نمایش نتایج: از شماره 1 تا 6 از مجموع 6
سپاس ها 1سپاس

موضوع: دسترسي به شرفولدر ها در شبكه

نام حقيقي: mhda

تازه وارد
    نوشته
    3
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    1

دسترسي به شرفولدر ها در شبكه

دوستان عزيز سلام
    ماشالله مدير آنقدر كلمات راحت رو ممنوع كرده كه هرعنواني به ذهنم ميومد يكي از كلمات محدود شده بود
    بريم سر اصل مطلب من در شبكه اي فعاليت دارم كه فايروال داره و كاربران دسترسي هاي محدود دارند
    دو تا مسيله برام پيش اومده اولا" من ميخوام دسترسي افراد در شبكه به شر فولدرهام بسته بشه هرچي اون درايو ها رو از حالت شير خارج مي كنم بازم توي ري استارت تنظيم ميشه آيا تنظيمي در رجيستري يا سيستم وجود داره كه دوباره درايو ها شير نشند؟
    دوم ميخوام به شير فولدر ها يا درايو هاي بقيه سيستم ها دسترسي پيدا كنم كه متاسفانه اينجا هم نام كاربريو كلمه عبور ادمين رو ميخواد و من نميتونم پيداش كنم آيا كسي راحي براي دور زدنش و دسترسي به درايو هاي بقيه سيستم هاي شبكه بلده ؟؟
    در ضمن يك نكته يادم نره
    اونم اينكه ما ميتونيم از ادمين هاي سيستم ها در حالت لوكال استفاده كنيم اما اونا هم پسوردهاشون مشخص نيست
    مرسي

موضوعات مشابه:

mch
    mch آنلاین نیست.
    نام حقيقي: Mehdi

خواننده
    نوشته
    294
    سپاسگزاری شده
    79
    سپاسگزاری کرده
    22
    خدا پدر مادرشون بیامرزه این همه اما و اگر اوردن ولی باز خیلی از کاربر ها سوالاتشون را نا مفهوم می پرسن
    ولی در مورد سوال شما برای دور زدن پسورد ادمین دامین من پیشنهاد نمیکنم در مورد share های پیش فرض ویندوز این مقاله کامل است
    کد HTML:
    http://network.itpro.ir/articles/346/%D9%85%D8%B9%D8%B1%D9%81%DB%8C-share-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D9%BE%DB%8C%D8%B4%D9%81%D8%B1%D8%B6-%D9%88%DB%8C%D9%86%D8%AF%D9%88%D8%B2-%DB%8C%D8%A7-administrative-shares-%D9%88-%D8%B1%D9%88%D8%B4-%D8%BA%DB%8C%D8%B1%D9%81%D8%B9%D8%A7%D9%84-%DA%A9%D8%B1%D8%AF%D9%86-%D8%A2%D9%86%D9%87%D8%A7

mhdaa سپاسگزاری کرده است.

تازه وارد
    نوشته
    3
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    1
    آقاي مهدي عزيز از توجه , و دقت نظرتان سپاسگزارم
    بخش اول نيازم در مقاله بود و اجرا كردم بايد تستش كنم ما بخش دوم كه چطوري به درايو هاي سيستم ها يا همون hidden share ها ي يك سيستم در شبكه دسترسي داشته باشم يعني مثلا من و شما در يك شبكه هستيم و من ميخوام به درايو دي شما وصل بشم چون اينجا براي دسترسي نام كاربري و كلمه عبود ميخواد و من كه كاربر معمولي شبكه هستم نميتونم لاگين كنم و نام كاربري ادمين رو هم ندارم
    مرسي

- - - ادامه - - -

راستي اي ادمين كجاست بياد جواب منو بده چرا وقتي كسي بر روي سوال من جوابي ميذاره ايميلش بمن نمياد

mch
    mch آنلاین نیست.
    نام حقيقي: Mehdi

خواننده
    نوشته
    294
    سپاسگزاری شده
    79
    سپاسگزاری کرده
    22
    اگر درست متوجه شده باشم شما مشکل سطح دسترسی یا permission داری که این کار برای امنیت منابع است درمورد اینکه اگر نخواهی درایوها ویندوز که به صورت پیش فرض hidden share هستند را غیرفعال کنی مقالش را که گذاشتم

تازه وارد
    نوشته
    3
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    1
    نه ببينيد شما و من در يك شبكه هستيم .و هر دو عضو يك دامين .من ميخوام درايو هاي سيستم شما رو به صورت كاملا مخفي بررسي كنم .مثلا درايو دي شما رو چك كنم.خوب ما چيكار بايد بكنم.آيپي و نام درايو و علامت دالر.كه بعد از اينتر نام كاربريو كلمه عبور ميخواد و با اكانت خودمم نميتونم وارد شم چون حق ورود ندارم و خطاي ورود ميده چون تعريف شده كه در شبكه حق ديدن درايو ها نباشه .حالا آيا شما راهي داريد كه من درايو هاي شما رو ببينم .از طرفي فقط ادمين با نام كاربر يو كلمه عبورش ميتونه درايو همه رو ببينه.

ویرایش توسط mhdaa : 2015-07-29 در ساعت 07:49 AM

نام حقيقي: محمد نژاد کمیانی

تازه وارد
    نوشته
    1
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    با عرض سلام برای اینکه در شبکه بقیه user ها نتونن فایل share شما رو باز کنن باید تمامی security های درایوتون رو غیر فعال کنید یعنی از حالت full control خارج کنید. و تمامی permission ها رو غیر فعال کنید.
    سوال دوم برای اینکه بتوانید بدون وارد کردن user و password یوزر دیگه وارد بشید. ابتدا بر روی همان سیستم وارد change advanced sharing settings بشین و تب password protected sharing آن را off کنید.

کلمات کلیدی در جستجوها:

هیچ کلمه ای ثبت نشده است.

برچسب برای این موضوع