نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 از مجموع 3

موضوع: تاثیر فاصله مخابرت و نویز بر کیفیت اینترنت

نام حقيقي: علیپور

عضو عادی
    نوشته
    503
    سپاسگزاری شده
    20
    سپاسگزاری کرده
    90

تاثیر فاصله مخابرت و نویز بر کیفیت اینترنت

با سلام
    1- اینکه میگن فاصله مرکز مخابراتی تا خانه در سرعت اینترنت تاثیر داره . این تاثیر چقدر میتونه باشه ؟ یعنی خیلی محسوس هست ؟
    2- اگر فاصله مرکز مخابراتی تا خانه مثلا 2 یا 3 کیلو متر باشه چقدر میتونه تاثیر داشته باشه؟
    3- در شرکتی که من هستم نویز خط ها خیلی خیلی بالاست. حالا این نویز مربوط به کابلهای داخلی شرکت هست ؟ البته فکر کنم یک بخش آن مربوط به این باشه که خط ها از سانترال میگذره. حالا اگر ما کابل مستقیم از کافو مخابرات به مودم بکشیم این نویز برطرف میشه ؟
    3- آیا نویز میتونه در کابلهای مربوط به بیرونی مخابرات مثلا کابلهایی که از مخابرات به کافو رسیده باشه ؟ اگر آره به اندازه نویز داخل ساختمان هست یا کمتر و یا نامحسوس؟
    با تشکر

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: ميثم

عضو عادی
    نوشته
    364
    سپاسگزاری شده
    246
    سپاسگزاری کرده
    49
    با سلام

ج1: مطمینا تاثیر خواهد داشت. میزان تاثیر بستگی به کیفیت خطوط داره. من جایی را دیدم که با 1 کیلومتر فاصله خیلی نویز داشته و جای دیگه با 4 کیلومتر فاصله لینک دی اس ال بسیار خوب آپ شده. این موضوع خیلی شانسیه.
    ج2: فاصلتون خیلی زیاد نیست. محل کار ما که شهرک صنعتیه بیشتر از اینه ولی لینک خوبی آپ شده.
    ج3: ممکنه مربوط به سیمهای داخلی باشه. شما اگه توی مجموعتون قبل از سانترال ترمینال دارین بایستی از ورودی خطوط بدی به اسپلیتر و از خروجی اسپلیتر بدی به سانترال. اگه ترمینال ندارین که حتما مودمو باید ببری سر خط ورودی.
    ج4: همه چیز ممکنه. فقط بایستی تست کرد. سخت نیست. مودمو ببر مستقیم بزن به دوشاخ ورودی خط تلفن. لینک راچک کن. اگه خوب بود که پس اشکال از داخله و اگه بد بود اشکال از خارجه. اگه اشکال از خارج بود زنگ بزنید به مخابرات منطقتون و درخواست سیمبان بدین. یه نفر میاد و نویز را چک و انشالله اگه عشقش کشید مشکلو حل میکنه.

با تشکر

نام حقيقي: علیپور

عضو عادی
    نوشته
    503
    سپاسگزاری شده
    20
    سپاسگزاری کرده
    90
    تشکر و ممنون از راهنمایی شما دوست عزیز

کلمات کلیدی در جستجوها:

تاثیر فاصله از مخابرات