نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 از مجموع 3
سپاس ها 1سپاس

موضوع: راه اندازی loadbalancing بین دو نقطه

نام حقيقي: alireza

تازه وارد
    نوشته
    1
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0

راه اندازی loadbalancing بین دو نقطه

با سلام و عرض ادب.
    من دوتا روتر میکروتیک دارم بین دو شعبه که از طریق MPLS مخابرات بهم لینک شده اند. همچنین لینک اینترنت بین این دو برقرار کردم که بعنوان لینک بک آپ استفاده می کنم که هر وقت MPLS با مشکل کندی یا قطعی مواجه شد لینک اینترنت رو جایگزین میکنم.
    می خوام توسط load balancing (یا سرویس دیگری اگر هست معرفی کنید) کاری کنم که هردو لینک همزمان وصل بوده و نیز ترافیک بصورت مدیریت شده و بهینه از هردو لینک استفاده نماید.

در حال حاضر روت مربوط به MPLS , Internet روی هر دو نقطه A و B آماده است و من با فعال و غیر فعال کردن آنها بین لینک ها سوییچ دستی انجام می دهم.
    با تشکر فراوان

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: احسان لاجوردی

خواننده
    نوشته
    132
    سپاسگزاری شده
    99
    سپاسگزاری کرده
    26
    نقل قول نوشته اصلی توسط Arenanet نمایش پست ها
    با سلام و عرض ادب.
    من دوتا روتر میکروتیک دارم بین دو شعبه که از طریق MPLS مخابرات بهم لینک شده اند. همچنین لینک اینترنت بین این دو برقرار کردم که بعنوان لینک بک آپ استفاده می کنم که هر وقت MPLS با مشکل کندی یا قطعی مواجه شد لینک اینترنت رو جایگزین میکنم.
    می خوام توسط load balancing (یا سرویس دیگری اگر هست معرفی کنید) کاری کنم که هردو لینک همزمان وصل بوده و نیز ترافیک بصورت مدیریت شده و بهینه از هردو لینک استفاده نماید.

در حال حاضر روت مربوط به MPLS , Internet روی هر دو نقطه A و B آماده است و من با فعال و غیر فعال کردن آنها بین لینک ها سوییچ دستی انجام می دهم.
    با تشکر فراوان
    سلام

معمولا برای اینجور کارها از لود بالانسر peplink میشه استفاده کرد. هم برای لود بالانس کردن اینترنت و هم ارتباط بین دفاتر.

نام حقيقي: محسن نیک قلب رودسری

عضو عادی شناسه تصویری mohsenhvac
    نوشته
    2,203
    سپاسگزاری شده
    1944
    سپاسگزاری کرده
    1310
    البته این رو هم در نظر داشته باشید که اگه در هر دو طرف از پپ لینک استفاده کنید می تونید تجمیع پهنای باند هم داشته باشید

taghikarim سپاسگزاری کرده است.

کلمات کلیدی در جستجوها:

راه انداری mplsبا اینترنت در روترمیکروتیک

برچسب برای این موضوع