صفحه 2 از 2 اولیناولین 1 2
نمایش نتایج: از شماره 16 تا 22 از مجموع 22

موضوع: کسی اینجا به مودم وایمکس سریال و jtag کرده

نام حقيقي: محمد

عضو عادی
    نوشته
    133
    سپاسگزاری شده
    66
    سپاسگزاری کرده
    2
    نقل قول نوشته اصلی توسط abjadhoz نمایش پست ها
    الان این فلشی که میگید فلش به روش tftp هست یا باید برم تو محیط گرافیکی مودم که کار نمیکنه تو مودم خراب یا مثل موبایلا یه باکس مخصوص داره
    یک نرم افزار هست میریزی روی سیستمت بعد پورت شبکه رو تبدیل به کام میکنه بعد مثل پروگرامر باید روی مودم فلش بکنی

البته من اینکار رو برای s2c9200 کردم این مدل ها هم همینجوری هست به احتمال زیاد

darvih سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: صادق

خواننده
    نوشته
    51
    سپاسگزاری شده
    11
    سپاسگزاری کرده
    0
    فکر نکنم این چینیا عقلشون به این چیزا برسه اگر نه تو خودش سریال میزدن بگو امتحان کنم اگه چبپش یکی باشه میشه

نام حقيقي: شادمهر

تازه وارد
    نوشته
    10
    سپاسگزاری شده
    3
    سپاسگزاری کرده
    2
    نقل قول نوشته اصلی توسط ciscofan نمایش پست ها
    یک سیستم امنیتی روی مودم های مبین هست ( ایرانسل رو خبر ندارم ) که یک چیپست در برد هست فقط برای ota که کنترل کامل بر روی سخت افزار شما دارند روی یک پورت دیگه حتی اسکن بکنید پورت مشخص هست زمانی که مک رو تغییر میدید دستگاه به حالت مرگ میره و وقتی هم میبری میدی مبین نت میدونند که مک رو تغییر دادی و تعمیر نمیکنند و میگن باید یک مودم دیگه بگیری
    دوست من که همچین چیزی ندیدم ، و هکیم الان هم 8تا مودم دارم که مکاشونو نغییر دادم ، فقط ی ترتیبی داره که باید دقیقا به همون ترتیب بری جلو و تغییر بدی وگرنه به مشکل برمیخوری

نام حقيقي: محمد

عضو عادی
    نوشته
    133
    سپاسگزاری شده
    66
    سپاسگزاری کرده
    2
    نقل قول نوشته اصلی توسط darvih نمایش پست ها
    دوست من که همچین چیزی ندیدم ، و هکیم الان هم 8تا مودم دارم که مکاشونو نغییر دادم ، فقط ی ترتیبی داره که باید دقیقا به همون ترتیب بری جلو و تغییر بدی وگرنه به مشکل برمیخوری
    من این رو از مدیر امنیت مبین نت شنیدم

تازه وارد
    نوشته
    10
    سپاسگزاری شده
    3
    سپاسگزاری کرده
    2
    شما بزنی مودم رو به هر صورتی بترکونی میشه درستش کرد ، احتمال 99% اگر فریمور شما خراب شده باشه شما باید از روش TFTP بری جلو ، تو سایتای خارجی دنبال بگرد ،
    فوق فوقش شما چیپ فریمور رو از روی بورد جدا میکنی میبری پاساژ امجد میگی این فایلو واسم روش بریز

تازه وارد
    نوشته
    10
    سپاسگزاری شده
    3
    سپاسگزاری کرده
    2
    واقعا فک میکینی مدیر امنیت مبین نت چیزی حالیش میشه ، من خودم ی شب ساعت 3 نصف شب همشونو شستم گذاشتم کنار همشون دزدن میدونی چرا؟؟؟؟
    چون شما وقتی یک طرح 2مگ 6ماهه داری اگه بری یک طرح 128 یکماهه بخری اون طرح بلافاصله حذف میشه و بجاش طرح جدید جایگزین میشه که این خود نشاندهندهی دزدی از روی عمد در بخش پروگرامینگ اکانتینگ میباشد که واقعا مایه ی شرمساریه هرچی هم بهشون تذکر دادم این مشکل رو حل نکردن در صورتی که هیچ کاری واسه یک برنامه نویس سیستم اکانتینگ نداره که بخواد این مشکل رو حل کنه

نام حقيقي: صادق

خواننده
    نوشته
    51
    سپاسگزاری شده
    11
    سپاسگزاری کرده
    0
    باید tftp فعال بشه خودش فعال نیست تو حالت عادی که یا باید از سریال فعال کنی یا jtag سریالشو که پیدا نکردم ولی حتما داره jtag هم داره چون cpu ش ralink و دستور العمل هر دستگاهی که این مدل cpu رو داره انجام بدی درست میشه ممکنه حالا پین سریالش تو یکی از خازنا کنار cpu باشه ولی الان میخوام ببنیم اون چیزی که بالا مودم به شکلی که گذاشتم jtag هست یا نه اونم که میگید هیچی نشده چون زیاد تغییر ندادین اگه مک نامعتبر باشه در جا خراب میشه ولی من معتبر زدم ممکن یک ماه یا دو ماه طول بکشه خراب شه ولی خراب میشه

اینم آموزش jtag سی پی یوش که میخوام امتحان کنم
    https://webcache.googleusercontent.c...hl=en&&ct=clnk

darvih و asa1365 سپاسگزاری کرده‌اند.

صفحه 2 از 2 اولیناولین 1 2

کلمات کلیدی در جستجوها:

وش نصب nanostationm5 site:forum.persiannetworks.com

جیتگ کردن مودم adsl

برچسب برای این موضوع