار جانبی report pack.
    در مورد دوم هم همانجا که سخت افزارها را به لیست ها اضافه میکردید امکان حذف وجود دارد.remove device
    مرسي از جوابهاي خوب و دقيقتون
    حال كه اين گزينه ديتابيس فعال شده دوره گزارش گيري كي هستش يعني روز بعد ميتونم گزارش گيري كنم يا همان لحظه بهم گزارش ميده ؟
    راستش از اون زماني كه راه اندازيش كردم ، تو خونه ام فردا كه رفتم سراغ سرور مي بينم چي به چيه !

در مورد قسمت دوم سوالم رو بهتر براتون عرض ميكنم فردا همراه با تصوير مربوطه اينو ازتون ميپرسم

اما يه چيزي كه به ذهنم ميرسه اونم اينه كه . به ظاهر خود نرم افزار تمامي سخت افزاريهايي رو كه Add كرديم رو دسته بندي ميكنه . مثلا ديدم كه پرينترهاي مخصوص HP رو در يه جا نگه ميداره ، مثلا پرينترهاي 1300 يا 1320 يا 1200 كه روي سيستم هاي مختلف نصب شده اند ، و داراي درايورهاي يكساني هستن رو يه گروه ميكنه تا در هنگام انتخاب براي ليست سفيد همگي يه جا جمع شده و ادمين بتونه به راحتي با انتخاب يه گروه تمامي پرينترها رو يه جا داشته باشه
    به نظرم اين يكي از نقاط قوت اين قسمت هستش .

ARM
    ARM آنلاین نیست.

نوشته
    1,898
    سپاسگزاری شده
    2497
    سپاسگزاری کرده
    1832
    نقل قول نوشته اصلی توسط hadi_PN نمایش پست ها
    مرسي از جوابهاي خوب و دقيقتون
    حال كه اين گزينه ديتابيس فعال شده دوره گزارش گيري كي هستش يعني روز بعد ميتونم گزارش گيري كنم يا همان لحظه بهم گزارش ميده ؟
    راستش از اون زماني كه راه اندازيش كردم ، تو خونه ام فردا كه رفتم سراغ سرور مي بينم چي به چيه !

در مورد قسمت دوم سوالم رو بهتر براتون عرض ميكنم فردا همراه با تصوير مربوطه اينو ازتون ميپرسم

اما يه چيزي كه به ذهنم ميرسه اونم اينه كه . به ظاهر خود نرم افزار تمامي سخت افزاريهايي رو كه Add كرديم رو دسته بندي ميكنه . مثلا ديدم كه پرينترهاي مخصوص HP رو در يه جا نگه ميداره ، مثلا پرينترهاي 1300 يا 1320 يا 1200 كه روي سيستم هاي مختلف نصب شده اند ، و داراي درايورهاي يكساني هستن رو يه گروه ميكنه تا در هنگام انتخاب براي ليست سفيد همگي يه جا جمع شده و ادمين بتونه به راحتي با انتخاب يه گروه تمامي پرينترها رو يه جا داشته باشه
    به نظرم اين يكي از نقاط قوت اين قسمت هستش .
    خواهش میکنم.
    دوره گزارش گیری می تواند از همان لحظه شروع شود . البته باید فعالیتی انجام شده باشد تا در دیتابیس چیزی برای نشان دادن وجود داشته باشد. شما در این نرم افزار می توانید گزارشهای دوره ای داشته باشید تا در موعدهای مشخص شده برای شما گزارشهای خاص تهیه گردد. همچنین می توانید برای فعالیتهای یک کلاینت خاص یا یک گروه خاص و یا کل مجموعه گزارش گیری نمایید.
    در مورد لیست های سخت افزاری که فرمودید منظم هستند . دلیلش این است که این نرم افزار و کلا نرم افزارهایی که دسته بندی device ID برایشان مهم است به این گونه عمل می کنند و خاصیت device ID این است که بخشهای مختلف آن نشانگر نوع و سریال آن سخت افزار می باشند اگر دقت کرده باشید اول device ID تمامی پرینترهای شما یکی است و یا نزدیک به هم می باشند.منتظر سوال بعدی شما می باشم.

صفحه 3 از 11 اولیناولین 1 2 3 4 5 6 7 ... آخرینآخرین

کلمات کلیدی در جستجوها:

بستن USB

بستن usb در محیط دامین

پورت usb

بستن پورت های یو اس بی

بستن پورت usbبستن usb در ویندوز xpبستن پورت Usb در ویندوز 7بستن فلش کامپیوترusb بستنبستن usb در ویندوز 7بستن یو اس بیبستن درگاه USBبستن پورت usb در ویندوز xpنرم افزار بستن پورت usbUSBLock-InDomain.rarبستن پورت usb در دامینبستن پورت usb در xpنحوه بستن cd rom انتی ویروس symantechttp://forum.persiannetworks.com/f105/t16319-2.htmlhttp://forum.persiannetworks.com/f105/t16319-6.htmlhttp://forum.persiannetworks.com/f105/t16319-3.htmlhttp://forum.persiannetworks.com/f105/t16319-8.htmlبستن پورتهای usbبستن usb در اکتیو دایرکتوریبستن پورت usb از طریق آنتی ویروس

برچسب برای این موضوع

2003, 2010, access, active, add, additional, admin, administrator, application, attach, backup, bios, configuration, control, crack, dameware nt utilities, delete, desktop, device, disable, dlp, download, drive, enable, endpoint, fail, file sharing, flash, forum, gfi, gfi endpoint security 4, gpo, hardware, host, html, http, hub, img, join, local, log off, login, loop, manual, memory, my computer, offline, php, policy, remo, report, restore, run, safe mode, security, services, shared, sms, software, sql, sql server, start, stop, symantec, target, template, update, upload, usb, user, فایروال, فارسی, لاگین, مهم, مجوز, محافظت, مدير, مدیریت, مشكل, مشکل, نام کاربری, نرم افزار, نصب نرم, نصب برنامه, نصب شده, همزمان برای, هارد, هارد اکسترنال, هزینه, هستش, ویندوز, ویندوز سرور, ویندوز سرور 2003, ویروس, ورك گروپ, ورود, یوزر, کلاینت, کلاینتها, کمک, کنترل, کند, کامپیوتر, کار, کارها, کاربر, کاربران, کرک, کردن, گروپ پالیسی, گزارش, پورت, پيشنهاد, پیشنهاد, پرینتر, view, web, windows, wireless usb, آموزش, آموزش فارسی, آموزش تصویری, آپدیت, امنیت, انتقال, انجمن, اولین, اوکی, اتوماتیک, اتصال, اجرای, ارور, اسکن, استاندارد, استاد, اشغال, اطلاعات, بلاک, بهترین, برنامه, برنامه device lock, برای, برد, بررسی, تفاوت, تنظیمات, تجهیزات, تجربه, تست, جلوگیری, حداقل, حذف, خودش, خطا, دومين, دومین, دیتابیس, دامنه, دانلود, دستور, دسترسي, روی, روش, ريست, ریموت, راهنمای نصب, راهنمایی, راهی, رایگان, سفید, سیمانتک, سیستم, سایت, سخت افزار, سرور, سرور 2003, سریال, شما, شبکه, شبکه های بزرگ, شبکه دامین, صفحه, غیرفعال

نمایش برچسب ها